שמינית גמר ליגת האלופות: מעבירים את ההכרעה לקאמפ נואו, אחרי 1:1 מול נאפולי (גריזמן)

מהסגל הבכיר, כי לאלופות רשומים גם שחקנים אלמוניים יותר

אראוחו בסגל הבכיר ביותר. לא מבין איך אתה מרשה לעצמך לזלזל בו.

דרך אגב גריזמן שבר את שער עצמי, הראשון שכובש מלבד מסי ,מאז ניימאר נגד באיירן

אני למדתי לחבב את גריזמן. נלחם כל המשחק, אבל בזכות טר שטגן אנחנו יוצאים עם טיפה טעם מתוק. תחשוב בלי טר שטגן , ואף אחד לא היה זוכר את השער של גריזי או מצטיין לתת לו.

אני לא מזמלזל, סטיין מזלזל. העדיף לשחק עם בלמים עם 4 צהובים לפני הקלאסיקו, העיקר לא איתו.

סרקזם.
אין לי שום דבר נגד אראוחו. הבעיה שלי היא עם הניהול של הסגל (עם ובלי קשר לסטיין, אבל בעיקר עם קשר לאלו שמעליו).

גם לבוסקטס יש בעיה עם הסגל.

https://twitter.com/barcacentre/status/1232431104096919564

הסרקזם שלך הופנה לבלם רביעי, כאילו אתה מצפה שהוא יהיה בלם ברמה אגדית. זה בסדר גמור מבחינתי שהוא יהיה צעיר וישחק מעט. וולוורדה החליט שאראוחו יותר טוב מטודיבו, בסדר. אבל סטיין היה חייב לפתוח איתו מול אייבר בגלל 4 צהובים של לנגלה ואומטיטי. זאת קבוצה חלשה, בבית. אם הוא לא שיתף אותו, אז הוא מחק אותו.
לכן זה לנגלה או אומטיטי.
ניהול הסגל בעייתי, אולי. אני בעיקר כועס על השחרור של פרז, זה היה מטומטם.
יש לנו 6 קשרים, זה מספיק. אחד נפצע, 2 מורחקים, זה צירוף מקרים נדיר.
בהתקפה היו 3 ופאטי. היה אסור לשחרר את פרז. עכשיו דמבלה נפצע ונשארנו עם 2+פאטי עד שנודח.

דימטירי אראוחו לא היה אמור בכלל להתקרב לקבוצה הראשונה. השתמשו בו בשביל להצדיק את הההשאלה\מכירה של טובידו.

שעיסקת דה ליכט קרסה, כמה חודשים לפני שהשאילו את טובידו , בברצלונה אמרו שטודיבו זה “הוראן החדש” ציטוט שלהם , לא שלי. אחרי שהשאילו את טודיבו הם אמרו שאראוחו הוא טודיבו החדש. כמו שאתה מבין, הם שיקרו.

הוא בסה"כ היה פיון של ההנהלה שרצתה טיפה מזומנים וחיפשה איך להצדיק את ההשאלה המטוטמת שלו. ניהול הסגל שלנו לא בעייתי , אלא איום ונורא. מצטער , חצי שנה ויש לך שתי בלמים זמינים בסגל… ארוחאו לא נחשב. וזה רק חור אחד.

באינסטגרם של בארסה כתוב שסרחיו נבחר לאיש המשחק

משה, אם טודיבו היה נשאר , המצב היה יותר טוב?
ברור שיש בעיה בניהול הסגל. צריך 4 בלמים, והרביעי צריך לשחק מעט. אבל אם הוא לא משחק בכלל, אף פעם, אז ברור שיש בעיה. לא משנה איך קוראים לו. בארסה גם לא קיבלה כלום על ההשאלה. מיליון אחד נדמה לי.
אבל 3 בלמים על 2 עמדות מתגמד לעומת מכירת פרז. היו 4 שחקנים+ילד על 3 עמדות. אז למכור אחד זה טמטום. אפשר לחשוב שמכרו אותו ב 100 מיליון כדי להציל קבוצה מפירוק.

טימטום אחד לא מצדיק את השני.

