מחזור 16: בורחים לצמרת עם 0:2 נהדר על סוסיאדד, בנזמה נפצע| ויניסיוס, יוביץ'

לקראת סוסיאדד| כשהמצב בטבלה נהדר אך היכולת הרבה פחות, ריאל מדריד יוצאת מחר (שבת, 22:00) למשחק חוץ קשה מאוד באנואטה בתקווה להתגבר על העייפות (אם המאמן שלה יעזור לה) ולהתחיל ברגל ימין את השבוע האימתני המצפה לה. קאסמירו שבסכנת השעייה צפוי לפתוח, קרבחאל יחזור על חשבון לוקאס, סילבה בחוץ אצל היריבה. הכל לקראת המשחק - כאן

image

סטטוס ריאל מדריד:

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי חמישה ניצחונות ליגה רצופים וכשהמצב בטבלה נהדר אך ברור שיכולת ב-0:1 על בילבאו ממש לא תספיק ואיבוד נקודות, חלילה, מרגיש כמו עניין של זמן. בפני אנצ’לוטי, שסופג ביקורות על כך ששוחק את השחקנים (“קרוס ומודריץ’ היו צריכים בלון חמצן”, קטל אלברו בניטו) עומד שבוע אימתני שכולל גם את אינטר והדרבי, ותוצאות טובות יוכלו לתת לריאל פוש אדיר בדרך לאליפות מספר 35. גם אנצ’לוטי מבין: “זה משחק שמהווה מבחן עבורנו, סוסיאדד קבוצה שמשחקת נהדר וגם המספרים שלה מראים את זה”, אמר המיסטר. ריאל פוגשת את היריבה היחידה עליה לא הצליח לגבור אשתקד בליגה וברור שזה אחד המשחקים הקשים בספרד. בינתיים מאזן החוץ שלנו בכל המסגרות הוא טוב – 9-1-1.

אנצ’לוטי דבק בעמדתו וטוען שהשחקנים לא עייפים – נו מה חדש. המספרים דווקא מראים אחרת - שישה שחקנים כבר חצו את רף 1,500 הדקות ויחד עם משחקי הנבחרות – מעל 2,000. “השחקנים לא עייפים, הם במצב מצוין. פינטוס? לא, הוא לא אמר לי שום דבר ולא הזהיר אותי”, הוסיף המאמן. כידוע לכם, קאסמירו נמצא בסכנת השעייה מהדרבי. יש לו ארבעה צהובים ואם יפתח מחר, וכנראה הוא יפתח, ולא ייזהר – הוא ייעדר מהקרב נגד צ’ולו. “אזהרה לגבי קאסמירו”, נכתב במדויק בתקשורת על הברזילאי שנמצא בכושר ירוד מאוד. אנטוניו בלאנקו, הקשר האחורי היחיד הנוסף בסגל, שיחק העונה רק 36 דקות ולא פתח באף משחק. אשתקד קאסמירו שיחק והצליח להימנע מצהוב נגד סביליה, בדיוק לפני הדרבי, אולם לפני שנתיים זינדין זידאן לא לקח סיכון ונתן לו מנוחה נגד ולנסיה במאסטייה רגע לפני הקלאסיקו. פדה למשל לא מרגיש בנוח בתפקיד הזה.

“אנחנו לא חושבים בכלל על הדרבי או על אינטר”, אמר המאמן שהוסיף כי קאסמירו סופר-חשוב, מוסיף לקבוצה בלאנס ולצעירים ‘אין את הניסיון הרב שלו’. “אני לא יודע אם קאסמירו-קרוס-מודריץ’ יכולים לשחק את כל המשחקים ברציפות. אני קודם כל חושב על סוסיאדד. אם קאסמירו ישחק מחר ויקבל כרטיס צהוב ולא ישחק בדרבי – הכל בסדר, זה שום דבר”. אנצ’לוטי גם לא אוהב את השאלות על הרוטציות: “זה לא פייר להגיד שאין רוטציות. אני משנה בכל משחק הרכבים, יש שינוי אחד או שניים”. אחד כזה יהיה בוודאות מחר כאשר דני קרבחאל יחזור על חשבונו של לוקאס ואסקס. השאר? אדן הזאר השלים עוד כמה ימי אימון ו(“הוא מוכן לשחק. עד היום הוא לא עשה את מה שציפו ממנו”), גארת’ בייל מתקרב לקאמבק אך לא בסגל וזו תמיד השאלה: מרקו אסנסיו או רודריגו.

