מחזור 10 :: תיקו 1 בחוץ מול ויאריאל \ הבלדה על ראול וכרים

יש שני חלוצים לפניו בתור והוא פצוע חצי מהזמן. בעיה

האלאנד הוא החלוץ הכי טוב בעולם כרגע לדעתי, כל משחק שאני רואה אותו ואת אמבפה אני משתכנע יותר ויותר שאם אפשר להביא רק אחד מהם זה חייב להיות האלאנד, כמובן עדיף ששניהם יגיעו :slight_smile:

לא חושב שמריאנו צריך להחליף את בנזמה לחלוטין (אני בעצם מאוד הייתי רוצה אבל אני ריאלי), אלא כמו שדור אמר, שיהיה חלוץ לגיטימי בקבוצה. שיתנו לו את הצ’אנס לתת קצת מספרים ואני בטוח שהוא יתן. בנוגע לעמלק הנרווגי (הלוואי שיגיע, אני לא באמת רואה את זה קורה לצערי), אני לא רואה משחקים של דורטמונד אבל מהתקצירים שראיתי, להאלאנד יש אחלה קבוצה שרצה במהירות קדימה ומסדרת מצבים. אם תשים את האלאנד אתמול במקום מריאנו הוא יכול מקסימום לכבוש את השער שמריאנו כבש רק בגלל העובדה הפשוטה שזה היה בערך המצב היחיד שהגענו אליו.

כמה מילים אחרונות על בנזמה.
אין ספק שיש לו כדורגל ברגליים, אבל חלוץ הוא לא.
הוא תופס את המקום של החלוץ בריאל מדריד, האיש שאמור להיות הסקורר הגדול של הקבוצה.
בשנים של רונאלדו בריאל, הפורטוגלי היה כל כך מפלצתי (עד היום) שבכלל לא היינו צריכים את הגולים של מספר 9 שמשחק במועדון הטוב בתבל.
הצרפתי זכה מן ההפקר וכרגע הוא ״הסקורר״ הטוב בסגל ולכן הוא פותח כל משחק ומשחק כל דקה אפשרית.

הטענה של הוא הכי התאים לרונאלדו ובייל לא תופסת.
רונאלדו שיחק במנצסטר ליד רוני וטבז.
מסי שיחק עם ניימאר וסוארז, כלומר, ככל שיש יותר מפלצות בהתקפה ככה ההתקפה תהיה יותר טובה.
במקום בנזמה ולצידו של רונאלדו ובייל אפשר לשים קשר התקפי כמו דה בריינה שיתן תפוקת בישולים, שערים ושטף משחק טובים יותר ממה שמפנה השטחים נתן.

מבחינת שערים הוא שווה יותר לדעתי.

אמנם עוד צריך לראות את האלאנד מול יריבות רציניות ותחת לחץ (הוא בכלל מרגיש משהו?), אבל עם הזמן זו גם המחשבה שלי. מבאפה אולי זריז ממנו, אבל מבחינה פיזית הוא נראה כמו משהו שפשוט אין לו תשובה.

יש לו הרבה מניות בזה שהקבוצה היא חרא התקפית. הוא אחד מהבעיות הוא רחוק מלהיות הפיתרון. להגיד שהוא אחד החלוצים הגדולים בדורו זה עניין של טעם. טעם מזעזע בעיניי, אבל טעם

רק לידע כללי,

ראול עם 0.43 שערי ליגה לעונה ממוצע קריירה בריאל(הורדתי את העונה האחרונה הזוועתית שלו).
בנזמה 0.48 שערי ליגה ממוצע קריירה בריאל.

אחד מלך והשני מחמיצן ושק תפוחי אדמה.

איך אחד הבעיות ? אחד היחידים שנותן תפוקה התקפית.

אחד החלוצים הגדולים בדורו זאת עובדה, לרצות אותו בריאל או לאהוב את שיטת המשחק שלו או לא זה עניין של טעם.

קח את כל החלוצים ששיחקו בדורו של בנזמה (2008 בערך עד עכשיו) בחמשת הליגות הגדולות באירופה ותבדוק איפה בנזמה ממוקם מבחינת כיבוש שערים. לדעתי מגרד את הטופ 10 ואני מפרגן לו.

תשמע, החלוץ של הקבוצה הטובה בעולם בעשור האחרון, שיחק ליד רונאלדו והגיע לכמעט 0.5 שערים למשחק (בלי לבעוט פנדלים, עם פנדלים זה לפחות 0.7 שערים למשחק), אחד הגדולים בדורו ללא שום צל של ספק.

ומה הממוצע של החלוצים ששיחקו ליד מסי?

