1/8 ליגת האלופות :: מה שהיה הוא שיהיה - מנצחים 2-1 באמסטרדם

ואלה שמות:

• בייל במקום לוקאס - סולארי מאמין במוג’ו של הוולשי בצ’מפיונס.
  • רגילון מקבל קרדיט במאני טיים - סולארי לא סולח למרסלו על הקילוגרמים העודפים.
  • נאצ’ו לצד ראמוס - וראן סתם חולה בשפעת ונשאר במלון.

האלה מדריד ונאדה מאס

נאצ’ו של העונה בצ’מפיונס… oh boy
מקווה שהשיפור הכללי של הקבוצה סחף אותו גם והוא יחזור לרמתו האלוהית הרגילה.

מצטרף לחשש מהכושר הלא טוב של נאצ’ו השנה, אבל זה מה יש שוראן פצוע וואיחו לא קיים… החוסר בבלם נוסף בסגל בולט מאוד, ראמוס ווראן משחקים המון השנה

עוד סיבה לחשוש חוץ מהכושר של נאצ’ו, זאת העובדה שאין לנו קשר אחורי על הספסל במקרה שקאסמירו נפצע/מורחק.
קרוס, מודריץ’ וסבאיוס לא יכולים לשחק קשר אחורי. ואלוורדה היה צריך להיות על הספסל.
נקווה שקאסמירו יסיים 90 דקות.

אייאקס בכושר לא להיט, וזה כשהיא משחקת מול יריבות לא בדיוק מהטופ האירופי. אנחנו אחרי תצוגות לא רעות בכלל בליגה מול יריבות קשות. אני מאמין שנשיג תוצאה טובה הערב.

מחצית מביכה ברמות שקשה לי לתאר.
נראה כמו נבחרת ליכטנשטיין מול ברזיל בכלל לא כוחות.
קרבחאל מזעזע, קסאמירו לא במשחק וגם מודריץ’.

נראה חסר תקווה כרגע
ותודה לאלוהי ה-VAR

כאוהד בארסה אני ממש לא אובייקטיבי אני יודע. אבל זה לא שקורטואה היה מגיע לכדור, לטעמי השער הזה היה צריך להיות מאושר.

מה הקשר אם הוא מגיע לכדור או לא? תקרא את התקנון ותחזור לפה

לא רלוונטי. גם אם קורטואה היה נשאר על קו השער ולא היה נוצר ביניהם מגע השער היה צריך להיפסל כי השחקן משפיע על המהלך, בטח ובטח כשנוצר.

מה לעזאזל. על דבר אחד לא היה פה ויכוח בפורום, שמודריץ’ וקרוס יודעים לכל הפחות למסור פסים לרוחב. היום גם את זה הם לא מסוגלים לעשות.

חשבתי שאייאקס תהיה עוד קבוצה חביבה שנתן לה 2 במשחק הראשון ועוד 2 לקינוח בברנבאו ונדלג הלאה.

מוציא את קרוס, מכניס את סבאיוס. הספרדי לפחות יודע להחזיק בכדור ולדחוף את הכדור קדימה.

הוא לא התערב במהלך, להפך הוא עשה הכל להימנע מלהפריע למהלך. הוא גם לא הטעה את קורטואה או שהתנועה שלו גרמה לבילבול כזה או אחר עבור קורטואה. לטעמי הפסילה של השער היתה שגויה.

בכל אופן ש בעיה עם הVAR, עם החוסר אחידות בשימוש של הVAR. ולא, זה לא בגלל שהפעם מזה נגד סוסיאדד סבלתם מזה. הVAR מאשר פנדלים יותר מדי רכים, אבל זה נושא לדיון אחר

אח שלי תודה שאתה מאשר ליל חזור לפה מעריך זאת מאוד :slight_smile:

זה אחד החסרונות של הvar, הוא חייב לבוא עם שינויים בחוקה, זה לא שונה מזה שכל נגיעת יד אקראית ברחבה גם כשהכדור לא בכיוון השער הופכת לפנדל. כרגע איך שהחוקים כתובים זה נבדל, וכן, מסכים שזה חיסרון

איזה תצוגת נפל. כמעט כולם לא מצליחים אפילו למסור פס פשוט. עם כל הכבוד למשחק הלחץ של אייאקס זה בעיקר מעיד על הכנה מנטאלית לא טובה ו/או סתם עייפות. לבוא אחרי שני משחקים מול בארסה ואתלטיקו זה להגיע שחוקים פיזית ומנטאלית. סולארי היה צריך לרענן יותר את ההרכב, בעיקר את הקישור, מול אתלטיקו או פה. מודריץ’ עם משחק רביעי רצוף תוך 10 ימים לא פלא שלא רואים אותו. בגילו זה לא הגיוני לצפות ממנו לשחק כ"כ הרבה משחקים רצוף.

