מחזור 12 :: 1-2 בחוץ על אלצ'ה בעשרה שחקנים

לקראת אלצ’ה| אחרי הפאנצ’ר המתסכל באמצע השבוע, ריאל של אנצ’לוטי תנסה ליצור רצף ניצחונות חדש כשתתארח אצל אלצ’ה מהתחתית מחר (ראשון, 15:00), בשעה הזויה, לחלוטין, או כעונש על המשחק הלא אטרקטיבי שלנו (לא באמת). האם נצליח במשימה ללא בנזמה שסובל מעומס ולא נכלל בסגל? רודריגו ומודריץ’ שכשיר כמובן - יחזרו להרכב. כל ההכנות לקראת המשחק וגם “הבומבה” של אנצ’לוטי - בכתבה הבאה שלפניכם

image

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי 0:0 מתסכל במיוחד נגד אוססונה בברנבאו – הקבוצה שוב צועדת לאחור ומתקשה לפתח מומנטום אמיתי. זה היה עוד ערב שהוכיח שקשה באמת לסמוך על החלק הקדמי שלנו. למזלנו, הליגה כל כך חלשה ושום דבר לא השתנה באמת בצמרת. מעבר לכך, במקום שהפוקוס יהיה על המחצית הראשונה המנומנמת, למשל, זו בה כמעט לא תקפנו - בספרד דיברו יותר מדי על השיפוט ואנצ’לוטי אף נשאל האם השופט נהג בחוסר כבוד לשחקניו (“אני לא רוצה לדבר על זה, יש בעיות”, אמר והוסיף שה-VAR עדיין לא החלטי ואחיד במקרים מסוימים). אמנם אשתקד הקבוצה נקלעה למשבר בפרק הזמן הזה, אך בעונת האליפות עם זידאן למשל המאזן היה זהה – 6-3-1. ריאל חייבת להגיע במצב רוח טוב למשחק נגד שחטאר דונייצק באמצע השבוע בליגת האלופות. דרושות אנרגיות, כמו שאמרנו, הקבוצה הנוכחית לא יכולה לתת גולים בהליכה.

השינויים בהרכב שוב לא הוכיחו את עצמם ונראה שכולם יודעים, בקלות, מה אנצ’לוטי הולך לעשות. ראשית, לוקה מודריץ’ יחליף את אדוארדו קמאבינגה שהיה פזיז ונמהר מדי. הקרואטי התאמן כרגיל. “הוא ישחק מחר, הוא התאמן כמו שצריך, זה היה אמצעי זהירות”, אמר אנצ’לוטי. הקרואטי ירשום ציון דרך עם משחקו ה-401 וישתווה לאגדה חואניטו במקום ה-23. בהקשר זה, אנצ’לוטי דחה את הדיבורים על בלאי מצטבר בקבוצה והעדר מנוחה, ויש לה אסטרטגיה ברורה. “אנחנו רוצים לשחק טוב”, הבהיר. הקרואטי, אם נודה באמת, לא נראה כמו בעונה שעברה. השינוי הנוסף – רודריגו יחליף את מרקו אסנסיו (“אנחנו מרוצים מאוד מהיכולת שלו הן בהגנה והן בהתקפה”), אמר המאמן. אבל הברזילאי שאכן הוסיף מימד חדש להתקפה כשעלה מהספסל – חסר מספרים בליגה.

בספרד נמתחה לא מעט עליו (אסנסיו) וכן על הכוכב הבלגי שלנו שנראה מנותק לחלוטין. עוד נכתב, וזה די ברור, כי לאור המצב, די ברור מי הפרטנר האידיאלי ל-ויניסיוס ובנזמה בחלק הקדמי. די נדיר לשמוע את המאמן מנתח את החלק ההתקפי בצורה כזו, שימו לב. “אנחנו צריכים לעבוד על זה כמובן. אנחנו צריכים לסיים טוב יותר, המיקום של השחקנים צריכים להשתפר, יותר שחקנים צריכים להגיע לרחבה, לנוע יותר בלי כדור. אנחנו צריכים לעבוד על זה, כמובן”. כשנשאל על המערך, אמר: “כן, אין לי ספק ש-4:3:3 הוא הטוב ביותר עבור הקבוצה. אולי במשחקים מסוימים צריך עוד חלוץ לצד בנזמה, כן, ברגעים מסוימים”. והפרשנות שלנו: שוב הפנים היפות של יוביץ’ ומריאנו על הספסל. מי שלא יהיה שם זה פדה שעדיין פצוע וכנראה שגם לא איסקו, ובטח שלא בייל או סבאיוס. בנזמה שוב במוקד כמובן, לא היה לו העונה רצף שלילי של שלושה משחקי ליגה בלי שער ונקווה שזה לא יהיה עכשיו.