אני יגיד לך. אני אבל חושב שאם היה לנו הגנה יותר טובה וחזקה. היינו יכולים להסתדר גם בהתקפה. קבוצה היום שבועטת כדור לחצי של ברסה וזה כבר חצי גול.

אני גם רוצה להזכיר לך, שכל מי שעיניו בראשו וגם אני ואתה, דיברנו פה מספיק פעמים על הבעיות בהגנה. אומטיטי לא מבינים שהוא בקושי סוחב את עצמו? פיקה עבר את השיא (אתה מסכים איתי על זה רק לא הסיבות לזה) אז באמת כך לתכנן סגל?

בטח ששיחררו את טודיבו בידיעה שנס לא קרה. וההגנה שלנו נוראית.

זה לא שאני פאן בוי של טודיבו. אולי הוא גרמי מתייה הצרפתי. לא יודע. אבל נגד אינטר שיחק טוב. הבעיה ששיחררו אותו בידיעה שהסמיכה שלנו שם היא קצרה. וזה שאומטיטי מצליח לפחות מבחינה רישמית להחזיק טיפה מעמד. פחד אלוהים, אם הוא יזכר שהוא צריך להיפצע…

אין לנו שום דבר למכור בהמשך.

אנחנו קבוצה כבדה, אין תנועה, אין יצירתיות, אין משחק אגפים ואין באמת משחק לחץ קטלני. כל אלמנט קבוצתי חוץ מהנעת כדור סתמית לצדדים מול פאקינג בונקר (זה לא שהשתחררנו מלחץ היום) לא קיים.

את הגומלין אנחנו צפויים לעבור למרות הכל, ההמשך ידוע מראש.

נאמר ע"י כל כך הרבה זוכות בצ’מפיונס אי פעם…

בת’כלס, אני מאוד מפחד מאפשרות שהכוכבים יסתדרו בשורה, נקבל איזו אטלנטה ברבע, נעבור את החצי עם גאד מוד של מסי כמו שנה שעברה, רק בלי להתפרק בגומלין, וניקח בטעות צ’מפיונס.

אני מוכן לעוף כבר עכשיו מול נאפולי, כדי לקבל בחירות בקיץ. שפונט יחבור ללאפורטה, שונתחיל לבנות קבוצה נורמלית לקראת השנים האחרונות של מסי.

מה שקרה בברצלונה בעשור האחרון זה המחדל הכי גדול בהיסטוריה של הכדורגל. השחקן הכי גדול אי פעם, עם הנהלה ששמה לו כל כך הרבה מקלות בגלגלית, החל מחבורת מאמנים חסרי מושג, ועד רכש מזעזע ברמות שנה אחרי שנה, בלי הפסקה.

בניגוד לכל הזוכות שאמרו את זה, לנו אין שום יכולת להתגונן ולשחק על תוצאה. אנחנו לא יודעים לשחק כמו אנדרדוג. אנחנו לא יודעים “לסבול” בלי כדור.

הדבר היחיד שאנחנו יודעים ומנסים לעשות זה לשלוט במשחק ולנצח ככה ובשביל זה אתה צריך להיות הכי טוב ואנחנו מאוד רחוקים מזה בלשון המעטה.

אנחנו לא יודעים לגנוב צ’מפיונס והדרך היחידה שזה יקרה זה הגרלות מאוד מאוד ספציפיות עד לגמר.

בניגוד לכל קבוצה אי פעם, יש לנו את מסי. שנה שעברה הייתה אמורה להיות גניבה ברמת צ’לסי 12’.

אני מסכים שיש איזה 4-5 קבוצות שעדיפות עלינו כרגע, ומבחינת מקצועית נטו, אפילו לייפציג קבוצת כדורגל יותר טובה מאיתנו (אם כי לא הייתי נותן לה סיכויי זכיה במפעל מפאת חוסר ניסיון).

אבל עם ההגרלות שלהן, ליברפול וסיטי עוד יכולות למצוא את עצמן מחוץ לרבע הגמר, ופתאום עם איזו אטלנטה אתה מוצא את עצמך בחצי, כשבאיירן, יובה, ריאל ואתלטיקו מתקוטטות בינן לבין עצמן - כבר ראינו דברים מוזרים בצ’מפיונס במהלך השנים.

