גומלין 1/8 גמר הצ'מפיונס: מעפילים לרבע לאחר משחק חלש מאוד ו-1-1 מול לייפציג

מנדי עם 2 חילוצי כדור ברציפות. סגרו את הליגה.

להוציא את ויני יפגע בסיכויים שלנו לעלות להשאיר אותו יפגע יותר

זה ברור שלא יהיה. העונה אנחנו עם אנצ’לוטי, אפשר לקוות שבעונה הבאה לא. אני מקווה שבמועדון יבינו שהגיע הזמן למאמן שיביא אותנו לטופ ולא אחד שיסתדר עם מה שיש בצורה הכי טובה.

אנחנו קבוצה בלתי נסבלת, פשוט מגעיל איך שאנחנו נלחמים בשופטים. הפעם השופט אשכרה שורק הכל לטובתינו ואנחנו עדיין מתכסחים איתו. פשוט מגעיל. מוריד את כל החשק מהקבוצה.

ויני אידיוט. איזו אווירה רעילה.

להם יש מאמן טוב לנו יש שק תפוחי אדמה, אבל לנו יש גם טונות של כישרון

בלינגהאם מצליח לגרום לויני לעשות תנועה נכונה בלי כדור, הוא רשמית קוסם

ההובלת כדור הזאת של בלינגהאם פלוס שחרור כדור מתוזמן בשלמות… פריים אוזיל וייב, וזאת המחמאה הכי גדולה שאני יכול לתת למוסר מבחינתי.

אני פשוט שונא את ויני גול או לא גול, ילד כאפות.

כל שחקן אחר היה פשוט שולח על אוטומט את ויני על הקו ואז היה הרבה יותר קשה, אולי היה יוצא מזה משהו אבל אחרי הרבה זמן והסיכויים היו פחות טובים

בלינגהאם לעומת זאת הבין את זה מיד והכריח את ויני לחתוך לאמצע ו״הסביר״ לו איך לתת את הגול הזה. גאון

נאצ׳ו זה לא זה. עצוב אבל די.

התקפה שבלינגהאם מוביל בה כדור מול 5 שחקני הגנה של לייפציג כשרק ויני נמצא שם לידו, ואיכשהו התחושה היא שאנחנו ביתרון מספרי. אכן קוסם.

קרבחאל מרחיק רע מאוד, נאצ’ו שומר גרוע, לא מפתיע

למה לא להכניס את חוסלו שיהיה שחקן שנוכל לבעוט אליו כדורים ולהחזיק טיפה בכדור,אולי קצת ילחץ את הבלמים שלהם? מה קשור מודריץ עכשיו??

אנצ׳לוטי בן ז**** גדול
הרס לי את הערב איטלקי חרא

הישרדות לרבע הגמר| קרלו אנצ’לוטי פשוט חיסל לנו את המשחק היום עם ההרכב העלוב הזה ובמצטבר אנחנו כבר חודש לא משחקים כדורגל. זה הזמן להתעורר. זה אמור להיות איזה 0:2 כזה נחמד. ציפיתי לשבת לראות כדורגל בכיף, משחק כיפי ביום ההולדת, הסנטיאגו ברנבאו-ליגת האלופות-ריאל מדריד וקיבלתי חרא על הפרצוף, זה בלתי נסלח. נראה מי יהיה העיתונאי הגבר שישאל אותו את השאלות הקשות כשצריך. פחדנו מלייפציג אשכרה בברנבאו.
בכל שנה אני שמח כשאנחנו צולחים נוקאאוט והפעם זו הייתה זחילה, חיכינו שהזמן יגמר, כאילו אנחנו לא יודעים מה עושים במשחקים האלה, אי אפשר להעלות אפילו חצי חיוך, אפילו לא בגול. הוא הביא לכל כך הרבה פאניקה וחוסר ביטחון והפך את היריבה למנצ’סטר סיטי. גם “התיקון” במחצית לא עזר. חשש גדול מאוד לשלב הבא. כתבתי כל כך הרבה היום ואין לי חשק.

פתחנו עם ארבעה קשרים אבל צד ימין היה פרוץ. לא יצרנו כלום וגם ההגנה לא עבדה בכלל, הם חגגו עלינו. לאורך כל המשחק דני קרבחאל עם עוד ועוד החלקות מיותרות, אדוארדו קמאבינגה מחליק כל הזמן ומפוזר, גם נאצ’ו כמעט בכל משחק סופגים גול עליו וחבל.

בשום שלב במשחק לא הצלחנו להיכנס לעניינים, חיכיתי לראות קצת הנעת כדור מהירה, שריאל מדריד תגיע, 2-3 התקפות ברציפות כשהיריבה לא עוברת את האמצע. מה זה היה? גם שתי עבירות בלבד במחצית הראשונה, נו באמת.

רודריגו עשה כמה פעולות טובות ולפעמים שחקן יורד לספסל וזה עושה לו טוב אבל חסרה הסיומת למשל במהלך כשכידרר ברחבה. היו כל כך הרבה אפשרויות טובות יותר במידה ומספסלים אותו - ברהים עם המהירות והדריבל, חוסלו ככתובת ברחבה, לא יודע מה.

ראיתי את ויניסיוס ג’וניור רץ לקהל משחק אותה מרסלו נגד באיירן ב-2017 ושמח על כדור שבלם לחוץ או אנטוניו רודיגר חוגג הצלת שער שלו עם הרגל או משהו כזה ורציתי להקיא, איזה גועל. רציתי להחמיא לוויניסיוס ג’וניור על כמה טריקים מרהיבים וגם סיומת גדולה בשער, אבל הוא היה על סף לקבל אדום אז זה לא שווה כלום. שופט פחות רחמן והיינו אוכלים אותה.