ציטוט שיתפוס את הכותרות גם של מחר, ובגדול, תהיו בטוחים, היה בקשר להזאר, בעקיפין. הבלגי היה יותר פעמים מחליף העונה מאשר ב-11, על אף שהוא כשיר. אנצ’לוטי נשאל האם היה משחרר שחקן בינואר לו היה מבקש לעזוב, וגם שמו של הזאר נזרק לאוויר וענה: “מעולם, בכל הקריירה, לא הכרחתי שחקן להישאר בקבוצה אם היה נחוש לעזוב. זה ברור וזה יהיה כך גם הפעם”. אז בהתקפה כנראה שאין הפתעות, אולי דווקא בהגנה כן. מיליטאו הולך וצובר ביטחון ולא נראה שינוח על אף ששיחק 1,167 דקות מתוך 1,170, אבל אולי דווקא פרלאן מנדי כן יסופסל לקראת שחטאר שכן רשם שבוע אינטנסיבי מאוד. היכולת המשופרת שהפגין מרסלו ב-21 הדקות שלו כמחליף לא תספיק לו ככל הנראה לחולצת ההרכב. כך שאלה או מיגל גוטיירס או נאצ’ו.

Benzema y Militao buscan el remate en área rojilla

ריאל מדריד – הרכב משוער: טיבו קורטואה| דני קרבחאל, אדר מיליטאו, דויד אלאבה, פרלאן מנדי| קאסמירו, טוני קרוס, לוקה מודריץ’ (אדוארדו קמאבינגה)| רודריגו, ויניסיוס ג’וניור וקארים בנזמה

מה המצב אלצ’ה?

אלצ’ה תרצה לשרוד גם העונה בליגה הבכירה, כמובן, ואם אפשר להבטיח את ההישארות קצת יותר מוקדם בהשוואה לאשתקד (דורגה במקום ה-17) – דיינו. הקבוצה מגיעה למשחק בכושר די רע עם נקודה אחת מתשע וארבע מתוך 18, כשבמחזור הקודם נכנעה 1:0 לאלאבס – יריבה ישירה לתחתית. השופט גזל שער שוויון מאוחר של הקבוצה מה שגרם לפראן אסקריבה לצאת מדעתו: “החוקים כל הזמן משתנים כאן”. “הקבוצה נקלעת לצרות-צרורות”, נכתב בספרד. היא מדורגת במקום ה-15 ועלולה לסיים את המחזור מתחת לקו האדום לראשונה העונה (שתי נקודות הפרש). אשתקד היו לה שתי נקודות יותר בשלב הזה. מנגד, אלצ’ה כבר איתגרה את אתלטיקו והפסידה לה 1:0 במחזור השני, והשיגה 1:1 ביתי מכובד מאוד נגד סביליה.

אסקריבה, שמונה לתפקיד בפברואר אשתקד וממשיך כמובן – חולם לרשום ניצחון בכורה נגד ריאל אחרי עשרה נסיונות לא מוצלחים בקבוצותיו השונות (תשעה הפסדים ותיקו). בינתיים הוא המאמן עם הכי הרבה משחקים בהיסטוריה של אלצ’ה בליגה הבכיר – תעודת כבוד. המאמן לא פיזר את הערפל לגבי הסיכוי הסביר שיחזור למערך של שלושה בלמים אך דרש אחריות הגנתית משחקניו. פיאטי הוא השחקן היחיד שייעדר שכן הוא לא כשיר. ללוקאס פרס שהצטרף הקיץ - שני שערי ליגה וגם ללוקאס בויה שבלט בקבוצה עוד בעונה שעברה. בספרד מניחים שפרס יירד לספסל ובמקומו ישחק בנדטו. גם מעמדו של טטה מורנטה בסכנה במרכז השדה ראול גוטי, השחקן עם השם המרגש, ועומר מסקרל שגדל בקאנטרה שלנו.

