מחזור 12 : גונבים 1:0 באנואטה

קאנסלו יהיה קיצוני, לא מגן. יש קיצונים אחרים בסגל, אבל צ’אבי בוחר אותו על פני ראפיניה או פראן.
תסביר לי איך זה מתאים ליריבה החזקה.
שחקנים צריכים לנוח. קלאסיקו הוא לא משחק לנוח, ליגת האלופות הוא לא משחק לנוח, בנבחרת אין לנו שליטה. זה המשחק הראשון שקאנסלו אשכרה יכל לנוח, וקונדה יכל להחליף אותו.
כנ"ל פליקס.

אם זה תבוא בטענות לצאבי לא לי. אני לא זה שמשבץ אותו שם.

אני לא חושב שאתה מבין את הסיטואציה, מאבדים נקודות היום ריאל מנצחת מחר וכמו שכתבתי החל משבוע הבא אתה תוכל לעשות כמה רוטציות שרק תרצה עד שהליגה תסתיים.

כן חוק מרפי יקרה והוא יפצע. אבל גם במקרה הזה אני יחזיק בדעתי. אין לקאנסלו בתפקיד המקורי שלו תחליף בברצלונה הנוכחית.

עוד כמה ימים יש שחטאר. שמה הוא יוכל לנוח.

אני מתחיל לחשוב שבאמת אם קנסלו יפצע אני באמת צריך להיות בממד 24 שעות. :slight_smile:

אני חושש יותר מקונדה וארוחאו לפציעה רק בדרך אגב.

אני בספק בכלל אם אני ישאר לראות 90 דקות…

אתה לא קורא מה שאני כותב? אנחנו חייבים ניצחון נגד שחטאר.

אני חושב שאפשר לנצח את שחטאר גם בלי פליקס…

אני רוצה לנצח את סויסדאד. אם אתה רוצה לזכות באליפות אתה חייב .

על פי מה קבעת שקאנסלו עומד להיפצע? עד כמה שידוע לי, לפחות בריאל, יש מעקב צמוד על ידי מכשירים מיוחדים שנותנים דוח מלא על כמה עייף השריר וכמה הסיכון שלו לפציעה.

לא מגן על צ’אבי פה, באמת ששואל.

שעם כל המכשור המתקדם, מה שקובע בסוף זו התחרות וניהול העומסים אינו ספציפי באמת.

אני טוען שקונדה לא עייף עדיף על קאנסלו העייף.
אם קאנסלו קיצוני, אז ראפיניה או לאמין עדיפים עליו העייף.
אתה אומר שזה לא משנה כמה הוא עייף, מה שקובע זה חוזק היריבה. אני טוען שהוא נראה חרא בגלל העייפות וצריך להיות מוחלף כל עוד יש אלטרנטיבה.
קונדה מגן וראפיניה קיצוני זה לא מתכון בטוח להפסד. אתה כאילו החלטת שבלי קאנסלו זה הפסד בטוח.

לא קבעתי את זה. אמרתי שהוא עייף ומשחק גרוע. זה המשחק ה 12 ברציפות שלו בכל המסגרות. ב 11 מתוכם הוא פתח

קונדה אחרי פציעה ארוכה חוזר, והוא גם פציע.

אני טוען שמול קבוצה חזקה אתה צריך לעלות כמה שיותר הרכב חזק.

זהו אני מתפלל שהוא לא יפצע כי אתה תשנא אותי לנצח.

בנתיים טר שטגן מציל לנו את התחת. זה לא ימנע בסוף המשחק מאנשים מסוימים לעשות ממנו שעיר לעזאזל אם נפסיד.

מה אם קנסלו משחק קדימה כדי לעשות פחות הגנה, וכך לחסוך ריצות נוכח העומס והעייפות?

(כל מה שנכתב היה נכון לדקה 35)

אני לא יודע אם זה בגלל עייפות, אבל הלחץ הגבוה של ברצלונה הוא חסר אינטנסיביות. אפילו גובל בזריקת זין של השחקנים, בטח שיודעים שכשרוצים אתם מסוגלים ללחוץ לא רע.

קאנסלו לא ממש חוזר להגנה ומאוד קל לסוסיאדד להביא את הכדור לצד ימין של ההגנה שלכם ולא לפעול רק דרך קובו הנהדר.

צ׳אבי יהיה חייב להחזיר את האינטנסיביות.

זה אולי המחצית הכי גרועה שראיתי מברצלונה בשנים האחרנות. גרועה גם במונחים של קומאן.

רוטציות לא רוטציות.

ברגע שאתה רואה שחקנים חדשים שיוצאים למשימות התאבדות יחידניות בעומק האויב אתה מבין שאין מבנה לקבוצה. שאין להם על מה להישען. פליקס וגונדואן חלשים אבל בעיקר אובדי עצות. אין עם מי לשחק. בארסה בלי מוח. בלי סבלנות. בלי שקט.

אתם כמובן תנצחו את המשחק הזה כי סוסידאד פאתטית וצריכה שיאכילו אותה, אבל למרות שלא תאבדו פה נקודות כיף לי לראות אתכם ביכולת הזאת.

צ’אבי כל שבועיים משנה מערך, אי אפשר לשחק ככה. השחקנים לא יודעים מה רוצים מהם, אין הגנה אין קישור ואין התקפה. הוא צריך להחליט איך הוא רוצה לשחק ולרוץ עם זה. עד עכשיו אתם מנצחים כמעט את כל המשחקים אבל אתם נראים חרא פשוט כי אין לכם שום שיטה.

מקבוצה שכללה באותו סגל את מסי, צ’אבי, אנייסטה, בוסקטס ופברגאס לקבוצה שיש לה בסגל רק קשר אחד שיכול להוביל כדור תחת לחץ ולשבור קווי הגנה, דה יונג והוא פצוע.
כל כך הרבה כדורים ארוכים קדימה, ארואוחו מגן נוראי מבחינה התקפית וקאנסלו מבוזבז בתפקיד החדש.
פליקס חוזר לממדיו הטבעיים.

הרשימה השמית של שחקנים שנראים רע במשחק הזה צריכה לכלול את כולם חוץ מטר שטאגן ואיניגו.
לא הזכרתם את לבנדובסקי, גונדוגן, באלדה, פרמין, גאבי - כולם נראים רע מאוד.

מצפה לחילופים מוקדמים.

יותר קל לכתוב מי הופיע למשחק שזה בערך טר שטגן לבדו מאשר מי לא.

בכדורגל כשהקבוצה חרבנא השחקנים חרבנא. גם טר שטגן חרבנא וגם איניגו חרבנא. כולם. ללא יוצא מן הכלל. אבל זה הכל כי הקבוצה חרבנא.

טר שטגן פעמיים הציל שער בטוח מה חרבנא בו?

כמו שנכתב למעלה שחקנים זורקים זין. זה גם מאמן וגם הם.

בסופו של דבר , בדומה לתפקיד ראש ממשלה, גם זה אחריות של מאמן.

הסגל הזה יותר טוב ממה שהוא מספק. כך לא צריכים להראות.

יש לנו סגל טופ 5 באירופה. תחליפו בינינו ובין סיטי את המאמן ואנחנו מפרקים אותם 5-0 עם כל ההאלנדים ודה ברוינות שלהם.