מחזור 10: מפסידים 1:0 לאתלטיקו בחוץ, שפותחת עלינו פער 9

הסגל למשחק -

בחוץ:
בוסקטס, פאטי, אראוחו ואומטיטי - פצועים.
מתאוס - כי ככה.

בפנים:
קוטיניו שחזר מפציעה.

משחק נאחס נגד קבוצה נאחס, לפחות סוארז לא יזכה בנקמה שלו במועדון הפעם. היתרון במפגש איתם בתזמון הזה הוא שעל פניו גם השחקנים שלהם סובלים מוירוס פיפא, כך שאנחנו לא פוגשים איזו קבוצה שרוב השחקנים בה נחו בזמן הפגרה.

למרות האוריינטציה ההתקפית שיש באתלטיקו מתחילת העונה (ביחס לעצמה לפחות) במשחקים מהסוג הזה הדינמיקה ככל הנראה תשאר אותו דבר במפגש מולנו- הגנת ברזל, ולעקוץ אותנו איפה שאפשר.

בכנות אני לא אופטימי ביחס למשחק הזה, וכל עוד ברמה הפוליטית אנחנו עד כה הולכים בכיוון הנכון (החלפת הנהלה וכניסה של הנהלה בריאה יותר לקראת פרוייקט חדש) לא משנה לי כל כך מה יקרה כל עוד לפחות נצליח לעלות לאלופות בעונה הבאה (שיקול כלכלי ותדמיתי עבור ההנהלה הנכנסת).

שיהיה בהצלחה.

עם פיקה ולנגלה בהגנה, לעקוץ אותנו איפה שאפשר זה בערך 90 מתוך 90 דקות במשחק.

שני הליצנים האלו לא מסוגלים לעצור מתפרצת כבר יותר מדי שנים. בפועל, כל הקבוצות כבר הבינו את זה. קבוצה עם התקפה מספיק טובה תבקיע מולנו. לא משנה מה.

מדברים הרבה על זה שההנהלה החדשה תצטרך להציע למסי פרוייקט טוב ותחרותי.
אני חושב שזה צריך להתחיל בבלמים. שניים. ולנגלה למקום הראוי לו - הספסל (שלא יהיו טעויות בהבנת הכוונות שלי - הוא בלם מחליף מצויין). קצת נשבר לי מהטלת האחריות על הקישור. לא שאין שם אחריות, אבל מתפרצות זה נטו הגנה.

השבוע פרש מסצ׳רנו. אחד הבלמים הכי טובים שראיתי אצלנו, למרות שבכלל הגיע כקשר אחורי ״גרזן״ לקבוצה שלא צריכה גרזן ויש בה את בוסקטס. זו הייתה הזדמנות טובה להזכר בכמה הצלות משמעותיות שלו שסללו לנו את הדרך לאליפויות וגביעים.

אתה נזכר באיש הקטן הזה עם רוח הלחימה שלו, ומבין שלעולם לא תראה דבר כזה מלנגלה. באמת. לא זוכר ראיתי את לנגלה יורד לגליץ׳ חכם. הכי הרבה שראיתי אותו יורד, זה מהמגרש. אחרי עוד אדום מטופש של בלם טיפש וחסר אונים מול עוד מתפרצת שיצאה משליטה…

שלא תבינו אותי לא נכון. אני לא רוצה לראות את לנגלה על הספסל כבר מהיום. לא יודע אם אראוחו טוב יותר.

בעצם… כשאני חושב על זה… אולי אני כן רוצה לראות את לנגלה על הספסל.
לא יודע. אולי ארואוחו כן יצליח יותר?
רוצה לראות פה בלם(ים) ברמה בינלאומית! זה כל כך הרבה לבקש?

אני מבין שזה לא רעיון טוב להתאמן בגליצ׳ים על חברים שלך לקבוצה, אבל בגדול - יש את מסי שיכול לסדר לך כדורים מדוייקים ליד כל קונוס שתרצה לרדת על ידו לגליץ׳. תתחילו לאמן את החארות האלה על גליצ׳ים באימונים, אולי יצא להם מאסצ׳רנו פעם ב…

ההרכב לקרב מול אתלטיקו -

אין הפתעות מיוחדות.

פיאניץ’ יחליף את בוסקטס בקישור, דמבלה את פאטי.

קוטיניו חוזר מפציעה ופותח על הספסל.

דסט מתחיל להבין שמינכן הייתה רעיון יותר טוב.

ההרכב של צ’ולו -

רגשות מעורבים לקראת המשחק…
מצד אחד אני מקווה שנפסיד כי באמת שאין לנו מה למכור העונה ואתלטיקו היא הסיכוי הכי טוב למנוע מהרעים לזכות באליפות שניה ברצף.
מצד שני ניצחון היום יהיה צעד חשוב במאבק על הטופ 4.

מישהו יכול להסביר למה טר שטגן החליט לרדת לחדר ההלבשה לפני השריקה למחצית?

מהלך הזוי.

מחצית ראשונה לא רעה הגנתית, הסתיימה עם השטויות האלו של פיקה ובעיקר בעיקר טר שטגן עם יציאה מוגזמת.
חבל. לפחות היינו מגרדים 0:0.

דמבלה דווקא היה סבבה לגמרי, עד שהתפרק.

לא הבנתי למה סרגי רוברטו ממשיך למסור לדמבלה שהוא מחזיק את היד שלוש פעמים ומפה התחיל כל הבאלגן , האשמה בכלל לא של פיקה קורה שמאבדים כדור בחצי של היריב אבל טר שטגן יצא לטייל.

