גומלין 1/8 גמר האלופות:: נפרדים מהשושלת, אייאקס מפרקת את אלופת אירופה

לקראת אייקס

אלופת אירופה רוצה לשים בצד את המשבר הגדול ומנוע קטסטרופה נגד אייקס בגומלין בברנבאו לאחר ניצחון 2:1 בהולנד בדרך לשלב רבע הגמר. הקפטן ראמוס ייעדר, בייל צפוי לחזור לספסל.

ריאל מדריד מגיעה לגומלין מול אייקס עם הראש באדמה, פנים נפולות, והפעם גם ההמנון המרגש של ליגת האלופות לא יוכל לעזור לה. מה לא נאמר ב-48 השעות האחרונות אחרי עוד תצוגת נרפית והפסד ביתי נוסף בקלאסיקו לברצלונה(הפעם: 1:0). “יותר מדי ליקויים ובינוניות”, סיכמו בטור דיעה מדויק במיוחד במארקה. בקבוצה ידברו על הקושי לכבוש, וכרגיל מודריץ’ הציג זאת בצורה הטובה ביותר. אבל הבעיה הרבה יותר עמוקה. המועדון חייב לעמוד חזק על הרגליים ולמנוע סחרור. סולארי, כך נראה, איבד את סיכוייו להמשיך. בינתיים הוא צריך לדאוג שלא תתרחש קטסטרופה. “אנחנו רוצים להיות ברבע הגמר, לקבוצה הזו יש מנטאליות של אלופים”, סיכם סולארי. אלופת אירופה - מרגש מצד אחד וכה מוזר לקרוא לקבוצה הנוכחית כך, מצד שני - לא יכולה להרשות לעצמה לאבד את הכתר בגומלין. זה נראה ‘ריאל מדריד קלאסי’ לעוף מול אייקס בגומלין, דווקא בברנבאו. ‘שבוע שחור עבר על הברנבאו’ - זה אנדרסטייטמנט.

אותו ברנבאו שפעם היה מבצר לכל דבר(הפסד אחד בלבד בליגת האלופות מ-2010 ועד 2017), הפך למקום מאוד נעים לבקר בו. ריאל מדריד בקושי כובשת וכבר מזמן לא מאיימת. שישה הפסדים היא רשמה העונה במגרש ו-13 בסה"כ, הכי הרבה מאז 1999/00. קשה שלא להיזכר במה שקרה לפני שלוש עונות, אז ריאל של אנצ’לוטי ניצחה 2:0 את שאלקה בחוץ אך הסתבכה כהוגן בגומלין והפסידה 4:3 לשאלקה. שער נוסף של הגרמנים היה מדיח את ריאל מדריד. מעבר לבעייה המנטאלית, מצב הרוח השפוף של בייל שספג בוז צורם מהברנבאו ושיתופו בקלאסיקו הביא לאכזבה בחדר ההלבשה, וכן טוני קרוס שחוטף לאחרונה לא מעט והוא ללא ספק ‘ממפסידי הקלאסיקו’(אך קשה לומר שמעמדו בהרכב בסכנה), והליקויים המקצועיים - סולארי תמיד צריך להחליט האם הוא בוחר באפרוריות והיציבות של לוקאס ורגילון(נקודת אור) או שהוא משתולל עם בייל\אסנסיו ומרסלו היצירתיים - ריאל מדריד סובלת גם מעייפות.

בשל חוסר ניסיון, כנראה, וגם מערכת היחסים הסבוכה עם שחקנים כמו איסקו ומרסלו, סולארי התאהב ב-‘Once De Gala’ שלו. ויניסיוס כבר היה עייף בפעולות שלו בקלאסיקו ביום שבת. הברזילאי, בעונתו הראשונה בבוגרים כמובן, פתח בהרכב ב-14 מ-15 המשחקים האחרונים, ובעשרה מהם שיחק למעלה מ-75 דקות. קארים בנזמה, אתם זוכרים למשל מתי הוא קיבל מנוחה? 42 משחקים העונה, ואנחנו בסה"כ בתחילת מרץ. אפרופו בנזמה, הצרפתי שיענוד מחר את סרט הקפטן, יינסה להיאחז בסטטיסטיקה. החלוץ כבש מול אייקס כמובן במשחק בהולנד ועשה זאת גם במשך שלוש עונות רצופות: 2010 עד 2013. אייקס היא היריבה מולה לבנזמה יש את הרקורד הטוב ביותר בליגת האלופות - 4 שערים(אחד בלתי-נשכח במספרת) ועוד 5 בישולים ב-6 משחקים בלבד,