“תמיד מסובך נגד ריאל, היא יכולה לפגוע בך גם כשאתה חושב שאתה שולט, אבל דבר אחד ברור – אי אפשר לנצח אם נחשוב רק על השער שלנו ועל ההגנה. זה נדיר שריאל לא מבקיעה. אני חושב ששבוע העבודה שלנו היה טוב מאוד, ניתחנו את הטעויות בהפסד, שלטנו במשחק האחרון, המשחק הזה שונה לגמרי”. המאמן קרא לקהל – “אני מקווה שהאוהדים יגיעו, ריאל גוררת הרבה אנשים לאיפה שהיא משחקת. ניתן הכל”. הוא לא נלחץ כשיש שאלות על מעמדו – “אנחנו בעולם בו התוצאה הן הקובעות”. הקבוצה מחזיקה בסגל לא רע בכלל – “טוב יותר מאשר בעונה שעברה”, כפי שאמר המאמן ודורש לשחק טוב יותר. אחד משחקני המפתח – האיש בין הקורות, האקס קיקו קאסייה, ששמר שלוש פעמים על שער נקי העונה, האחרונה שבהם בניצחון האחרון של הקבוצה – 0:1 על סלטה ויגו במחזור השמינית בבית.

אחד השחקנים המרתקים בסגל הוא חאבייר פאסטורה, כוכב בזמנו, שהגיע עד לקבוצת התחתית. הוא פתח במהלך התיקו 2:2 נגד אספניול ועלה מהספסל בעוד ארבעה מקרים כאשר מצבו הפיזי משתפר. “עם הכישרון והקריירה שלו הוא תמיד שידר ענווה, הוא התאמן טוב מאוד והוא ייתן לנו הרבה”, הבהיר המאמן, אך נראה שהוא לא יפתח. “הוא אף פעם לא באמת שיחק באגף, והכוח שלו אינו במהירות”. השחקן עצמו אמר: “אני משתפר מדי יום, רק במשחקים עצמם אפשר לתפוס קצב. אני עדיין לא במאה אחוז אבל משתפר בפן הפיזי וגם בביטחון העצמי”. עוד אמר: “לשחק נגד ריאל? אלה המשחקים הכי כיפיים לשחק”. הוא לא שוכח את הקשר המיוחד עם אנצ’לוטי כשהאיטלקי אימן אותו בפ.ס.ז’: “הוא הוציא ממני את המיטב. הוא מאמן טוב מאוד, פנטסטי, יודע לנהל את הקבוצה בצורה נהדרת ונתן לי עצות רבות”. מחר הוא ינסה להרוס לו.

Benedetto celebra su gol ante el Celta.

אלצ’ה – הרכב משוער: קיקו קאסייה| הליבלטון פלאסיוס, גונזאלו ורדו, אנזו רוקו, פדרו ביגאס, יוהאן מוחיקה| פידל, ראול גוטי, עומר מסקארל| לוקאס בויה דאריו בנדטו

היסטוריה ומפגשי עבר:

במפגש הראשון ביניהן איי פעם כשאלצ’ה הייתה המארחת, ריאל מדריד ניצחה 1:5 בעונת 1959/60, טוב, נו, ככה זה עם די סטפאנו-פושקאש-חנטו שכבשו ארבעה שערים. לאחר מכן היא השיגה ניצחון משוגע של 3:4. גם בביקור הרביעי שלה באלצ’ה ריאל ניצחה, אלא שאז נקלעה לבצורת של שישה משחקים ללא ניצחון בשנות ה-60 והפסידה שלוש פעמים על האפס. בקיצור, הביקורים שם הם לא פיקניק והמאזן די שווה. ב-22 משחקי הליגה כשריאל האורחת: ריאל ניצחה תשע פעמים (41%), סיימה שבע פעמים בתיקו (32%) והפסידה שש פעמים (27%), יחס שערים 20:28 לטובת ריאל. גם בשנות ה-70 המצב לא היה מי יודע מה. משחק שאולי מסמל יותר מכל עד כמה המגרש שם לא פשוט – ארע בעונת הדסימה, כשבמחזור השישי ריאל השיגה 1:2 סופר-קשה ומקרי במשחק דרמטי. כריסטיאנו הבקיע, בויקה השווה בתוספת הזמן ואז הפורטוגלי השלים צמד בפנדל סופר-גבולי.

