1/4 גמר הצ'מפיונס :: ממשיכים לחצי הגמר בשיניים עם הפסד 1-3 בברנבאו ליובנטוס

לטעמי חייבים להשתמש בטלוויזיה במקרים רגישים כמו זה.
רוב הפעמים מקרים דומים הם נדירים.

נ.ב השתדלתי לא להגיב על טענות של משחקים מכורים ומני ושחיתויות אבל יובנטוס היא הקבוצה האחרונה שיכולה להתלונן על כך. סרייה ב זוכרת.

חבר, אני בדומה לך ולכל חברי הפורום, איני שופט מדופלם. וכשיש דברים שהם נורא גבוליים כאלה שופט עם var היה יכול לקבוע את המידתיות של העניין ולהחליט בצורה חותכת אם זה פנדל או לא.

אני מאמין שכן אגב, אבל בגלל הספק הקטן שיש לי לגבי ההחלטה שלי ובגלל המשמעות של העניין (הדחה מיידית או הארכה), הייתי מעדיף שיהיה שופט var שיחליט בצורה שתמחק את הספק שיש לי.

אני חושב שזה אחד מהמקרים בהם יש משקל כבד לשיקול הדעת, ואכן שופטים שונים השמיעו דעות שונות בעניין אחרי המשחק, ואחרי צפייה בהילוכים חוזרים משלל זויות.
VAR היה עוזר כאן אם הVAR היה מנותק רגשית מהאירוע לחלוטין. בלי לדעת מה הדקה והסיטואציה, ובלי שידעו מי הוא. זה לא ריאלי ולכן אני לא חושב שכך היה נפתר הויכוח במקרה הנקודתי הזה.

אני חושב שמדובר באותם מקרים שלאף אחד אין ספק שמחוץ לרחבה זה עבירה, ובתוך הרחבה זה לא עבירה כי לתת על דבר כזה פנדל זה עונש מוגזם.

אבל זה רק כאשר מדובר על עבירה בתוך הרחבה שאינה מונעת מצב וודאי להבקעת שער. במקרה הזה בהחלט מדובר במניעת מצב וודאי להבקעת שער ולכן אי אפשר לטעון שזה עונש מוגזם. פנדל.

דיברתי על זה עם אורי קופר. שופט הVAR יכול לפסול מהלך רק אם יש לו עילה ודאית. אם יש חילוקי דעות, הולכים עם החלטת השופט. רק תבינו כמה חלוקות הדעות, שאם תשאלו 10 שופטים, 5 יגידו שהיה ו5 שלא היה.

בשורה התחתונה, היה פנדל, ולא היה פנדל. אבל החלטת השופט היא זו שקובעת.

מה שמעניין הוא מה היו אומרים אם זה היה חטאפה נגד סביליה דקה 12 מחזור אחרון אחרי ששתי הקבוצות איבדו עניין.
המון ממי שאומר שלא היה פשוט לא מסוגל לנתק את הרגש והרחמים המובנים לג׳יג׳י. אם זה היה לטובת בארסה הייתי שובר את הטלויזיה כנראה

מאיפה הבאת את הנתון הזה?

ראיינו המון שופטים וחלק אמרו שהיה וחלק שלא היה.
ה5 מ10 זה אולי לא מדויק אך כוונתו הייתה שגם היום אחרי מיליון שידורים חוזרים שופטים עדיין חלוקים בדעותיהם וחלק מאצינים שהיה וחלק אחר לא היו שורקים.

אני מאוד בדעה שאנשים נותנים לדקה ולמעמד להשפיע.
לדקה ולמעמד לא צריכה להיות השפעה, וגם אני מחזיק בדעה שרוב מי שטוען שלא היה זה בגלל הדקה והמעמד (כלומר בגלל הרגש).

אני לגמרי עם קופר. שופט הוידאו צריך להפוך החלטות רק במצב שהשופט המרכזי טעה בודאות. בגלל זה רשמתי פה כבר מזמן שה-VAR בחיים לא היה הופך את החלטת השופט במקרה הזה. יותר מדי גבולי כדי לקבוע חד משמעית.