סולארי יכול לתמרן בחלק הקדמי שלו כשכולם בריאים ואפילו לבצע חילופים מוקדמים יותר אך הוא שמרן. לא ממש יצירתי כמו במסיבת העיתונאים הפעם בה הפציץ עם הציטוט - “מוריניו? לריאל מדריד תמיד יש הרבה מועמדים ומחזרים, כמו לג’וליה רוברטס”. אסנסיו שכבש את שער הניצחון באמסטרדם, פתח בהרכב רק במשחק אחד מאז שהחלים - נגד ג’ירונה. גם מריאנו זמין על הספסל. חילוף אחד בהחלט נכפה על סולארי. עוד לפני שאופ"א החליטה להשתולל ולהעמיד את ראמוס לדין, היה ברור שהקפטן יחמיץ את משחק הגומלין בשל הצהוב שסחב. מי שנקרא למערכה הוא נאצ’ו, כשחייבים לציין שהוא ו-ואראן לא טובים העונה. אבל מי שבאמת נקרא למערכה הוא מודריץ’ שלפחות במסיבת העיתונאים תפס פיקוד, וכהרגלו היה חד וניתח את המצב מצוין.

הקרואטי אמנם השתמש בקלישאות ‘ריאל מדריד אף פעם לא מתה’, ‘קברתם אותנו גם ב-2015(בחורף) וכולם זוכרים את ההצלחות שבאו אחר-כך’, אבל הוא קרא לבעייה בשמה. “הבעיה של הקבוצה העונה היא כיבוש שערים. כריסטיאנו הלך ואין 50 גולים. בלתי-אפשרי למצוא לו מחליף, אבל שניים-שלושה שחקנים היו צריכים להתקדם ולכבוש 15-20 שערים וזה לא קרה. בקלאסיקו בגביע שיחקנו לא רע בכלל, יצרנו הזדמנויות ולא כבשנו ואז נענשנו ע"י ברצלונה”. הקרואטי הוסיף שהוא מאמין מאוד בבנזמה, אסנסיו, בייל עליו הגן רבות במסיבת העיתונאים(מישהו זוכר מתי הבקיע בברנבאו לאחרונה? כבר חצי שנה עברה) וציין את כולם, אבל אי-אפשר לברוח. לריאל רקורד של 10 נצ’, תיקו ו-2 הפס’ במשחקי הבית נגד ההולנדיות. דני קרבחאל ניסה לדרבן ברשתות החבריות - “אנחנו כועסים ועצובים על מה שקורה אבל מחר זו הזדמנות נהדרת לשמח את הקהל, במגרש שלנו, הברנבאו, ובתחרות היפה ביותר”. האמנם?

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| קרבחאל, נאצ’ו, ואראן, רגילון| קאסמירו, קרוס, מודריץ’| מרקו אסנסיו(לוקאס ואסקס), ויניסיוס ובנזמה

מה המצב אייקס?

אייקס מגיעה לגומלין בברנבאו מתוסכלת מההפסד הלא מוצדק במשחק הבית מצד אחד אך מלאת אופטימיות מן הצד השני. אייקס בכושר טוב, העפילה לגמר הגביע ההולנדי אחרי ניצחון 3:0 קל על פיינורד, נקמה מושלמת על משחק הליגה השחור ביניהן, והיא אמנם במרחק 5 נקודות מהמוליכה איינדהובן אך יש לה משחק חסר כך שתוכל לצמצם את הפער. אפרופו 5, אייקס המשיכה בכושר הכיבושים שלה ומאז נפגשו הקבוצות בשמינית הגמר, דפקה שתי חמישיות בליגה ההולנדית. באייקס לא מנותקים והם לבטח רואים שריאל מדריד שבירה. המגן טאגליאפיקו אמר שהוא משוכנע שאייקס תכבוש ושיש לה שחקנים מסוכנים בחלק הקדמי. הפעם, בטוחים באייקס, אם יגיע לאותו מסר הזדמנויות - גם יצליחו לכבוש.

