1/4 גמר האלופות :: 3-3 פסיכי מול מנצ'סטר סיטי

כן משחק כיף, גולים, אקשן אבל בסופו של דבר אני לא רואה הרבה סיבות לאופטימיות לקראת הגומלין.
החסרונות של דה בריינה וווקר היו ממש קריטיים לסיטי היום, לויני ורודריגו היו הרבה שטחים, בספק אם זה יקרה מול ווקר.
עם כל הכבוד לסילבה ורודרי, דה בריינה זה השחקן הטוב ביותר של סיטי ובאיתיחד הם יראו אחרת לגמרי.

מתחבר למה שאמרו פה בנוגע לבלינגהאם, זה באמת נראה כמו סחיבת פציעה אחרת לא מצליח להבין את המשחק חרפה הזה שהוא הציג, לא רץ, לא השקיע, נראה כבד ואיטי, יכולת פשוט נוראית בחצי העונה השניה.

ריאל מדריד עולה באמצע עם קמאבינגה, קרוס, ואלוורדה ובלינגהאם ועדיין התחושה הייתה שלריאל יש חור במרכז המגרש (בעניין הזה שגיא כהן לא טעה, אלא רק בגורמים לכך). יש רק מאמן אחד בעולם שיכול לגרום לזה לקרות, ולצערינו הוא זה שמאמן אותנו.

חוץ מזה, המשחק היה בסדר והתיקו די משקף. סיטי שלטה יותר, ריאל הייתה מעט יותר מסוכנת, ואף קבוצה לא יכולה להתלונן על התוצאה. אילו סיטי גם הייתה בהרכב מלא היה לי קשה לבוא בתלונות, אבל זה לא היה המצב ובמשחק אתמול עם ההרכבים שעלו, סיטי לא הייתה אמורה להיות פייבוריטית. ההבדל העיקרי זה האיש על הקווים.

סיטי הפתיעו אותי אתמול. בכל המשחקים שאני זוכר מולם בברנבאו אפילו בשלב הבתים הם באו לשחק על תיקו. אתמול הם לחצו גבוה אפילו במצב של 1-1 שהיתה אחלה תוצאה עבורם.

גם ריאל הפתיעו ואני חושב שלא נותנים פה מספיק קרדיט לאיך שניראינו במחצית הראשונה. סגירה פשוט מעולה על המכונה של סיטי.
מתי ראיתם את רודרי מאבד כדורים או מנסה למסור לאגף והמוסר החוצה?
מתי ראיתם את ברנרדו סילבה נלחץ ומאבד כדורים?
זה הכל תוצאה של מרכז המגרש שלנו בהנהגת קרוס שהראה שהוא שחקן היסטורי.

מחצית שניה סיטי באמת עשתה התאמות. אני אף פעם לא הייתי מבין גדול בטקטיקה. אבל זו פשוט קבוצה שצריכה מעט מאוד בשביל לייצר הרבה.

נכון הם בלי דה-בריינה. השחקן הכי טוב שלהם. אבל גם אנחנו היינו בלי השחקן הכי טוב שלנו שהיה חושך אתמול (ג’וד) זה שאחריו שהיה פושר מאוד (ויני). אז אם דה בריינה חוזר וגם השניים האלה נותנים משחק טוב, זה לא מקנה להם איזה יתרון מטורף.

מה שכן מלחיץ אותי לקראת הגומלין זו המחשבה על נאצ’ו כבלם. זה כבר באמת גורם לי לרעוד ולהזיע.
אלמלא היינו עולם שם בלי בלם נורמלי הייתי חד משמעית נותן לנו סיכוי לא רע.

השחקן הכי טוב שלנו פצוע ולא היה סופג לפחות אחד משלושת השערים. הסגן שלו נתן גול בוולה.

כמו בעונה שעברה: תיקו שכולו הפסד| תרשו לי קצת להרים את האף – אני אחלה בחור וצנוע, מבטיח – הרגשתי שלפני המשחק אני התכוננתי למנצ’סטר סיטי כאילו אני משחק בריאל מדריד, או כאילו אני קרלו אנצ’לוטי. גם בלי לרדת לגליץ’, לבעוט לשער או להעביר הרצאה טקטית – כולה לוח בבית. אני קצת מרוקן עכשיו, צריך הפסקה של יומיים אבל יש לכם ספק שכל התרחישים רצים לי בראש לקראת הגומלין ואני כבר סופר לאחור?

