מחזור 1 בשלב הבתים :: מובסים 3-0 בפאריז

לא שאני בא להגן על קורטואה,אבל הואר הציל פה את קיילור מעוד שער מביך לאוסף.

אני בחיים לא עושה את זה, ותמיד מחכה לדקה ה95 גם אם צריך,
אבל אני פשוט חייב לסכם במספר מילים את מה שאני רואה הערב,
חושך על פני תהום.
אין פה כלום. פשוט כלום.

המשחק של ריאל הזכיר לי את הפעמים המעטות שיצא לי לראות משחקות כדורגל פעם ראשונה - כולן רצות לאותו מקום.
אם אתה לא יודעים ללחוץ פשוט אל תעשו את זה.

צריך להגיד את האמת - זה נראה שאין מאמן כרגע.

משחק שהוא סבל אחד גדול. כמות איבודי כדור פשוט מחליאה, מרחקים עצומים אחד מהשני, משחק חלש מאוד אישית של קרוס וקאסמירו שכאילו שומרים כוחות לליגה כי הם יודעים שאין עוד קשרים בסגל.
הכי מפליא זה שלא היינו קרובים לשליש המגרש שלהם בכלל, כל הובלת כדור שלנו עמדה מול חומה בצורה, ואיכשהו כל התקפה שנייה שלהם זו מתפרצת עם רוב מספרי, איך זה ייתכן?!

האווירה היא אכן של העונה שעברה. נותנים משחק אחד טוב (סליחה, מחצית) ולאחר מכן חושך ונרפות.

מעבר לזה, פסז הייתה מעולה, לחצה חזק ולא ויתרה על שום כדור. לא נתנה לנו לחזור למשחק גם לא בטעות, כל הכבוד לה. וכמובן די מריה בזון מטורף. פלא שזכינו במפעל הזה עם כל כך הרבה אקסים מפוזרים ברחבי אירופה שמשחרים לטרף.

@El_Maestro
זה מביך עבורו אם זה קורה כבר כמה פעמים ברגע הבעיטה וגם עבורך שהחלטת להתעכב על זה.
בקשר לתורת הקלישאות מבית מדרשך, אתה באותה מידה עונה לקלישאה של “זה מה יש ועם זה נסתדר”. אפשר לנתח גם בלי לקחת את הדברים למקום של תירוצים. זו עובדה מוגמרת שמודריץ’ חוטף כדורים בעודם עושים את דרכם לשחקן יריב, כמו גם ראמוס.
בלי שניהם לא הצלחנו להוציא את הכדור לפאריז מאוד בינונית בלי השלישייה הקדמית שלהם.
לפני שאתה מעיר למישהו תוודא שאתה לא אומר שטויות בעצמך.

רק שלא יהיה פה דשדוש של שנים ארוכות סטייל יונייטד. מקווה מאד שישנה איזושהי תוכנית

זה נראה ומרגיש כמו קבוצת עבר של ריאל מדריד במשחק ידידות בסוף אוגוסט,
ואיש הישר בעיניו יעשה.
אין לי דרך טובה יותר להסביר את זה,
הדבר העצוב ביותר הוא שנראה את אותם השחקנים העייפים מדושני העונג, כמו ב7 עונות האחרונות - פותחים במשחקים הקרובים ב11, אין ולא יהיה שינוי, מה שהיה הוא שיהיה, וכשעושים רכש לספסל ככה אנחנו נראים.

הקישור לא היה קיים.

פריז לחצה והקישור שלנו כשל בלרדת לקבל כדור מהבלמים ולהשתחרר קדימה.
אני חושב שאיסקו או מודריץ’ היו יכולים לסייע בהיבט הזה. חאמס קטלני יותר מהם קרוב לשער של היריבה אבל פחות מתאים בתור קשר שלישי למשחקים כאלו.

אחד המשחקים הגרועים ביותר שראיתי מריאל בחיי, על מה בדיוק עובדים באימונים? בקושי חיברנו שתי מסירות במשך ה-90 דקות, אפאתיות לתפארת…תחזירו את סולארי בבקשה

לא היה שום דבר טוב במשחק, כולם היו חלשים, אפילו נקודת אור אחת אי אפשר לקחת ממה שראינו הערב.
מקווה שבפיחואן לפחות נראה כמו קבוצה, נקווה שעוד אקס לא יעשה לנו בית ספר שם.

אין לנו מה למכור, לא בליגה ולא בליגת האלופות.
אם אמבפה במגרש נגמר 5-0 קל. אה ויש להם גם את ניימאר.
עזבו על מה אני מדבר, קבוצות מרחמות עלינו ואפילו לא עולות עם ההרכב הכי חזק שלהן.

לא יודע אם זה מעודד אבל ליברפול עונה שעברה הייתה על סף נשירה לאירופאית מול נאפולי ונגמר איך שנגמר.
נראה כאילו כל הקבוצות מקיזות דם השנה באלופות להוציא את רד בול והתחת של פפ עם הגרלה קלה.