הקבוצה זקוקה בדחיפות לשחקן שיוריד עומס מבנזמה שנמצא ב"מוד דחיקה" במשחקים האחרונים, כבש ממצבים מאוד קלים וכמעט לא עזר לקבוצה בבניית מהלכים כפי שאנחנו רגילים, וכנ"ל ויניסיוס זוכה לשמירה כפולה ואף משולשת. “ויניסיוס יודע שהיריבות מכינות לו שמירה מיוחדת. הם מצליחים מאוד, קשר לשנות מחשש לשבור את הדינמיקה. כמובן שיש לנו מחליפים”, אמר המיסטר ובעצם לא אמר כלום. המאמן מצא זמן גם לפרגן לקורטואה הנפלא. אלא שכמו שנכתב בספרד – “זה שהוא המצטיין של ריאל כל הזמן אלה חדשות רעות”. רק אל עבר חמישה שערים נבעטו יותר כדורים מאשר מול טיבו. “הוא הציל אותנו, הוא טוב מאוד”, החמיא המאמן והתייחס גם לחולשה בכדורי הגובה. “עלינו להשתפר במיקום, זה נכון. מול סביליה היינו רעים”. במשחקו ה-150 במועדון (115 בליגה), טיבו רוצה לשמור על שער נקי אבל חשוב מכך – לעזור לקבוצה לקחת עוד שלוש נקודות. הרבה מונח על כתפיו.

Los jugadores del Madrid celebran el gol de Benzema al Athletic.

משחק חשוב מאוד לפנינו

ריאל מדריד – הרכב משוער: טיבו קורטואה| דני קרבחאל, אדר מיליטאו, דויד אלאבה, פרלאן מנדי| קאסמירו, טוני קרוס, לוקה מודריץ’| מרקו אסנסיו, ויניסיוס ג’וניור וקארים בנזמה

מה המצב סוסיאדד?

ריאל סוסיאדד מגיעה למשחק מהמקום השלישי הנהדר בטבלה אלא שהיא בתקופה קצת פחות טובה. היא נכנעה 2:1 למונאקו במחזור החמישי בליגה האירופית ומסתכנת בהדחה לקונפרנס ליג ורשמה גם הפסד ליגה ראשון מאז מחזור הפתיחה כשמעדה מול אספניול (1:0) בכל מקרה, הצבע חזר לפנים שלה וגם הביטחון עם ניצחון 0:4 בגביע המלך על פאנדריה פולידו הקיקיונית במשחק ברביעי. בגדול, הבאסקים חולמים על הכרטיס לליגת האלופות ורושמים עונה גדולה. הם אף הוליכו את הטבלה בין המחזורים 9-13 ו-29 נקודות בשלב הזה לא היו להם מאז עונת 2009-10. בעידן הנוכחי, רק בעונת 2002-03 ההיסטורית לסוסיאדד היו יותר נקודות אחרי 15 מחזורים. אין ספק שאימנול אלגואסיל, שאוטוטו סוגר שלוש שנים בקבוצה – עושה עבודה נהדרת. “גם בהפסדים לא איבדנו את שמחת החיים, עשינו את הדברים היטב”, הוא אומר בחיוך. מיקל אויארסבאל ואלכסנדר איסק הם עדיין המוציאים לפועל.

אימנול ניצח את ריאל שלוש פעמים והפסיד לה רק פעמיים בשבעה משחקים. הוא החמיא לא מעט לריאל במסיבת העיתונאים אך הדגיש כי במשחק בית הוא מצפה מהקבוצה שלו לנצח. סוסיאדד טרם הפסידה העונה בסאן סבסטיאן. לולמעט ההפסד לברצלונה בקאמפ נואו במחזור הפתיחה, היא אתגרה את הגדולות כשסיימה בתוצאות תיקו נגד סביליה (0:0 ביתי) ו-2:2 נגד אתלטיקו בחוץ. “מסובך מאוד לפגוש את ריאל. היא במקום הראשון ומאיימת הרבה על השער. יש לה סגל מעולה ויניסיוס תמיד היה עושה לנו צרות כך שאני לא מופתע מהיכולת שלו. אבל אנחנו משוכנעים שאפשר לנצח אותה. אני רוצה שהאוהדים יהיו גאים בקבוצה שלהם במשך כל 90 הדקות”.