ראיתי את המשחק עם אבא שלי בבית של ההורים, אני כנראה כבר פחות אוהב את “ההמולה”, אכזבתי את האחיינים שלי בכפר יונה. אבא מאוכזב. צורח כבר אחרי דקה מפתיחת המשחק השערורייתית, “משתולל” – אמנם הורדתי חולצה בגול כמו ילד כשהגיע ה-1:2 והיה לנו כמעט פלאשבק מטורף ל-2022 לרגע, אבל הבטחתי לעצמי שאהיה רפוי ולא הצלחתי ועושה רושם שזה רק מחריף עם השנים, מה יהיה?

נתחיל מהסוף: יש אוהדים שכנראה צריך להזכיר להם אז אני פה עם ארבע שעות שינה כמו 2-6 שמירה בצבא בפלמחים ונטחנים: אנחנו ריאל מדריד. אנחנו המלכים של אירופה. או.קיי היה משחק טוב ופדה ואלוורדה עם גול נהדר – כמה מגיע לו. אנחנו לא חוגגים בתיקו אף פעם. אנחנו פה כדי לקחת תארים. 3:3 בסנטיאגו ברנבאו זו תוצאה איומה, כישלון. כמו בעונה שעברה. התוצאה “הנורמלית” היא שריאל תפסיד למנצ’סטר סיטי באנגליה, לקבוצה שטובה ממנה. העונות עם זינדין זידאן כנראה קצת השכיחו איך ליגת האלופות בדרך כלל עובדת. זה לא טריוויאלי לנצח קבוצות על כאלה בחוץ. ואי אפשר להתעלם מכל המסביב. אנחנו קבוצה טובה יותר משמעותית מהעונה שעברה, משחקים עם קצב ועוצמה, והם קצת שבעים ופחות טובים מהעונה שעברה – ועדיין זה אותו הדבר.

תפסנו אותם ממש על מגש – בלי השוער אדרסון שחשוב גם במשחק הרגל, ללא קווין דה בריינה שלא שיחק וזה היה מזל, ללא קייל ווקר. מתי זה יקרה שוב ככה? מתי יהיו ‘כל התנאים’ כשהסנטיאגו ברנבאו בטירוף באמת ולובש לבן? למה אנחנו לא מסוגלים? אנחנו אמורים להיות אלופים בלנצח משחקים כאלה, “להיכנס בחרך הקטן” הזה.

שישה שערים, השכנים צורחים, בחדר כושר רצו לדבר איתי. אחלה, אני לא אוהד נייטראלי. הייתי מעדיף את ה-1:2. יש גבול כמה אני יכול להחמיא לקבוצה על ה-1:2 המהיר – ברור שאלו הציפיות שלי. לא רלוונטי שהיה יותר כיף מהעונה שעברה.

רק אנחנו יכולים לפתוח משחק בצורה שלומיאלית כזו. איזה מסדרון היה לסיטי כבר אחרי חצי דקה, הפאול המיותר של אורליאן טשואמני (זה סתם היה מטופש, גם בלי קשר לזה שאף אחד לא האמין שזה יוביל לגול, אך מבחינתי טשואמני היה סביר והוא השחקן שהכי אפשר לוותר עליו מבין ארבעת המוצהבים הפוטנציאליים). וגם אנדריי לונין. בואו, כל הזמן הרמנו לו. זה גול של ילדים, זה לא רציני, זה היה עלול לגמור אותנו. אלה רגעי האמת. אני מרגיש שטיבו קורטואה בשיאו גם הודף את אחת מהבומבות האלה מרחוק אם כי אולי אני עושה ללונין עוול ואני לא מצליח לנתק את הרגש והתסכול וכמובן שגם טיבו חטף גולים ממרחק.

לא בכל יום סופגים שני גולים כאלה בבעיטות מרחוק, זה נכון. אבל כמה זמן היה להם לכוון, גם אם יושקו גברדיול הוציא איזה פוקס. כמה מאוחר הגיעה העזרה. ומעבר לכך, ההתקפה לדעתי הפסידה לנו את המשחק הזה, הזוי להגיד אחרי שלושה שערים. השער השלישי היה צריך ליפול בדקה הנכונה, ללחוץ יותר אחרי ה-1:2. גם החמצנו מצבים קורצים וגם מצד שני לא יצרנו מספיק. אי אפשר לבוא בטענות לרודריגו. אבל ויניסיוס עם פעמיים, בעמדות נוחות, ממש מאמצע הרחבה.

