מחזור 12 : גונבים 1:0 באנואטה

פדרי חוזר, דה יונג עדיין לא. הוא ורוברטו היחידים שבחוץ.
אני מקווה שצ’אבי יעשה רוטציות. פליקס וקאנסלו צברו המון דקות ברצף, אפשר לתת להם מנוחה קצת.

אני מקווה שהחמאס יתנצל וישחרר את כל החטופים.

תסלחו לי אני לא חושב שאתם מבינים את המצב של ברצלונה. איבוד נקודות אובדן כמעט ודאי של האליפות. לא מבין איזה רוטציה אתם רוצים שהוא יעשה?

מסכים שזה לא הזמן לרוטציות עבורכם, אבל הגזמת עם הליגה גמורה… במקרה הכי גרוע זה 7 נקודות פיגור כשעוד לא עברה שליש ליגה.

7 נקודות מול ריאל שבליגה מצליחה לנצח כמעט כל משחק לא משנה איך היא עולה למשחק זה game over

אנואטה זה לא המקום לעשות בו רוטציות גם אם היינו במקום הראשון. יש אם אני לא טועה משחק מול שחטאר שמה מצידי שיעלה אם הרכב משני.

למען הסר ספק, צאבי לא יעשה רוטציה גם אם היינו משחקים מול אוססונה בבית בהפרש של חמישים נקודות מריאל, אז לפחות פה אני לא מודאג.

אנחנו רוצים אליפות? זה נורא מבלבל… אני מבארסה בעיקר רוצה כדורגל יפה. ואז כשהוא יהיה יפה אני נורא רוצה אליפות. אבל ככה? מה אני מדרידיסטה?

אני גם רוצה כדורגל יפה, זה לא סותר שאני לא רוצה שהליגה תהפוך להיות גרבז טיים לשתי שליש הבאים…

רגע אתה רוצה להגיד שנראה כדורגל יותר יפה עם שחקנים כמו רומיאו ואלונסו ודומיהם?

אני לא מדבר על חילוף נקודתי של נגיד שחקן התקפה אחד. זה אולי אפשרי לא יותר מזה.

אז מתי זה זמן טוב לעשות קצת רוטציות ? או לא לעשות בכלל ולחכות שהשחקנים ייפצעו?
אני מצפה ששחקנים עם הכי הרבה דקות ינוחו מדי פעם, במיוחד עכשיו כשכמעט כל הפצועים חזרו.

מאוד פשוט וקל להסביר את זה, שאתה פוגש את קאדיס או קבוצה שאתה חזק משמעותית ממנה אתה רשאי ואפילו חייב לעשות רוטציות מולה, שאתה פוגש קבוצה חזקה, כמו סוסידאד באנואטה שמסורתית מקיזה לך את הדם במגרש הביתי שלה, שמה בגדול אתה צריך לעלות בהרכב החזק ביותר שלך.

אתה רוצה עוד דוגמה? מחר זה משחק קשה שחיבים לנצח אותו אז לעלות בהרכב החזק ביותר, יש משחק ליגת אלופות מול שחטאר ששם מצב שלנו טוב ואפשר אפילו לשחק על תיקו. אז מולה צאבי צריך לעלות בהרכב יותר חלש.

אני לא מדבר על נגיד, מתן מנוחה לשחקן בודד או שיש לך שחקן טוב שיושב על הספסל כמו פראן ואז אתה שם אותו בהרכב.

אני לא יכעס על צאבי אם הוא יעלה בהרכב חזק ויסתכן בפציעה של שחקנים. אני יכעס עליו כי בתמונה הגדולה הוא אחראי :

א. הצוות רפואי שהוא בעצמו הביא לברצלונה הוא חלש

ב. שהוא לא דואג בגדול לרוטציות במשחקים שאפשר לעשות בהם רוטציה.

נ.ב אינגו מרטינס במעט משחקים שהוא שיחק וצפיתי בו הוא הפתעה נעימה. זה שחקן שיכול לשחק מחר.

