מחזור 13 : מארחים את אלאבס (ראשון, 17:15)

דה יונג עדיין בחוץ.
גאבי מושעה עם 5 צהובים.

לפני המשחק צ’אבי דיבר עד שינוים ועל ההחזרה של השליטה במשחק.
כשנשאל על פדרי, אמר שהוא 100% ומכאן העיתונים השיגו שהוא יפתח.
משום מה יש לי הרגשה שקנסלו וגונדוגן ימשיכו לפתוח למרות ששיחקו 13-14 משחקים ברצף, גם בנבחרות.

אלאבס לא הבקיעה יותר משער אחד בליגה מאז אוגוסט, אבל שמה עשיריה בגביע לפני שבוע וחצי.
סביר להניח שתחנה את האוטובוס, ואנחנו נצטרך פתרונות.
זה מבחן עבור צ’אבי. הוא הודע שבארסה משחקת לא טוב, ויצטרך להיות פחות שבלוני.

המשחק תיכף מתחיל.

קאנסלו וגונדוגן לא מקבלים מנוחה.
לאמין ופדרי פותחים.
אין מגן שמאלי.

לא הספקתי לכתוב ובארסה חוטפת אחרי 20 שניות. איבוד כדור של גונדוגן, מתפרצת ושער בין הרגליים של טר שטאגן.

גונדואן יותר טוב מרומאו, בעיקר חכם יותר, אבל גם הוא איטי ומבוגר.
טר שטנגן בעונה רעה.
בלי קשר אחורי דומיננטי קשה לשחק בהרכב כזה עם שלושה בלמים ובלי מגנים (קאנסלו לא משחק כמגן) - אפילו מול אלאבס.

אפשר לדבר עם מישהו בליגה ספרדית כדי שיתנו לנו לנצח ולהיראות נורמלי בזמן מלחמה? קצת שמחה. נמאס להתחיל משחק של בארסה בבאסה ולסיים יותר בבאסה. אולי אם נצביע בעד עוד קנדציה לטבאס.

צ’אבי (וסליחה מצ’אבי השחקן, באמת) פשוט מטומטם. מערך מפגר, כל יומיים הוראות אחרות לשחקנים, אפס יצירתיות. אפס עגול.

בחיים שלי לא חשבתי שצ’אבי יאמן כזה מחורבן. בחיים

עריכה:
כמה הגבהות יא רבי, זה אפילו לא כדורגל איטלקי. זה חרא שאסור לקרוא לו כדורגל.

אם אני המאמן של ברצלונה, 100 יורו קנס לכל שחקן על כל הגבהה לרחבה. צריך להפסיק עם הדבר הזה.

פדרי חלוד מאוד.
לפחות כרגע השחקנים יותר אשמים מצ’אבי לדעתי.

מתנצל אבל מי שצריכים לקבל את ההאשמות הם קודם כל השחקנים. האיבוד הרך של הכדור כבר אחרי עשר שניות, הסגירות המאוחרות והעצלות של שחקני ההגנה פעם אחר פעם. הם עושים טובה שהם משחקים, ממש לא אותה קבוצה שנלחמת על החיים שלה בכל דקה על המגרש.

מעבר לכך גם לצ’אבי מגיעות טענות. שיחליט כבר איך הוא רוצה לשחק.

כנראה שצריכים עוד ארוחה.

איזה פח אשפה, ועוד ONE הענישו אותנו עם ארבל ונימני שלקח להם 10 דק׳ להבין שקונדה ואראוחו החליפו עמדות.

על כל שחקן שהוא נותן לו קנס שיתן לעצמו כפול.

להבדיל, בארסה זה מיקרוקוסמוס לעולם הכדורגל. בשביל כסף ותוצאות אין ערכים. צ’אבי צריך להביא תוצאות כדי שזה יתורגם לכסף. כדורגל יפה? יותר ממועדון? הצחקתם אותי.

יש פגרת נבחרת. לא אכפת לי יותר . צאבי הביתה. יש גבול לכל תעלול.

וזה לא משנה איך המשחק יגמר. כמה פעמים אפשר לכתוב את זה . שחקנים אי אפשר לפטר. אם זה קומאן אף אחד פה לא היה כותב שחקנים יותר אשמים, כל כך נמאס לי לשמוע את זה. במיוחד זה כל כך צבוע. רק בגלל שזה צאבי.

חנן אתה עומד להגיב לא התיחסתי אליך.

