פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

למה? הוא נקנה ב18 מיליון שזה גרושים במחירים של היום.
חלוץ שני של קבוצה גדולה, שהוא חלוץ ליגה לגיטימי, יכול בקלות לעלות פי 2. רק לשם השוואה, זה בערך המחיר של דאבור.
אגב דאבור, נקנה ב17 מיליון, ואחרי שבקושי שיחק והיה חלוץ רביעי של סבילה הצליח להמכר בהפסד של רק 5 מיליון. כלומר הנה, במקרה הכי גרוע ההפסד של ברסה יהיה מינורי. וזה שחקן שבקושי שיחק, אם היה מקבל דקות ואמון כנראה שהיה נמכר ביותר

ההודעה שלך הגיונית עבור כל הנהלה בעולם, אבל אנחנו מדברים על ההנהלה שמכרה את דויד פאקינג וייה עבור 2 מיליון יורו…

אבל עכשיו יש פאקטור נוסף - צוות האימון.
עושה רושם שהם יודעים לעבוד, לא רק באימונים, אלא גם בהקשר של ניהול סגל.

קיקה ביקש את מרטין ושילב אות וכבר במשחק הראשון. הא נוסע עם הסגל לנאפולי אפילו שהוא לא יכול לשחק. אילו צעדים שמראים שהצוות מנסה לשלב אותו, ולא להפוך אותו למצורע.

היו לנו הרבה מצורעים בשנים האחרונות, ולא פלא שלא הצלחנו להפטר מהם. אם השחקן ישתלב לתוך הקבוצה, אפילו כשחקן מחליף, הערך שלו אמור לעלות מאוד.

אבל עם ההנהלה שלנו כולכם צודקים…
כשיגיע הקיץ הם בטח שוב יכנסו לפאניקה כלשהי, יאבדו את העשתונות וישתינו במכנסיים תוך כדי שהם מוכרים כל מה שזז ואפשר למכור, תמורת כסף לקופסאת סיגריות שתרגיע אותם…

אני לא ממש משוכנע שזו הסיבה (ואם כן - אשמח לגלות שאני טועה).
לדעתי ברייטווייט נוסע לאיטליה כי צריך למלא את הרשימה של השחקנים בסגל, ונגמרו השחקנים הכשירים :slight_smile:

אם מטרת הנסיעה היא נטו אימון עם שאר הסגל - לא צריך לרשום אותו למשחק.

אבל הוא אמור להיות מנופה מהסגל הסופי ביחד עם עוד שני שחקנים, לא?

יש חובה לנסוע עם סגל רחב ולנפות מתוכו לפני המשחק?

• אני באמת לא מכיר את החוקים, אז ייתכן שאתה מעלה נקודה נכונה.

אבדוק את הנושא, אבל בינתיים -

לא חושב שכל אלו היו מזומנים, אם הייתה ברירה אחרת. לדעתי זה כולל גם את ברייטווייט.

הוא לא רשום למשחק כי אסור. רק 18 שחקנים יירשמו מתוך ה 21 שנסעו.

אני מניח שהוא נסע בשביל להתאמן, שוער שלישי נסע למקרה של פציעה באימון האחרון, ושחקן נוסף שנסע וינופה בגלל שהרשויות יבדקו למי יש חום, אז לא לוקחים צ’אנסים.

מדוע? כי מדובר בהנהלה שלא יודעת למכור, או שאתה חושב שהערך שלו יירד, או שהוא לא יהיה שווה 18 מיליון בלי קשר?

קיבלתי.
אבל לצורך ידע - למה ברצלונה (או כל קבוצה אחרת) צריכה לפרסם מי השחקנים שנוסעים (או נשארים, במקרה של משחק בית), גם אם אין סיכוי שהם יהיו בסגל הסופי? מה המטרה בלרשום את ברייטווייט, אם הוא רק מתאמן?
או למשל, אם ברצלונה רוצה לצרף את ג’ורדי אלבה לאימון, למרות שהוא לא כשיר, היא צריכה להודיע על זה?

אני לא מומחה גדול, אז מה שאני כותב זה רק הגיון שלי ומקרי עבר.
הרשימה של 21 שחקנים היא לא הרשימה למשחק, אלא רשימה של מי שנוסע. בכלל לא חייבים לפרסם אותה.
מה שתופס זה ה 18 שרשומים למשחק.
היו כבר מיקרים ששחקן פצוע נסע עם הקבוצה, בשביל המוראל. נדמה לי שסוארז נסע עם הקבוצה כשהיה מושעה בגלל הנשיכה.
לדעתי גם לא חייבים למלא 18 שמות. אמנם אני לא זוכר מקרה כזה באלופות, רק בגביע המלך.

לא מצאתי שום דבר שמחייב לרשום את ברייטווייט במסמך הרשמי של אופ"א.
https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/Regulations/uefaorg/Regulations/02/60/37/12/2603712_DOWNLOAD.pdf

אז…הנה השאלות -
א. האם צריך לפרסם את השמות של כל השחקנים שטסים/נוסעים למשחק חוץ, ומתאמנים?
ב. האם צריך למלא רשימה של 21 (ואז 18) לא משנה מה?
ג. מה קורה במשחקי בית? שם בטוח גם השחקנים הפצועים/מושעים מהווים חלק מהאימונים (במידה כזו או אחרת).

