1/2 גמר הגביע :: מפסידים 0-1 לברצלונה במשחק חלש

צ’אבי עושה אנצ’לוטי לקרלו

תן את הכדור לריאל והיא תתאבד, מול הבונקר הזה עדיף אסנסיו ופדה שעובר למרכז

לא להאמין שככה אנחנו נראים מול ברצלונה ללא פדרי לבנדובסקי ודמבלה. אין גבול למבוכה.

זו ברצלונה הכי רעה זה עשרים שנה, ואיכשהו אנחנו מצליחים להתעלות עליהם ולשחק גרוע יותר. שוב פעם קבוצה שמתכוננת היטב לויניסיוס מוציאה אותו מהמשחק עם שטויות. לא היה חסר שהוא יקבל צהוב שני אחרי איך הוא צעק שם על השופט. שוב פעם אין לנו תוכנית התקפה אחרת מלבד ויני שכל הכדורים הולכים אליו, ואין לנו שום פלאן בי בלעדיו.
צריך לחליף את נאצ’ו בטשואמני כדי שקמא יוכל לעבור לשמאל ולעזור לויניסיוס. משם נקווה לטוב, למרות שאני כבר מיואש מהדרך שבה הקבוצה הזאת מנוהלת.

זו קבוצה אחרת מול ברצלונה הזאת, דומה לשאר הקלאסיקוס. שפת גוף מבוהלת של אנצ’לוטי והשחקנים, סרבול, טעויות מטופשות, עצבים. כאילו קור הרוח לא חל נגד ברצלונה.
וכמובן - הם תמיד רוצים יותר.

כרגיל, מאוד מאכזב.

אני מתגעגע למוריניו.
כל פעם שאנצ’לוטי פוגש את ברצלונה הוא מאבד את זה.
קרוס ומודריץ’ ביחד לא עובד כבר מיליון שנה. הקישור אנמי ו-ויניסיוס הוא ויניסיוס.

ריאל מדריד לא קבוצת תחתית שכל התפקיד שלה זה לעצור את היריבה.
הבדל של שמיים וארץ מהמשחק באנפילד.

כמעט כמו תמיד, פותחים בסדר שולטים משחקים טוב ואז הוניסיוס מתחיל את החרא הרגיל שלו, מתעצבן, נלחם בכל העולם, עושה הצגות ועם החיוך הכי מטומטם בתולדות האנושות מוציא אותנו מריכוז ומוציא אותנו לגמרי מהמשחק.

ויני, לא אוהבים אותך לא בגלל שאתה שחקן על ולא בגלל שאתה שחור, לא אוהבים אותך כי אתה חרא קטן ובלתי נסבל.

הגיע הזמן שנפסיק עם כל ההתנהגות הילדותית, המפוחדת, ותחושת הנחיתות מול כל הקבוצות שיש לברצלונה להעמיד לאורך השנים — בין אם טובות או לא (כמו ברצלונה הנוכחית) וננצח אותם דרך כדורגל ולא דרך תבוסתנות והתבכיינות ודרמות… חלאס.

אפילו בלי הגול השטותי שספגנו, גם 0:0 נגד ברצלונה ב’ בסנטיאגו ברנבאו במחצית זה קטסטרופה. ידעתי שההרכב הזה יתקשה אבל לא חשבתי שעד כדי כך. לא מצליח להבין את ההיגיון, ומצד שני לא הגיוני ששיבוץ של רודריגו כאן במקום טוני קרוס למשל היה עושה הבדל של שמיים וארץ. לא זוכר בעיטה שלנו למעט השער שנפסל לקארים בנזמה. אנחנו נראים חסרי אונים, כאילו גם אם נשחק עד לשנה הבאה לא נבקיע שער. אפילו אין את השקר הזה שפעם היינו מספרים לעצמינו ש’היינו טובים’. אגב, כל פעם שמתלהמים וקופצים על השופט זה לא מוציא אותנו טוב. גם אם הוא טעה בשריקה כזו או אחרת זו בטח לא שריקה מכרעת. פאתטי, עלוב. אם אין רודריגו במחצית הוא באמת פושע ולא מאמן כדורגל.

@titi_camara, בדרבי אולי זרמו איתך, ויניסיוס באמת לא טוב והעביר שני כדורי רוחב עמוקים מדי. אבל עזוב אותך, שחרר, אל תחפש אותו בכוח. אפשר לחשוב מה אחרים עושים.

הכל מתחיל מקרלו, מול ליברפול בחוץ הוא משחק 433, מול ברצלונה בבית 442, מה זה משדר לשחקנים?
הוא לא למד מההפסד בסופרקאפ?
הבנאדם עקשן ברמות, הלוואי כהר והעונה הזאת תיגמר.

לא יודע מי זרם איתי ובמה זרם איתי.

השאר לא עשו כלום, אבל לפחות לא התבכיינו כל המשחק בצורה פאתטית ומגוכחת עם חיוך מטומטם מרוח על הפרצוף שלהם, לא סובל אותו, זכותי המלאה, מבין את כל האוהדים של היריבות שמקניטים אותו כל הזמן.

לא חושב שאנצ’לוטי שגה בבחירת ההרכב, אך זה לא נתפס מדוע עמדות המוצא של השחקנים אינן רציונליות בעליל:

פדה מושך לאמצע יותר מדי וגורם לקמבינגה להעלם כשהקבוצה באופסנסיב. נאצ’ו מדהים אך ניכר כי התיאום שלו עם ג’וניור שואף לאפס (טרם ראינו overlap בסיסי היום מצידו), בנוסף קרבחאל די סולידי ואני אוהב אותו אבל לא ברור כיצד יוכל לבוא לידי ביטוי במחצית השניה, שהרי בכל פעם שהקבוצה מנסה לזכות בכדור, גאבי עובד עליו ומושך אותו למרכז המגרש מה שמאפשר לזריזות של באלדה ופראן להביך שחקנים (מיליטאו, קמבינגה) שפשוט לא מצליחים לקרוא את התנועות הללו אוף דה-בול, עייפנו

שום מילה על האשם העיקרי בגול שספגנו? כל פעם שקמאבינה מקבל כדור מאחורה הלב שלי מחסיר פעימה. שחקן כזה מפוזר וחסר אחריות.

