מחזור 1: פותחים את עונת 23/24 עם 0:0 מול חטאפה בחוץ (ראפיניה וצ'אבי הורחקו)

אוקיי, אנסח מחדש. אין תפקיד כזה על המגרש, לא אין שחקן כזה. חד משמעית גונדואן יכול לעשות את זה, ולדעתי גם פדרי. פרנקי לדעתי קצת פחות, אבל הלוואי והיינו מנסים ומגלים אם זה נכון או לא.
אבל במקום שלפחות אחד משניהם יקבל את חולצת המנהל, המנהלים בפועל על קו החצי הם קונדה, אראוחו וכריסטנסן, שהם באמת באמת אחלה, אבל זה לא התפקיד שלהם.

בדיוק כמו שזה לא התפקיד של פרנקי לקבל כדור 30 מטר משער ברצלונה, ולרוץ איתו עד 30 מטר משער היריבה.

ולגביי מה שכתבת -

לא חסרים לנו שחקנים בצדדים (חוץ ממגן ימני, כרגע), ולא חסרים לנו שחקנים באמצע. המשותף ל-2 המיקומים המעורפלים האלו הוא בדיוק מה שאמרת - לא זהות השחקן, אלא המערך והתפקוד על המגרש.
זה לחלוטין מחזיר אותי לזה שמראש לא פתחנו אתמול עם 2 קיצונים. לא איכפת לי אם אלו היו ראפיניה, פאטי, פראן, לאמאל, עבדה או קואנקה. זו הייתה פשוט קריאה לא נכונה של הסיטואציה.

אגב, באופן די מעניין, בהתחשב באיך שהמשחק התנהל אתמול וזה שאין קו קישור “מנהל” - אם כבר ויתרנו על הרצון ליצור מהלכים, זה דווקא משחק בו גאבי היה יכול לעזור בו. קצת בלאגן שהוא היה גורם באמצע של הכחולים, היה מפנה קצת שטח לפדרי/גונדואן.
(מצטער שהוספתי את גאבי אחרי שנתת לייק. יודע שזה הרס)

קשקוש, צא לרגע מהפוזיציה.

מתפיסה בחולצה של גאבי ועד לבעיטה ברגל של אראוחו אין פה חרך של ספק.

ברור, גם הגיע לחטאפה פנדל בדקה החמישית. who cares עם ללאטסה התבלבל עם הרגליים.

האמת שציפיתי לבונקר אבל המשחק של אתמול היה הזוי מהבחינה הזאת שהם ויתרו לגמרי על השליש האמצעי והזמינו אתכם לשחק קרוב לשער שלהם, והתגוננו כמעט עם קו הגנה אחד. בתגובה השחקנים שלכם פשוט דחפו קדימה כי היה להם את השטח, ואז היה פשוט קו התקפה קדמי עמוס ולא מסודר. זה היה משחק הזוי שצריך ללמוד אותו ברמה הטקטית.

לא היה פנדל. הקטנה הזאת לאראוחו לא באמת הפילה אותו ולא גרמה לו לאבד שיווי משקל. השופט צדק בתוצאה אבל טעה בדרך כי לא הייתה יד, מה שהפך את האירוע לפתטי אפילו יותר.

שתי תלונות שלי על השיפוט:

1. אין אחידות. כמו שנירו אמר, הרוב המוחלט של השופטים כן שורקים על סגנון הפנדל הזה וזה מעצבן שאין אחידות.
  2. ההיתר שלו לשחקני חטאפה לפוצץ מכות ולא לקבח כרטיסים היה פשוט בושה וחרפה.

מעבר לכך אין משהו מיוחד לציין, אנחנן נמשיך להיות קבוצה חזקה ואפורה מאוד. אם לבנדובסקי לא סתם בתקופה חלשה וזה באמת הגיל שהחל לאותת אז אנחנו בהחלט בצרה. הוא חלש מאוד.

הגיע הזמן גם לדרוש מפדרי יותר בתור באנקר בהרכב. יותר מדי דקות שהוא נעלם ולא מורגש.

מילים טובות לדה יונג וקונדה שנראו מצוין גם אתמול וגם בהכנה.

השופט מסביר למה צ’אבי הורחק:
“Xavi was sent off for leaving his technical area with his arms raised towards the zone of my fourth referee, protesting in an ostensible way, having been previously warned”

https://twitter.com/i/status/1690837665938067456

מצוץ מהאצבע כמו ההטרלה שראפיניה השחקן הכי אלים במגרש.