קשה לי להאמין שאין חוק שמכריח לפרסם את הסגל לפני המשחק, וכל הקבוצות מפרסמות.

דבר אחד אני מקוה, רק שלא יהיה מקרה צירישב וירשמו אותו למשחק . :joy: :joy: :joy:

זה כבר כמעט קרה משחק הגביע נגד לבנטה שנה שעברה.

שלושתם ביחד.
קודם כל, גם אם החתמנו כוכב על נסתר, מיותר לפרט על כישורי המו"מ של הנהלת ברצלונה. כולנו כבר מכירים ויודעים עם מה יש לנו עסק אז חבל על הזמן. אני גם לא חושב שפלורנטינו או כל מועדון אחר היה מרוויח עליו יפה, אבל בטח ובטח שלא בארסה.

שנית, הוא חלוץ ממוצע שנושק לגיל 30.
אסביירג, טולוז, מידלסברו, בורדו ולגאנס - זאת (עובדתית) הרמה שלו, ואני לא רואה אף קבוצה בקליבר הזה משלמת 20 מיליון עליו בקיץ.

והכי חשוב - כפי שהבהרתי מראש, אם נלך לפי התסריט שלך (שהוא גם התסריט הסביר בעיניי) שהוא לא באמת יתרום מספיק, אז כמובן שהערך שלו - שכפי שציינתי בכלל לא גבוה להערכתי - יירד עוד יותר.

עידן תוסיף לזה שהשנה , ברצלונה תהיה גם נואשת למוזמנים בכלל לאוטרו. שהצד השני יודע את זה. כך גם כישורי המשא מתן שלו.

אישית, אני מסתכל על התרומה המקצועית שלו, אם איכשהוא הוא יעשה “לארסן” , אני יסתפק בזה. הלואי שכולנו פה טעינו, ונצטרך לאכול את הכובע, הלואי.

3 אפשרויות כרגע:

1. הוא מרשים מספיק כדי להישאר כגיבוי מהספסל עונה נוספת
  2. הוא עושה יורו מצוין ונמכר לפחות במחיר שנקנה ע"י מועדון שיהיה מוכן לשלם את זה
  3. הוא יושאל לקבוצה אחרת, בין אם בליגה הספרדית ובין אם למועדון שיהיה מוכן גם לרכוש אותו אחר כך

ברור שהרכישה לא תשתלם כלכלית. הוא הגיע בסיטואציה הכי גרועה שאפשר למשא ומתן, זה לא באשמת יכולת המשא ומתן של ההנהלה (אולי באשמת התכנון הלקוי של הסגל בתחילת העונה)
אבל אתם מפספסים את כל המטרה של הקניה מלכתחילה - שיהיה לכם אשכרה חלוץ בסגל.

בנוגע לדיון שהיה פה לא מזמן, רק אני את זה פה ואזכיר שאת גריזמן העילוי הטכני קנינו ב120 מליון:

מיגל ריקו במונדו דפורטיבו: “בארסה עקבה מקרוב אחרי הולאנד, הסקאוטים של בארסה צפו בו לא פחות מ-15 פעמים. הם ציינו לטובה את יכולת הכיבוש שלו, אבל לא התרשמו מהיכולת הטכנית והמשחק האסוציאטיבי שלו על המגרש כמו שדרוש מחלוץ בפרופיל של בארסה, והוא לא עבר את ‘מבחן ה-DNA’.”

הקניה הכי טובה יכלה להיות הסקאוט של דורטמונד שבוחר שחקני התקפה.
כל רכישה - בול. אצלנו כל רכישה להתקפה - אופס.

סקואטים שצפו בפאוליניו בואטנג גומש וירי מינה:

"בארסה עקבה מקרוב אחריהם, הם ציינו לטובה את יכולת ראית המשחק שלהם. מהירות ובעיקר “את מבחן DNA הקדוש, בדוח הסיכום שלהם הם סיימו שאם פואליניו וגומש היו היה צעירים והיה אפשר להחזיר את הזמן אחורה, הם היו מביאים אותם על חשבון צאבי ואיניסטה הבינונים”

כך ברצלונה היתה נראית, אם רוסל וברתומאו היו מנצחים באי אמון נגד לאפורטה ב2005. . המזל שלנו יותר גדול משכל, כי לא היה חסר להם בזמנו הרבה ידים בשביל להרוס את קבוצת הכדורגל הכי טובה בכל הזמנים שאני אישית אי פעם ראיתי.

עם כל החרא שאנחנו אוכלים מהם בשנים האחרונות, תזכרו שהיה חסר כמה ידים בשביל זה. פפ לא היה מאמן ולא היה שום פפ טים.

נ.ב סקואלרי חלומו הרטוב של רוסל היה מאמן במקום פפ. רק בשביל לגרום לנו עוד סיוטים בלילה.

היתי קונה גם את הקהל שלהם, אם אפשר. שם אין תיירים מחו"ל… שמוחאים כפים ועושים סלפי כל המשחק.

אם הם היו זוכים ב-23907 תארים ב-15 שנים האחרונות, והיה נמצא שם מישהו בקנה מידה של מסי - גם להם היו המוני תיירים מחו"ל שמוחאים כפיים ועושים סלפי כל המשחק.