מחזור 15: חוזרים לליגה וללהאוז, ומסיימים בתיקו 1:1 ביתי מול אספניול (אלונסו. אלבה הורחק)

זהו, זה נגמר.

ההמתנה לכדורגל “אמיתי”, אחרי פגרת המונדיאל וכל מה שהיא הביאה איתה, נגמרה. הליגה הספרדית חזרה (כבר אתמול), ומחר תחזור לשחק גם ברצלונה.

מחר יתחיל רצף משחקים לא פשוט, שכולל את אינטרסיטי (קבוצה עם שם של עיר מחוברת קומיקס, איפושהו ליד מטרופוליס) בגביע, אתלטיקו מדריד ובטיס בליגה - שתיהן בחוץ.

אבל לפני כל אלו, מחכה לנו האחות הקטנה, המעצבנת, והכנראה מאומצת - אספניול, בראשות מרטין ברייטווייט האגדי.

הסגל של ברצלונה -

לראשונה מאז בריאת העולם - אין חיסורים, פציעות, השעיות, או הנפצות אחרות!

RFA חזר, קסייה עבד בפגרה, כריסטנסן וקונדה בריאים ושלמים, פאטי נח בקטאר, ממפיס התמקם שוב בקצה הספסל, רוברטו חימצן שוב את השיער, ואפילו לבנדובסקי קיבל את הפטור הבית משפטי ונכנס לסגל ובטח גם להרכב.

כל זה אומר הרבה דברים טובים, אבל גם שלצ’אבי יש הרבה כאב ראש לגביי מי ישחק, איפה ישחק, וכמה ישחק. הלוואי שכאב הראש הזה יימשך הרבה.

4 לייקים

הכדורגל האמיתי נגמר ב-18 בדצמבר באיזור השעה 19:45

בקשר לחזרה של בארסה, אפשר להיות מרוצים שהמונדיאל הזה נגמר ללא חוסרים משמעותיים וגם חוץ מדמבלה וקונדה לכולם היה זמן התאוששות סביר, מקווה שצ’אבי יקח את זה לתשומת לב וכן יצא לנכון לתת ל-2 הצרפתים איפשהו מנוחה באחד המשחקים הבאים.

החזרה מהפגרה הזאת תהיה מוזרה לכולם, בדרך כלל פגרת מונדיאל היא קיצית וארוכה יותר והפעם החזרה באמצע העונה חדה ומהירה יותר, צופה שזה יביא הפתעות.

לא רק שזה לא היה כדורגל אמיתי, זה גם לא היה כדורגל. זה היה משהו מעבר לזה. הרבה מעבר.

לייק 1

איך נוכל להנות מהמשחק בלעדיהם…

מה הדבר הבא? לא יגיעו למשחק ויעניקו לנו את השלוש נקודות מראש בתור מחאה?

לייק 1

קצת משוערים:

נראה שיש תמימות דעים בקשר לבלמים (קונדה וכריסטנסן), 2 מהקשרים (בוסקטס ופדרי) ואחד מהחלוצים (לבנדובסקי, דהההה), והשוער. כמובן.
כל השאר? תלוי על איזו רגל צ’אבי קם היום. אבל אני שמח שלפחות נראה, לפי ההימורים פה למעלה, שאראוחו לא יפתח, ושרוב הדעות הולכות על פרנקי במקום גאבי בקישור.

ההרכב של ברצלונה -

צ’אבי מעניק מנוחה, לפחות בהתחלה, לקונדה ודמבלה, והמשך זמן התאוששות לאראוחו.

בקישור, חילופי משמרות? פרנקי פותח במקום בוסקטס.

בהתקפה - בזכות המנוחה לדמבלה, פאטי מקבל את ההזדמנות להראות שהפציעה מאחוריו והקריירה לפניו.

מאטס
אלבה, אלונסו, כריסטנסן, רוברטו
פדרי, פרנקי, גאבי
פאטי, לבנדובסקי, ראפינייה


ההרכב של אספניול -

למי שלא מבין מי זה לעוז מוזמן לראות את הצהוב של פאטי ודקה אחרי זה ההתעלמות מהמשיכת חולצה על פאטי.

בן זונה

|

2 לייקים

אפשר להמשיך לתת לו הזדמנויות לנסות לחזור, אבל עושה רושם שפאטי עדיין, חצי שנה אחרי, לא חזר מהפציעה האחרונה. לא רק פיזית, אלא גם, ואולי בעיקר, מנטלית.