תנשום חבר. זמנים קשים עוברים על כולנו. לא ברור איך אני על כל הודעות הנרגנות הפסימיות שלי (עוד אחת בדרך) עונה לקלישאה של “זה מה יש ונסתדר” אבל שטויות. נקסט.

אמת. נקסט.

זה גול שקיילור היה לוקח, לדעתי. מצד שני הוא לא חף מטעויות כמו שכולנו בוודאי מכירים

בליגה באמת שניראנו טוב כקבוצה. יש פה קבוצה טובה. הבאסה היא שגם אם נפרק את סבילה 5-0 זה לא יעיד על כלום. הקבוצה הזו לא יציבה והיא תהרוס לעצמה בשבוע שאחרי.
הפתרון הוא תחרות. אני חושב שהחלוצים וחאמס עשו משחק בסדר גמור. הבעיה שלנו היא הקישור וההגנה, במיוחד קרבחל, שצריכים תחרות אמיתית. רק השבת שיבחנו את קרוס וקאסמירו והיום חושך מוחלט וחוסר אחריות.

אפילו לבלום את הנפילה עם קשר נוסף זידאן לא יכל כי אין לו, אבל זה עליו.

• חייב להודות שכשהבנתי שאף אחד מהשלישייה הקידמית של פס"ז לא ישחק הופחה בי תקווה לניצחון נחמד. בדרך כלל אני עם ציפיות בריצפה אבל לפעמים מתפלק.
  • קורטואה עדיין שוער יותר טוב מנבאס אבל היה חייב לעשות יותר. לדעתי, יש לו יותר אשמה בשער השני מאשר בראשון. אם בראשון עוד אפשר לגרד תירוץ שהכדור עבר לו ממש מעל הכתף וקשה להגיב אליו, השער השני הוא פשוט עבודת רגליים רעה. לפני הבעיטה הגוף שלו היה בהטיה ובהיכון ימינה, מה שהוציא ממנו את כל התנופה והכוח לזינוק שמאלה.
  • כל אקס או חלוץ בינוני בליגה הספרדית שרוצה שידרוג בקריירה או סתם לתת משחק טוב, אנחנו פה לשירותך.
  • איזה ילד קקות די מאריה בחיי. פירקת אותנו, מה יש לך לבוא להתנפל על ילד 19 ולשחק אותה אבו עלי?
  • הזאר היה רע כמו כולם אבל אלוהים כמה מרענן לראות במדים האלה שחקן עם יכולת כזאת לשמור על כדור ולבצע פעולות על שטחים קטנים.
  • חאמס חייב לאפס את הכוונת. היו לו כמה מצבים במשחקים האחרונים עם השמאלית שאמורים להיות כמו פנדל בשבילו.
  • מה הכי כואב? תוך כדי המשחק כשאתה עמוק בחרא, אתה יודע שהחילוף הראשון זה לוקאס וסקאז.

חבריקו אנחנו ניצחנו בפריז עם ילדים בני 19 ומול אמבפה, למה לזלזל :slight_smile:

עוד כמה גולים מביכים קורטואה צריך לקבל לקרוב כדי שיודו שקיילור טוב ממנו? קורטואה מודל 2018-19 הוא חרא שוער עם כל הכבוד למונדיאל. הוא ממש לא השוער שהיה באתלטיקו או באליפות הראשונה בצ’לסי.
קיילור קיבל שני גולים במשחקים קריטיים בצ’מפיונס והחזיר בגומלין נגד באיירן. קורטואה בעונה וקצת שלו ספג כמות לא מבוטלת באשמתו. העונה הוא מחלק שער בכל משחק

לדעתי המחצית השנייה הייתה אפילו גרועה יותר, חוץ מבנזמה שנגח החוצה - לא היו אפילו חצאי מצבים וההיפקרות חגגה גם בשל העייפות של חאמס. כמובן שגם ספגנו את השלישי כמו אפסים. ציפיתי שניתן גול הערב, חבל. אין לי ספק שהזאר ישתפר ועם ההתקפה הזו גם יהיה כדורגל מהנה לפרקים אבל אין לנו סיכוי לזכות בתואר והליגה תיגמר בדרבי בערך. קאסמירו: “אין תירוצים אבל יש עוד זמן להשתפר”. מצד שני אין רעב ותשוקה ויש בורות בסגל.
העציב אותי לראות את החילוף הכפול שבעצם הראה דגל לבן - ויתרנו, זה לא יילך, הפסדנו. לא ה-DNA שלנו אבל זה היה מהלך מושכל בגלל הפיחואן. יהיה כיף ביום ראשון.

אני האחרון לצאת בקריאות גיוואעלד אחרי הפסדים, והאחרון לחפש אשמים לשלוח לגרדום, אבל כבר מול לבאנטה עברה לי מחשבה בראש שחזרה היום שוב: כל ההבדל ביני לבין קורטואה זה כמה סנטימטרים ובעיקר מזל.

קורטואה זוועה, לא חושב שיש על זה כרגע ויכוח.
השאלה אם זה רק כושר רע או שהוא פשוט לא שוער מספיק טוב.