מחזור 10 : חוזרים לנצח עם 3:0 קליל בבית על ויאריאל (לבנדובסקי 2X, פאטי)

לבנדובסקי הזה איזה שחקן. הכי טוב בליגה בפער. מזל שהגיע אליכם בגיל כזה ולא עשור אחורה.

ג’ורדי אלבה גאון כדורגל, מבשל ללבנדובסקי את הראשון, בשני עושה תנועה ומושך 2 שחקנים ומפנה לפולני את הבעיטה.
כל פעם שברצלונה נתקעת הוא תמיד יעשה את התנועה המפתיעה הזאת שכולם יודעים שיעשה אבל לא מצליחים לעצור.

לבנדובסקי מול ריאל על האליפות, נראה כמה יצליח למשוך ככה הפולני.

לפי מה שאתה כותב צריך להצביע לילדה בתור מצטיינת של החודש…

במצב של ברצלונה כל ניצחון כרגע זה טוב. זה נראה לי יותר חולשה של היריבה מאשר היכולת שלנו.

הם נותנים שטחים ונותנים לנו לשחק את הכדורגל שלנו בחופשיות. הסטטיסטיקה של אמרי לא משקרת.
מה שכתבת על אנסו אני מסכים, רק שהוא כבר הרבה זמן כשיר, מתי הוא באמת יחזור כבר?

היה לנו לבנדובסקי אחר אז.
רגע, לבנדובסקי יותר טוב מהשחקן הטוב בעולם?

מה שאני אוהב בפראן זה שהוא שחקן כל כך הרבה יותר חכם מראפיניה ודמבלה ביחד (טוב נו, זה לא חוכמה כי דמבלה לא ממש מוסיף הרבה במשוואה הזו). זה לא רק הכניסות לרחבה אלא גם הנעת הכדור והפעולה האחרונה של למי למסור כשלוחצים אותו.

לא מצליח להבין למה צ’אבי לא המשיך לתת בו אמון אחרי העונה הקודמת שהוא היה בה טוב מאוד רק לא מספיק חד מול השער. מקווה שעכשיו הוא ידע לשלב אותו יותר.

אגב, אני לא מבטל לחלוטין את דמבלה וראפיניה - יש מקום לאחד מהם על המגרש בהרבה משחקים, אבל שניהם יחד זה קטסטרופה של ריצת אמוק בלי תאכל’ס. לדעתי עם פראן לדמבלה יהיה הרבה יותר תאכל’ס כי הוא גם ישחק בימין (מה שהוא לא עושה מספיק כשהברזילאי נמצא על המגרש) וגם ירד ממנו הנטל של הנעת כדור וזה ישחרר אותו להיות ‘אס’ חופשי.

נחכה ונראה. אני אוהב בינתיים את המשחק הזה ונהנה מנו כמו שלא נהניתי בחודש האחרון.

@Ganjo יש משחק ברסאי סופסוף לטעמך, או שגם זה לא מספק?

אגב, גאבי ופרנקי ביחד יותר טוב מהמריבות של פרנקי במקום גאבי. ובלי קשר, הקשר הצעיר באמת מוכשר. לא מבין איך ממשיכים להגיד שהוא סתם נותן את הנשמה בריצות ובחילוצי כדור אבל לא תורם בחלק ההתקפי. הגול של לבה זה אחרי השתחררות יפה שלו וריצה דוחפת קדימה.

חחח למה כי פראן בהרכב?
נגד ויאריאל ואחרי כמה משחקים פושרים של דמבלה וראפיניה אני פתוח לזה.

היה גם לא רע עד כה.
פראן מתאים לשחק בקבוצות כמו ויאריאל ונגד קבוצות כמו ויאריאל.

עדיין בעד להעיף אותו אם מגיעה הצעה נורמלית ועדיין חושב שעקרונית דמבלה את ראפיניה עדיפים.

חוץ מזה, איך אפשר לכעוס כשפאטי בהרכב :heart_eyes:

כן. לא. לא. כן לא כן.

לא באלי דיון של 500 הודעות אז בקצרה רק אגיד את דעתי, הם שני שחקנים שונים. לבנדובסקי מספר 9 כשבנזמה יותר 10 שנותן מספרים של חלוץ 9.
אני חושב שהיכולת של הפולני מאז הצטרף הוכיחה חד משמעית שהוא בליגה אחרת.