אורליאן טשואמני היה טוב בכמה פעולות בחלק האחורי ואפשר לציין אותו לטובה, אולי אנדריי לונין ובאמת שזהו-זה. אולי המהלך של השער. אפילו ג’וד בלינגהאם היה מדוכא.

אני גם קורא את התגובות של קרלו ומתעצבן עוד יותר, מה, עדיף להגיע לחוצים עם 2:1 או 3:1 על הראש שלנו? ה-0:1 של ברהים דיאס היה אמור להיות מתנה. מה זה הדבר הזה “עניין מנטאלי”, ברור שליריבה יש מה להפסיד והיא קבוצה פחות טובה מריאל מדריד למרות שהם עלו עלינו ב-170-180 דקות. רצינו שהצ’מפיונס יקח הצידה את התסכול מהליגה וזה לא קרה.

איזה העפלה מגעילה,בשני המשחקים שיחקנו כדורגל למשך 10 דקות אולי במצטבר,מזל שאופנדה כזה עקום כי אם לא היינו מקבלים בראש בשני המשחקים.

אנצלוטי כרגיל מפסיד מצ׳אפ מול מאמן ואיכשהו מעפיל לשלב הבא,סיפור הקריירה שלו.

משחק מבאס. חיכיתי תקופה שהנוק אווט של ליגת האלופות יגיע לברנבאו החדש. הרכב מזעזע והזוי.

הבלבולים הקבועים בהגנה מעידים על איכות הקישור שלנו העונה, נוכח העובדה שספגנו הכי מעט בליגה. לראות את נאצ׳ו העונה זה כבר כואב בעיניים.

כמו כן, קמאבינגה חייב ללמוד לשחרר כדור מהר ולהפסיק לצאת לדהירות מיותרות ללא כל תכלית, שבדרך כלל גם מסתיימות באיבוד כדור. לא יוצא מזה שום דבר טוב ואני חושב שכתבתי על כך בעבר - הוא חייב להשתפר בהבנה בסיסית של המשחק ברמות האלה. אותן שטויות מאז העונה הראשונה שלו אצלנו. מטריד אותי קצת האמת.

ג׳וד בלינגהאם זה גאון כדורגל. פשוט קוסם. כל שחקן אחר היה נלחץ מהנוכחות של ויני על הקו ומשחרר לו כדור מהיר, שסביר להניח שהיה מסתיים בעוד איבוד או התגלגלות ניימאריסטית על הקו. חיכה לתנועה, כדור מדויק ישר לתנועה, הובלת כדור חכמה ונקייה, פשוט מדהים.

עלייה בזחילה, מספיק בקושי. משחק שאין טעם להרחיב עליו. ועדיין, ויני בי פולארי, נאצו ממשיך לתת גולים לקבוצה היריבה, קאמא וקראבחל במשחק חלש ומפוזר ומנדי לא מבין מה הוא קשור לסיטואציה.

מקווה שאתלטיקו או ברצלונה יעפילו לרבע הגמר כדי שנוכל לקבל אותן ולשמור על סיכויים להגיע לחצי הגמר.

זה רק מעיד על הרמה העלובה העונה. חוץ מאינטר, לא נפלתי מהכיסא מאף קבוצה שיכולה באמת לסיטי.

אם אפילו @SantiagoBernabeu מתחיל לבקר את אנצ’לוטי (במשתמע בלבד, במשתמע בלבד) כנראה שהמצב באמת נורא.

ריאל מדריד נראית רע מאוד. אין לי כמעט ספק שהיא תעוף הביתה מהאלופות ברגע שהיא תפגוש קבוצה נורמלית (אחת מהאנגליות), והאליפות העונה עם האיכות של הליגה הספרדית היא לא עדות לכלום.

עם זידאן אמנם היה לנו כדורגל משעמם, אבל לפחות הראינו עליונות ולרוב עלינו למשחקים גדולים באלופות ונראינו יחסית טוב. זה לא המצב עם אנצ’לוטי איתו אנחנו באופן סיסטמטי נחותים מכל יריבה סבירה ומעלה או אחת עם מאמן נורמלי שיודע להגיד להם איך לעמוד על המגרש.

כן, לקרלו יש את היתרונות שלו ויש לו הרבה תכונות שמאוד מתאימות לריאל מדריד. אין ויכוח על זה. אבל לא ייתכן שזה כל מה שהוא מביא לשולחן. וגם אם כן, הוא לא המאמן המתאים לסוג הסגל שנבנה כאן שאינו מתבסס על כישרון טהור אלא על אתלטיות, מהירות ופיזיות. לתת לאיש הזה לאמן את ריאל מדריד בעונה הבאה זה פשע.

עם זידאן הייתה שיטה - היא פשוט הייתה שיטה הגנתית שחונקת יריבות ולכן לא הוערכה מספיק, זה לא היה יפה לעין ברוב המקרים. עם אנצ’לוטי אין שום דבר, בהתקפה זה קחו שחקו ובהגנה אין לנו מושג קלוש.

אין מה להסיק יותר מדי על שחקנים אינדיוידואלים ממשחק כמו אתמול כי לא תפקדנו כקבוצה, אבל המשחק הזה כן הדגיש לי כמה אי אפשר באמת לבנות על קמאבינגה בקישור. הוא חסר אחריות ומפוזר מדי לתפקיד כזה, ואני לא רואה איך הוא נהיה שחקן הרכב איי פעם. אם ירצה להשאר לגיבוי זה אחלה, אם לא - למכור (או הסבה סופית למגן).