מחזור 10 - מפסידים 2:1 בקלאסיקו בבית (אגוארו)

המחזור ה-10 מביא איתו את הקלאסיקו המסורתי לקאמפ.

הסגל של ברצלונה -

בפנים: אלבה שמקבל את הזריקה של בניון ומצטרף לסגל.
בחוץ: דמבלה, אראוחו, פדרי, ברייטווייט.

הסגל של ריאל מדריד -

בחוץ: בייל, יוביץ’, איסקו וסבאיוס.

חייב להגיד שאני באמת באמת חושש מהקלאסיקו הזה, ברמת ה"בבקשה שהמערכה השנייה של הטניס לא תהיה הפוכה". לא בגלל היכולת של מדריד, אם כי זה גם לא מעודד, אלא בעיקר בגלל היכולת של ברצלונה, וחוסר היכולת/רצון של קומאן למצוא פתרונות.

שער אחד מול דינמו קייב הזו, בבית, זה מדאיג. וזה משהו, לפחות מבחינת כמות המצבים, שיהיה חייב להשתפר במשחק הקרוב. לא יודע כמה זה אפשרי.

באמת שלא יודע מה יהיה, אבל עם ההגנה שלכם אם וניסיוס יצליח לכוון חצי מהמצבים שהוא יגיע אליהם אל תוך המסגרת אתם לא במצב טוב בכלל.
אבל הקלאסיקו תמיד מפתיע, אז לא הייתי פוסל כלום.

ריאל ינצחו ובקלות. אבל לא הייתי מפריז מהפחד מריאל. 2-0 לנבלות במקרה הטוב, הכי גרוע זה 3-0 לריאל.

אין לי ציפיות יותר מברצלונה או לעשות איזה ניתוח טקטי למשחק, כי זה קומאן ולצפות משהו ממנו בתחום הזה זה כמו לצפות משגיא כהן לא לברבר את עצמו למוות בשידור.

ברוך השם, כבר לא שומע אותו כמעט, אבל נשבע לך בחיים שלי, שגם שאני שם אותו במיוט אני עדיין שומע אותו קודח. ה"כישרון" שלו בלחפור שובר את כל כללי הפיזיקה בעולם…

את שגיא כהן אפשר לשים על מיוט, קומאן תקוע אתכם עד סוף השנה( תיקון, עד סוף העונה).

אני לפני כמה שנים: קלאסיקו :partying_face: :heart_eyes: :star_struck:

אני כיום: קלאסיקו :yawning_face: :sweat: :cold_sweat:

אז הקלאסיקו מגיע ובאמת אין לי כמעט שום שביב של תקווה לקראתו. כן זו לא ריאל מדריד בגדולתה, אבל לאחר כמה מחזורים לתוך העונה אחרי שראיתי את שתי הקבוצות משחקות, ריאל מדריד עוד יכולה להתעלות על עצמה בזמן משחק, ומנגד ברצלונה HAS NOTHING TO SHOW FOR.

ההגנה של ריאל מדריד צפויה להכיל את מנדי, מיליטאו, אלאבה ו-ואסקז. לחלוטין לא קו הגנה צעיר, חזק או יוצא דופן, אבל לכל הפחות יציב דיו רוב הזמן. מול קו הגנה שכזה עוד הייתי יכול לחשוב על איך אולי אפשר לנצח איכשהו במצ’אפ באגף מול ואסקז (הצד של פאטי), או שאולי עם חלוץ רחבה חד אפשר להקדים את מיליטאו שלא תמיד עירני, אבל אני חושב שמהר מידי נגיע למשחק של הגבהות ללא תכלית, אותן מרכז ההגנה יקח בקלות, ובטח המונומט הבלגי קורטואה.

למה נגיע מהר מאוד להרמות? כי הקישור שלנו מאוד שבלוני. אומנם הקישור של ריאל מדריד ראה ימים יפים יותר עם הירידה המתונה ביכולת של מודריץ’ וקרוס שחוזר מפציעה וגם וואלוורדה שלא נמצא בשיאו העונה עד כה, אבל אני חושב שכמעט כל מאמן כבר יודע שברגע שמצליחים לנטרל את פרנקי, ברצלונה לא מצליחה לדחוף את המשחק ממרכז המגרש (אלא אם קומאן מחליט לנטרל את פרנקי בעצמו ע"ע בנפיקה). מספיק שמצליחים לנטרל את ההולנדי וברצלונה תתקשה מאוד לשמור על הכדור אצלה כשבוסקטס (אשר נמצא בחוסר יציבות מבחינת יכולת) וגאבי הלא מנוסה ינסו איכשהו לדחוף את המשחק קדימה. השח-מט הצפוי לריאל בקישור הוא הסיבה לכך שאני חוזה שנחטוף תבוסה.