אם פדרי/גאבי/לאמין/you name it חוטפים שם במקום אראוחו אז כן היה מקום לשרוק? איזה מסר אתה מעביר פה? במבחן המציאות הייתה שם תפיסה בחולצה שהיא כשלעצמה עוד עבירה שחלפה מתחת לראדר והסתיימה בבעיטה מכוונת לרגל. לא יעזור, כל ניסיון להנדס מחדש את הסיטואציה לא ינקה את הביזיון הזה.

תעשה טובה רק תמנע מביטויים כמו קשקוש, מצוץ מהאצבע וכן הלאה. זו לא דרכנו.

כי בספר שלי זו לא עבירה, אבל אני יודע שאני בדעת מיעוט. כדי שיהיה פנדל מבחינתי צריך להיות באמת אירוע חריג ברחבה, לא פיספוס של הכדור תוך כדי נסיון הרחקה. מה גם שזה בחיים לא מה שהפיל את אראוחו, מה שהפיל אותו הוא הרצון לפנדל.

ושוב, אני מבין שאני המחמיר פה וכפי שציינתי 90 אחוז מהשופטים נותנים על זה פנדל.

משתמש חדש יקר, אם אתה רוצה לדון אז בשמחה, אבל לא כשאתה מתחיל את הפניה שלך אלי בקשקוש וקורא לי לצאת מפוזיציה. אני עקבי בדעתי לגבי השיפוט גם אם אמא שלי הייתה שם במקום אראוחו.

אם בעולם שלך משיכה בחולצה ו/או בעיטה ישירה ברגל זה לא מספיק “חריג(?)” כדי לשרוק לפנדל כולנו מחכים לשמוע מה הסטנדרט.

ועוד דבר, אראוחו רחוק שנות אור מהמוניטין שאתה מנסה להלביש עליו אז תחסוך לנו. שים את ויני בסיטואציה והוא רבע שעה על הדשא אחרי 14 גלגולים.

שמע, אתה הכי בפוזיציה שראיתי. אתה טוען שבעטו לאראוחו ברגל בכוונה למרות שברור לגמרי שזה קרה בטעות תו"כ נסיון הרחקה, ואתה קורא לי לצאת מפוזיציה? אגב, התפיסה בחולצה של גאבי הייתה לכל הפחות הדדית, וכאלה מאבקים יש 30 פעם כל משחק.
הוואטאבאוטיזם על ויני בכלל פאתטי. מישהו השווה? מאיפה הבאת את זה? אתה ילדון שמרגיש צורך להגן על השחקנים של הקבוצה שאתה אוהד אגב זלזול בשחקני היריבה? אני בז לגישה של ויני למשחק, ובז לכל צוללן באשר הוא. וזה מוביל לנושא הבא שלא ברור מאיפה הקרצת -
לא ניסיתי לייצר שום תדמית לאראוחו, אני מכיר אותו בדיוק כמוך, ובמחילה, כנראה גם מעריך אותו הרבה יותר ממך. גם ישו הצלוב בעצמו היה נופל שם ומקווה לפנדל, פשוט כי זה משהו שניתן בד"כ על אירוע כזה.

בקיצור, ניסיתי לגשש לראות אם יש עם מי לדבר, מתברר שלא. ילדון עם מגננות.

לא יודע על איזו נקודה רגישה לחצתי. אבל אם סיימת עם ההרצאה וניתוח מבנה האישיות מאחורי המסך נזכה לקבל תשובה מה הסטנדרט שלך לפנדל אם משיכת חולצה ברחבה ו/או בעיטה ברגל לא מצריכים שריקה בעולם שלך?

או שתמשיך בקו של ירידה לפסים אישיים כי אין לך שום דבר רציונאלי להיאחז בו? “לא במתכוון(?)” כשמדובר בחבורת פלנגות של בורדלאס זה קייס שאין לו שום אחיזה במציאות וגם לא סותר את החוקה.

אתה טוען שבעיטה ברגל שלא בכוונה היא לא פנדל?

