מחזור 10 : חוזרים לנצח עם 3:0 קליל בבית על ויאריאל (לבנדובסקי 2X, פאטי)

אתם יכולים לנחש מי חזר מהפציעה.

צ’אבי אמר שיהיו שינוים בהרכב כדי לרענן את הקבוצה.
העיתונים מדברים על פאטי בהרכב, דה יונג פותח במקום בוסקטס, ואולי גם אלבה.
למרות מחסור בבלמים והופעות נוראיות של פיקה, צ’אבי לא מזמין בלם מבארסה ב’ אפילו שיש מקום בסגל .

יש לי הרגשה, לא יודע למה, שאלבה יפתח. באלדה אולי ישחק כמגן ימני, ויוחלף בהמשך על ידי ביירין (או שאלבה יוחלף ובאלדה יעבור שמאלה).

בקישור, אם היו הרבה אפשרויות נוספות, הייתי רוצה עוד חילופים חוץ מ"פרנקי במקום בוסקטס", אבל כנראה שזה מה שנראה, בתוספת גאבי ופדרי, שאין לו באמת תחליף, לצערי.

בהתקפה - פאטי יפתח, בטוח. אולי החתן של לוצ’ו עוד יפתיע.

יכול להיות שנראה שוב את השילוב של קסייה ופרנקי. בכל מקרה, אין לי תחושה טובה מהמשחק הזה. מאמן כמו אמרי יצליח בקלות לנטרל בקלות את מה שהחלק הקדמי שלנו יצליח לייצר.

ויאריאל כרגע אומנם רק במקום השביעי בליגה, אבל נכון לרגע זה, ולאחר שברצלונה חטפה שלוש בקלאסיקו, הצוללת הצהובה הפכה רשמית לקבוצה עם ההגנה החזקה בליגה עם 3 שערי חובה בלבד. ההתקפה שלהם לוקה בחסר עם היעדרותו של ג’רארד מורנו, כשהקבוצה מתקשה להבקיע עם 12 שערי זכות בלבד. ההתקפה המהירה שלהם, והיכולתלצאת מהר קדימה יכולה להיות מאוד קשוחה עבורינו, אם כי גם תיקו הוא תרחיש מאוד אפשרי.

אין לי ציפיות ממש מהמשחק הזה, כשצריך רק למצוא דדרך להרים את המורל מהקרשים.

אמרי תמיד עושה במכנסיים מולינו. בכל קבוצה. רק אומר.

הוא גם ניצח אותנו 4-0. רק אומר.

ויאריאל לא הצליחה לנצח איזה 60 משחקים ברציפות ואאלט גם לא לכבוש עד שבמחזור האחרון היא ניצחה את אוסאסונה (לא לזלזל, אחלה קבוצה!) בקלות מפתיעה. אוסאסונה לא התקרבה לשער של ויאריאל בעוד שהאחרונים הגיעו לאינסוף מצבים.

מולם יהיה הרבה יותר קשה לכם כי הם יבואו למרוח את הזמן ולעשות פרובוקציות. הם ינסו להוציא אתכם מהכלים ע"י מריחות זמן עם ובלי הכדור. יש להם את היכולת להניע כדור מאחורה בלי בעיות, הם טכניים ומהירים.

יש להם הרבה מאוד חיסורים, או לפחות היה להם מול אוסאסונה, הבנתי שחלק גדול מהפציעות היו פציעות קלות בלבד. צריך לראות מה קורה עם זה.

אם אני צריך להמר עדיין אני אלך אתכם אבל לא בלב שלם. יש לי ציפיות לאיזה 2 נקודות שתאבדו שם. בסיטואציה שנוצרה, כשאתם בפורם גרוע וסוחבים פציעות ומכוסחים מהמשחקים מולנו ומול אינטר שבהם השקעתם המון מאמץ, וסגנון המשחק שלכם, שמשאיר הרבה שחקנים מאחור, תפור על ויאריאל. אני מרגיש שאם לא תאבדו נקודות שם יהיה מאוד קשה לשמור על הפער עם איך שריאל מדריד משחקת. אני חושב שניצחון שלכם מחר הוא מאוד קריטי גם לטבלה וגם מההיבט הפסיכולוגי. להפסיד לבאיירן אינטר וריאל יכול להתקבל על הדעת למרות ההשלכות של המשחקים האלה, תוסיפו את ויאריאל לרשימה ויכולה להיות חגיגה.