בית ספר באיך להוציא לקבוצה את האויר.
יוציא אותנו מהמירוץ לאליפות וכמובן שמהגביע.
כל כך צפוי וקל.

קמאבינגה יצא מהמרכז וקרוס נשאר קשר אחורי בודד והנה ברצלונה מצליחה להניע ולשלוט בכדור.
הנה, אנצ’לוטי גם רואה זאת ומחליף את קרוס בצ’ומה

בתחרות מי גרוע יותר ניצחנו.
עוד קונצרט של קרלו. עד מתי? 75 דקות ו0 הזדמנויות

אתה לגמרי צודק אבל אני מתנחם בעובדה שיש לו ים כישרון ושהוא צעיר. הוא יילמד מהטעויות שלו.

לא הרבה פעמים אני מוצא את עצמי מתגעגע לרונאלדו. היום הייתה אחת הפעמים האלה. ולא, לא בגלל הפן המקצועי, למרות שיכול היה להיות נחמד אם היה לנו שחקן שאשכרה נושם רחבה.
לא, התגעגעתי לרונאלדו היום בעיקר בגלל העניין המנטלי. שחקן שבאמת ידחוף את הקבוצה קדימה, יעורר מוטיבציה וטירוף אמיתיים (ולא תנועות מלאכותיות לקהל אחרי ש"חילצת" קרן, במקום לייצר מצב טוב בהרבה), ויזכיר לכולם שאנחנו ריאל מדריד.
ממי השחקנים שלנו מפחדים לעזאזל?
מקסי, הגרסה הפחות טכנית של קייטע?
מפראן, שלא יבקיע גול גם אם החיים של אמא שלו היו תלויים בזה?
או מגאבי, שהסיבה היחידה שהוא משחק בברצלונה זה כי זה יותר זול מלמצוא לו בייביסיטר?

• ויניסיוס גרם לי לגלגל עיניים יותר פעמים מאשר אנצ’לוטי גרם לי, וזה לא משהו שהולך ברגל. יש לי חשש אמיתי שאם אמשיך לצפות בריאל הזאת, העיניים שלי יתקעו למעלה ביחד עם הגבה של קרליטו.

• לא להאמין לאיזו ברצלונה חלשה להחריד אנחנו מצליחים להפסיד. זה כאילו גם אם הם יגידו לנו “אנחנו נשחק עם רגל אחת קשורה מאחורי הגב” - עדיין נעלה לשחק עם חששות כבדים, ונצליח להפסיד בסוף.

• לא יודע מחפשים אותו לא מחפשים אותו, אבל מיליטאו פשוט לא לרמה. האתלטיות והאלגנטיות היחסית עם הכדור חמודים והכול מול אלמריות למיניהן, אבל ברגע שהרמה קצת עולה (אבל ממש קצת - אנחנו מדברים על פאקינג קסי, כן?) - זה פשוט לא מספיק. כל הדיבורים וההשוואות לפפה שהיו בזמנו, הם פשוט עלבון לאינטילגנציה. כמו להשוות בין סוארס לפיטר קראוץ’, כי שניהם חלוצים ששיחקו פעם בליברפול.

• ברצלונה לא מבריקה, מתבנקרת, מכסחת (בדיוק מתחת לרף הצהובים), מבזבזת זמן, ומנצחת משער קטן ומקרי שלא נובע מכדורגל גדול. ברכותיי, ברצלונה זאת אתלטיקו החדשה.

עוד לא נגמר המשחק אבל אני חייב לומר שאני מבסוט.

לא מהתוצאה, לא מאחל שריאל שיחקה, לא מהמצב לקראת הגומלין.

אני מאוד נהנה לראות את ברצלונה מתבנקרת. במשך שנים הטיפו במועדון הזה על טהרת המשחק היפה. כולל צ׳אבי או פדרי העונה אני לא בטוח מי אמר שעדיף להפסיד ולשחק יפה מאשר לנצח ולשחק מכוער.

ובכן, אמנם הפסדנו, אבל מתנחם בזה שלפחות נחשפה פה הצביעות שלהם. בונקר מההתחלה, בזבוזי זמן. מביך.

איזה בזבוז של שעות שינה…
אין שום סיבה לשחק 2 משחקים בגביע. מיותר מאוד.
משחק טיפוסי, אין לנו כלים לשחק מול קבוצה שמסתגרת.
בדיוק כמו כל שאר משחקי האלמריות שהפסדנו העונה.

אל תצפו לשום דבר אחר בשני המשחקים שעוד נותרו מולם, זה אומנם חמוד לקרוא על איך אנשים רוצים לראות מלחמה או משתמשים במילים כמו לדרוס, אבל מנותק מאוד מהמציאות.

כל הכבוד לברצלונה, הוציאה לפועל בצורה מושלמת את שיטת המשחקים שמנצחת אותנו כל פעם מחדש.

מצטער אחי, אבל הדבר היחיד המביך היה המשחק שלנו.

דמיין אותנו מנצחים עם מריאנו, ואסקז ואסנסיו בקישור. היינו כותבים ״רוח המדרידיסמו״ ניצחה.

היה פה איזה משתמש שכתב ״להשפיל את ברצלונה״…ובכן ממש השפלנו אותם.