מבחינת קוסמית אני די בטוח שהסיכויים לזכות בצ’מפיונס גדולים מאשר נשיא חדש בקיץ. משהו ביקום נגדנו. אולי זו הדרך שלו לאזן את העובדה שקיבלנו את מסי.

אל תדאג, אני אסלח ליקום אם הוא יביא לי גביע עם אזניים גדולות השנה. אבל הסר דאגך מליבך, זה לא יקרה. אין לדבר הזה שום תיאוריה ושום סיכוי.

אצהיר פה שאם בארסה זוכה השנה בליגת האלופות אני לא מבין כלום בכדורגל ו- @KB9 מוזמן לעטר את הפרופיל שלי כרצונו עם הציטוט הזה.

אני גם אוותר על הסושי שלי אחרי שאזכה בליגת החלומות מ- @Carvajal, @KB9, @whykds, ואזמין את כולם במקום.

אני מסכים איתך בגדול, רק פחות קיצוני.
אתה רוצה להחליף חצי סגל, אני רוצה כמה שינוים פרסונליים וחיזוקים נקודתיים.
אני לא מסכים שבתחילת העונה היה ברור לכולם שאומטיטי שחקן גמור. זה גם לא ברור עכשיו.
פיקה מעבר לשיא, גם אני מסכים. אתה חושב שהוא גמור, אני חושב שהוא עדיין יכול לתרום.
לנגלה בינוני פלוס, על זה שנינו מסכימים.
טודיבו לא היה מציל אותנו. הוא לא קיבל שום אמון מהמאמן, לכן טבעי להחליף אותו בבלם רביעי אחר. אבל אחר כך התחלף המאמן, והוא לא רוצה את הבלם הרביעי החדש. זאת לא בעיה של בנית הסגל אלא בעיה פרסונלית.
הבעיה בבניה שהיינו צריכים בלם פותח במקום אחד מהשלושה הראשונים. נעשה ניסיון, נכשל, וזהו.
מגן שמאלי - קנו אלטרנטיבה לאלבה ואני הייתי מרוצה. בינתיים הוא אכזבה, אבל על הנייר עשו קניה טובה.
מגן ימני - אני חושב שסמדו וורלד קלאס, וסרג’י בסדר בתור גיבוי. לא להיפך. למה העלו את ווגה לבוגרים אין לי מושג.
קשרים - היו 7, ורסטילים, ועוד ריקי פוץ’. היינו בעודף קשרים וזה בסדר גמור שהשאילו את אלניה. אין לנו בעיה עם הקשרים, חלקם ברמה גבוהה מאוד, חלקם פחות.
הבעיה העיקרית היא בהתקפה. אין באמת אלטרנטיבה לסוארז. הייתה אלטרנטיבה לדמבלה ומכרו אותה. הביאו את גריזמן בהרבה כסף. פאטי בן 17, אף אחד לא בנה עליו.
בקיץ היינו צריכים בלם ממדרגה ראשונה וחלוץ שיודע ליצור מצבים. במקום זה קיבלנו את גריזמן.
בינואר אני מניח שלא היינו משיגים את הבלם המיוחל, אבל היה אסור למכור את פרז אחרי הפציעה של סוארז והבעיות שעשה דמבלה.

ולכל מי שמרוצה מתפקודו של גריזמן.
בשבילי זה חיקוי של פדרו שעלה 135 מיליון יורו. פדרו המקורי עלה 0. אם גריזמן היה עולה 10 מיליון, הייתי מרוצה מתיפקודו. אבל בסכום המטורף הזה אני מצפה ממנו להיות סופר סטאר, לא שחקן שעוזר להגנה ועושה גולים פה ושם.
לפיכך אני מאוד לא מרוצה ממנו.
היינו צריכים שחקן שיכול ליצור מצבים ללא תלות במסי. כמו שניימאר היה. כמו שקוטיניו היה אמור להיות. כמו שקיויתי שדמבלה יהיה. מישהו שמסוגל לעבור שחקן, לעשות פעולה מפתיעה, להבקיע ממצב מסובך.
לו רציתי שחקן התקפה שמשקיע בהגנה ועושה קצת גולים, הייתי מחזיר את פדרו המקורי בעשירית מחיר וקונה חלוץ אמיתי.

