מחזור 12 :: מנצחים בערך 0-1 בפיחואן

כן, כי לזכות בליגת האלופות, הטורניר מספר 1 עבור כל קבוצה בעולם - לגמרי שקול למועמדות לכדור הזהב.
כל שם חצי מפורסם עם עונה בינונית פלוס מועמד.

מילא להמעיט בזכייה אחת, אבל הוא עשה את זה 3 פעמים. ברצף. ובלי שום חיזוק יוצא דופן.
הבעיה שלנו היא בטוח לא.

גם מודריץ, קרוס, ראמוס, קרבאחל, קאסמירו, וראן, ואסקז, בנזמה, מרסלו…
אפשר לנסות להתחכם, או להתייחס לכל ההודעה שלי ולא לנסות להוציא את דבריי מהקשרם.
זידאן מאמן מעולה לקבוצה בנויה. אך מאמן סביר לקבוצה שצריכה להבנות.
ריאל של 2016 הייתה עם הסגל הטוב בעולם, כל מה שהיה צריך זה מאמן שידע לנהל את האגו בחדר ההלבשה ולהוציא מהשחקנים את המקסימום.
ריאל מודל 2020 היא קבוצה שונה, גם אם השמות זהים. היום צריך בניה מחדש ואני לא חושב שזידאן הוא האיש הטוב ביותר למשימה הזו.
האם אני ארצה להחליף אותו? לא, אתן לו להנות מהספק כי אני לא חושב שזעזוע זה מה שיעזור לנו כרגע. מה גם שזידאן הוא מגנט כוכבים צרפתים, ומקווה שהוא ימשוך לכאן את אמבפה וקאמבינגה. (ועוד כמה).
כל מה שאני טוען זה שכן אפשר לבקר אותו ולא אכפת לי במה הוא זכה. גם ביבי זכה בבחירות ועשה דברים טובים, זה אומר שהוא חסין מביקורת?
זידאן כרגע חלש כמו הרבה מהקבוצה. אני חושב שזו לא הסיטואציה הטובה עבורו, מאמן אחר היה מוציא מאיתנו יותר והייתי מעדיף שמאמן אחר היה מקבל את הקבוצה הנוכחית ושזידאן יקבל אותה בעוד שנתיים.

אגב, מעולם לא כתבתי שהוא ה-בעיה שלנו. הוא פשוט לא חף מביקורת. הוא גם בעיה, פשוט קטנה יותר.
לגיטימי לבקר גם אותו כשהקבוצה נראית רע. בסוף אנחנו נראית פחות טוב ממה שהיינו מצפים מהסגל הטוב בליגה (גם אם הסגל חלש, הליגה חלשה יותר).

אם תשאלו אותי מה הייתי משנה לפני זידאן אז:
קיצוני ימני, חלוץ, מגן שמאל, קשר.
גם אגף שמאל שלנו עם הפצוע הבלגי הוא לא 100%, זה פשוט לא בראש מעייניי כרגע.