לא יהיה משחק קל בכל מקרה. לא חושב שתהיה גוליאדה, בטח אם צ’אבי יעשה רוטציות, אבל יהיה משחק קצבי ומותח.

למה אתה כזה? גרמת לי ללכת לבדוק את הסטטיסטיקה שלו נגד ברצלונה ובזבזת לי 2 דקות מחיי.
ב 29 משחקים מול בארסה יש לאמרי 3 נצחונות, 6 תיקואים ו 20 הפסדים.
ה 4-0 ההוא כולנו יודעים איך נגמר.
דווקא שנה שעברה הוא ניצח אותנו פעם אחת, ואת זה שכחתי לגמרי.

זה בדיוק סוג המשחקים בשביל ויאריאל של אמרי. רק מזכיר שבעונה שעברה הם לא הפסידו לריאל מדריד, ניצחו בקאמפ נואו, ניצחו את יובנטוס, את באיירן מינכן, העונה ניצחו את אתלטיקו. הם הכי טובים בעולם כשהם אנדרדוג. להזכיר לכם את המאמן האחרון בסגנון הזה שפגשנו? לפני שבוע וחצי כזה…

חוץ מזה, אונאי דווקא בחור נחמד, מדבר אנגלית טוב :slight_smile:

קצת הרכבים משוערים -

FB_IMG_1666246512886

יש פה מאסט מאסט וין במשחק הזה.
גם מנטלית וגם מקצועית.

אחרי השבוע האחרון הלא נעים ומאכזב שעברה הקבוצה אי ניצחון היום יכול לייצר כדורשלג שיגמר מי יודע אולי באיזה פיטורים באיזור דצמבר, הקבוצה חייבת לחזור להאמין בעצמה שהיא מסוגלת לנצח משחקים גדולים וחשובים ומול ויאריאל זה בהחלט כזה.

מקצועית היא שריאל ניצחה אתמול ופתחה פער של 6 נק’, עם ריאל הזאת הפרש של 6-5 נק’ הוא הפרש גדול.
לא אומר שריאל לא תאבד נקודות העונה בכלל זה בלתי אפשרי אבל הן יהיו מעטות ואנחנו צריכים להיות בנקודת מרחק שהאיבודים האלה מלחיצים אותם ולא רק מכה קלה בכנף.

לא פוסל לחזק קצת את הקישור עם קסייה ולתת לפדרי וגאבי לרוץ יותר קדימה בוסי חייב הפסקה, הקישור שלנו מול הקישור שלהם, לטעמי במרכז המגרש יפול הכרעת המשחק.

:man_facepalming:t2:
ויאריאל הולכת לעשות לבארסה חיים קשים מאוד. אין לקבוצה הזו בעיה להניע מאחור ולגרום לשחקני הקישור וההתקפה להמשיך לרוץ באמוק אחרי הכדור ולבזבז אוויר.

הם גם יודעים לצאת מהר קדימה ושם יחכו לעצור אותם…(תופים)… אלבה/אלונסו/באלדה, אריק, קונדה המחלים ופלסטר כלשהו כמגן ימני!

ועכשיו ברצינות- הגיע הזמן להתמודד עם הפיל שבחדר (ההלבשה) ולהתחיל לתת למישהו להחליף את בוסקטס שכבר אמר שכנראה שהוא יעזוב בסוף בעונה.
היכולת במשחקים האחרונים והביקורות כנראה שרק יחזקו את ההחלטה הזו.
אז למי מחכים? צריך להתחיל לתת למישהו את המפתחות

בהתקפה שווה לתת לפאטי לפתוח בשמאל ולתת לדמבלה לנסות להוציא משהו מאגף ימין.

