מחזור 14 : רק תיקו 1 בוייקאס אצל ראיו

קודם כל, מה זה השעה הזאת?

טר שטאגן בחוץ.
פרנקי חוזר בטח יקבל כמה דקות. צ’אבי אמר שהוא 100%.

אראוחו וראפיניה חזרו בשישי לפנות בוקר אחרי טיסות ארוכות. אצל צ’אבי זה אומר שהם יפתחו.
קאנסלו וגונדוגן לא נחו גם בנבחרת, כלומר הם באנקרים בהרכב.
בת’רד של שחקנינו בנבחרת יש הודעה שלי עם רשימת דקות של כל שחקנים למי שמעוניין.

השעה, התזמון והפציעות מול יריבה כמו ראיו עושים לי רע. לא יודע מה הסיכויים בווינר, אבל אני באמת חושב שנפסיד לראיו.

הצלחתי לנחס את צ’אבי כמעט לגמרי.
ראפיניה ואראוחו מקבלים מנוחה אחרי הג’טלג, וגם גונדוגן. קאנסלו לא.
פרנקי פותח ישר אחרי הפציעה.

באלדה ורומיאו חוזרים להרכב אחרי שנחו כל הפגרה.

החלטתי לחרוג ממנהגי ולראות את המחצית הראשונה, כי פרנקי חזר והאמנתי שאולי נראה כדורגל טוב.

הקבוצה הזאת מתה. עד שצ’אבי לא מפוטר לא עף, אני לא רואה סיבה להמשיך לבזבז את הזמן שלי על החרא הזה.

לגמריי טבעי מידי פעם להיתקל ביריבה עקשנית ולעבוד קשה עבור ניצחון קטן או להפסיד. הבעיה היא שזה ככה מול כל קבוצה.

אנחנו נלחמים מול כל קבוצה וקונים כל ניצחון בדם.
זה מחרפן.

השחקנים מבולבלים, אנחנו כל הזמן נראים במיעוט מספרי.

ג’זארדו בסעודיה.
את מי נביא?
הקבוצה נראית על הפרצוף. מתחיל להרגיש כמו בתקופה של קומאן.

זה כבר בלתי נסבל. צ’אבי חייב לשים את המפתחות ולפטור אותנו מעונשו.

לא רואה את המשחק. אבל בלי קשר, בשביל צאבי יותר מבשבילנו. שיקח אחריות ויתפטר.

לא רוצה שזה יהיה מכוער, לא מגיע לו ולא לנו את זה.

סופסוף אני מרוויח מזה שאני שומר שבת…

מביך, פשוט מביך.
ועדיין היינו צריכים להכניס גול במחצית השניה. יצרנו יותר מצבים.
אין מי שיבקיע, התלות בלבנדובסקי היא טוטלית, וכשהוא נראה ככה אנחנו צריכים גול עצמי כדי לצאת בתיקו.
אני מאוד מקווה שזה היה משחק רוטציות ואני לא אראה את רומיאו ואת פראן מול פורטו.

Xavi: “In the second half we were very good.”
לא צ’אבי, היינו טיפה פחות גרועים.

לפחות נקבל חלוץ בינואר.
התנגדתי מאוד לרכש של לבנדובסקי אז ואני ממשיך לטעון שהיה הזוי לקנות שחקן בגיל שלו ב-50 מליון.

הייתה לו עוד חצי שנה טובה לתת והוא נגמר.

הבעיה שעדיין צריך קשר דפנסיבי נורמלי כמו אוויר לנשימה, שחקן אגף שמאל נורמלי, ומגן ימני.

כמה מכל אלו נצליח להביא בקיץ?
איזה מאמן אפשר להביא?

נקווה לטוב.

על כמה מתערבים שאם הוא חוזר לבאיירן או עובר לסיטי הוא כובש בצרורות?

זה לא מסי, הוא לא יכול להתחיל ולסיים התקפות לבד וכשהוא מטרה יחידה קל מאוד לסגור אותו.

הוא רע כמו כל הקבוצה.

