מחזור 10 - מפסידים 2:1 בקלאסיקו בבית (אגוארו)

הרבה הרבה יהיה תלוי במצ’אפים -

1. אלבה ופאטי - ואסקז ורודריגו.
  2. מינגסה ודסט - מנדי ו-ויניסיוס.

אני חושש לשלומו של מינגסה מול ויניסיוס, ודסט ומי שזה לא יהיה מהבלמים שיהיה בצד ימין יהיו חייבים לעזור.

לא ברור לי משהו… פדרי לא משחק, גאבי לא משחק, דמיר לא משחק, סרג’י רוברטו לא משחק, קוטיניו לא משחק. אז איך ריקי על הספסל?

גאבי משחק.

דסט עם החמצה ששווה “בעיטה בדלי” קלאסית. מצד שני - מי מאיתנו חשב שיהיה לנו דלי לבעוט בו?

אל תדבר שטויות

גם אם יהיו 10 שחקנים בכל הסגל ועוד ריקי על הספסל אז קומאן ישים על עצמו מדים ויכנס ולא יתן לו לשחק…

בוא…המצאת שחקנים שעונים לשמות “קוטיניו” ו"דמיר". אתה התחלת.

מחצית עם 1-0 לרעים.
האמת השחקנים מנסים, אבל זה מרגיש לי שבכל חלק במגרש זה “לא מספיק טוב”.
דסט לא מספיק טוב להיות קיצוני, מנגסה לא מספיק טוב להיות מגן… אפילו דפאי נראה לא מספיק טוב כחלוץ (השער לגמרי על הראש שלו, החל מהאיבוד הפתטי לאלאבה ועד לליווי החמים שעשה לו עד שכבש)… הקישור דווקא לא רע אבל עדיין מנסה וחורש עם מעט תכלס ויעילות.

קוטיניו במקום מנגסה כשדסט יורד אחורה, ואגוארו במקום ממפיס.

הגול הזה כל כולו על מצפונו של ממפיס. איבד כדור, רדף אחרי אלאבה עד קו האמצע, ואז פתאום עזב אותו למרות שלא היה מגן בסביבה. יאשימו את מינגסה או את גרסיה כמובן, אבל אני מאשים את ממפיס.

מינגסה מעצבן אותי בקטע אחר. כשהכדור אצל ריאל, הוא נותן הרבה מאוד ספייס לויניסיוס. הוא רץ אליו רק כשויניסיוס מקבל כבר את הכדור, ואז ויניסיוס עובר אותו בכדרור. הוא חייב לשמור אותו קרוב יותר, כדי שלויניסיוס יהיה קשה יותר להישתלט על הכדור.

אתה רואה את ריאל יוצאים ונכנסים בקווים מסודרים בהגנה ובהתקפה כמעט כאילו יש להם מאמן מסודר שאומר להם מה לעשות.
הם לא מדהימים אבל מסודרים.

מוזר מאוד…

להכניס את דה פלופ ולהשאיר את ריקי. לך קומאן לך

לא יודע מה יותר גרוע - שריאל מדריד לא נוגעת בכדור ומבזבזת זמן מול ברצלונה הזו, או שברצלונה לא מצליחה לכבוש מול ריאל מדריד הזו.

בעצם…זה די עונה לי על השאלה.

מקום 8, 15 נקודות. לתפארת מדינת ישראל.

נ.ב.
נס שיש עכשיו 7 שעות פוטבול לשכוח מהצרות

שלוקאס ואסקז קובר את המסמר האחרון בארון המתים…

אולי עוד אכתוב בהרחבה, אבל בינתיים - ממפיס, שפתח טוב את העונה, מאכזב מאוד במשחקים האחרונים. ואריק גארסיה? אפילו זה לא. רך מאוד (גנבתי, @Aimarito ), והגול השני לגמרי עליו. הוא חייב להיות אגרסיבי יותר, כי בינתיים אין משהו אחר שהוא מביא למשחק.

הייתי אומר שראו בבירור שעם קוטיניו במקום מינגסה נראינו יותר תכליתיים והיה אפשר לעשות יותר עם ההרכב הזה מההתחלה, אבל האמת? כבר אין לי ציפיות מקומאן, ככה שלדבר על הרכבים וטקטיקה זה מיותר. אולי גם על יכולות של שחקנים, כל עוד הם תחת צוות האימון הזה.

giphy (8)

קומאן המאמן השני בהיסטוריה של ברצלונה שמפסיד שלושה קלאסיקו ברציפות…

היסטוריה!

הקודם היה ב1935, ככה שקומאן הוא רשמית המאמן הכי אפס ב85 השנה האחרונות.

הוא בטח יגיד שהוא בעצמו הציל את העתיד של ברצלונה כי הפסדנו רק 2 1…

דרך אגב במסיבת העיתונאים שלו עכשיו הוא לא “מאכזב”

נשאר לנו רק לצחוק…

קומאן אחרי המשחק: “בין הדקות 0-20 ו-70-97 שלטנו לגמרי, אבל לא הצלחנו לנצל מצבים כי יש לי סגל מלא צעירים רצח שלא שווה כלום, וחוץ מזה - ניקו לגמרי דפק אותנו בגול השני”.

אייאקס עם חמישייה לרשת של איינדהובן. שישימו לטן האח כמה כסף שהוא רוצה, העיקר שיבוא בקיץ.

אתה צריך לציין אם מדובר בבדיחה או ברצינות. עם קומאן אי אפשר לדעת.
באמת קרה?

הצעד הראשון של אגווארו פשוט מרהיב, אחר כך מבינים את הגיל והפציעות כשהוא פשוט מפסיד את היתרון שהוא יוצר לעצמו.
עשיין שחקן שחייב להיות בהרכב שלכם, גם אם הכדורגל יהיה רע לפחות נראה טיפה קלאסה.