תיקו 1:1 מתסכל בעונה שעברה במשבר אמצע-דצמבר קטע לריאל רצף של ארבעה ניצחונות רצופים במגרש הזה – 0:1 עם הקינטה דל בויטרה ב-1984-85 (תודה לאמיליו בוטראגיניו שכבש במחצית השנייה), ניצחון 1:3 בעונת 1988-89, היה גם 1:2 דחוק בדסימה כאמור וגם 0:2 בעונת 2014-15 כשאחרי מחצית מאופסת – בנזמה וכריסטיאנו הבקיעו בדרך ל-0:2. אז מה היה בעונה שעברה? היריבה לחצה, ואז מרסלו ואסנסיו מצאו את המשקוף. מודריץ’ עט על הריבאונד ונגח לרשת. אלא שקרבחאל ביצע פנדל מטופש ופידל קבאס קבע חלוקת נקודות, ולא הגיע לנו יותר מזה. הניצחון האחרון של אלצ’ה היה 1:3 בעונת 1977-78. המאזן בכל משחקי הליגה עד היום (44) עומד על 6:28 לריאל מדריד בניצחונות ועוד עשר תוצאות תיקו.

Real Madrid 1-1 Elche: video, resumen, goles y mejores jugadas por LaLiga Santander 2020 | FUTBOL-INTERNACIONAL | DEPOR

כותרות העיתונים הבוקר לקראת המשחק נגד אלצ’ה:

שער המארקה: למעלה בצד ימין, בקטן: “ללא הכוכב ומלך השערים שלה” - ריאל תבקר באלצ’ה ללא בנזמה שמקבל מנוחה בשל עומס"| בפריויו למשחק נכתב: “אנצ’לוטי מחפש תוכנית נגד האוטובוס”. המאמן מבקש סבלנות בהתקפה. ריאל התרסקה נגד החומה של אוססונה והפעם עליה לעשות זאת נגד זו של אלצ’ה ללא השחקן הטוב ביותר שלה. נכתב כי אנצ’לוטי זיהה תלות מוגזמת בוויניסיוס במשחק האחרון וביקש מהקשרים להצטרף יותר. אולם, לגבי ההרכב המשוער, באופן מפתיע ההערכות במארקה הן שרודריגו יהיה האיש בשפיץ והזאר יקבל הזדמנות על אף היכולת הלא משכנעת שלו כלל.

בשער ה-AS הלכו דווקא עם לוקה יוביץ’: “בידיים שלו” - הסרבי אמור לפתוח כ-‘9’ לאור ההיעדרות של בנזמה| עוד הופיע הציטוט של אנצ’לוטי לגבי האפשרות שהזאר או כל שחקן אחר יעזוב בחורף אם יבקש - “מעולם לא החזקתי שחקן בכוח”| בפריויו למשחק נכתב: "ריאל רועדת ללא קארים שמקבל מנוחה. יוביץ’, שלא כבש כבר שנה וחצי בלבן, שואף לפתוח. עברו כמעט שמונה חודשים מאז ריאל שיחקה בלי בנזמה שמאז כריסטיאנו עזב - כבש 98 שערים - ואין אלטרנטיבות. “הגיע הזמן של יוביץ’, שחקן בלתי נראה מאז החתמתו”. האם זו תהיה הופעת הבכורה שלו בהרכב העונה? שאר ההרכב די ברור כשרודריגו חוזר לצד ימין ומודריץ’ באמצע.