זלאטאן לא החזיק מעמד יותר משנה
דוויד וייה 0.43 ירד מ 0.68 בולנסיה
ורק סווארז ממש הצליח, אבל סווארז הוא החלוץ הכי טוב בדורו.

אל תעשה את ההשוואה הזו, בנזמה וראול. פשוט לא. קארים שיחק תשע שנים בקבוצת על (עד שכריסטיאנו הלך). הפערים מהיריבות אחרים לגמרי, עם כמה שגדלתי על הגלאקטיקוס. גם ראול אגב לא היה פנדליסט. גם לו היו בישולים מבריקים בקריירה (לזידאן בקאמפ נואו בחצי הגמר ב-2002, וגם בטורינו שנה אחרי) אם כי פחות ממנו.

בליגת האלופות קארים יעבור אותו, נו אז מה, אפשר להשוות? אחד טוחן את שלב הבתים כל שנה והשני היה המלך של המפעל לפני שבאו רונאלדו ומסי. בנזמה כובש במעמדים הגדולים כשהשוער מוסר לו

אני רק הבאתי את המספרים לכאן, שכל אחד ינתח אותם איך שהוא רוצה.

קבל…

המלך של אירופה - 0.5 שערים למשחק בצ’מפיונז בריאל מדריד
הבטטה - 0.54 שערים למשחק בצ’מפיונז בריאל מדריד

יכול להיות שראול הבקיע יותר מבנזמה בגביע המלך, לא בדקתי.

את המספרים אני יודע יותר טוב ממך גם, מבטיח. ראול ניצח את יונייטד באולד טראפורד ברבע הגמר וכבש עשרה שערים בשנת 2000, תשעה ב-2003 כשפרגוסון הגדיר אותו כשחקן הטוב בעולם. לא אותו עולם, לא אותו ענף. בנזמה קיבל חולצות מאולרייך וקאריוס. בחיים לא היה אפילו הרביעי בחשיבותו באף זכייה בצ’מפיונס. תמיד היו שם רונאלדו, ראמוס, מרסלו וגם בייל.

קח מדגם:
10/11 - ארבעה מששת שעריו היו בבתים.
12/13 - ארבעה משבעת שעריו בשלב הבתים.
14/15 - חמישה מששת שעריו בשלב הבתים.
15/16 - כל ארבעת שעריו בשלב הבתים.
16/17 - ארבעה מחמשת שעריו היו בשלב הבתים.

ובנזמה לאורך עשור שלם מבקיע בממוצע יותר מראול גם בליגה וגם בצ’מפיונס.
לכן לא מובן לי למה אחד הוא מלך שמבקיע מכל מצב והשני הוא מחמיצן כרוני.
הבעיה שבנזמה הוא לא ספרדי שגדל בריאל, לא יודע לרקוד עם דגל ספרד וכשהוא מחמיץ הוא נשאר עם אותו פרצוף מפגר ואדיש ואילו ראול יותר מוחצן כשהוא מחמיץ נותן פרצוף כאילו רוצה לקבור את עצמו ולכן אוטומטית הוא שחקן “שאכפת לו מהקבוצה”.
אם זה נטו כדורגל הם באותה רמה פחות או יותר עם יתרון קל לצרפתי.

ראול שחקן טוב מבנזמה ומעבר לכך פיגורה ומנהיג אמיתי. בנזמה היה כלום ושום דבר עד גיל 31/32 ברמה הזו שלא ספרו בחדר ההלבשה. התחבא מאחורי אחרים. ראול שיחק בריאל מדריד פחות טובה, אלה זמנים אחרים. הייתה אפילו עונה של מקום שישי בליגה. עונות שקבוצות לקחו אליפות עם 80 נקודות ומנצ’סטר יונייטד שגירדה את ה-90 הייתה יוצאת מן הכלל. לא היה שחקן בריאל שקיבל יותר גב ממנו. כשפיפיטה היה טוב ממנו הוא נדחק לספסל, שנים שלא הייתה לו תחרות. פלורנטינו הגן עליו והוא היה הבייבי שלו וגם של זידאן. אני מקווה שאתה מאמין לעצמך לפחות ושזה לא פשוט סקסי בעינייך להיות “שונה”. זה מגניב להיות אוהד ריאל כביכול אובייקטיבי שמדרג את בנזמה לפני ראול ומבקר את כריסטיאנו כל שבוע.

תצפה בקלאסיקו בליגה ב-2013/14 כשהפסדנו 4:3 והאליפות התרחקה. הוא כבש צמד אבל החמיץ עוד ארבעה שערים של מאה אחוז.