אני גם רוצה להזכיר לכולם שברצלונה קבוצה שונה בבית ובחוץ. יהיה בסדר בגומלין ואחר כך אלוהים גדול.

ברטומיאו לא יתפטר גם אם נפסיד 10-0, אז לאחל להפסד כדי שיעוף זה טיפשי בעיניי.

לזכות בליגת האלופות? השאלה בכלל, אם נעלה לשלב הבא. עוד כמה פצועים ונעלה עם בארסה ב בגומלין. לדבר על לזכות בליגת האלופות השנה לדעתי גובל בהזיה. (לא מכון לאסף)

אני לא רוצה לזכות בליגת האלופות. ואני אומר את זה בצורה מפורשת.:

א. זכיה בגביע קדנציה נוספת לבובה של ברתומאו

ב. אני מובך מאיך שברצלונה משחקת. לא מגיע לה. ואני אוהד שזה כן משנה לו. אנחנו קבוצה רעה.

הסרקזם שלי הופנה לניהול סגל כושל.
אני לא מצפה מבלם רביעי להיות בלם אגדי, ואני לא מצפה שהוא יפתח פתאום בשמינית גמר אלופות, בחוץ, אחרי שלא שיחק כל העונה.
אני כן מצפה שאם כבר שיבחו אותו, אז שיתנו לו הזדמנות. ולא, אני לא מדבר בהכרח על סטיין.

אם אראוחו היה משחק, לפחות היינו יודעים אם הוא טוב או לא והיינו מרוויחים שפשוף שלו בקבוצה הבכירה. ובינינו? זה לא ששאר הבלמים שלנו כאלו מדהימים השנה.

אני לא רוצה שהוא ישחק מול נאפולי, אני כן רוצה שהוא ישחק בבית מול לבאנטה, כשיש לך 2 בלמים שנמצאים במרחק צהוב אחד מהשעייה בקלאסיקו. גם אם זה ל-20 דקות אחרי שמסי כבר הפציץ ללבאנטה את השער והמשחק נגמר.

האם אראוחו (או טודיבו, או וואטאבר) יציל את המולדת, והכל באשמת אי השיתוף שלו? ממש לא. אפילו לא קרוב. אבל הוא פשוט דוגמה לאיך שהמועדון מתנהל. לצערי יש עוד דוגמאות.

תקרא מה כתבתי על אומטיטי, בהתחלת השנה, לא מפתיע הכושר שלו. גם אם הוא ישמור על כשירות, הוא בכושר בינוני במקרה הטוב. ואני מאוד עדין במקרה שלו.
כן מסכימים על הרוב, לצערי, לא אני ולא אתה מנהלים את הקבוצה.

אני לא חושב שהוא גמור. אני חושב שהוא הרבה מעבר לשיא. עם הוא היה יורד ברוטציה ומתרכז בכדורגל לא היה לי בעיה איתו.

קשרים- אף אחד כולל המאמן הנוכחי לא סופר את ריקי פוץ. ראקיטיץ שחקן גמור , בשלב הזה , אני לא מוכן לשמוע דברי הגנה עליו. ופה נמצאת האכזבה הכי גדולה שלי מהמאמן הנוכחי, ארתור דה יונג ווידאל, שאתמול הראה את הבעיתיות שבו,

לגבי גריזמן, אני לא חושב שיש אוהדים שמרוצים ממנו, ברור שהוא לא מצליח. לדעתי זה לא באשמתו. ההבדל בינו לבין קוטיניו ברמת האכזבה, זה שהוא משקיע ונלחם כל המשחק. ונותן תקווה להמשך. והשני עמד במגרש ועשה פרצופים לקהל.
אני לא מבקר את גריזי כי ברור לי שהוא מנסה ועובד, לכן חבל לי עליו. האשמה במקרה הזה, זה רק על פחי האשפה שהחליטו לזרוק עליו 120 מיליון אירו או משהו כזה.

שחקן שיעזוב ואני יאחל לו רק בהצלחה.