מלך שערי הקבוצה העונה הוא טאדיץ’ עם 25 כיבושים ועונת שיא ללא ספק, ויש לו שלושה שערים בשני משחקי הליגה האחרונים. אולם, השחקן החם ביותר הוא סגן הכיבושים, הקשר המרוקאי חכים זייש, האיש שהבקיע לזכות אייקס בשמינית הגמר. הוא כבש צמד נגד פיינורד ויש לו שמונה שערים בתשעת המשחקים האחרונים. השער שכבש נגד ריאל אגב היה שערו היחיד בליגת האלופות העונה. הוא לא חם - הוא רותח. “זה היה הרגע הגדול ביותר בחיים שלי”, אמר השחקן שחולם על שער נוסף בגומלין. ובכלל, באייקס לא זוכרים טירוף כזה לקראת משחק. בקבוצה לא יכולים לחכות לשריקת הפתיחה.

לקראת המשחק, המועדון פירסם בטוויטר את הרכב אייקס ב-1995, אז השיגה אייקס את נצחונה היחיד בסנטיאגו ברנבאו - ניצחון 2:0, תוצאה שתשרת אותה גם מחר ותעזור לה להעפיל לרבע הגמר לראשונה מאז עונת 2002/03 עם רונאלד קומאן על הקווים. ואן דר-סאר, אדגר דווידס, אוברמארס, קלייברט, אלה רק חלק מהכוכבים של אז. מנגד, מאז 1997, אייקס הודחה בכל מאבקי הנוק-אאוט שלה, ומעבר לכך היא תרצה לתקן את הסטטיסטיקה האיומה שלה נגד ספרדיות - ניצחה רק משחק אחד מ-15 האחרונים. המנהל הספורטיבי מארק אוברמארס צינן את ההתלהבות המסוימת - “אני חושב שהסיכויים של ריאל מדריד לעבור הם 80% אבל ננסה לעשות את הטוב ביותר”.

ההולנדים נחתו במדריד בשעות הצהריים המוקדמות ומייד התפנו למסיבת העיתונאים. המאמן טן הג הביע סיפוק מהיעדרותו של ראמוס - “הוא המנהיג וניתן יהיה להבחין בהיעדרויות שלו גם מקצועית וגם מנטאלית”. המאמן הבטיח אייקס נועזת במדריד, כזו שמשחקת כדורגל התקפי בכל מגרש בלי קשר ליריבה, במטרה לשלוט בכדור ולנצח, אייקס שלא אמרה את המילה האחרונה. מנגד, המאמן נתן ריספקט לריאל מדריד שיודעת להעניש על טעויות ואמר שצריך לכבוד את אלופת אירופה. בעוד ואן-דר וארט איחל לשחקנים בהצלחה לפני ההמראה, האקס קלארנס סיידורף התעקש שגם עם כריסטיאנו רונאלדו היו לריאל מדריד בעיות ושיש לאייקס צ’אנס להפתיע. על הספסל ימתין בין היתר האקס הונטלאר.

אייקס - הרכב משוער: אונואה| מארזואויי, בלינד, מתיאס דה-ליכט(C), טאגליאפיקו| דה-יונג, ואן דה בייק, שצ’ונה| נרס, טאדיץ’ וזאייש.

מישהו חושב שאפשר לברוח מתסריט אימה בו אייקס כובשת שער מהיר כמו יובנטוס ובאיירן מינכן אשתקד וגורמת לנו במקרה הטוב לדפיקות לב ובמקרה הרע - לערב מסויט בברנבאו בו אלופת אירופה תודח בבושת פנים? השינוי היחיד של סולארי, שנובע מבחירה ולא כפוי כמו שילובו של נאצ’ו ע"ח ראמוס - אז לוקאס ואסקס יחליף כצפוי את גארת’ בייל. במשחק כזה הולכים עם הניסיון של השחקנים אבל הייתי רוצה לרענן את הקישור, נמאס מטוני קרוס, מעבר לכך אני רוצה לראות קצת את מרקו אסנסיו והוא היה הבחירה המועדפת עליי. ויניסיוס ובנזמה שחוקים ונקווה שהם ינוחו במשחק הליגה. אסור להציג רשלנות כזו מול השער.

בתקשורת במדריד וגם במועדון הזכירו את המשחק נגד פאריס, את כל הדיבורים המזלזלים וחוסר הריספקט לאלופת אירופה, וזה היה שער המארקה. אבל אני לא רואה שום דמיון. במהלך ההגרלה ריאל מדריד הייתה מעין אנדרדוג אבל עד פברואר למרות שלא היינו יציבים - המצב השתנה. ההתקפה התחילה לעבוד יפה, וכמובן שניים שחסרים: כריסטיאנו רונאלדו הכל יכול וגם זינדין זידאן. ובכל-זאת, מבחינתי, את התקופה חרא הזו צריך לעבור והדחה מול אייקס תהיה קטסטרופה.

