גומלין 1/8 גמר הצ'מפיונס: מעפילים לרבע לאחר משחק חלש מאוד ו-1-1 מול לייפציג

בנאדם קם בבוקר בהתרגשות ויודע שבערב מחכה לו ריאל בליגת האלופות, אנחנו בקושי חצי שעה פנימה ואני כבר מנקר. חייבים מאמן מודרני.

לא אמרת 4-0 קליל קודם?

אני מרחם על האוהדים שהיו צריכים לשלם לראות את החרא הזה .

little that I knew

הייתי מוציא את קמא וטשואמני ומכניס את חוסלו ובראהים במחצית, במציאות זה יקרה בדקה 79 כשנקלע לפיגור 2-0 ואז איכשהו נשווה.

היית מוציא את 2 הקשרים האחוריים היחידים בסגל לטובת טוני קרוס קשר אחורי ?

אותו קרוס שלא היה מספיק פיזי ואגרסיבי לתפקיד ה 50-50 ועכשיו פתאום משחק קשר אחורי ?

מציע להסתכל על איפה קרבחאל ממוקם. לא סגור עדיין על מה הם מנסים לעשות אבל זה ניסיון כלשהו בטוח

מוריד את פדה אחורי יחד איתו וג׳וד קצת לפניהם בתור קשר איפה שהוא אמור להיות.

למה לא פדה ליד קמא או צ’ומה ואז קרוס שצריך בייביסיטר הגנתי לספסל ? זה לא שהוא עילוי התקפי שמביא ערך נוסף לקבוצה

הייתי מעביר את קמא לעמדת המגן השמאלי, ומכניס את חוסלו במקום מנדי.
קמא מפוזר מדי לאמצע כרגע, ומנדי תוקע קצת את חלקיקי ההתקפה שיש לנו משמאל.

מתקשה לוותר על קרוס במשחק כזה, צריך בעל בית. למרות שכל דבר יותר טוב מהזוועה שמול העיניים שלנו.

בעל בית שכבר לא יכול להחזיק כדור בצפיפות ולכן הזיזו אותו לשחק קשר אחורי כדי שיוכל לקבל את הכדור ? הבעיה שאין לו יכולת לשחק קשר אחורי כי הוא לא מזיז את התחת.

קמא ופדה דאבל פיבוט, ג’וד מעליהם ולמעלה רודריגו חוסלו וויני

בחיי שרק קרלו יכול לגרום לריאל להראות כמט הפועל אשקלון. איזה מאמן מייאש.

אין לנו מושג איך להתמודד מול הלחץ שלהם. השחקנים רצים לכל עבר בתקווה שיצליחו איכשהו להסתדר. כואב בעיניים.

באים לשמור על 1-0 מול לייפציג בברנבאו, גועל נפש.
גם עם 11 חלוצים בהרכב, זו לא קבוצה שבאה לנצח את המשחק,

אנשים מכל עבר חוסכים כסף בשביל להגשים חלום ולראות את ריאל בברנבאו במשחק גומלין של ליגת האלופות וזה מה שאנצלוטי נותן להם בתמורה.
נראים כמו צלסי בשיא תקופות הבונקר שלהם.

אנצ׳לוטי צריך להתבייש בעצמו על המחצית הזו,גועל נפש של כדורגל,כל פעם שעוברים את החצי אין למי למסור,בלינגהאם נראה כמו דג מחוץ למים,כמה שנים עוד נבזבז על המאמן המיושן הזה? הוא יעשה חילוף דקה 60 במקרה הטוב בתקווה שעדיין לא נהיה בפיגור ואז כשאיכשהו נעלה בסוף יגידו עליו שהוא גאון ועלינו בזכות החילוף,נמאס ממנו כבר.

לייפציג מציפה פה את הבעיה הכי גדולה שלנו, הקבוצה לא מאומנת. היום קבוצות יודעות בדיוק מה המהלך או הפעולה שהן צריכות לעשות בכל סיטואציה, ואצלינו כל אחד עובד על דעת עצמו. אנחנו לא מורגלים ללחץ, אין לנו את הבעיה הזאת בליגה, ועדיין העבודה של אנצ’לוטי היא לדעת איך מתמודדים מול זה.

החילטורים בליגה לא יספיקו לאירופה. זה לא עובד מול קבוצה דיי בינונית מגרמניה, זה בטח ובטח לא יעבוד מול שאר הגדולות.

עדיין הוא נשאר כי הוא מתאים בשלב הזה להנהלה, אני רוצה להאמין אבל שאחרי שריקות הבוז האלה גם בהנהלה מבינים את המסר.

רק מס ההכנסה הספרדי יכול להציל אותנו

לצערי גם הדחה היום לא תגרום לפיטורים,נצטרך גם לאבד את האליפות בשביל זה,אנחנו תקועים איתו לפחות עוד עונה.

:joy::joy: