גומלין רבע גמר ליגת האלופות: היידה לונין! עוברים את סיטי בפנדלים אחרי 1:1 מותח |רודריגו כבש

איזו פתיחה מעולה!
רק לא ללכת אחורה

אקנג’י פעם אחר פעם מוצא את עצמו לבד במרכז 30 מטר מהשער שלנו, קרוס לא יסגור אותו, וזה מסוכן

מן הסתם הם מאוד מאוד מסוכנים וכמובן שהמשחק עוד מאוד צעיר ויכול ללכת לכל כיוון, אבל בינתיים נראה שיותר מהכול - זה עוד התחכמות של פפ שעלולה לעלות לו ביוקר. כל כדור ארוך שלנו הופך לחצי מצב לשער. קצת-הרבה ריכוז ומחוייבות בהגנה, ועוד טיפל’ה בהתקפה - ואפשר לחסל את המשחק הזה.

לראות את ריאל מנסה לצאת מלחץ זה עינוי שתמיד נגמר באיבוד כדור מסוכן.

אני לא חושב שאי פעם ראיתי שחקן שעושה כל כך הרבה הצגות ועדיין מקבל שריקה כל פעם שבא לו כמו גריליש.

כל קרן של סיטי שלא נכנסת זה חצי נס.

וניסיוס כחלוץ במשחק גדול, פעולות מבריקות ומהירות, בישל שער ובישל עוד 2 מצבים מצויינים, רק שימשיך ככה ולא יגרר לשטויות.

הקרנות של KDB זה צ׳יט

סתם אנקדוטה - גם במחצית הזאת רצנו פחות ק"מ מסיטי. איך ייתכן כשרוב הזמן אנחנו רודפים אחריהם? מעולם לא ראיתי משחק שבו רצנו יותר (על הנייר) מהיריבה.

מחצית מעולה. ברבע השעה האחרונה רק ניסינו לשרוד עד המחצית, וזה בסדר כי הצלחנו. זה אמור לתסכל את סיטי.
סיטי מרגישה סופר שבירה. קצת ריכוז ואפשר לגמור את זה.

יש לו עוד הרבה ללמוד מקרוס בעניין הקרנות :grin:

בניגוד למשחק הקודם, הפעם ריאל עלתה למשחק עם קו הגנה נמוך בניגוד לאינטנסיביות בברנבאו.

אחרי הכול ירדנו עוד יותר אחורה, קצת מסוכן מדי ומשחקים באש.

הולאנד נצמד לנאצ׳ו וזה מסוכן, ההסתננויות של דה בריינה גם כן גורמות להתקף לב.

נקווה לטוב.

חייב להרחיק אותם קצת מהרחבה אחרת זה לא ייגמר טוב,עד עכשיו ההגנה מושלמת ולונין מצוין אבל זה חבל דק מידי להיתלות עליו נגד סיטי באתיחאד.

יופי.

עברנו מחצית אחת, עם לא מעט דפיקות לב, אבל עברנו אותה. צריך רק עוד קצת, בעיקר הבליץ של תחילת המחצית השנייה, ואז נכניס את סיטי ללחץ, ואת פפ למקומות שהוא הכי פחות טוב בהם - שליפות ושינויי תוכניות תוך כדי משחק.

סיטי למדו את לונין וזיהו את חוסר הביטחון שלו בכדורי גובה, אז כל הקרנות הולכות אל תיבת החמש. בינתיים הוא מתמודד עם זה בהירואיות, שרק ימשיך ככה.

נ.ב. כמה הייתי רוצה את מודריץ’ של לפני 5 שנים למשחק הזה. היה שובר את הלחץ של סיטי כמו מים ומשחרר את הכדור במהירות לסילונים שלנו מקדימה.

נ.ב.ב. הרגע הקומי של המשחק - ויני צוחק על שחקן אחר שהוא צוללן.
מצטרף בחום למחמאות לגביו. אם התוצאה תישאר כמו עכשיו, יכול להיות שאפילו נוכל להיעזר בכישורים המיוחדים שלו (שלא קשורים לכדורגל) - בלאגנים ושיגוע היריבה.

מנדי הוא נגר ברמה הגבוהה ביותר. כמה תסכול לראות נסיון דאבל פס איתו

מספרים שכשהשב"כ רוצה לחקור ולענות שבויים, הוא נותן להם לראות את נאצ’ו ואת מנדי מנסים לצאת להתמסר ביניהם ולהשתחרר מלחץ.

זה כבר לא איבודי כדור, זה הפך להיות פשוט ויתורי כדור

אני פשוט מיואש מהקבוצה. אנחנו נראים כמו קבוצה קטנה שאף אחד לא מכיר את הכוכבים שלה. עצוב.

אנחנו מתחילים להיות עייפים, הגיע הזמן לחילופים

הייתי רוצה לראות את ברהים במקום רודריגו שהשקיע המון מאמץ

דרך אגב, קרבאחל במשחק מדהים

ההבדל בין קבוצה שמאומנת ע"י אנצ’לוטי לקבוצה שמאומנת ע"י פפ.

צודק
הגיע הזמן להעלות את דוקו שיתן לנו קצת מהירות במתפרצות ואת אלברס שיהיה כתובת לכדורים…אעה בעצם דברת על ריאל

הגנה על קו ה16 עוד לא יצא לי לראות

שימו את אמבפה ואת דיוויס היום בהרכב, יראה בדיוק אותו דבר.