זה נראה גרוע. איזה מזל שמכרנו את טודיבו…

https://twitter.com/Liraninho/status/1330261299268362243

תגידו - דווידס זמין?

כל מה שנשאר לנו לצפות לו זה לחכות לבחירות בינואר.

בהצלחה אתלטי. אם השנה אתם לא לוקחים , אז לסגור את המועדון…

דווקא את קומאן אתה מאשים?
נראינו ככה גם בשנה שעברה עם 2 מאמנים שונים.
אתלטיקו קבוצה טובה יותר , יצרה יותר מצבים וניצחה בצדק, גם אם הגול עצמו הוא שטות של טר שטאגן.
חוסר חשק של מסי בולט מאוד. יופי ברטומיאו, תודה רבה לך. גם דפק את מסי וגם את הפיננסים של בארסה.
הפעם אין לי הרבה רע להגיד על גריזמן . משחק טוב בסטנדרטים שלו, לא הרגשתי שאנחנו ב 10 שחקנים. דווקא פדרי היה חלש מאוד הפעם.
לא מבין את התלונות לפיקה.

לך תדע, אולי לאור ההתפתחויות, פיקה יגיש מועמדות.

אחרי הקלאסיקו זרקו את דאסט להתראיין עכשיו פדרי…

חבורה של פחדנים.

סה"כ חמש דקות ראשונות קסומות!

אגב
המספרת ההגנתית. לאחור. של דה יונג. משל לתקופה כולה…

החדשות היותר טובות שרוברטו גם נפצע ואולי לא תהיה עכשיו ברירה אלא לתת לדאסט לשחק. אבל אני לא מפתח תקוות כי רוברטו עדיין יכול לפתוח עם כיסא גלגלים או הליכון…

אני באמת חושב שהטופ 4 בסכנה ממשית. יא אללה אני מתחיל להבין מה עובר על אוהדי יונייטד בשנים האחרונות, רק שהם משחקים בליגה הרבה יותר טובה ותחרותית.
אתלטיקו לא בליגה שלנו, ריאל שיש לה את הקבוצה הכי גרועה ב15 שנה האחרונות לא בליגה שלנו. הפער מריאל סוסיאדד וויאריאל הוא כבר משמעותי, למרות שיש לנו משחקים חסרים, בטח עבור בארסה הנוכחית. סביליה לא נופלת מאיתנו. יש עוד 30 משחקים אבל אני פאקינג ממש חושש, זה הולך להיות חתיכת אתגר, בטח כשכל משחק חוץ הולך להיות מלחמת עולם.
המצב הכלכלי של המועדון הוא קטסטרופה, זה כבר ברור לכולם, אי העפלה לליגת האלופות זה בכלל יהיה אסון, לא רק מבחינה מקצועית. לצערי זה תרחיש ממש ריאלי העונה.

לא הולך לגלות פה את אמריקה לאף אחד, אבל אנחנו סובלים מהעדר מנהיגות. התבוסות שקיבלנו בליגת האלופות בשנים האחרונות והבעיטה בדלי שוב ושוב הן הרבה יותר קשורות להעדר מנהיגות מאשר פער מקצועי(להוציא את באיירן). אין לנו מנהיג בסגל, ואם יש מישהו שיכול להתפתח לכזה, לדעתי זה טר שטגן, אבל כדי שזה יקרה יש כמה שחקנים שחייבים לפנות את מקומם.

ההחלטה להשאיר את מסי בכוח, לוותר על ההצעה שכנראה קיבלנו מסיטי על 100-150 מיליון. לשלם לו 100 מיליון ברוטו+מעניקים כאלה ואחרים. וכל זה עבור עונה אחת בלבד… מתבררת כהחלטה הרבה הרבה הרבה יותר גרועה מההחלטות להביא לפה את קוטיניו, דמבלה, גריזמן, ב100+ מיליון כל אחד.

ובקיצור, לצ’אבי הצדיק תיהיה הרבה עבודה להעלות את רכבת ההרים הזו שוב, למעלה

לצערי הנזק כל כך גדול שאני חושב שזה תהליך שייקח הרבה יותר מעונה אחת, בטח אם לא נסיים בטופ 4.
גם המצב הכלכלי מן הסתם לא עוזר.

עם כמה שבארסה חלשה השנה אני לא חושב שיש כזה מקום לדאגה, טופ 4 צריך ולדעתי יהיה בידיים של בארסה.
מסי גם בחצי יכולת וחצי רצון זה שחקן שנותן מספרים , גריזמן עם כל האי התאמה שלו יתן עוד גולים ויש מקום באגף ימין לשחקן שיפתיע כמו טרינקאו אחרי הפציעה של פאטי.
ההגנה זה עקב אכילס רציני שלא נראה שתתחזק ( בלם אחד בקושי ברמה ) ושם קומאן יצטרך איזה נס אבל אני חושב שעם קישור והתקפה של ברצלונה טופ 4 זה מינימום.
ראיתי את וויאריאל כמה פעמים העונה ולא ממש התלהבתי , חסרים להם שחקנים יצירתיים שם . סוסיאדד זו הפתעה רצינית (לא עקבתי אז לא יודע מה הולך שם ), מריאל אישית אני לא מחזיק ( סגל מאוד בינוני יש שם ) וסביליה באמת אולי תפתיע אבל לא הייתי מהמר עליה בקרב מול ברצלונה.