הבאסקים ייאלצו להסתדר ללא שני שחקנים חשובים במרכז השדה – הקוסם דויד סילבה שימשיך להיעדר בשל פציעה (לא שותף גם נגד אספניול ורשם רק בישול אחד העונה), ומיקל מרינו שהגיע אפילו לנבחרת ספרד. הקשר הוא השני במספר הדקות של הקבוצה העונה. אסייר יירמאנדי מזמן מחוץ לעניינים אך חדשות טובות הגיעו מכיוונו של איגור זובלדייה שנותר מחוץ לסגל ממשחק הגביע בשל פציעה וכעת הוא כשיר. ייתכן והוא יחליף את אריץ אלוסטונדו כשמקומו של רובין לה נורמנד מובטח. כמובן שיהיה זה הרכב שונה לגמרי מחר. מקומו של ענדאן ינוזאי בצד ימין מובטח ונראה המאמן ישחק 4:4:2. אלכס רמירו ששמר שמונה פעמים על שער נקי העונה יחזור לשער. ההגנה של סוסיאדד היא הכי טובה בליגה יחד עם סביליה ובילבאו.

בכל מקרה סוסיאדד מאופיינת בכדורגל ההתקפי והיפה לעין שלה. אויארסבאל ממשיך את הנסיקה שלו ויש לו שישה שערי ליגה העונה על אף שנעדר כמעט חודש וחצי בגלל פציעה. אם ימשיך כך יוכל לקבוע שיא קריירה (13 שערים). נגד הפריקוס הוא כבר חזר להרכב. “אני מחכה למשחק הזה עם הרבה מוטיבצייה, אלה משחקים שכיף לשחק. אזלו הכרטיסים מצד הקהל שלנו ואי אפשר לבקש יותר”. הוא מתאר את ה-3:4 בברנבאו בגביע המלך, כשסוסיאדד הדיחה אותנו – “כרגע בו הבנו שאנחנו יכולים לעמוד נגד קבוצות כאלה, נגד כל קבוצה, שאם נשחק טוב – ננצח”. אלכסנדר איסק שהאריך את חוזהו בקיץ וקשר את עתידו עם המועדון, כבש שישה גם הוא, מחציתם בליגה וכולם תוך שבוע בחודש אוקטובר. בפן ההתקפי העונה זה עדיין לא זה עם 19 שערי זכות בלבד, אך השלם גדול מסך חלקיו. הקבוצה קיבלה “חיזוק” או יותר נכון עידוד מצ’אבי אלונסו, מאמן קבוצת המילואים, שאהב לשמוע את המחמאות של אנצ’לוטי ("אם הייתי צריך לבחור בשחקן שיהיה מאמן גדול – אחונסו) אך אמר: “אני אסיר תודה על המילים שלו, אנחנו בקשר ולמדתי ממנו המון. אבל אני מקווה שסוסיאדד תנצח מחר”.

Isak sigue celebrando su gol al Mónaco, mientras Oyarzabal regresa ya...

ריאל סוסיאדד – הרכב משוער: אלכס רמירו| אנדוני גורוסבל, איגור זובלדיה, אריץ אלוסטונד, דייגו ריקו| עדנאן ינוזאי, מרטין זובימנדי, אנדר גוברה, אנדר באראנטקסה| מיקל אויארסבאל ואלכסנדר איסק

היסטוריה ומפגשי עבר::

המפגש מחר יהיה ה-75 בין ריאל סוסיאדד לריאל מדריד. בשלושת המשחקים האחרונים ניצחנו רק פעם אחת, אבל אין ספק שהמגרש שהיה מאיים יחסית בסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000 – כבר הרבה יותר ‘ידידותי’. בשנה שעברה, במחזור הפתיחה, ריאל, ביכולת לא מרשימה בכלל – סיימה בתיקו 0:0 באנואטה, במה שהיה התיקו המאופס הראשון שם מזה כמעט 40 שנה (1982-83). בשלהי ‘אליפות הקורונה’ ריאל השיגה 1:2 סופר-חשוב במחזור ה-30 בזכות פנדל של ראמוס ושער של בנזמה. גולאסו מהיר של ברהים לא הספיק לנו בהפסד 3:1 בעונת 2018-19 החשוכה, אבל זידאן לפחות ניצח בשלושת ביקוריו הראשונים במגרש הזה כמאמן – 0:1 קטן-גדול של בייל במחזור ה-36 בעונת 2015-16, 0:3 ענק בעונת הדאבל במחזור הפתיחה – שוב בייל, הפעם עם צמד, ושער של אסנסיו, ו-1:3 בעונת 2017-18 כשגם הפעם בייל כבש שער ענק. הוולשי אהב את היריבה הזו.