אני לא יודע כמה הדחה תהיה נוראית. בואו נודה באמת - אין סיכוי לזכות בגביע. הבעיות צפות בזו אחר זו וזה הדבר הכי טוב שקורה בעונה הזאת.
עדיף שנודח הערב, כשהברזל עדיין חם וכבר לא יהיה איך להסתתר מאחורי ההצלחות של השנים האחרונות, מאשר שנעבור לרבע הגמר ושם נקבל בראש מאחת הגדולות. לא בא לי לראות עוד הפעם את הפרצוף של מסי חוגג מולנו, או את כף היד של פיקה. לא בא לי שרונאלדו ישחק מולנו וגם לא הייתי רוצה לבדוק את סיטי או ליברפול. תנו לנו ללכת הביתה ולעשות חושבים לקראת העונה הבאה.

השאלה היא עד כמה פלורנטינו מוכן להודות שהפרוייקט הזה נגמר. בינתיים אני לא משוכנע שהוא בכלל בכיוון.

אחרי כל הדיון על האליפות מול גביעים, המסקנה צריכה להיות שזה המפעל שאנחנו כן יכולים לזכות בו

אני חולק עליכם. אין לנו סיכוי העונה. בואו נחשוב יחד איזו יריבה ריאל מדריד יכולה לעבור חוץ מרומא? אנחנו נופלים משמעותית מהרוב וצריך לזכור שבארסה שיחקה מולינו בחצי הילוך. אבל למרות כל, בואו: לעוף היום בשמינית הגמר זו די בושה, עוד הפסד בברנבאו. אני כן אחיה בשלום למשל עם הדחה מול ליברפול/פאריס בשלב הבא אם הצלחנו לתת פייט.

בניגוד לשנים קודמות הפעם אין לנו את האיכות הנדרשת. היינו קבוצה שלעיתים מקרתעת אבל כשהיא בכושר היא קבוצה קילרית - בעיקר בזכות רונאלדו. השנה אין לנו את הקילריות הזאת. גם בתקופה יחסית טובה שאנחנו מנצחים אז אלו ניצחונות דחוקים. בנוסף לזה מרסלו ואפילו קרבחאל קסמירו וקרוס שהיו טובים בעונות הקודמות, לא מצליחים לשחזר את היכולת העונה. אני אפילו לא מדבר על בייל.

נכון שלא חחייב להיות הכי טובים כדי לזכות, אבל אתה כן צריך איזושהי איכות. השנה אין לנו שום אקס פקטור.
בארסה, סיטי, ליברפול ואולי פסז’. אחת מהן תזכה בגביע.

קשה לי לראות את אחת מהשלוש עוברת את סיטי בכושרם הנוכחי (אלא אם מסי יחליט להגיע בgod mode) . אני חושב שזאת תהיה המנצחת בין אתלטיקו ליובה אם לא סיטי…

מה זאת התבוסתנות הזאת? אנחנו ריאל מדריד, למה שנחפש להיות מודחים מבעוד מועד? אם כל פעם שאנדרדוג היה אנדרדוג הוא היה מתקפל הביתה, איזו תחרות הייתה נשארת? אנחנו כאן בשביל להילחם. פלורנטינו לא עיוור ולא אידיוט ואני מאוד מתקשה להאמין שלא נראה מתיחת פנים אחו בקיץ. בינתיים נצא כדי להילחם. את אתלטיקו ניצחנו, אותה אתלטיקו שהפתיעה את יובה וכריסטיאנו רונאלדו עם 2-0. לך תדע. אם לא נשחק בטוח לא ננצח.

אני רוצה שבמועדון יתעוררו. בקיץ האחרון לא התעוררו, יכול מאוד להיות שנפתח גם את העונה הבאה עם אותם שמונת המועמדים לכדור הזהב. אני לא רוצה שנודח כי אין לנו סיכוי, אני רוצה שנודח כדי להוסיף עוד קיסם למדורה. אם היה לנו סיכוי ממשי לזכות בגביע לא הייתי אומר את הדברים הללו.

והפסדנו לבארסה שהפסידה ללבאנטה שהפסידה לכל הליגה בערך. יורדים ליגה?

