מחזור 10 :: תיקו 1 בחוץ מול ויאריאל \ הבלדה על ראול וכרים

אז למה כשאנשים טוענים אותו דבר על ראול אז הטענה לא תקפה?
למה אצל מראשונה הכל ברור? מראה עיניים! בגלל אותו מראה עיניים שאתה מסתייג ממנו אתה טוען שמראדונה עדיף.
ממתי שער שווה יותר מבישול? שניהם גורמים ישירים לגול. כמובן שיש גולים שהם מבצע אישי ואז הבישול לא שווה כלום, אך יש גם בישולים כאלה.

עדיין איש לא התייחס לטענת המראדונה מול חאמס. פשוט כי זה לא מתיישב עם טענת ״המספרים הם כל התמונה אצל שחקני התקפה״ שלהם.
ברור לי שזו אמת דיון רדודה לטעון זאת, רק רציתי להמחיש כמה זה אטום להגיד ״בנזמה כבש כמו ראול ולכן הוא שווה לו״.
לא הייתה התייחסות לזהות היריבה.
לא הייתה התייחסות מספקת לתקופה השונה, רק אמרתם שכמות השערים של מלכי השערים דומה, וגם בתקופה של מראדונה היא דומה
לא הייתה התייחסות להשפעות נוספות של חלוץ: מנהיגות, לחימה, הרעלה.

קל מאוד לנצח בויכוח בו נתפסים על נתון אחד ומתעלמים מכל השאר.
אז סטטיסטיקה זה כל הסיפור ולכן בנזמה שקול לראול ולכן גם מראדונה שקול לחאמס?
או שסטטיסטיקה זה לא כל הסיפור, ולכן לגיטימי לחשוב שראול רמה מעל בנזמה.
גם אם אני מסכים איתכם שזה לא כזה הפרש גדול כמו ההערכה הקיימת אל השניים.

ולא, להגיד שכל מאמני ריאל חושבים אחרת זה בדיוק הסיבה לקונספירציה שעליה אנחנו אומרים שיש כנראה משהו מאחורי הקלעים שמשאיר כאן את בנזמה, משהו שהוא לא מקצועי לגמרי

התעוררות של הדיון על ראול ובנזמה? גיא כותב בפורום?? ריאל מדריד בדרך לחלון העברות משמעותי???

YARN | My time machine works. | Friends (1994) - S10E14 The One With Princess Consuela | Video gifs by quotes | da1a493a | 紗

4 פוסטים אוחדו לנושא קיים: דיון ההעברות והפנטזיות :: זה רשמי - בנזמה עוזב

לא רק אתה, הרבה מאוד הודעות פה לא התיישנו טוב, ואני לא אתחיל עם ציטוטים עכשיו.

העיקר שרוב הסיכויים שהיום אין כנראה מישהו שיתווכח עם מה שטענתי אז.

בנזמה מסיים את הפרק שלו בריאל כאגדה וכאחד השחקנים הכי טובים ששיחקו אצלנו, השנים האחרונות עושות צדק עם בנזמה.