לדעתי הוא הגיב לזה שבלאגרונה כתב שהייתה עבירה מכוונת על אראוחו.
יש הבדל בין עבירה מכוונת ללא מכוונת, גם אם הלא מכווונת זאת עדיין עבירה. (מה שלדעת נירו בכלל לא הייתה)

לחצת על נקודה שנקראת חוסר מודעות עצמית, להגיע למקום שאתה לא מכיר, בלי להבין את הקונטקסט ובלי להכיר את האנשים איתם אתה מתיימר להתדיין, וישר לזרוק לאוויר ביטויים כמו “קשקוש” או “מצוץ מהאצבע” זו רמה אחרת. בדיון הקצר ביננו הוכחת שאתה היחיד שבפוזיציה. חשבת שאני איזה טרול שמתרץ את ההחלטה של השופט במטרה שציירתי סביב החץ. ניסית להכניס לי מילים לפה, לרמוז שאני חושב שאראוחו צוללן, או יותר גרוע, שאני עיוור לצוללנים רק כי הם בקבוצה שאני אוהד. ניסיתי להסביר בסבלנות שזה לא המצב, ומומלץ שתכיר את דעותיי לפני שאתה פותר את דבריי ב"קשקוש". בנוסף, טענתי פעם אחר פעם שאני מודע (להלן - מודעות) לכך שאני בדעת מיעוט. כל מי שמכיר אותי כאן בקהילה יודע שזו דעתי תמיד. אבל אתה החלטת שקשקוש, אז קשקוש. אז עונים לך באותה צורה ואז כמובן שמופעל מנגנון ההתקרבנות. אני מעדיף שיהיו בוטים כלפיי מאשר שיזלזלו במה שאני כותב.

לעניין, מבחינתי, עבירה שמובילה לפנדל, בראש ובראשונה, צריכה להיות מכוונת כדי למנוע מצב מסוכן ברחבה. המקרה הזה נופל כבר על התנאי הזה. כמובן שזה לא תנאי הכרחי - כמובן שיש עבירות שנעשות ב"טעות" אבל חייבות להוביל לפנדל, אבל אז הן צריכות להיות באמת בוטות, ולמנוע מהשחקן להמשיך את המהלך. זה לא המקרה פה.
אם אתה טוען שהעבירה נעברה בכוונה - אין דיון כי אתה טועה. אם אתה טוען שהעבירה מספיק חמורה כדי לתת עליה פנדל למרות זאת זה כבר טיעון לגיטימי אבל אני חולק עליך.

כן, כפי שציינתי בפסקה הקודמת. אם העבירה לא מכוונת הרף לפנדל עולה משמעותית.

למה אתה לא אומר שחטאפה קופחה על ידי השופט? הרי צהוב שני לא היה בכוונה, הוא ניסה להגיע לכדור.

BIaugrana

אני חולק לחלוטין על נירו, אבל אתה נובח על העץ הלא נכון. אם הוא היה חושב שהיה פנדל הוא ללא ספק היה מודה בזה. אני מכיר אותו מהפורום הקודם. בחור טוב וישר.

דבר שני בפורום פה, מומלץ להבין שאנחנו גם מנסים להיות חברים גם אם עם אוהדי ריאל ולא ישר לתקוף אותם באופן אישי או לגופו של אדם,

אני חושב שהיה פנדל של 1000 אחוז ואפילו לשופט היה בחירה על מה. דחיפה של גאבי או עבירה על ארוחאו.

לדעתי יש לחץ ציבורי אנטי ברצלונה בספרד (הקישקוש שברור יותר מתמיד שהוא קישקוש וזה פרשת נגרירה) .
השופט כמו שסאשה רמז לא רצה להראות כאילו הוא נותן לברצלונה פנדל ושתי נקודות . זה אקט של פחדנות יותר מהכל.

דמיטרי אל תטריל באמאשך, קודם כל ציינתי שמדובר בעבירה שמובילה לפנדל, והדיון התפתח על העבירה הספציפית הזו. נקודתית אפשר לדון על כל מקרה, באוברול חטאפה לא קופחה אלא יצאה בזול שלא קיבלה 4 אדומים.

למה אתה לא טוען שמדיניות סוציאלית לא תעבוד בישראל כמו במדינות נורדיות כיוון שאין הומוגניות חברתית, קרן עושר ומחצבי טבע שתורמים לכך? כי לא נשאלת…

טוב, סליחה על ההטרלה. נסחפתי.
הייתה או לא הייתה כוונה בבעיטה לרגל לא אמורה לשחק תפקיד בהחלטת השופט. אין שום התיחסות לכך בחוקה.
בעיניי מאוד הגיוני שיהיה על זה פנדל. בעיטה ברגל זאת בעיטה ברגל. הרוב המכריע של הפנדלים לא נגרמים בכוונה, ועדיין נשרקים.

כמו שאמרתי, לג’יט. אני מחמיר מאוד בגישה שלי בכל הקשור לשיפוט. לא הייתי שורק על 90 אחוז ממה שנשרק במשחק ממוצע.