אנחנו עם ממוצע של מעט יותר משער וחצי למשחק מבחינת כיבושים, עפנו מהגביע, הליגה אבודה כבר מאוגוסט ולא מפסיקות לרוץ שמועות על העוזבים והן על המגיעים הפוטנציאליים. יש מספיק תסמינים לצורך בשינויים ומצב שבו כביכול הכל קורס כדי שבאמת תהיה מהפיכה גדולה גם לא בדיוק משקף את המציאות. הרי מבחינת ההגנה אנחנו סגורים פחות או יותר, הקישור עדיין נותן בראש בסה"כ וחוץ מכריסטינסן, בגלל ההזדמנות ההזדמנותית, לא הייתי מביא אליו שחקנים אלא מבצע מהפיכה איטית שכוללת מתן הזדמנויות לצעירים המבשילים (סבאיוס למשל). ההתקפה שלנו צריכה באידיאל חלוץ וקיצוני ברמה גבוהה ואלו הרכישות היחידות שקריטיות ואני בטוח שאחרי העונה הזו ויניסיוס יילק בחשבון וכתוצאה מכך גם הרכישות יהיו בהתאם.
ואני חייב לציין בהקשר הזה שאני בכלל לא בטוח שבקיץ האחרון לא הייתה מודעות למצב. אולי הייתה יותר מודעות לשוק מאשר אצלנו ודווקא בגלל זה הוחלט על עונת ביניים שכזו. הרי תראה, הזאר וכריסטינסן בסייל סוף עונה, איקרדי בתסבוכים באינטר ופתאום, בניגוד לקיץ הקודם, צצים עוד מלא כישרונות צעירים (סאנצ’ו, פליקס, פיונטק ועוד). יש פוליטיקה ויש ביזנס. ריאל מדריד תמשיך להצהיר על 8 המועמדים לכדור הזהב בדיוק כמו שביבי ימשיך לספר שאין כלום כי לא היה כלום. כמה הם דבקים באמונה הזו כשהם צריכים לפעול? נראה לי שלא הרבה.

מה שאני אומר זה שאין צורך ביצירת פאניקה וניפוח הבעיה. המצב שלנו בכל המסגרות משקף לא רע בכלל את מצב הסגל, שצריך לעבור מתיחת פנים אך לא דורש מהפכה עמוקה ומיידית. ביצועה בצורה הדרגתית תהיה נעימה יותר לכיס, לאיזון וגם לצעירים.

ובינתיים, הלוואי רבע גמר. לך תדע, אולי עוד נצליח להפתיע איזו פסז’.

שינויים יגיעו בקיץ בכל מקרה. גם אם ניקח גביע רביעי ברציפות ונעבור בדרך את בארסה, סיטי וליברפול.
החשש הוא לא מזה, אלא מהתבזות שלנו מול אחת הגדולות. במצב שלנו, זה יותר מסביר.

מאיפה לכם ששינויים יגיעו בקיץ בכל מקרה? היינו בטוחים שיגיע חלוץ טופ במקום מוראטה, ולא הגיע. התפלאנו. לאחר מכן שיחררנו את רונאלדו, פרז הבטיח חוגדורס, ולא סתם חוגדורס אלא מגניפיקוס, קיבלנו במקום זה את בייל “עם יותר אחריות”. מאיפה לך שהוא לא יבוא גם הקיץ עם איזשהו “פתרון” דומה? לכולנו ברור שצריך לבוא שינוי, חוץ מלהנהלת המועדון שגאה בסגל האלמותי שלנו, כנראה.

אני מסכים עם הדרך שבה המועדון הולך, שלא להביא פלסטרים מבוגרים אלא להביא צעירים ולגדל אותם בתוך המועדון. אבל עד עכשיו קנו רק צעירים עם פוטנציאל ולא צעירים מוכחים.
במועדון מנסים לחסוך כמה שיותר כסף כדי לשפץ את הברנבאו אבל דיי. צריכים לפתוח את הארנק. אם להגיד יפה שלום לליגת האלופות כבר בשמינית ייתן להם סטירה שתעיר אותם עוד יותר טוב, סו בי איט. מוכן לקבל את הסטירה למען העתיד.

והימור שלי לקיץ? בייל עוזב, ובמקומו מביאים לנו את מסי הבא טייק 56802, רודריגו. שכמובן יישלח לנוער לחצי שנה במקרה הטוב. איסקו כמובן גם הוא עוזב אבל במקומו חוזר אוסקר רודריגז. הכוכב של הקיץ יהיה ג’וניור פירפו, שהוא באמן מגן שמאלי טוב אבל זה בערך כל מסע הרכש.
מריאנו מושאל ובמקומו נוחת בקבוצה ראול דה תומאס, ואת ואייחו יחליף אדר מיליטאו.