מצד שני בנזמה דפק שלושערים מול פסז צ’לסי וצמד מול סיטי אז למי אכפת מי יותר טוב…

יובל, אני חושב שזה נכתב אחרי הבישול לפאטי שהגיע מפריצה מאוד יפה של הספרדי.

היה לא רע היום עד כה, אמרתי.

שים אותו מול מגן יותר דומיננטי והוא יעשה במכנסיים כרגיל.

יוסי הוא יודע, הוא פשוט במצב של הכחשה :slight_smile:

הכל בהומור חבר. לפרוטקול אתה אומנם הרבה יותר קיצוני ממני, אבל אני עדיין חושב שפראן לא הבשורה לטווח הארוך מבחינתנו. אומנם לא צריך להגזים ולהפוך אתו לנעל בית כי הוא שחקן טוב אבל הוא לא זה שיצעיד אותנו לגדולה…

וואללה?
חשבתי שהנעת הכדור והמסירות החכמות נראות יותר טוב מהמשחק המבורדק שהיה לנו בחודש האחרון.

לפחות לעיניים שלי זה נראה יותר בארסאי ממה שהיה לנו עם שני הקיצוניים שלא יודעים להתמסר ובוסי העייף.

הוא לא לבנדובסקי שייתן לנו מספרים מטורפים, אבל הוא שחקן קבוצתי עם מיקום מצויין, תנועה מצויינת וראיית משחק משובחת.

אני לא יודע למה אתה מכוון במילים “בשורה לטווח הארוך” או “זה שיצעיד אותנו לגדולה”. האם משחק קבוצתי שקול לכישרון של שחקן? אני חושב שפראן מקדם מאוד את המשחק הקבוצתי, גם אם אין לו איזה כישרון על כמו של פאטי עם החוש המטורף שלו למיקום, איומים על השער וגולים.

חכה שאגלה לך שחיכיתי 32 שנה לראות תואר של ארגנטינה והיא זכתה לראות אחד בגיל 9 חודשים

בעזרת מפלצת הספגטי הגדולה זה לא היה הפעם האחרונה ויצא לה לראות את השני בקרוב…

יוסי שחקן התקפה בברצלונה צריך בסופו של דבר לתת מספרים ולהיות קילר מול השער אחרי זה נחשוב על התנועה ועל דברים אחרים .

אני לא אומר למכור אותו בינואר, אבל בוא נראה אם הוא יכול לספק מספרים. לבה לא יכול להיות זה שיהיה אחראי על 95 אחוז מהשערים למשך זמן ממושך. מישהו יצטרך לעזור לו.

לטוח הקצר הוא צריך לקבל קרדיט. אין על זה ספק, יוסי צודק, הוא צריך לפתוח על חשבון דמבלה או ראפיניה, שאני בוחר בדמבלה לספסל, אבל זה לא סותר את מה שכתבתי. אני לא מדבר על החודשים הקרובים אלא מעבר לזה.

להיות קילר מול השער, לדעת להחזיק כדור תחת לחץ, יכולת לעבור שחקן, מהירות מינימלית ועוד.
חוש מיקום ותנועה ללא כדור זה דברים מצוינים וחשובים.
זה לא מספיק עבור שחקן התקפה בברצלונה.

בינתיים המתחרים שלו על חולצת ההרכב לא בדיוק מספקים מספרים מרשימים יותר ממנו העונה, בהרבה יותר דקות, והיו לא משהו במשחקים האחרונים -

פראן טורס הוא אולי לא השחקן הכי טוב בעולם, וכנראה שעל הנייר הוא כשרוני פחות מראפיניה ודמבלה. אבל הוא עושה דברים שהם לא, כמו להיכנס פנימה ו…אמממ…לחשוב, ואחרי שכמה משחקים ברצף הניסוי שלהם לא כל כך עבד - צריך לנסות משהו אחר. בינתיים המשהו האחר הזה עם שער וסוג של בישול ב-90 הדקות האחרונות.

קונדה הוא הדבר הכי טוב שאני לוקח מהמשחק בנתיים.

עם קונדה, אראוחו וכריסטיאנסן היינו מנצחים את אינטר 2 מ-2.

ועם פראן ברצלונה הייתה זוכה במונדיאל.

התרסקת מול באיירן עם שלושתם בלי לקחת מאף מהם קרדיט. כנראה שהבעיות שלנו יותר עמוקות מזה.