אם אתה לא בא בטענות לשחקנים אחרי מה שראית פה אני לא יודע איזה משחק ראית. אלאבס חנקה אתכם ואין לשחקנים מושג מה לעשות, וזה על הראש של צ’אבי. אבל המשחק שלכם כל כך נרפה. פעולות לא מדויקות, שחקנים לא מתאמצים, שום תשוקה שאפיינה כל כך את הקבוצה הזאת. רק לפני שבועיים גונדוהן דיבר על הגישה אחרי הקלאסיקו ועכשיו הוא מאבד כדור כזה קל אחרי 10 שניות, שחקן בינוני עושה דריבל על כל המגרש והופ גול. נו באמת, אני לא מבין איך אתה לא שם לב לזה.

ואם יש לך איזושהי תהיה, אז לא, אני לא אוהב את צ’אבי יותר מדיי.

אופס, ראיתי את זה רק אחרי שפרסמתי את ההודעה. אני זה שאמר שצריך לבוא בטענות קודם כל לשחקני8.

מה זה קשור הטעויות האלו? בסדר חטפנו גול אז כך להראות?

ובאמת זה לא על המשחק הזה לבדו.

נו ומי אשם בזה סבתא שלי ז"ל?

גם השופט נותן פה יד. כמו סוטו גראדו, נותן להרביץ חופשי ונותן פרס לנגרים.

גונדוגן וקאנסלו לא נחו כבר איזה 14 משחקים. לבנדובסקי ממשיך להיות נוראי, ולאמין לא מנסה לעבור את המגן. קונדה החליט שהוא זורק זיין היום.
סאמו הזה לא עשה כלום מאז שאראוחו שומר עליו. נמני יכול להמשיך להתלהב.

קונדה מיותר לחלוטין. אני הייתי מחליף אותו בראפיניה.

לא, אבל זה שני דברים שונים. ברצלונה ניצחה את המשחקים שלה עד היום עם אותו צ’אבי, לא תמיד נראתה טוב, אבל מעולם לא מחפיר בצורה כזאת. אני חושב שמה שהשתנה זו הגישה של השחקנים.

הטענות לצ’אבי במקום גם לדעתי.

חוץ משתי משחקים טובים השנה. זה היכולת הרגילה שלנו . פשוט הרבה פעמים אלילת המזל מצילה את צאבי.

כמו שבוע שעבר מנצחים במזל של החיים ואז ריאל מאבדת נקודות וזה נראה טוב.

הכל מזויף. זה פשוט אנטי כדורגל איך שאנחנו משחקים. הסגל שלנו מספיק טוב בשביל להתמודד מול פאקינג אלאבס בבית. אתה כותב שהם חונקים אותנו כאילו זה ריאל מדריד של פיגו והגלאקיטקוס.

אנחנו מתקרבים להילחם על המקום בליגת האלופות ולא על האליפות. מישהו מכיר מאמן טוב שזמין?

אלוהים ישמור. מה נהיה מברצלונה? עושים חילוף הגנתי בדקה 80 נגד אלבס כדי לשמור את התוצאה.
אני מתגעגע לשחקני כנף שיודעים ולא פוחדים לעבור שחקנים באחד על אחד. קאנסלו עושה את זה הכי טוב והוא, לכאורה, מגן. לאמין מפחד יותר מידי (מזכיר לי לפרקים את אלכסיס שהמהלך הקבוע שלו היה לרוץ עד שסוגרים אותו ואז למסור אחורה. אבל לאמין עוד צעיר ויצבור ביטחון אני מקווה), לראפיניה ולפראן אין את היכולת לעשות את זה.

חילוף הגנתי לשמור על תוצאה כרטיסים צהובים לבזבז זמן וכל זה נגד אלאבס בבית.

היה תקופה שצחקנו על קבוצות אחרות שעשו את זה.

כמות הנקודות שיש לברצלונה יחסית ליכולת ויחסית למה שקורה במשחקים שלה זה לא פחות מנס. זה מתסכל ברמות על :grimacing:

למה? זה משאיר את האפשרות שצאבי יהיה מאמן גם שנה הבאה. שזה טוב לכם. :joy: :smiling_face_with_tear:

אני לא אשקר, אני דווקא נהנה לראות את ברצלונה כזאת אחרי השנים בהם ראינו שם את מסי. זה שהם מנצחים לא מטריד אותי, אם לא נהיה יותר טובים ממה שהם מציגים אז גם ככה ז’ירונה תיקח את האליפות.