וכנ"ל ג’וד שהפעולה הכי טובה שלו הייתה שנרגע ושם בצד את כל הכעסים והצליח להימלט מצהוב. ג’וד היה חסר משהו פיזי, הוא עבד בהגנה אבל לא ממש שיחרר לחץ. גם הפעולה בה העביר מימין לשמאל ובעט סביר לא הצליחה להעיר אותו. ג’וד של תחילת העונה בועט מהמקום ומבקיע מעל השוער ומנצל את הטעות. כמובן שהוא יצר את הציפיות הגבוהות האלו ועדיין.

זה כיף ומרגש שפדה כבש שער כל כך יפה ושבר את הבצורת ברגע כזה ולא נגד איזו אוססונה, אבל צריך להתעורר. זה רק 3:3. כמו שאשתקד ב-1:1 לא לחצנו על הדוושה מספיק – כך גם הפעם.

הלאה: חלק ממה ששגיא כהן אמר נכון. קרלו אנצ’לוטי עלה בהרכב הנכון, הימר התקפה אבל לא הייתה עזרה. לא הייתה שום סיבה להוציא את רודריגו, ביום כזה את ג’וד – כן. וחוסלו מיותר מה לעשות. אנחנו צריכים מהירים ואנחנו לא קבוצה שמרימה כדורים לרחבה. עם הדקות של לוקה מודריץ’ כלל אין לי בעיה, אחלה, מי שאומר אחרת מקובע.

זה ממה מפריע ומתסכל שאין לנו שום דבר כמעט למכור במשחק מול הגנה עומדת, רק מניעים כדור בצורה משעממת ומחכים להתפרץ עם השטחים. אני לא רואה את זה משתפר. עוד נקודה: לא יכול להיות שהיו לנו שמונה ימי מנוחה וכמובן אלוהי הענף אנטוניו פינטוס הוא הבוס שלנו – וריאל נופלת מהרגליים בדקה ה-60 כשסיטי ממול בעומס מטורף. אני לא מסתכל על נתוני החזקת כדור כי זה לא רלוונטי, זו לא מטרת המשחק. אבל לי מפריע כשזה 37-63 לסיטי וכן הלאה או כשהפערים עצומים. ועם ארבעה קשרים עוד קודם לכן היינו בנחיתות מול סיטי.

התוצאה הסופית וכו’ קצת מותירה בצל לדעתי את הערב המדהים של אנטוניו רודיגר שחיסל את ארלינג הולאנד שוב לבד ואפילו לא היה צריך לבצע פאולים| את היכולת של אדוארדו קמאבינגה שהיה פנטסטי ואיזה כיף שהוא בועט לשער ולפעמים יש קצת מזל| וגם את טוני קרוס שהיה מצוין במחצית הראשונה עם הרבה חילוצי כדור. האללה מדריד, תמיד

• אם רוצים להתעכב על משהו ברמת המיקרו: ההחמצה של ויניסיוס בשמאל בדקה ה-55. זה חייב חייב חייב להיות גול. כל השער פתוח בקרוב, בסה״כ לתת רבע סיבוב עם השמאל לפינה. אמבפה מכניס את זה עם רגל קשורה.
  • ברמת המאקרו: עמדנו יפה סה״כ והתוצאה משקפת. אבל אנחנו עדיין לא שם. הצהרות כמו ״יש לנו את הסגל הכי טוב באירופה״ מגוחכות בעיניי.
  • ההתקפה שלנו הוכיחה בפעם המיליון שהיא נס גלוי. בלי חלוץ, אפס תרומה מהמגנים, תוקפים עם חצי מכוח האש של היריבה, ואיכשהו כובשים 3 שערים.
  • בלינגהאם שפך מנוע במחצית השנייה, וברגע שהוא הפסיק לעבוד גם בהגנה ברהים היה צריך להיכנס במקומו. הילד לא מאופס כבר תקופה.
  • איזו זכות קיום יש לחוסלו במשחק כזה? למה לעזאזל להוציא את ויניסיוס ורודריגו? חילופים הזויים.