האם יש חיים ללא בנזמה? בדקנו מה קרה בכל המשחקים מהם בנזמה נעדר בעידן שאחרי כריסטיאנו. אפשר לציין בליגת האלופות למשל את הניצחון 0:2 בסאן סירו נגד אינטר, וכן ה-0:1 נגד אטאלנטה באיטליה גם כן אשתקד. אשתקד הקבוצה הצליחה לנצח 0:1 נגד ויאדוליד בלעדיו, רשמה שתי תוצאות תיקו - נגד ריאל סוסיאדד ו-ויאריאל (חוץ) - פעמיים 1:1, ונכנעה 2:1 לאלאבס בבית. בעונת האליפות הוא קיבל מנוחה נגד אוססונה במחזור השישי וריאל ניצחה 0:2. בעונת 2018-19 הוא נעדר נגד ראיו וייקאנו בשל פציעה וריאל נכנעה 1:0, וכעבור שבוע, בלעדיו, גברה 2:3 על ויאריאל. בסה"כ: בתשעה משחקים ללא בנזמה (לא כולל הגביע) - המאזן הוא חמישה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים.

בנושא אחר, לפי ESPN, מספר קבוצות באנגליה מעוניינות באדן הזאר ועשויות לפנות לקבוצה בינואר, אולי ניוקאסל שנרכשה על ידי מיליארדרים. הוא מחזיק בחוזה עד 2024 כשרשם רק 52 הופעות עם 2,843 דקות - קצת מעל 30 משחקים מלאים. כשהגיע בקיץ 2019 שווי השוק שלו היה 150 מיליון יורו וכעת הוא צנח ב-83.8% והשווי שלו הוא 25 מיליון יורו בלבד.

אלוהים ישמור, מפחדים מהאימפריה מאלצ’ה בגלל שקארים לא משחק. טוב, האמת שכבר אמרתי, גם בהרכב מלא כל משחק הוא פוטנציאל לאיבוד נקודות, ככה זה שההתקפה לא טובה. קודם כל משחק ההתקפה עצמו, יש טעויות ברורות שהיו נגד אוססונה מלבד ההרכב. אנצ’לוטי צריך לתת הנחייה שהמגנים מצטרפים כל הזמן - למה מנדי נשאר מאחור לדוגמא (מעבר לכך שגוטיירס היום מתאים מאוד!)? מעבר לכך שאחד מהקשרים באמצע ייכנס לרחבה, אנחנו תוקפים עם מעט מדי שחקנים. חצי קבוצה סוגרת את ויניסיוס וזה עדיין לא עוזר לנו כי כל היתר לא מועילים.

לגבי בנזמה - מצד אחד זה ‘קנס’ עבור אנצ’לוטי שהוא חזר לנבחרת, גם הפציעה הרצינית תבוא, אין סיכוי שהוא ישרוד בלי איזו היעדרות של חודש. לגבי העומס שנוסף לו - אין מה לעשות ורואים עד כמה בנזמה נהנה בנבחרת וכיף עבורו. מצד שני, אסור שבמועדון יקדשו עאלק את ‘הבלון ד’אור’. מובילים על שחטאר, נהנים מהחיים - תוציא את הצרפתי שינוח וזרוק את יוביץ’\הזאר\ווטאבר. אין בעיה אם קארים לא יבקיע. צריך למדוד את הדקות שלו בצורה חכמה. גם נגד סלטה ומאיורקה סיימנו את המשחקים מוקדם. הרוב זה בדם, יזע ודמעות.

קודם כל אסור לספוג שער היום כי הקבוצה תיכנס לפאניקה, אז מה אם הרמונטדה נגד ולנסיה הצליחה, לרוב אנחנו לא שמה. רודריגו קרוב לשער (“ההמלצה” של המארקה) זה מאוד מעניין, כי הסיומת שלו נהדרת. מצד שני יוביץ’ - אם לא עכשיו אז לעולם לא. מסקרן לראות חלוץ לרחבה כשזורקים לו כדורים והוא אמור להתאבד עליהם. חבל שזה לא קרה לעתים גם עם בנזמה. אני הייתי מנסה אותו כי צריך להשתמש בו ואדן שוב על הספסל, אין מה לעשות, זה כבר לא יצליח בריאל מדריד. אוי ואבוי אם לא מנצחים היום, ושיפסיקו להתעסק במה השופט אמר לוויניסיוס, אם היה ספק פנדל (גם אם זה מעצבן) או בתוספת הזמן. תשחקו כדורגל, האליפות על הריצפה. אני באמת חושב שהשעה הזו גם אם זה בסדר ביום שבת - זה ‘עונש’ על הכדורגל המרדים שלנו. האללה מדריד!

