1/4 גמר האלופות :: 3-3 פסיכי מול מנצ'סטר סיטי

בלנינגהאם חייב לצאת ולהתאפס לגומלין.הוא יותר נזק מתועלת הערב…

הם מתחילים ללכת על מגרש. אין הרבה על הספסל אבל דיאס יכול להתאים

מאמן שהוא יותר נזק מתועלת.

הקבוצה הזאת נבנית כבר שנים כדי לנצח בדיוק את המשחק הזה.
מרגיש כמו כישלון

עוד לא הסתיים המשחק ובטח לא ההתמודדות.
אל תמהר להספיד.

מחצית ראשונה החזרתם צמד תוך 2 דק׳

נ.ב. פודן אנדרייטד גדול בעיני.

זה לא באמת משנה כמה יגמר המשחק הזה עכשיו. אין סיכוי לעבור אותם ככה ולא נראה שיש דרך להפוך לפתע לקבוצה שתנצח את סיטי בחוץ.

אגב, כמו שסיטי מראים, סטטיסטית יש סיכוי גדול יותר לכבוש כשבועטים למסגרת!

לא יאמן.
אצלינו מחטיאים ממצבים ככ נוחים ואצלם נותנים כדורים כאלה בלי שום סיכוי לשוער מ30 מטר

למה ג’וד נשאר על המגרש? הוא בקושי זז. לא יאמן

ואת מי אנצ’לוטי מכניס כדי להציל את המולדת?
את מודריץ’. ומוציא את קרוס ואת רודריגו המצטיינים.

זה כמו פרודיה לא מצחיקה.

ועוד העזתי להחמיא לקרלו. פשוט בושה.

לא מאמין שאנחנו הולכים לקבל עוד שנה מהדבר הזה.

לא מצליח להבין מה פלורנטינו רואה שאנחנו לא רואים.

והחרדות הגדולות ביותר שלי מובילות לגמר בין סיטי של פפ ולבארסה של צ’אבי כשפפ מחליק את השנה הזו לטובת גביע אלופות לברצלונה.

אמאלה.

השחקן שהכי מגיע לו. גולאסווו

פדה פאקינג ולוורדה הוא הסיבה היחידה שאני רואה כדורגל של ריאל כבר 3-4 עונות.

איזה שער של פדה ואיזה משחק של קמאבינגה.

שימו לרגע בצד הכל, ואני יודע כמה זה קשה, אבל וואו איזה משחק! שתי הקבוצות הכי טובות שיש

אז כן פדה ואלוורדה פנטסטי וכמה מגיע לו הגול הזה וטוב שהבצורת נקטעה במעמד כזה ובברנבאו ולא נגד אוססונה בחוץ. והיה יותר כיף מהעונה שעברה, משחק מהנה לאוהד הנייטראלי אבל אני לא אוהד נייטראלי. בשורה התחתונה אנחנו אוהדי ריאל מדריד. אוי ואבוי אם נתחיל להיות כאן מרוצים מתיקו. והשנה אנחנו קבוצה הרבה יותר טובה מהעונה שעברה, מנצ’סטר סיטי פחות טובה מהעונה שעברה. ואנחנו יוצאים לאיתיחאד שוב אחרי תיקו בסה"כ במשחק הבית, משימה כמעט בלתי אפשרית עומדת בפנינו.

אנחנו מסתפקים במועט. לא מסוגלים לנצח אותם. גם בלי קייל ווקר, בלי שחקן הגנה נוסף, ללא השוער שלהם, קווין דה בריינה פתח על הספסל וכלל לא שיחק. פתיחת המשחק היא היסטורייה רחוקה אבל גם אורליאן טשואמני פישל עם הצהוב, גם אנדריי לונןי שיסלח לי זה גול הזוי. פתיחת משחק הכי איומה שיש.

מתסכל. אמנם לא בכל יום סופגים שני גולים כאלה בבעיטה מרחוק ועוד גברדיול למשל, ברור שזה פוקס. ועדיין - א’ היה לכל אחד מהם כל כך הרבה זמן לבעוט, עד שיצאו אליו, כמו באימון, זה לא רציני. וכמובן תחושת החמצה. ההתקפה הפסידה לנו את המשחק הזה. השער השלישי היה צריך להגיע בזמן - והוא לא הגיע. ג’וד המאכזב מאוד ו-ויניסיוס היו עם מצבים די נוחים לכבוש. ויניסיוס מודל 2022 וצפונה מבקיע את השערים האלה. לא ממש יצרנו התקפות במחצית השנייה, לא נגענו בכדור. והם לא היו מפחידים. קרלו אנצ’לוטי פישל וכמו תמיד לקח לו הרבה מאוד זמן להגיב - ולא רק הוא.

ההצלחה היחידה של ג’וד הערב הייתה שהוא הצליח לא לספוג את הצהוב בצל כל העצבים והוא יהיה זמין לגומלין. כמובן שהוא יצר את הציפיות הגבוהות האלה, וזה קורה והכל בסדר, עדיין קצת מאכזב. היה נראה חסר ניצוץ ואנרגיה. אולי היה צריך להוציא אותו. המהלך הסביר שלו במחצית השנייה כשבעט בשמאל - לא העיר אותו.

לא שיחקנו שמונה ימים והם היו במרתון משחקים ונגד קבוצות לא רעות בכלל, אבל במחצית השנייה לא ראיתי עליונות פיזית עליהם עם כל הכבוד לאנטוניו פינטוס הכל-יכול. כן רוצה לתת מילה טובה לאנטוניו רודיגר הסלע ההגנתי, אדוארדו קמאבינגה בתצוגת אומן שהתוצאה הסופית קצת משכיחה את היכולת שלו, רודריגו שהיה הטוב מכולם בחלק הקדמי והתרגזתי כשיצא. אכזבה עצומה, אני צריך הפסקה קצת.

מקווה שיתיישן גרוע: לא היתה שום סיבה להשאיר את ויני ולהוציא את רודריגו, אין שום היגיון להכניס את חוסלו בלי שויני על המגרש. קארלו באמת out-Carloed himself היום.

אני לא יכול שלא להתייחס לחילופים ההזויים של אנצלוטי, תהמר קצת, תוציא שחקן קישור ותכניס את חוסלו, מה עוזר להוציא את ויניסיוס ורודריגו? למה לא לשחק התקפי במשחק בית? מה ההיגיון?