בעיניי עבודה טובה של אנצ׳לוטי ומשחק טוב שלנו. עלינו עם ההרכב הנכון ביותר ונתנו מחצית ראשונה פשוט מצויינת, וזה עוד אחרי ספיגת שער ראשון מזליקי אחרי 2 דקות - מזכיר שיש הרבה קבוצות שהיו נשברות ברגע הזה מול הקבוצה הטובה בעולם.
הגענו למספיק מצבים כדי לכבוש לפחות עוד 2-3 שערים, אבל זה גם חלק מהחסרונות של לשחק בלי חלוץ אמיתי. כן מרגיש לי שהצלחנו לייצר מספיק מצבים, לעומת זאת לא זוכר את סיטי מדאיגה אותי יותר מדי מאחורה. בסופו של דבר כבשו מחצאי מצב בזמן שרודריגו, ויני, וג׳וד החמיצו מצבים כמעט וודאיים לגול. כן הייתה נפילה ביכולת שלנו מתחילת המחצית השנייה ועד איזור דקה 70, ולא סתם ספגנו את שני השערים בדקות האלו. דקות של ״סבל״ זידאני, שבדרך כלל אנחנו מצליחים לצלוח, אבל הפעם ספגנו שני שערים יוצאי דופן שאולי קברו את ההתמודדות הזו.
סך הכל מגיעות לנו הרבה מחמאות - קרוס, פדה, קמבינגה, ורודיגר במשחק פשוט ענק. לדעתי ויני וג׳וד היו לא רעים, הראשון עם שני בישולים מצויינים, השני באמת לא בזון אבל תרם המון מבחינה הגנתית וממש לא הייתי מופתע אם היה מבקיע בכל זאת, זה לא שהוא חירב לנו את המשחק בשום צורה כמו שאנשים מנסים לצייר פה.
תוצאה די מאכזבת כי יכלנו יותר, אבל סך הכל משחק מצויין ואין לי הרבה טענות. יהיה קשה במנצ׳סטר, אבל אפשרי.

לא מסכים בכלל. יש שם אחד לחילופים האלה של אנצ’לוטי - חילופים מהבית.
על-פניו, להוציא את קרוס בדקה 60 לטובת מודריץ’ ואת רודריגו לטובת בראהים זה הגיוני - לקבל more of the same בקישור, ולהוציא את הצלע החלשה במשולש ההתקפה לטובת שינוי מרענן בדמותו של הפתעת העונה שלנו, בראהים דיאז.
בפועל, היה מדובר בחילופים שמתעלמים לחלוטין ממה שקורה על המגרש. קרוס היה בהופעת על אתמול (ובשום פנים לא שפך לאגר החל מדקה 55), ורודריגו בלי שום צל של ספק היה החזק והדומיננטי ביותר בשלישיית ההתקפה, לא משנה כמה תחפשו בנרות עבודה טקטית שבלינגהאם תרם. מאמן חייב לדעת לקרוא את המצב של השחקנים שלו (ושל היריבה) במגרש, ולא להיתקע על מה שהוא חשב מראש שיקרה.
ואפרופו התרומה ההגנתית של ג’וד - עם כל הכבוד, לא בשביל זה הוא כאן, בטח לא כתרומה ראשית, בעיקר לא במשחק בית שאנחנו חייבים להשיג בו שערים ומקדמה לקראת הגומלין, בטח לא כשסיטי רחוקה מלהיות אימתנית וגם בלי השחקן הכי טוב שלה, ובוודאי ובוודאי אם ג’וד תופס מקום של אחד משלישיית ההתקפה. אם בכל פעם שהכדור מגיע אליו הוא נראה כבד, תוקע את המשחק, הולך ראש בקיר, מאבד את הכדור ובאופן כללי מסריח את הדשא כשהוא עם הכדור - לא יקרה שום-דבר אם הוא זה שיירד לספסל לטובת בראהים המרענן (שגם פותח אופציות בצד ימין היתום), ושאגב תורם טקטית לא מעט בעצמו.
כנ"ל ההכנסה של חוסלו (שאגב הייתה צריכה לקרות הרבה קודם) - אין שום טעם להכניס אותו כשוויני/רודריגו לא על המגרש כדי להזין אותו, וראינו את זה הרבה מאוד פעמים העונה - כשהוא נכנס במקום שחקני האגף ולא לצידם - האפקטיביות שלו יורדת פלאים.