קשה להגיד אם זה הגיל או לא. מהכורסה שלי נראה שכל הדחיפות והתפיסות וההקנטות שמותר בליגה הספרדית ואסור בגרמניה גורמים לו לאבד ריכוז ואת היכולת לעשות את מה שהוא רגיל. רק אתמול עשו עליו איפון שהואר התעלם.
כלומר גם הגיל, אבל לא רק.
כשלוקחים בחשבון גם את הכסף ששילמנו לבאיירן, גם השכר וגם את משך החוזה, גם בעיניי סכום הרכישה היה מופרז לחלוטין. קרוב ל 150 מיליון. כתבתי על זה הרבה דאז, ואז לבנדובסקי השתיק אותי למשך חצי שנה פלוס.

בבארסה אף פעם אי אפשר לדעת.
מה ידעת על פרמין ועל לאמין בנובמבר 22?
מי חשב שגונדוגן לא יחדש בסיטי ויבוא דווקא לבארסה? קאנסלו?
ועל כל זה עוד צריך להוסיף את ה FFP שלא ניתן לדעת כלום כרגע.

בשלב הזה לאפורטה צריך לעשות מעשה. צאבי נאחז בקרנות המזבח. אם מפסידים לפורטו. צאבי צריך להיות מפוטר.

בעיני גם אם מנצחים את פורטו . אבל כמו שאני מכיר איך העסק עובד, אם ננצח זה בטח ידחה את זה עד הפיאסקו הבא עם הקבוצה.

אחד הבתים הקלים שקיבלנו בשנים האחרונות בליגת האלופות ואם מפסידים לפורטו המחזור האחרון יהיה מלחמה… פשוט מביך.

משה לא נראה לי שזה בכלל קרוב. אפילו דיבור אין על זה עד כמה שאני יודע… לא נראה לי שהעולם שותף לקונספציה של הפורום הזה…

אל תשכח זה שלאפורטה מזייף דיבורי תמיכה בצאבי, זה לא אומר שאין שום דבר מאחורי הקלעים . מקום רביעי ומשחק חסר על בילבאו בליגה שבמקום החמישי (!!!). ויום שלישי משחק מאוד קריטי באחד מהבתים הקלים שקיבלנו בשנים האחרונות והכי חשוב שאנחנו נראים כמו פח אשפה מהלך זה כבר כישלון בעיני ומצדיק פיטורים …

אם הוא מפסיד לפורטו. נהיה חכמים אחרי זה. בכל מקרה , צאבי זה ברווז פצוע. זמנו עומד להסתיים. לדעתי זה רק פיטורים עכשיו או בסוף השנה.

מסתבר שלהיות מאמן בליגה למקומות עבודה בקטאר ולדעת לעשות קליפים “סקסים” על כדורגל ביוטיוב זה לא מספיק טוב בשביל לאמן קבוצה כמו ברצלונה. מי היה יכול לחשוב את זה לפני?

מישהו מהחסידים שלו בפורום יכול להסביר לי איך מאמן מבטיח כזה מגיע לסעודיה ולא לקבוצה באירופה בשלב הזה של הקרירה שלו? שואל ברצינות.

:money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face:

מה זה הסימילי הזה? לא מומחה ? כסף?

כן כסף, הרבה כסף, מהסוג הירוק של הכסף.

ובנוסף, נאהב את זה או לא הליגה הסעודית מאז רונאלדו מקבלת חשיפה עולמית, יותר מכמה ליגות ותיקות וידועות מאוד באירופה ובטח יותר מהליגות בדרום אמריקה, כך שלמאמן כמו גז’ארדו זה נחשב למקפצה טובה.
לפני כמה ימים ראיתי ביוטיוב שחקן ברזילאי בקבוצה של רונאלדו מדבר, אמר שעד רונאלדו אף אחד לא הכיר אותו, מאז הפך לכוכב וקיבל זימון לנבחרת ברזיל וקיבל הצעות מצויינות מאירופה.

בפעם הבאה תבחר סמילי אחר :slight_smile:

מבחינה מקצועית נטו, הוא ישתפר שם? הליגה שם תעשה אוותו מאמן יותר טוב?

טאליסקה? הוא היה כוכב בבישקטאש שבחר אחרי ההתפוצצות שלו ללכת לכסף בסין. הוא היה מבוקש באירופה, כבש 20 שערים בכל המסגרות כולל בליגת האלופות וגם שיחק בנבחרות הצעירות של ברזיל.

אם זה הוא, החנופה עוברת גם בליגה הזאת חסרת משמעות…