מקווה לאכול את הכובע ושינחיתו במדריד את יוביץ’, סאנצ’ו, פליקס או שם אחר מהרמה הזאת. אני בספק לחלוטין אם זה יקרה. התרגלנו כבר לרכישות בסגנון אודריוסולה, תאו, סבאיוס וכן הלאה. שחקנים בינוניים במקרה הטוב.

בינתיים שנחטוף כמה סטירות שנחטוף. כל עוד לא יהיו תירוצים בקיץ להנהלה אני מוכן להמשיך ולקבל את הסטירות. כי בואו נומר את האמת? עשרה שערים קיבלנו העונה בקלאסיקו. עוד כמה סטירות לא יהפכו את העונה לגרועה יותר. אם נודח הערב גם אני אקבל סטירה, והיא תכאב, אבל אני אדע שהיא לטובת המועדון.

יאללה דה יונג תראה למה הרעים החליטו לקנות אותך…

סולארי הולך עם הראש בקיר

הרכב שמזמין הדחה. משחק רביעי תוך 10 ימים של רוב ההרכב. קרבחאל בסכנת פציעת שריר אבל אודריוסולה לא על הספסל. מודריץ’ בן 33 וחצי פותח 4 משחקים רצוף. בנזמה גם ככה בקושי זז אז במשחק רביעי ברצף בכלל אי אפשר לצפות ממנו לרוץ…
קרוס בכושר נוראי אבל הוא באנקר בהרכב. הצליח לסולארי עם ויניסיוס ורגילון, למה לא לנסות גם את ואלוורדה במקום קרוס?

סולארי עשה כמה דברים טובים מאז שהתמנה אבל ניהול הסגל שלו בעשרת הימים האחרונים הוא שערורייה. יש לנו הרכב שמתקשה לכבוש והוא לא משנה כלום. מריאנו אפילו לא על הספסל, כי מי צריך עוד חלוץ? הרי אין לנו בעיה לכבוש שערים…

אני אופתע מאוד אם לא נודח היום. אייאקס קבוצה צעירה שמסוגלת לרוץ וללחוץ בלי הפסקה והם באים אחרי מנוחה. אנחנו קבוצה גמורה פיזית ומנטאלית. זה יכול להיות מביך. בעצם לא יכול להיות… זה יהיה מביך.

אנשים כאן חייבים להירגע פה עם הנבואות זעם. הופכים פה את אייאקס לבאיירן של יופ היינקס.
ריאל בעונה נוראית ואחרי משחק ראשון שלילי ברובו עדיין צריכה לנצח את אייאקס הזו באלופות בברנבאו.

אם ג’ירונה ניצחה בברנבאו גם אייאקס שהרבה יותר טובה ממנה יכולה לנצח.
אם לא שני הפנדלים שקיבלנו מול לבאנטה היינו מגיעים למשחק הערב עם 4 הפסדים רצופים.
באמת שאני לא רואה שום סיבה לאופטימיות.

אין סיבה לאופטימיות אבל מרגיש שיש נטייה להגזים בפסימיות. מאמין שיהיה בסדר.

אילו הגזמות. אפשר לחשוב כאילו לא היינו יריב שקול לברצלונה פעמיים השבוע, כאילו לא הבסנו את אתלטיקו בדרבי.
אז לא, לא נזכה כנראה באלופות, אבל היום כל מה שאנחנו צריכים הוא להפסיד פחות מ2-0 או מ3-2 בבית שלנו נגד קבוצה חמודה אך בהחלט לא מפחידה.
יכול להיות שנודח, אך זו תהיה הפתעה אם זה יקרה, בדיוק כמו ברסה מול רומא

ההגנה שלנו העונה חלשה וראמוס שהוא שחקן ההגנה הכי טוב שלנו העונה (לשם שינוי) חסר.
ההתקפה שלנו לא מסוגלת לכבוש שער ממשחק פתוח, וגם במצבים נייחים אנחנו כבר לא טובים כמו פעם. בלי ראמוס אנחנו בכלל פחות מאיימים בקרנות.

אייאקס קבוצה טובה, לא מבין את הזלזול. הם כבשו שלושה שערים מול באיירן. לנצח 2-0 בברנבאו זאת לא משימה בלתי אפשרית עבורם. גם 3-2 יספיק להם. שאלקה ניצחו פה 4-3 והיינו אז קבוצה יותר טובה.

אפשר למצוא טיעונים לכל דבר. בטח אם הולכים כמה עונות אחורה

עולים לשלב הבא או לא… בושה וחרפה מה שהשחקנים שלנו עושים במחצית הראשונה