https://twitter.com/madridxtra/status/1454395160863907849?s=21

אכן כך. בנוסף, לוקאס ואסקז במקום קרבחל.
לדעתי יש פה ניסיון לחסל ולדחוק את הזאר החוצה. אין הסבר אחר לחוסר הקרדיט הזה. (ואולי גם את יוביץ’)

חבל לי שזה מגיע דווקא בתקופת הכשירות הכי טובה של הזאר.

רק נגדנו דריכה על הרגל זה אפילו לא צהוב נכון?

מקווה מאוד שזה המצב.
בכל התקופה שלו האזר הוכיח שמגיע לו אפס קרדיט. יש פה מישהו שבאמת מאמין שיש איזשהו סיכוי שהוא יחזור להיות האזר של צ׳לסי? מבחינתי להיפטר ממנו בינואר יהיה הדבר הנכון לעשות.

האיטיות של הקישור שלנו פשוט מזעזעת, בפעם היחידיה שניסינו לעשות משהו מהר כבשנו שער.

מתי יפסיקו להשתמש באסנסיו כשחקן כנף ? יש לו את מה שהכי חסר לקישור שלנו, הוא מסוכן כשהוא עם הפנים לשער בסביבות הרחבה.

וניסיוס ממצב הרבה יותר טוב עם הרגל הטובה היה מתקדם עוד ובועט פצצה לגוף של השוער, ועכשיו מסיים כאילו היה כריסטיאנו בימיו הכי טובים.

יש לנו שחקנים שהייתי מוותר עליהם הרבה לפני הזאר. איסקו ואסנסיו למשל. אסנסיו מסוגל לייצר רגעים יפים אבל הוא לא יציב. הזאר משחק טוב למרות שהוא לא כובש. הזאר יותר טוב מכל מה שיש לנו בהתקפה כרגע. אולי למעט מויניסיוס. אני לא יודע מה הוא עשה או אמר שככה אנצ’לוטי מחק אותו, אבל מה שבטוח זה לט טוב לנו.

תשאיר את הקקה הזה לאוהדי בארסה…

ברור שיש שחקנים שצריכים לעוף קודם, אני דברתי על האזר בפניי עצמו ועדין קח שחקן כמו אסנסיו שאשכרה מסוגל לתת גולים ובישולים, משהו שהאזר לא מסוגל לדמיין.
נכון שעל הנייר הוא השחקן התקפה הכי טוב שלנו אחריי 2 הברזילאים ובנזמה, אבל בפועל הוא לא יותר משחקן חסר ביטחון שמפחד מהצל של עצמו.

איך לייבש אותו בלי סוף זה לצמצם הפסדים?

אי אפשר לא לאהוב את מריאנו. הוא לא מספיק טוב וכשרוני אבל הוא לוחם והוא תמיד מגיע לתת את הכל. בישול גאוני שלו וחבל שהאחד על אחד שלו לא נכנס.
אנחנו נראים טוב אבל חייבים להיות יותר מהירים בקישור. כל פעם שאנחנו עושים פעולה מהר זה נגמר במצב וחבל שלא עושים זאת יותר.

אני כמו טיטי לא יכול לראות את אסנסיו בעמדה הזו. מעדיף כל חילוף אחר על פני אסנסיו בשלישיה הקדמית, הוא פשוט לא קשור שם למשחק.

לתת לו הרכב על חשבון שחקנים שתורמים לנו שערים ובישולים = להפסיד נקודות.
צריך להעיף אותו בינואר, כבר כתבתי את זה.