@titi_camara איזה כיף שאתה בוחר להשתמש בנתונים שתואמים את האהבה שלך לבנזמה, נכון?
גם יאגו אספס וכריסטיאן סטואני הבקיעו 20 שערים לפניי שנתיים, אתה בוודאי לא חושב שהם חלוצים לריאל נכון? מחלוץ בודד ויחיד בקבוצה כמו ריאל אני מצפה למספרים טובים יותר.
ומה תגיד על עונת 17/18 בה הבקיע 5 שערי ליגה שלמים? ועונת 16/17 שם ״כיכב״ עם 11 שערים? תן לי לנחש…זה בגלל רונאלדו. המאמן בטח אמר לו ״קארים תשכח שאתה חלוץ, יש לנו סקורר בשם רונאלדו אל תיקח לו את הגולים״. רציתי גם רציתי לעשות לך רשימה של חלוצים אנונימיים שהבקיעו יותר פר עונה מבנזמה במהלך 10 השנים שלו פה, אבל אז קראתי את התגובות שלך לגביי בנזמה והבנתי שאין עם מי לדבר ורק כדי להיות ברור לחלוטין, בנזמה חלוץ טוב בהרבה מיוביץ׳ או מריאנו, אני ממש לא שותף להייפ הזה, אבל לטעון שבנזמה חלוץ טוב? נו באמת.
ולגביי השטויות שכתבת על זה שהסוכן שלו משתיק שמועות על מעברים…כל שנה אנחנו מקושרים לחלוץ כזה או אחר בקנה מידה גדול ובו זמנית אתה לא שומע על מעבר של בנזמה מריאל מדריד. זה כי אף קבוצה לא מתעניינת בו ולא בגלל שהסוכן שלו מעביר הצעות מתחת לראדר.

בנזמה הרבה יותר טכני מראול עם ראיית משחק יותר טובה, הוא גם מבקיע ומבשל יותר, שחקן יותר טוב.

לכל מטבע יש 2 צדדים ואפשר לאנוס את המציאות כדי שתתמוך בדעה שלך, אני לא צריך לעשות זאת כי המספרים פשוט תומכים במה שאני אומר.

לא מנסה להיות שונה, אני כותב את הדברים כפי שאני רואה אותם, ואני אף פעם לא ביקרתי את כריסטיאנו, ההפך הוא הנכון !

כבש צמד בקלאסיקו ואתה בא בטענות, ראול גילגל כדור לרשת החשופה של יונייטד מ-2 מטר אחרי מבצע ענק של רדונדו וראול הוא מלך הצ’מפיונז ומנהיג.

כמעט 0.5 שערים למשחק זה נתון מצויין לחלוץ, במיוחד כשהוא היה אופציה שנייה ואף שלישית בהרבה מאוד מהעונות שלו כאן, והוא לא בעט פנדלים, אם היה בוער פנדלים כמו כל חלוצי היבשת היה מגיע ל 0.7 שערים בממוצע למשחק.
תוסיף לבנזמה 8 שערים בממוצע כל עונה מפנדלים ותקבל סטטיסטיקה של חלוץ על.

איזה תגובות בדיוק ?

העובדות מאוד פשוטות, כבר עשור שהוא החלוץ הפותח של ריאל מדריד, הקבוצה הגדולה בעולם, לא יכול להיות שהוא לא מהחלוצים הטובים בעולם.
אתה ממשיך לספר סיפורים, כשתרצה לדבר על עובדות תחזור.

@titi_camara למה התעלמת מהעובדה שהוא הבקיע 5 שערים בעונה שלמה? ועונה שלפניה 11 שערים? הוא חלוץ ראשי ויחיד בריאל. מי שמעוות עובדות ומתעלם פה זה אתה ולא סתם כולם כותבים לך את זה ותפסיק כבר לכתוב ״אם היה בועט פנדלים…״ ואם הוא היה חלוץ אמיתי אז כולנו פה היינו מסכימים איתך, חבל שזה לא המצב

לא התעלמתי, היו לו עונות גרועות כמו לכל שחקן, אבל הממוצע שלו גם עם העונות הגרועות הוא 0.48 שערי ליגה בממוצע למשחק ו 0.54 בצ’מפיונז, ושוב, כל זה בלי לבעוט פנדלים.

איך אפשר לעוות ממוצע שערים למשחק ? זאת סטטיסטיקה פשוטה.
או שאתה מתנגד לעובדה שבנזמה היה החלוץ הפותח של ריאל בעשור האחרון ?

ואני לא אפסיק לכתוב אם היה בועט פנדלים, כי אם היה בועט כל עונה היה מבקיע מעל 20 שערים והיו עונות שהיה עובר את ה 30, פנדלים מנפחים סטטיסטיקה של חלוצים, לבנזמה אין את זה.