מה הבעיה לעלות בכל משחק עם 9 שחקני הרכב ושני שחקני ספסל, ולא לחכות לפעם בחודש ולהוריד 7 שחקני הרכב?

זה כאילו אתה לא רואה משחקים בכלל ומדבר רק בתאוריה.
קאנסלו עם 11 משחקים רצופים כולל נבחרת. ראית איך הוא נראה במשחקים האחרונים?

לא יודע , אנחנו לא נראים חזקים משמעותית מאף קבוצה שמסתגרת. אנחנו נראים טוב רק מול קבוצות שמנסות לשחק כדורגל, כמו בטיס. דווקא מול קאדיס ודומיה אני רוצה את כל הכלים ההתקפיים על המגרש. מול סוסידד אפשר לתת מנוחה.
לא ביקשתי לתת מנוחה לכולם בבת אחת, אלא ל 2 שחקנים שצברו המון דקות ברצף - קאנסלו ופליקס.

מול הקבוצה היותר טובה, בבית שלה, אתה רוצה לעלות בהרכב חלש יותר, אבל מהקבוצה הפחות טובה אתה רוצה לעלות בכל הכח?

כמו שכתבתי, שינוי נקודתי זה בסדר, שאומרים לעלות בהרכב רוטציות בד"כ מתכונים למספר רב של שינוים…

פליקס אפשר אולי לעשות קומבינה . לקנסלו אין אף מחליף ראוי בספסל.

אם אתה מאבד נקודות השבוע, וריאל מנצחת , אז בשבוע הבא, אפשר מבחינתי לעשות 11 שינוים בהרכב… ויותר חשוב להתחיל לחשוב מי ראוי להיות מאמן ברצלונה בשנה הבאה.

כמו שקאנסלו נראה לאחרונה, הוא צריך לרדת לספסל בלי קשר ליריבה .
פליקס נראה טוב עדיין, אבל הוא כבר נופל מהרגליים אחרי 60 דקות
הרוטציות שאני רוצה זה בעיקר שני אלה. למה עכשיו? כי עכשיו כולם כשירים גם בהגנה וגם בהתקפה, זאת הזדמנות.
אני אולי מסכים שסוסידד יותר חזקה מקאדיס, אבל לבארסה יותר קשה מול קאדיס .

ומה שצ’אבי שמע כשאמרת רוטציה זה לעלות עם טר שטגן כחלוץ, ולשחוק את פדרי 90 דקות עוד פעם.

טר שטגן
אראוחו קונדה איניגו באלדה
גאבי גונדואן פרמין
קאנסלו לבנדובסקי פליקס

הרכב מוזר למדי טייק #235235

כמו שידור חוזר של לפני שנתיים: צ’אבי מנסה הרכב מוזר בקלאסיקו ומרגיש שהוא עובד, אז הוא רץ איתו שנתיים עד שאפילו הוא קולט שזה הרכב גרוע שלא עובד.

אם היו קוראים לו קומאן או וואלורדה, כבר מזמן היינו רואים קמפיין להעיף את הדבע הזה. אבל קוראים לו צ’אבי, אז הוא בעצם מאמן טוב ואנחנו האוהדים מצפים ליותר מדי.

@mos56 , כמו שביקשת, אין רוטציות.
אני מציע לך לראות איך קאנסלו ופליקס ישחקו במחצית השניה. אני מהמר שהם ייפלו מהרגליים. אולי גם גונדוגן.

ביקשתי הרכב שמתאים למשחק מול יריבה חזקה בבית שלה. אני מקווה שאם שחקנים יפצעו לא תשלח לחמאס את המיקום שלי בתור נקמה.

קאנסלו או פיליקס נופלים מהרגלים? צאבי היה צריך לחפש דקות מנוחה במשחקים קלים יותר.

זה אמור להיות מובן מאליו.

אני דרך אגב אמרתי שאין לי בעיה שיתן לפליקס אולי לנוח. קאנסלו אין מחליף בספסל.

נראלי שהוא הולך לשחק 3 בלמים, פרמין מתחת לפליקס ולבא, קאנסלו ובאלדה שחקני אגף. הרכב מאוד מעניין לדעתי.