החלק בו המצ’אפים על גבול הלא אפשריים זו ההתקפה של ריאל מול ההגנה של ברצלונה. כן, אני שומע לא מעט איך אוהדי ריאל יורדים על ההתקפה שלה, כי זה כבר לא ימי ה-BBC, אבל מצ’אפ של ויניסיוס מול דסט, או חס וחלילה רוברטו או מינגסה עושה לי רע על הנשמה. שלא לדבר על מה בנזמה עשוי לעשות מול מרכז ההגנה שלנו העונה. נראה שהעונה הכל הולך לצרפתי, ומנגד מרכז ההגנה של ברצלונה לא מפסיק לפשל, ויש לציין שאנחנו ללא הבלם הכי טוב שלנו העונה ארואוחו.

האם בכל זאת יש משהו שברצלונה יכולה לעשות? עקרונית אם גאבי משחזר את היום הנוצץ שלו מול וראטי הפעם על מודריץ’, פאטי מצליח לתפוס יום על לוקאס ואסקס ובדרך נס דסט מצליח לשמור את ויניסיוס אולי עוד נצליח להפתיע את ריאל. אבל התסריט לדעתי בפועל הוא תבוסה מול ריאל מדריד שבסיומה גרסיה מקבל כרטיס אדום.

אין ציפיות, ועדיין אני תוהה אם קומאן יצליח לאכזב אותי.

אני גם חושש שנפסיד, וביכולת עלובה. לא מפחד מתוצאה היסטורית, אבל לא מאמין שנוציא אפילו תיקו.
אולי בהרכב מלא עם דמבלה ופאטי בכושר ואראוחו הייתה בי תיקווה , אבל ככה לא.
אולי וינסיוס יחזור להיות ויניסיוס, הראש של בנזמה יהיה במשפט, אולי אז נוציא משהו מהמשחק הזה.

אני רק רוצה להגיד וזה לא רק השנה או רק בגלל האפס ההולנדי, אלא בכללי, הקלאסיקו של השנים האחרונות הוא הרבה פחות מרגש ומעניין ובכללי גם הרמה שלו ירדה, אולי זה גם בגלל החוסר בקהל (שמחר יופיע) הקורונה ומצב הרוח הכללי שלי, אבל זה לא כמו הקלאסיקו של פעם . הקלאסיקו של השנים האחרונות מרגיש כמו משחק רגיל ושיגרתי. אני באמת מתגעגע לתקופה של הקלאסיקו של פפ מול מוריניו. לא רק בגלל הרמה האדירה של שתי הקבוצות שהתמודדו אחת מול השניה ונלחמו אחד בשניה, אלא גם בגלל המלחמה והתחושה שזה אנחנו נגדם ובלי כל הPC שעכשיו מסביב.

אה וזה קלאסיקו ראשון בלי מסי. ושלהם בלי ראמוס.

מעניין איך זה מהצד של אוהדי ריאל.

לי ממש לא חסרות הקללות, הריבים והאדומים. הקלאסיקו פחות מרגש בשנים האחרונות כי הוא כבר לא משחק בין שתי הקבוצות הטובות באירופה. החוסר בקהל בוודאי שלא עוזר.
אבל עדיין הקלאסיקו מרגש ומעניין. אחרי עשור של טירוף, חייבת לבוא ירידת מתח כלשהי.

מהצד שלכם, אתם עם תיקו ושלושה הפסדים רצופים כבר, אז הציפיות לתגמול מהמשחק הזה ירדו. אני לא יודע בן כמה אתה אבל אני מנחש שזה לא קרה עד כה בימי חייך. עד לא מזמן כל קלאסיקו מבחינתכם יכל להסתיים בהפסד או בניצחון אסטרונומי כמעט באותה מידה, טפו טפו טפו, וזה מרגש.

מסכים עם יוני.
המשחק פחות מרגש כי הקבוצות ירדו ברמה, ומכדורגל מהנה זה הפך לסבל.
אבל עדיין, אני בורח מהעבודה מוקדם כדי לא להפסיד דקה מהקלאסיקו.