צריך לבוא שינוי כלשהו במחצית ואני לא אתפלא אם לוקאס יחליף את בייל או ויניסיוס. הייתי גם מוציא את מודריץ’ או קרוס עבור סבאיוס. חסרה לנו אנרגיה במשחק הזה.

רגילון הרס שתי מתפרצות עם ההתעקשות שלו לא למסור לויניסיוס.

איך אפשר להתווכח על הפסילה של השער? מספיק שהוא עומד מול השוער והוא מעורב במהלך.

למה אני בכלל מנסה? :man_shrugging:

יאמר לזכותו של ה-VAR שהוא נותן תקווה בחיים. אחרי כל שער שאנחנו סופגים, אני מחכה לראות את השופט שם יד על האוזן ומנפיץ איזה משהו פסול שכל העולם פספס.

חבל על הוויכוח… אם היית אובייקטיבי או לפחות הגון היית מודה שהשער נפסל בצדק, אבל אתה אוהד בארסה וזה בסדר

אני לא בטוח שזה נבדל, וחלילה אני לא בא להטריל.
השחקן לא השפיע על המהלך בשום צורה ואם הוא לא היה נוכח עדיין התוצאה של המהלך היתה מסתיימת בשער של אייאקס.
בכל אופן אם צוות הVAR התקשה להחליט ואם השופט הראשי היה צריך כמה ריפליים טובים כדי לקבל החלטה, כנראה שמדובר במקרה מאוד גבולי. לא חושב שזה חכם להיות כ"כ נחרץ כמוך

אני אוהד בארסה וזה בסדר, וגם אתה לא הכי אובייקטיבי, וזה גם לגמרי בסדר

משחק קשה שמסתיים בתוצאה נהדרת.

כל כך שמח בשביל אסנסיו, אוהב אותו מאוד ואני מקווה שהשער הזה יחזיר אותו לעניינים.
ראמוס במשחק ענק, חבל על הצהוב המיותר בדקה ה-90.
מודריץ’ התעשת על עצמו במחצית השניה ונתן מחצית מצוינת.

היינו חלשים מאוד ובשלב מסוים גם הייתי קונה תיקו, השבוע המטורף עם שלושה משחקי חוץ עשה את שלו. מעבר לכך אנחנו עדיין קבוצה עצלנית בחלק מהעמדות. בנושא אחר, קרבחאל למשל הרבה מתחת לרמתו הרגילה ואיבדנו הרבה כדורים. רק ראמוס בלט לטובה במשחק ה-600 בקבוצה. במקום להחליף את כל ההתקפה אולי סולארי היה צריך לרענן את הקישור.
מבסוט על כובש שער הניצחון הלא הוא אסנסיו שעוד לפניכן היה חם ולהוט לבעוט ולאיים ולכבוש ולא ספר אף אחד בדרך. ככה הוא צריך להיות כל פעם מבחינתי. אולי גם אותו נרוויח מחדש…
הזכרונות מהמגרש הזה תמיד יפים, “שם הכל התחיל” כפי שיודע כל מדרידיסטה. שם החזרנו את הגביע הביתה והתחלנו את ההשתלטות המחודשת על אירופה

סרחיו ראמוס מאז המשחק בבטיס הבלם הטוב בעולם. תקופה מטורפת שלו, היום הוא הציל את ריאל לבד לא פעם.

אתה רציני? זה היה מכוון לגמרי. יחמיץ משחק לפרוטוקול במקום להיות בסכנה לאריות היבשת ברבע גמר.

זה לא פייר להעמיד חבורת קשישים מול ילדים נמרצים. רגילון משום מה עשה חרם היום על ויני, ובפעם היחידה שהוא נתן לו כדור הקוסם עשה מזה גול. ראמוס היום נתן הופעה של פעם בעשור, ייחסר מאוד במשחק הגומלין. אסנסיו נראה כמו אחד שעשה סוויץ’ במוח, נקווה שישאר כך. בייל עשה היום אחלה עבודה והיה פעיל למרות שכלום לא הלך במחצית הראשונה.

בסופו של דבר זה היה משחק מאוד קשה שהסתיים בצורה טובה. נקווה שהפציעה של בנזמה לא רצינית. הצהוב של ראמוס קצת העיב על התוצאה הטובה.

נראה לך שאמיאקס יבואו להתבטל בברנבאו? הם הולכים לירוק דם שם, וכמו שראינו היום הם יותר ממסוגלים לעשות משהו מולנו.