מחזור 11: מביסים 4:0 את בילבאו (דמבלה, רוברטו, לבנדובסקי, פראן)

שימו לב ליורי, מספר 17 של בילבאו.
כשהכדור אצלינו, הוא בכלל לא שומר על דמבלה. הוא הולך למרכז וגם שובר את קו הנבדל. דמבלה כל הזמן לבד על הקו ולא מקבל כדורים. הוא לא בנבדל ויש לו שטח לרוץ.

שער ראשון של דמבלה בקריירה בנגיחה?

לפי צוות השידור, הקודם ב2017 במדי דורטמונד

פעם ראשונה שהוא עשה משהו עם הראש.

יורי הורג את בילבאו עד עכשיו

כשמרכז המגרש בידינו אנחנו מבטלים את היריבה. פאקינג בארסה!

אם יורי לא מקבל איש המשחק של ברצלונה זה שערוריה :-)…

נ.ב אהוד הבת שלך נראה לי התעוררה … לך תבדוק חחח

ישנה שינה טובה!
אבל לא המשמרת שלי היום :wink:

עם כל הכבוד לראפיניה, דמבלה חייב להתבסס בצד ימין

אין לנו כלום באגף שמאל, והם עדיין לא מסוגלים לשמור את דמבלה בימין.
יורי מגן טוב, היום יש לו משחק נפל במיוחד. כל משחק ההתקפה שלנו הולך דרך דמבלה, והם עדיין משאירים אותו חופשי.

מעניין אם הביצה של גאבי עדיין אצלו או שהוא כבר ירק אותה?

גם לאריק שלנו יש משחק נפל. רק אומר…

זה מה שקורה כשקבוצות באות ולא יודעות את מקומן, לא נותנות כבוד ליריבה ובאות לשחק ‘את המשחק שלהן’.
מגיע לבילבאו.

אגב הם עדיין מנסים ללחוץ גבוה

מחצית מהנה של כדורגל, גאבי בסדר לפי התקשורת המקומית.

ואלורדה לא רגיל לזה. בדרך הוא מוביל 3-0 ואז עושים עליו רמונטדה… מצטער הייתי חייב.

היתרון בלנצח משחק ב-20 דקות זה שאז יש 70 דקות לשחק בעצימות נמוכה ולבצע רוטציות.

אהבתי מאוד את המחצית הזו אבל מוטרד מהביצועים ההגנתיים של קונדה ואריק. גם בוסקטס בזמן האחרון אין משחק שהוא לא עושה בו טעות שיכולה להיות גורלית.

הפער בין איך שדיברו על קסיה לבין מה שאני רואה על המגרש הוא כמו הפער בין מה שהעולם חושב על גאבי ומה שאני חושב עליו.

?
לא נתנו לאתלטיק אף בעיטה נוחה. מה אתה רוצה מהם יותר מזה?
אם כבר, אני מוטרד מפדרי. נראה עייף הבחור.

המסירות שלהם מפחידות ולא מדויקות

אז ככה אוהדי ליברפול הרגישו :smiling_face_with_tear:

ליאור ראה משחק שלם של בארסה ולא הצליח למצוא על מה להתלונן. זה הכניס אותו לחרדות, אז הוא החליט להפיל את זה על קונדה וגארסיה.

אני מתקשה להחליט אם זאת השיטה של 4 קשרים שחנקה את בילבאו כמו שליאור כתב,
או שזאת תצוגה גרועה במיוחד של בילבאו , ובמיוחד החופש המוחלט שהם נתנו לדמבלה.

היה לו את גאבי, ואחר כך את קסיה.
ומסי לא היה שוב.

דימה גם וגם.

וכשצ’אבי עצר את הכדור וכולם מחאו לו כפיים הכדור ברח לו קצת. פעם זה לא היה קורה לו.

להרוג את המשחק במחצית הראשונה, לשלוט במרכז המגרש. ליאור אתה צריך להיות מבסוט.

מצטרף לאמירה של ליאור על אריק- לא חד במסירות שלו, קצת בפאניקה, טעויות כאלו מול באיירן לא יגמרו בהצלה של בוסי מהקו כמו בוילדוז של מאטס. קונדה דווקא לא הרגיש לי במשחק מפוזר מדי, לא משחק עילאי שלו כי לא היו לו הרבה אתגרים אבל גם לא תצוגת נפל.

מאוד נהניתי לראות את באלדה עם המון ביטחון, סופר איכותי, ערס חיובי (תודה נימני) הצליח להעלים את ניקו רוב המשחק ובהיעדר רוברטו אני חושב שהוא גם יפתח כמגן ימיני ברביעי. השאלה מי יוצב בשמאל?

להשאיר לדמבלה שטח ולהיות רכים איתו בימין זו טעות קשה. לא משהו שקבוצת דרג גבוה הייתה עושה.

ומילה על צ׳אבי- אחרי שההרכב נראה קצת תמוה בהתחלה, השליטה במרכז המגרש, הלחץ וגם החילופים היום היו במקום.
לתת מנוחה לשחקנים הראשיים לפני באיירן אחרי שהרגת כבר את המשחק זו פריווילגיה שלא חשבתי שאכתוב בסיום המשחק הזה למען האמת.
שאפו!

יאללה עם הפנים לרביעי. מקווה שגם אם נעלה אחרי הדחה מעשית מהאלופות שהשחקנים יתנו הכול על המגרש וישיגו תוצאה טובה מול הגרמנים.
בשביל זה צריך את כל הקבוצה עם רעב וחדות…