מקווה שזה רק עניין בקבוק הקטשופ, אבל כרגע זה נראה שאפילו בפעולות הכי פשוטות הוא שוגה.

לייק 1

צודק איל… כואב לראות אותו…

לייק 1

מתאו להאוז זה באמת השופט הכי רע בעולם. הוא ממש עם מנטליות של עבד כי ימלוך. אין לי ספק שתמיד לא בחרו אותו לשחק בשכונה ובגלל זה היא נהפך להיות שופט שרק נותן צהובים על דיבורים, זה פשוט פתאטי.

לייק 1

ובינתיים, אספניול הקצבים ממשיכים בשלהם.

11 צהובים, כולל 2 לאלבה שהורחק, לפני הדקה ה-80. הוא מנסה לשבור את השיא של עצמו.

עריכה: זה כבר 12, כולל 2 צהובים שניים. הוא התחרפן לגמרי.

זה כבר מצחיק. שההתאחדות תכתוב כמה כמה כל משחק לפני ונחסוך לעצמנו את הזמן.

לייק 1

אתם יודעים מה הכי עצוב שגם שבוע הבא יתנו לו לשפוט.

לפחות לא משעמם עם הדביל הזה.

מסי יצא בזול במשחק נגד הולנד.

לייק 1

איך הוא ביטל את האדום זה באמת נראלו בטעות?! זאת תנועה טבעית של הרגל?! הם הכי מושחתים שיש שם.

3 לייקים

לפני ואחרי הכל - התיקו הזה כולו על ברצלונה. צ’אבי ושחקניו היו צריכים לגמור את המשחק הזה הרבה לפני הפנדל (המוצדק) של אספניול, ולא להגיע ליתרון שביר של 1:0 בדקה ה-72. הגול המהיר היה אמור לסמל את תחילתה של דריסה, ולא של נמנמת צהריים.

הכל היה אנמי היום - הקישור, ההתקפה, קצב המשחק. הכל. זה אולי קביל בגלל החזרה מפגרה ארוכה, אבל עושה רושם שבברצלונה לא הבינו שהיום הם משחקים נגד אספניול והכדורים שלהאוז שוכח לקחת.

אבל אחרי שסיכמנו את זה שהתיקו הזה, שכולו הפסד, על ברצלונה - אי אפשר שלא להתייחס למטומטם בצהוב. איך שופט כזה ממשיך לקבל משחקים, ולא קטנים, כשלכל אחד מהם הוא ממשיך לעלות בניסיון לשבור את שיא הצהובים והטירלול של עצמו? לא שולף על משיכות בחולצה, שולף על דיבורים, ולא מוציא אדומים , ברבים (על לבנדובסקי, על דמבלה שבעקבותיו בכלל נשלף צהוב לצ’אבי), על עבירות שצבועות באדום בוהק.

עצוב שאי אפשר לראות משחקים בגלל סתום אחד, אבל מה שעצוב הרבה יותר זה שהוא ימשיך לנהל משחקים של ברצלונה, והאירועים היום רק יחזרו על עצמם. במקרה הטוב.

3 לייקים

גם על ברצלונה, אבל אתה לא יכול לבטל את השיפוט.
גם בנגיחה האחרונה של לבנדובסקי הייתה תפיסה ברורה בחולצה שלא נשרקה ולא קיבלנו פנדל. זה ועוד 10 שריקות מוזרות אחרות היו צריכות להביא לנו את הנצחון למרות היכולת.
למרות שלא שיחקנו טוב, למרות שהכדור לא נכנס, היינו צריכים לנצח מול 7-8 שחקנים של אספניול פלוס פנדל בדקה 99, אם השופט היה שורק נכון.

לייק 1

אני מסכים עם אייל לגבי ברצלונה האנמית.

אבל לאוז הוא מסוג השופטים שאתה מראש יודע מה אתה תקבל ממנו אספניול מול ברצלונה אתה יודע מה אתה תקבל מראש ממנה. ומי שמשבץ שופט מסוג הטמבל הזה למשחק כזה הזמין את התוצאה הזאת מראש וקיבל את מבוקשו.

אפשר ובצדק לדבר על ברצלונה האנמית , פאטי שבאופן מאוד כואב ללב נראה שלא חזר מהפציעה ועוד על על אפס מחשבה יצרתית של צאבי. אבל מצטער, השופט הוא איש המשחק והאמת היא שצריך ולשאול את עצמנו למה במשחקים של ברצלונה השנה השיפוט הוא באופן ברור חד צדדי ומוטה . זה השאלה הגדולה.

לייק 1