גומלין 1/8 גמר האלופות:: נפרדים מהשושלת, אייאקס מפרקת את אלופת אירופה

הביזיון הכי גדול במחצית הזו הוא טוני קרוס, שער ראשון על הראש שלו ובשער השני הוא רץ ליד השחקן כאילו הוא איזה מלך העולם…

תקראו את ההודעות האחרונות של @Santi_Yago. לגזור ולשמור.

רק נקווה שויני בסדר וזה לא משהו רציני.

זאת ההדחה הכי שקופה שהייתה אי פעם.
סולארי עשה את כל הטעויות האפשריות והכל הולך לפי התסריט.
שחקן שלא בכושר כמו קרוס באנקר בהרכב ונותן גול במתנה על ההתחלה.
סולארי לא עושה רוטציות למרות 4 משחקים בעשרה ימים? שני שחקנים נפצעים במחצית הראשונה.
ראמוס מקבל צהוב מכוון למרות שהגומלין לא לפרוטוקול? אין הגנה.

נאצ’ו אוויר. קרוס לא צריך להיות אפילו על הספסל. בנזמה כבד יותר מתמיד אחרי שלא קיבל מנוחה.

אני בשוק שמישהו חשב שנעבור אותם.

למען האמת עדיף להיות מודחים מול אייאקס מאשר לעבור בטעות ולהיות מושפלים מול אחת מאריות היבשת. אתם באמת רוצים להיות מושפלים ע"י באיירן/ליברפול, בארסה, פס.ז וכו’?

טוב שהסיוט ייגמר היום. סולארי קיבל סגל חלש אבל רק הוא אשם בהדחה הזאת. אין לו שום קומון סנס מה שהיה לזידאן בכמויות.

אני מקווה שהפציעה של ויני לא חמורה כי הוא הסיבה היחידה להמשיך לראות את הקבוצה הזאת עד סוף העונה.

הקבוצה הזו יודעת להתפרק כמו שצריך. הגול הראשון של אייאקס בא משום מקום, ושוב המזל מזיין אותנו עם הקורות האלו, אבל ההתפרקות היא כל כולה של השחקנים.

לעומת זאת, ההימצאות של קרוס בהרכב, והפציעות של לוקאס וויניסיוס על הראש של סולארי שטחן להם את הנשמה. הייתי מת לראות את סבאיוס עולה במחצית אבל זה עוד מסוכן, בנזמה/רגילון/קרבחל/מודריץ’ עוד יכולים לשפוך מנוע גם כן.

נמאס לי מדיבור תבוסתני, מלקפל את העונה מראש ולומר שבקיץ יהיה טוב אחרי רכש וסדר. זין, שילחמו ויכבשו כבר, שיכנסו עם הכדור לתוך השער המזדיין הזה. רוצה לעבור היום.

אם הדחה כעת פירושה יותר כסף שיישפך בקיץ, אז אני מקבל אותה בזרועות פתוחות.
גם ככה אין לנו מה למכור בשלבים הבאים (ולא עכשיו).

סולארי אחד המאמנים הכי כושלים שהיו פה, וזה כולל את הליצנים של אמצע שנות האלפיים. האגו שלו גובר על הרציונל. כלומר גם אם הוא יודע מה ההחלטה הנכונה, האגו שלו לא מאפשר לו לקבל אותה. אחרת אני לא מבין איך מרסלו ואיסקו זוכים להתעלמות מופגנות ובוטה כל כך, עד כדי שאפילו הם לא שחקני רוטציה. מקצועי בתחת שלי.

אני לא יודע מה קורה בחדר הלבשה, אבל אני משער שההתנהלות של סולארי גורמת לאינטריגות רעות (יותר מדי שחקנים בכירים לא מרוצים, ויש להם סיבה טובה).

בחיי שאני דווקא חולה על האגו של סולארי. הבן אדם עושה לנו טובה, מה שדווקא כל המאמנים לא עשו לפניו. לא יודע למה אבל אני סומך עליו נכון לנקודת הזמן הזאת. אם היה לו סגל הרבה יותר טוב ושחקנים ברמה אני לא יודע אם הייתי רוצה את האופי שלו, אבל כשאין כלום - זה יושב לי טוב.

הלם שאישרו את הגול הזה. לא שזה תירוץ אבל, וואו.

שלוש השנים האלה, שלוש הזכיות הרצופות בליגת האלופות, שלטון אלף הימים. אין מילים להסביר את התחושה המדהימה, האולימפוס של הכדורגל. כשהמציאות עולה על כל דמיון. כמובן שהייתי שם בגמר הדסימה כשראמוס נגח לרשת וירדו לי דמעות של אושר - מה עוד אפשר להגיד. אתם כבר מכירים אותי, את האמוציות, הטירוף, הכתבות הארוכות למשחקים גם כשאנחנו בפיגור 15 נק’ מאחורי ההם.
ואין לי מילים לתאר כמה עצוב לי עכשיו. לא ככה הקבוצה הגדולה ההיא צריכה להיפרד מהכתר. בעצם, אני מסתכל עליהם, על המתחזים שביזו את החולצה הלבנה הקדושה, שוב במקדש - והם זרים לי(צדיק בסדום: לוקה מודריץ’, שהריח את הביזיון עוד במסיבת העיתונאים. מצדיע לו). איפה כולם: איפה כריסטיאנו? איפה ראמוס? איפה מרסלו? איפה זידאן?