אגב, לקראת הגומלין וההיעדרות של צ’ומא, הייתי שוקל בחום להסיט דווקא את קרבחאל לעמדת הבלם ולעלות עם לוקאס בימין, במקום לעלות עם נאצ’ו. זה עבד לא רע בכלל בפעמים הספורות שנוסה בשנה שעברה, ונאצ’ו של השנה זה פחות ממינוס שחקן - זה גול עצמי.

בניגוד לשנה שעברה אני ראיתי סיטי מאוד פגיעה ועבירה, הם כבשו 2 שערים חריגים מחוץ לרחבה+שער שטיבו בלי 2 צולבות ועל קביים לוקח, לונין זה לא זה.

ג׳וד חושך מצרים אי אפשר להחמיא לו על כלום אתמול לדעתי.
ויניסיוס היה זוועה ואיכשהו בישל 2 שערים מה שאומר שהילד הגיע לרמה הנכונה של סופרסטאריות שגם בערב כזה הוא שחקן מכריע.

לדעתי המערך בסך הכול עבד טוב והייתי נשאר איתו בגומלין. אם ג׳וד יתן חצי משחק סביר וגם ויניסיוס יהיה בערב טוב, הכול אפשרי.

ובחייאת קרלו לא מוציאים את רודריגו בערב כזה, זאת הסיבה שהוא לא יהיה פה עוד שנתיים כי הוא הראשון להיות מוקרב, ועם אמבפה זה רק יחמיר.

לא יודע יש לי תחושה שעוברים שם, בבית סיטי ילחצו אפילו גבוה יותר ואין להם תשובה למהירות שלנו בחלק הקדמי.

1. קרוס יצא בדקה 70, לא 60
  2. ויני כמעט בכל רגע נתון מסוכן יותר מרודריגו
  3. הרעיון עם בלינגהאם היה שמצד אחד הוא כן נלחם בהגנה (עשה זאת מצויין בחצי הראשון) ומצד שני הוא רלבנטי בתור קשר אחרי חטיפת הכדור כששני הברזילאים עפים קדימה. תצוגת הנפל שלו אתמול היא חוכמה בדיעבד - ברור שהוא עולה בהרכב במשחק כזה. הבעיה הייתה שהוא נשאר במגרש יותר מדי
  4. חוסלו לדעתי נכנס יותר בשביל רגליים ופחות בשביל איזה תפקוד טקטי. הספסל שלנו קצר מאד

אני מסכים שהם מהבית, אבל זה לא סותר בכלל את העובדה שהם היו במקום. כאמור - more of the same. כשה-same עבד.

ברור שהחילופים היו מהבית ובסיטואציה אחרת הם היו מחריבים את המשחק. התמזל מזלנו שהם התאימו.

אני איתך שהוא נתן הופעה מדהימה, אבל בעיקר במחצית הראשונה. החל מדקה 55 כשבלינגהאם התעייף הוא איבד בייביסיטר ונחשף לגמרי. לא סתם בדקות האלה כמעט ולא היינו קיימים גם כשהנענו כדור.

בנוגע לתיעדוף של מי להוציא מהשלישייה.
בשום פנים לא להוציא את ג׳וד ואת ויני ביחד, הם השניים היחידים בקבוצה שיכולים לעשות גול out of nowhere. רודריגו בעיניי דווקא לא היה בשיאו אתמול בכלל הוא היחיד ש-expandable.
בראהים תורם טקטית(ובגלל זה גם נכנס) אני מסכים, אבל הוא גם שחקן די טיפש ולא הייתי מוציא את ג׳וד עבורו במשחק כזה לעולם.

ג׳וד כאן כי הוא שחקן שיכול לעשות הכל.
במקרה הזה, וגם נכתב כאן רבות בהגרלה על ההבדלים בין ריאל של השנה לריאל של השנה שעברה. ג׳וד מעבר להיותו משחרר לחץ נותן תרומה הגנתית משמעותית. אי אפשר לרקוד על כל החתונות במקביל. התרומה הראשית שלו צריכה להיות: ובכן, עזרה לקבוצה. הוא בקלות יכול היה אגב לכבוש צמד, במשחק שהוא היה מאוד חלש בו בהתקפה, כשכמעט כבש לאחר החילוף של בראהים. לא מוותרים עליו אף פעם כי הוא עד כדי כך קריטי לקבוצה, גם ביום שלא הולך לו בכלל עם הכדור.