בקישור צריך לקוות ולבקש מהקשרים היקרים שלנו לנסות, רק לנסות, לבעוט מחוץ לרחבה כשאפשר. בעיטה אחת כנראה שתלך למסגרת ותאלץ את ויאריאל לצאת קצת קדימה ולאפשר מסירות לאזורים המסוכנים, אותם האזורים שפרנקי פחות מצטיין בלמסור אליהם ופה בדיוק פדרי וגאבי יצטרכו לתת משחק סולידי.

בהגנה אני כבר מתוסכל כי זה לא משחק לניסוי כלים ולהעלות צעיר מבטיח מהלה מאסיה (או שכן?) ואז שוב נשארים עם הרע במיעוטו ועם השאלה מי המגן הימני שלנו?

בארסה לא צריכה, היא חייבת על האף כל הקושי לנצח הערב.
ניצחון הערב הוא הכרחי ברמה מנטאלית, מקצועית you name it

ויסקה.

ההרכב של ברצלונה -

צ’אבי מגוון -

מאטס
אלבה, אלונסו, קונדה, רוברטו
פדרי, דה-יונג, גאבי
פאטי, לבנדובסקי, פראן

אלבה חוזר להרכב, ואלונסו נותן לאריק מנוחה וקצת זמן לחשוב בפינה.
בוסקטס, אחרי כל השמועות על ספסולו - אכן מסופסל, ופרנקי יפתח במקומו בקישור האחורי.
בהתקפה שינוי כפול - דמבלה וראפיניה מפנים את מקומם לצמד ה-F-ים.

ההרכב של אמרי -

הרכב מאוד מעניין יש לומר
לא מת על פראן בימין אבל כמו שכתבתי מקודם הכל תלוי בקישור…בתכלס בכמה פרנקי יתפקד כאחורי

ובכמה פדרי וגאבי יצליחו לתת כדורים טובים ולהניע את ההתקפה מה 45 מטר עד ל10 מטרים בהם הווינגרים והחלוצים פורחים.

חלק מהנפילה שלנו לאחרונה המון בזכות יכולת פושרת/לא קיימת של פדרי.

עזבו מי משחק. השאלה איך משחקים. אני רוצה לראות את גאבי פרנקי ופדרי יוצרים משולש ולא את פרנקי סרג’י וג’ורדי. זה הבסיס להצלחה שלנו ולא יעזור כלום.

@RDT שבר את הטלויזיה עכשיו. :slight_smile:

בינתיים אכן נראה ככה.

מחצית טובה מאוד של ברצלונה, במיוחד לאור נקודת ההתחלה המבאסת.

הצמד פאטי את פראן נותן את הכניסות לרחבה שדמבלה וראפיניה לא עושים, ואולי צ’אבי יבין שלפעמים זה הפתרון מול קבוצות שמסתגרות. לאנסו עדיין חסרה הפעולה האחרונה, ולא מעט התקפות נתקעו ונהרסו בגלל זה, אבל זה עוד יבוא.

מעל כולם במחצית הזו, לדעתי, אלו פרנקי וקונדה (*), שמבחינתי צריכים לרדת לספסל בדקה 60 כדי לנוח לקראת בילבאו בראשון.

(*) בסדר נו…גם לבנדובסקי.

שלא נטעה. זה בדיוק אותו משחק ששיחקנו עד עכשיו.

אז הילדה התעוררה דקה לפני הגול הראשןן והייתי צריך ללכת להרדים, חזרתי 10 דקות אחרי והבנתי שנהנתם בלעדיי.

אם תרצו להאשים אותי כמנחוס החדש אין לי בעיה אבל בוא נעשה מזה עסקים ותממנו לי אי צפייה.

חוץ מזה המיקום היום של לבנדוסקי מעניין ונהדר, קצת מחוץ לרחבה מפנה שטח ולוקח איתו שחקנים, עובד נהדר לבארסה