לנקות הכל, לבנות מחדש, לשחרר קבוצה שלמה שלא יישאר שום זכר מהעונה האיומה הזו, העונה הכי גרועה שאני זוכר כאוהד ריאל מדריד. לא לוקח לאף אחד מהשחקנים את החלק שלו בהצלחות אבל בכדורגל צריך לקבל החלטות קשות. השחקנים בריאל מדריד מקבלים יותר מדי קרדיט. זו כאפה, זו סטירה מצלצלת, זה כמו בוקס לפנים. פייר? וואלה כן, מעדיף לגרד היום איזה 2:2 ולעוף מול באיירן\ליברפול\פאריס או כל קבוצה אחרת שהותרנו מתוסכלת בשנים האחרונות, רק לא מול ברצלונה.
ולמרות שבא לי לקחת הפסקה עכשיו מהכדורגל - זה בלתי-אפשרי. בלי כדורגל הייתי אדם עצוב וריק. תודה אלוהים, תודה.

אין מילים להסביר כמה השחקנים האלה ביזו אותנו בשבוע הזה. הקרקע צריכה לרעוד להם מתחת לרגליים ואף אחד לא חסין. בזיון אם לא נפרדים מחצי סגל בעונה הבאה.

גיא אבא, שמת עשרים שקלים על אייאקס?

בנזמה זה סיוט שממשיך להפחיד ולזעזע. סבל פיזי ממש.

דבר אחד בטוח- אנחנו הולכים לפשוט רגל בקיץ. :sweat_smile:

אייקס נותנת פה תצוגת כדורגל נהדרת, היא טובה יותר בכל פרמטר ,מדהים. בתור אוהד יונייטד שסובל כבר 5 שנים , אין לי ספק שבניגוד אלינו ריאל תעשה את השינויים הנדרשים.

אגב מקווה בשבילכם שמוריניו לא יהיה המאמן הבא.

עם זידאן וכריסטיאנו ריאל הייתה בוודאות אחת משתי הטובות בעולם וקבוצת ליגת האלופות הכי טובה. בלי שניהם, במיוחד רונאלדו, ריאל נראית קבוצה אומללה. מי שסמך על בייל, בנזמה ומודריץ׳ ל״בלוט בהיעדרו של רונאלדו״ לא ידע על מה הוא מדבר. בייל כשיר ובנזמה בשיאו לא יכבשו ביחד את מה שרונאלדו מסוגל לכבוש בעונה בינונית.

ריאל לפני רונאלדו: 5 הדחות בשמינית הגמר.

ריאל עם רונאלדו: הדחה אחת בשמינית הגמר בעונתו הראשונה, ואחריה 8 חצאי גמר רצופים (עם מאמנים שונים) ו-4 תארים.

ריאל אחרי רונאלדו: בחזרה להדחות בשמינית הגמר.

זה לא מקרי!

לפחות נעשה צדק עם לופטגי

השחקנים חצופים, לכו לקהל להודות על התמיכה ואז תירדו מבויישים לחדר הלבשה. ככה לא נפרדים ממפעל שהיית אלוף בו 3 שנים. ושמישהו ייעשה לי טובה ויפסיק את ההמנון ברקע- דיי לפרופוגנדה ולמיניפולציות האלה ושייסלח לי תומכי האנחנו המועדון הגדול בהיסטוריה.

פרז עשה קצת קטאמין בקיץ שגרם לו לחשוב שאפשר לצאת עם סגל כזה נוראי לעונה הזו. מילא היו נלחמים, מילא היו באמת מנסים. פשוט אפאתיים, כשבראש השועלים עומד טוני קרוס שאחראי להפסדים בשניים משלושה המשחקים האחרונים עם שני גולים על הראש שלו. אם לא ינחיתו פה איזה שחקן רציני בקיץ אנחנו יכולים להשאר בים ולחסוך את כל העוגמת נפש שתבוא לאחר מכן. הפחד הכי גדול שלי שמשום מה פרז יחזיר את מוריניו. אם קורה מצב כזה אני מוותר מראש על ריאל בעונה הבאה.

לדעתי נדב יעקובי טועה שהשופטים רואים מצלמות נוספות ממה שרואים בשידור.
נראה היה שהם לא בטוחים ב100% שהכדור עבר ובספק לא משנים החלטה.

אני מניח שהם בדקו את זה עשרות פעמים (לקח המווון זמן) ובסוף לא הצליחו להגיע להחלטה ולכן השאירו את הפסיקה המקורית.

הדבר היחיד שבאמת עצוב לי שהאוהדים לא נשארו להודות לקבוצה. מוזמנים לעזוב יחד עם האוהדי הצלחות.

אני שמח שהודחנו מול קבוצה צעירה ואטרקטיבית.
הלוואי וזה יהיה התמה של הסגל עונה הבאה.