מה שמצחיק זה שג’וד נתן כמה משחקים דומים מאוד (ומטה) לזה של אתמול בחצי הראשון ה"גלאקטי" של העונה. רק שאז הוא דחק פנימה בדקה ה90 והפכו אותו לכריסטיאנו רונלדו. העוול שעושים לו הוא כפול, מצד אחד חצי עונה עם קצב כיבושים מטורף לא הופכת אותך לשחקן הטוב בעולם, מצד שני תקופה פיזית-מנטאלית מאתגרת בגיל 20 בעונה הראשונה ברמות הגבוהות ביותר לא מעידה על כך שאתה שחקן פחות טוב.
ואם כבר רוצים להפוך אותו לכריסטיאנו רונלדו אחרי שהוא דוחק כמה שערי נצחון, חשוב גם להזכר מי היה כריסטיאנו רונלדו בגיל 20. לי זכורה דמות מאוד שנויה במחלוקת מבחינה מנטלית והרבה התעסקויות בשטויות.

קצת סטטיסטיקות:

ג׳וד בלינגהאם ניצח הכי הרבה מאבקים על המגרש(8), אחריו קמאבינגה(7), רודרי(7) רובן דיאש(7).

בלינגהאם רשם הכי הרבה דריבלים מוצלחים במגרש(3, שיעור הצלחה של 60%) היחיד שרשם מעל דריבל אחד מוצלח במשחק.

ויניסיוס השחקן שיצר הכי הרבה מצבים(4), קובאצ׳יץ׳ אחריו(2).

נגיעות הרחבת היריב: גריליש(8), ויניסיוס(6), ברנרדו(5), בלינגהאם(5).

הכי הרבה פעולות הגנתיות: גברדיול(9), רודיגר(9), קרבחאל(7).

הכי הרבה מאבקים על הכדור: בלינגהאם(16), ויניסיוס(15, הצליח רק 4), ברנרדו(12, הצליח רק 3), פודן(10, הצליח רק 2).

מאוד מעניין לדעת גם מי רץ הכי הרבה, עוד לא מצאתי.

מישהו יודע מה חומרת הפציעה של ווקר?
בהחלט יכול להיות שהגומלין יקום ויפול על זה

מקווה מאוד שגם אם יחזור הוא יהיה חלוד, שזה לא דבר ככ מופרע לחשוב
במיוחד כשיצטרך להתמודד עם ויני ורודריגו

אני מסתכל על התקציר ונחמץ. היה סופר ריאלי לשים שישייה לסיטי.

1. 32’ רודריגו בועט לשמיים אחרי שכל ההגנה של סיטי מוכנעת ואורטגה קופא במקום לראות לאיזה פינה הכדור ייכנס.
  2. 52’ בלינגהאם שבחצי הראשון של העונה בקלות היה מגלגל את הכדור לפינה הימנית , מגלגל החוצה. זה היה מהלך אדיר שלו. מקווה שיצפה בקלטת שוב ושוב לקראת הגומלין.
  3. 55’ ויניסיוס בכשרון יוצא דופן בועט לשמיים מכמה מטרים.
  4. 79’ בלינגהאם 100% היה נוגע באומנות לשער בתחילת העונה.
    יש גם כמה בעיטות עלובות למרכז השער אבל ניחא.

ואז אני חושב על אמבפה ויש לי צמרמורת.

קרלו דופק את בלינגהאם ותוך כדי דופק את כל ריאל מאוד חזק, בלינגהאם הוא הקשר הכי טוב שלנו ואולי הכי טוב בעולם, ההצבה שלו גבוה לא עושה טוב לו ולא עושה טוב לקבוצה, כתבתי זאת כמעט על בסיס שבועי כשהוא הבקיע כל שבוע ובמיוחד עכשיו, הוא חייב לשחק 50-50, הוא מדהים כקשר, בהתקפה הוא מתבזבז וזה מתסכל אותו ופוגע בו.
אם אתמול ובכלל בתקופה האחרונה היה משחק קשר היה בין המצטיינים במקום המשחק החלש שקיבלנו ממנו.

