1/4 גמר האלופות :: 3-3 פסיכי מול מנצ'סטר סיטי

חייב להגיד שהמחצית הזו רק מחזקת את ההרגשה שלי שמאחורי רודרי, עם כמה שהוא מצוין, יש המון אובר הייפ (כולל בכמה דיונים בפורום לאחרונה). הוא חד משמעית מהטובים בעולם בעמדתו, אם לא הטוב בהם, אבל הפערים קטנים מאד בטופ, ואוהדים ופרשנים נהנים מאד לנפח את ההשפעה של שחקנים כאלה (קשרים בכלל, וכאלה אחוריים ו/או ספרדיים ו/או ״אלגנטיים״ בפרט).

ויני דווקא בסדר גמור לדעתי, עוזר המון גם בלחץ בהגנה

ג׳וד לא הופיע בינתיים, אבל גם המיקום הגבוה מדי לא עושה איתו חסד, קרוס-קמא-פדה-רודיגר גדולים

דרך אגב, טשואמני משחק מאוד גבוה יחסית לבלם, כל כדור ארוך להלאנד שם אותנו במצב שלו באחד על אחד עם רודיגר כשהמגנים בצדדים וטשואמני מאוד רחוק, טיפה מדאיג אבל בינתיים רודיגר עם עבודה גדולה

דרך אגב 2, שמתם לב שגם לנו יש רודרי? :man_facepalming:t2:

אתם מבינים שהסיכוי שלנו להעפלה תלוי במוח של קאמאבינגה?

לא רוצה להיות הparty pooper אבל אני כן אז…
אם זה יום לא טוב של סיטי וטוב של ריאל, אין לנו סיכוי לעבור משחק באיתיחד בלי לקבל שני שערים לפחות.
ומשהו אומר לי שבאיתיחד הם יהיו הרבה יותר מוכנים וטובים ממה שהם היום.
לצערי הרב (!!) אין לנו סיכוי לעלות

אם רק היה אמבפה במקום הליצן הברזילאי… עם שטחים כאלה הוא היה כובש שלושער כמו שטיטי אוהב.

הרכב מצוין של ריאל והופעה עצומה של המאיסטרו קרוס שקצת מחפה על אי ההופעה של בילינגהאם.
שיטי הרבה פחות מפחידה ממה שעשו ממנה וזה גם בזכות ריאל נפלאה.

אתם חייבים לכבוש עוד שניים לפחות.

פפ משחק באש. כל איבוד כדור של סיטי זה חצי גול שלנו.
ויניסיוס הערב לא כזה גרוע. את שלו עשה בנתיים עם בישול ענק. כל עוד לא יעשה שטויות נראה ממנו גול עוד הערב. רק לדמיין את אמבפה בועט את בעיטות הסיומת של ויניסיוס מול אורטגה ומקבל צמרמורת.
.
לא חושב שדה ברוינה ישפר משהו מבחינה הגנתית אם יכנס .פודן יותר פיזי ממנו וגם הוא לא מסתדר עם קרוס.

לא בא לי לגרור את הדיון לרודרי אבל אני חייב לפחות לומר שאני לא מסכים. מחצית לא טובה של סיטי אבל היא משחקת מול ריאל בברנבאו. הוא כבר הוכיח את עצמו דיי והותר, מבחינתי הקשר האחורי הטוב בעולם בפער.

לא מסכים לגבי הביקורת לויני. הוא אמנם בעט איזה פעמיים לידיים של אורטגה אבל הוא פעיל ומייצר מצבים. אם אמבפה היה מסיים פה עם שלושער את זה נדע בעונה הבאה :slight_smile:
זה שהוא מחמיץ מול השער זה לא חדש, זה ויני, הוא גם ישים איזה מצב אל תדאגו לו. הוא עדיין לא קיבל מצב קשה מספיק.