תאמין לי שעברתי הרבה דברים. כולל, לחטוף מניטה ממכם ואת ה4-1 שלכם והחגיגה שלכם עלינו בקלאסיקו ההוא…

אני לא אהבתי את האדומים והקרבות מילולים שעברו את הגבול בתקופה של מוריניו. אבל היה אוירה אמיתית של קלאסיקו ואש. ובמיוחד המאטצ אפ על הקוים זה היה קרב בין שתי מאמנים אדירים בעלי שתי גישות שונות ומנוגדות. היום זה מרגיש דו קרב בין דביל לחציל (מבחינת הכריזמה) אני מניח שכולנו יודעים למי אני מתכון לדביל…

לפחות הקלאסיקו הנוכחי , הוא היה מול יציע כמעט מלא בקהל. אז תהיה חויה אמיתית של קלאסיקו במגרש.
דרך אגב זה קלאסיקו ראשון אחרי הרבה שנים שלי בלי ריי האדסן למי שמכיר אותו. אני מתגעגע אליו. :sleepy:

המשחק של מחר - בחירתה של סופי. השפלה מול מדריד וקומאן לא כאן יותר. כל תוצאה שהיא לא הפסד מאריכה את הסבל עוד. לא יודע מה לעשות

כבר היינו בסרט הזה של “קומאן במרחק הפסד אחד מפיטורים”. לא מאמין לזה יותר, עד שזה קורה.

רוצה שקומאן יילך, ומבין שהסיכויים לכך יגברו אם נפסיד היום (בטח אם נפסיד בגדול), אבל…לא יכול לאחל להפסד של ברצלונה, בטח לא בקלאסיקו. פרדוקס. צריך למצוא דרך לנצח, ולגרום ללאפורטה לחשוב שהפסדנו.

מסכים, אבל נראה לי שריאל תפתור בעצמה את הדילמה שלנו.

ספוילר, בלי קשר לתוצאה, לא מאמין שקומאן ילך. אין לנו כסף לזה ולאפורטה לא רוצה להודות בזה.

זו לא רק התחושה שאנחנו נחותים מהם, זו התחושה שאנחנו נחותים מהם למרות שהם חלשים בפני עצמם.
אין להם קייס לצ’מפיונז, לדעתי בסגל הנוכחי הם שווים רבע גמר. לא יותר.
ואנחנו? אולי נעבור את שלב הבתים, כרגע הסיכויים לא לטובתנו.

הגנה חלשה, קישור לא מחובר שהצלע השלישית -מוכשר ככל שיהיה- שלו זה שחקן בן 17, והתקפה שהתקווה הגדולה שלה זה ילד בן 18 שחזר מפציעה אחרי שנה.

אני לא מצפה מקומאן לנצחון, האמת שגם תקו נשמע נשגב מדיי כרגע, אבל לכדורגל חיובי אני כן מצפה.
שנראה את הקישור מחובר גם אם יפסיד לזה של ריאל, שתנועת הקיצוניים תהיה מסונכרנת עם המגינים, ושההגנה תשחק בצורה מתואמת.
זו השאיפה הנוכחית שלנו…

אני בכנות חושב שזה אולי הדבר האחרון שתראה. יותר סביר שתראה איזה תיקו בפוקס הרבה לפני שתראה כדורגל טוב אצל ההולנדי. איך אמר הולנדי אנונימי לפניו וכולם ציטטו אותו באמצע השבוע? “אנחנו מפסידים ומנצחים באותה הדרך”.

קומאן לא יעזוב גם אם נפסיד.
באסיפה הכללית, לפורטה השווה אותו לריקארד. מי שלא זוכר, בעונה הראשונה של רייקארד היינו במצב גרוע יותר בטבלה, אחרי הפסד בקלאסיקו ביתי, ולפורטה החליט להחזיק אותו. אחר כך הכל השתפר פלאים.
אני מתחיל להאמין שלא משנה מה, קומאן יסיים את העונה. גם אם נעוף מאלופות.
תתחילו גם אתם להתרגל לראיון, ככה שאם תהיה הפתעה, היא תהיה חיובית.

כמו כל דבר שקשור באהדה, שום דבר לא תלוי בנו. הרי נתמוגג אם מסי…סליחה, פאטי (הטעות במקור) יבקיע שלישייה וייצא תיקו שלוש.

למעשה מזה מעל לעשור אני בא בלי שום ציפיה, רעיון או תיקווה לגבי הקלאסיקו. אפשר לפחות להתנחם בכך שאם נחטוף תבוסה, אפקט הפרפר יסרב להישאר גולם ויהיה שינוי. הלוואי.

אם ייצא תיקו נמשיך לשוט עד שתחלוף השנה.
אם ננצח, נשבור את הראש ביחד.

ההרכב שמעלה קומאן -

אין הפתעות.

דסט ממשיך להתמקם בצד ההתקפי של אגף ימין, ומינגסה בהגנתי.
גאבי מקבל קרדיט בהרכב בקלאסיקו הראשון שלו.

ההרכב שמעלה אנצ’לוטי -

גם כאן אין הפתעות מיוחדות.

לוקאס ואסקז יפתח בצד ימין של ההגנה, ורודריגו באותו צד רק בהתקפה.