לא יכול להיות שבהרכב שלנו משחקים ג’וד פדה וקמאבינגה ואנחנו 20 דקות ברציפות בחיסרון מספרי מול הקישור של סיטי 30 מטר מהשער שלנו, במיוחד כשאחד מהקשרים הוא קרוס, אנצ’לוטי מקבל פה מחמאות ואני לא מבין על מה…מחצית ראשונה בסדר, אבל החל מהדקה ה 50 עד שספגנו 2 שערים סיטי הייתה עדיפה וקיבלה שוב ושוב הזדמנויות לבעיטות נוחות על סף הרחבה, שני השערים דומים, מסירות רוחב פשוטות שמנצלות את החיסרון המספרי בקישור ואז מצב מצויין לבעיטה, בלינגהאם כקשר או מגן ימני נורמלי שלא חייב בייביסיטר ואז פדה למרכז וזה היה נפתר, אבל קרלו לעס מסטיקים ולא התעניין.

כל עוד ג’וד היה במוד סופרמן והיה 9 מזוייף ו 6 בו זמנית חנקנו את הקישור שלהם, ברגע שירד קצת באינטנסיביות נחשפנו.

חייבים לשחרר את פדה מהעול של קרבחאל, שנתיים מהקריירה שלו בוזבזו סתם על התרח הזקן הזה שחייב בייביסיטר, פדה זה לא פיליפינית, מדובר באחד מ 5 הקשרים הטובים בעולם, פאק יו קרלו, אני לא סובל אותך !

וכן, יש לנו את הסגל הטוב בעולם ומי שרוצה שיגחך כמה שרוצה, לא רואים את זה כי המאמן חרא, כמו שליברפול הייתה הרבה יותר טובה מסיטי עם סגל שהוא פחות מחצי מהאיכות של סיטי בגלל המאמן ככה הסגל שלנו מספק פחות מ 50% מהיכולת האמיתית שלו.

ביקשו פה את נתוני הקילומטראז’:

1. רודרי - 12 קמ
  2. ברנרדו סילבה - 11.6 קמ
  3. מתיאה קובאציץ’ - 11.2 קמ
  4. אדוארדו קמאבינגה - 11.1 קמ
  5. ג’וד בלינגהאם - 10.9 ק"מ

רק ארבעה משחקני ריאל מדריד חצו את רף 10 הק"מ לעומת שמונה של סיטי. בסך הכל רשמו האנגלים 109.3 קילומטרים בערב, לעומת 104.2 של ריאל.

נתוני המהירות המרבית: ארלינג הולאנד (34.9 קמ"ש) ואקאנג’י ( 34.8) בראש. אצלנו? הברזילאיים כמובן: רודריגו (34.2) ו-ויניסיוס (33.1).

*רון מסכים מאוד עם הבעיטה הרשלנית של ויניסיוס בשמאל זה לדעתי גם רגע לפני המחצית קרה. והיו עוד שני מצבים טובים ממש מהמרכז כשההגנה שלהם קפאה. גם ויני וגם רודריגו בעטו למרכז השער.

מה ההרכב שהיית עולה איתו? 433 היה מפסיד לקישור של סיטי כמו בהתחלה של המחצית השניה, כששיחקנו עם פדה יותר בצד

ההרכב שלי לא השתנה מתחילת העונה

לונין
מנדי רודיגר טשואמני ואסקז
ג’וד קמא פדה
ויני חוסלו רודריגו

ולדעתי האישית לא היה מפסיד לקישור של הסיטי ולא לכל קישור אחר.

עם חוסלו למעלה היינו נמנעים מהרבה איבודי כדור כי הוא היה הופך לכתובת להשתחררות מהלחץ עם משחק הגב שלו.

כל עוד היו לנו 3 בקישור היינו טובים, ברגע שזה ירד ל 2 התחילו הבעיות, היה עדיף לתת לגריליש לכדרר את עצמו לדעת באחד על אחד מול קרבחאל ולהשאיר את פדה במרכז, כדי לסגור את גריליש הלא מסוכן החלשנו את מרכז המגרש שלנו.

כמה שהחלוץ חשוב אפשר לראות בצד השני, כולם טוענים שהאלאנד לא עשה כלום, אבל מי העסיק את 2 הבלמים שלנו כל המשחק וגרם למצב שהם לא יכולים לצאת לסגור את כל הבעיטות האלה ?