כן אבל פפ העלה את מתיאה קובאצ’יץ’ שהוא יותר קשר אחורי. היה יכול לזרוק את דוקו שהוא דריבליסט נוסף ולהוריד את ברנרדו סילבה למשל אחורה. רוצה לומר: הוא לא עושה 'באיירן 2014" כשעלה אז עם טוני קרוס כקשר אחורי ואכל אותה מה-BBC במתפרצות.

אין לי סטטיסטיקה אבל כשאני כותב שוויני מאכזב היום זה גם בגלל הציפיות שהוא יצר (לכן לא אהבתי שלכלכו עליו ‘באופן כללי’ ולא ביקורת נקודתית), העונה, בכושר שלו לאחרונה. הוא איבד כמה כדורים בטיפשות וגם בעיטה אחת רעה מעמדה מאוד נוחה. אפשר להעביר עליו ביקורת למרות שהוא בישל. אני חושב גם שרוב העבודה בגול הזה היא של רודריגו. הוא רץ ממש מהר, עמד נכון עם הגוף וגם הבעיטה הממזרית והעדינה.

אם יש משהו שאני לא אוהב בו זה את העניין הזה, כל משחק מחדש הוא מתווכח עם שופטים ותופר לעצמו כרטיסים על כלום ושום דבר, וזה ממש דיסוננס עם האופי הבוגר שהוא מציג לאורך רוב המשחק.

מישהו שלא ראיתי שציינו עדיין - רודיגר פשוט שחקן על.

אה, זה כבר מובן מאליו.

ויני משחק בסדר גמור, לא וואו אבל גם לא גרוע
הוא מסוכן בתנועות שלו, משחרר כדור מהר ומשחרר לחץ, עוזר בלחץ בהגנה.
הוא גם משחק באמצע וגם מתמודד עם שחקנים שאולי יש לו עליהם יתרון מהירות, אבל הם איכותיים ולא פראיירים

היה חייב להיות כבר עם שער אחד לפחות, אבל אם ימשיך ככה לדעתי זה גם יגיע. הדבר הכי חשוב מבחינתי זה שדווקא הוא נראה מסודר בראש

אני רק יכול לארגן לו שטחים ולצפות שינצל אותם…
כל מי שראה סיטי נגד ליברפול היה מבין שויני יקבל הרבה כדורים בשטחים כשהוא מבודד מול בלם, ציפיתי מויני שיעשה עם זה הרבה יותר.

ויניסיוס לא מספיק חד היום,יכל להבקיע לפחות אחד במחצית הזו.
בלינגהאם לא מוצא את עצמו בעמדה הזו של החלוץ נסוג ומבחינה התקפית כמעט ולא קיים אבל הוא עוזר מאוד בלחץ על הבלמים ועל רודרי.

רודריגו נראה נהדר היום,גם רודי,פדה וקמא עושים עבודה טובה בינתיים,חבל על הצהוב של צ׳ואמני.

זה שלא עלינו עם רודיגר בגומלין של השנה שעברה זו הזיה ששניה רק להזיה שעלינו עם קישור של קרוס, מודריץ’ ופדה.

בלינגהאם נראה רע. גם הגישה שלו לא במקום בכלל. רצוי שיתאפס על עצמו ומהר.

ויניסיוס זה כמו להטיל קובייה עם מספרי 0 ו6.

רודיגר במשחק פשוט אדיר.

מה שאומר כמובן שכדאי מאוד שיקבל צהוב עד סוף המשחק כדי לנקות צהובים לקראת השלב הבא, כי אנצ’לוטי גם ככה לא ייתן לו לשחק בגומלין.

אני לא יודע איך זה יגמר אבל יש פה מספיק מצבים. שישימו גול כבר, הרגו אותנו

ויני עושה הכל נכון… חוץ מלשים את הכדור ברשת לעזאזל

אנחנו חייבים לנצל את המצבים האלה

זה יותר מדי לבקש שיבעטו את המעט מצבים לפחות למסגרת?!