הוא קיבל מספיק הזדמנויות להעלות את הערך שלו בכל פעם שפתח, בנתיים זה לא צלח כלל. אתה יודע מה אומרים על אדם שפעם אחר פעם חוזר על אותו דבר ומצפה לתוצאה אחרת? האזר שחקן גמור, להיפרד ממנו ומהר.

כנראה שלא ניתן לשחק כדורגל אחר עם טוני קרוס. איך שהוא חזר מהפציעה הקבוצה עברה זידאניזציה - כדורגל איטי, לרוחב, ללא הצטרפות של שחקני הקישור. ומרסלו שחקן עבר, עם כל האהבה אליו זה די מביך לראות אותו מדדה להגנה פעם אחר פעם.

אסנסיו הוא השחקן שנותן לנו שערים ובישולים?
תזכור שאת השלושער שלו הוא עשה מהקישור, זו עמדה שכן ארצה לראות אותו, אבל לא בהתקפה.

אין לי בעיה עם זה, אבל אם תייבש אותו עד ינואר אתה רק תקשה על עצמך בלמכור אותו.

למה להרכיב את אסנסיו באגף זה לא לחזור על אותה טעות שוב ושוב?
יותר מזה, אסנסיו נכשל באגף במשך יותר זמן מהזאר, והפוטנציאל של הזאר גבוהה בהרבה.
להמר על הזאר חכם הרבה יותר מעל אסנסיו באגף

לא, לא קונה את זה, וניסיוס הישן בטח יחזור עוד כמה משחקים, זה שחקן מועמד לכדור הזהב, זה לא וניסיוס.

לא מכניסים את הזאר בדקה הזאת במצב הזה, לא משנה אם אתה בונה עליו או לא, לא עושים זאת, עם כל הכבוד לאנצ’לוטי הוא טעה כאן.

תן לו דקות ואתה תחרב לנו את העונה
תן לו דקות ואתה תוריד את הערך שלו עוד יותר (זה על סמך השנים שלו מאז שהוא אצלנו).

אבל מה זה קשור?
בוא תכתוב גם שאין היגיון בלייבש את החלוצים שלנו, שאין היגיון לטחון את בנזמה, שאין היגיון בזה שלקאסמירו אין מחליף. יש הרבה דברים לשפר בקבוצה, אבל לא על זה דברנו.

איז ערך ירד? אין לו שום ערך כרגע.
לחרב את העונה? שוב אני משווה אותו לאסנסיו איתו הוא מתחרה על הדקות באגף, מה אתה רואה באסהסיו כשחקן אגף שאני כל כך מפספס?

זה קשור כי על איזה שחקן שמשחק על חשבון הזאר אני מתלונן?
רודריגו לטעמי צריך לפתוח על חשבון הזאר, אבל הזאר לטעמי צריך להיות אחריו בהיררכיה של שחקני ההתקפה.

אסביר את עצמי אולי טוב יותר.
אני טוען שההיררכיה של שחקני האגף שלנו צריכה להיות כזו:
ויניסיוס, רודריגו, הזאר, אסנסיו
אתה טוען באמירה שהזאר לא צריך לראות דקות כלל:
ויניסיוס, רודריגו, אסנסיו, הזאר

קודם כל, אף אחת מההחלטות האלה לא קריטית מידי, בוא נודה באמת. גם אם אתה מעדיף את אסנסיו אתה לא חושב שמדובר בשחקן ענק וכמוך גם אני לגבי הזאר.
אבל כן, אני אישית מעדיף את הזאר על אסנסיו בהתקפה. לא על חשבון ויני או רודריגו אבל כן על חשבון אסנסיו.

מריאנו הוא סוג של וניסיוס שלא הצליח להשתכלל.

אל תבשל להם שער ואל תעשה עבירה קרוב לרחבה, כי חוץ מזה הם לא יצליחו להבקיע גם עוד 380 דקות, מה אנחנו עושים ? מבשלים להם ועושים עבירה מטופשת, מזל שנגמר 2-1.

קסמירו בעיה, בהנעת כדור מאבד המון כדורים מתחילת העונה, מצד שני היחיד שיכול לחלץ כדורים בקבוצה.

האם מתחילת העונה ספגנו שער שלא כתוצאה מטעות אישית קשה ודי קומית של שחקן שלנו ?