Real Sociedad 0 - Real Madrid 0: resumen, resultado y goles. LaLiga Santander - AS.com

ראמוס מנסה ללא הצלחה בעונה שעברה.

אותו רצף שלושה ניצחונות רצופים היה לנו גם ב-2007 (משחק הקאמבק של בקהאם שהבקיע) 2011 ו-2012, כשרצף הניצחונות הכי ארוך שלנו הוא שישה – החל מה-1:3 מ-1959-60 ועד ה-1:2 בעונת 1969-70. ב-1961 ריאל ניצחה 0:4, תוצאה שחזרה על עצמה גם בעונת הדסימה עם אנצ’לוטי – ייראמנדי, בייל, פפה ומוראטה כבשו, אך הניצחון הכי גדול היה 1:5 בעונת 1992-93. המאזן עד היום במשחקי החוץ באנואטה: 30 ניצחונות לריאל מדריד (40%), 22 תוצאות תיקו (30%) ו-22 ניצחונות לסוסיאדד (30%), יחס שערים 115:126 לריאל. אנצ’לוטי יעדיף לשכוח את המשחק בעונת 2014-15 כשריאל הובילה 0:2 משערים של ראמוס ובייל אך התפרקה והפסידה 4:2.

מעונת 1997-98 ועד 2004-05, כשרונאלדו-פנומנו כבש צמד מאוחר ברצף הניצחונות עם לושמבורגו שלא הספיק לאליפות – ריאל ניצחה במגרש הזה רק פעם אחת – 1:4 כביר בעונת 2000-01 והיו לה גם שלושה הפסדים רצופים – 3:0 בעונת 2001-02 כשהראש של הקבוצה בגמר הצ’מפיונס, 4:2 במשחק העונה ב-2002-03 מול צ’אבי אלונסו הנפלא וחבריו, כשרונאלדו ופורטיו רק צימקו; ו-1:0 במחזור סיום הסיבוב בעונת 2003-04. נספר לכם שבמשחק הראשון בין הקבוצה נכבשו לא פחות מתשעה שערים: הבאסקים ניצחו 4:5, ניצחו גם בשני המשחקים הבאים וריאל הגיבה עם חמישה ניצחונות חוץ – מרשים. היה גם 3:6 מרתק ב-1953-54 ואתם תופתעו – די סטפאנו לא כבש. המאזן בכל משחקי הליגה – 148 – 26:83 לריאל מדריד בניצחונות.

כותרות העיתונים הבוקר לקראת המשחק נגד סוסיאדד::

image

שער המארקה: עם טיבו קורטואה החומה בצד אחד ומיקל אויארסבאל, מלך שערי סוסיאדד, בצד השני – נכתב “ריאל מחפשת לתת עוד מכה גדולה לליגה מול היריבה שיכולה להתפוצץ”. בעיתון דיברו על כל המחזור – “שבת רותחת” עם ארבעה משחקים גדולים בהן לוקחות חלק כל חמש המוליכות מה שיהווה מבחן לפני מחזור הסיום בצ’מפיונס.

בפריויו באתר נכתב: “המוליכה מבקרת באנואטה בגמר הראשון שלה מתוך שלושה תוך שבעה ימים, כשאינטר (שלישי) ואתלטיקו מדריד (ראשון) מחכות לה בהמשך”. “ריאל צועדת בהתמדה, עם שבעה ניצחונות רצופים, אבל ביקור באחד המגרשים הקשים בליגה יכול להיות בעל משמעות רבה. סוסיאדד היא אחת מאלו שמנסות לא לוותר עדיין על האליפות. אין ספק שזה קרב בדופק גבוה באנוטה. ניצחון ללבנים - פירושו להזיז הצידה גם את הבאסקים שהיו במרחק עשר נקודות. אם ריאל תפסיד, הליגה תקבל חיים חדשים, כשאתלטיקו למשל תראה את הפער מצטמק ויהיה לה משחק אחד חסר”. “על התוצאות לא ניתן להתווכח אך השאלה היא האם ריאל תשחק טוב יותר אחרי העייפות בניצחונות המייסרים בבית נגד סביליה ובילבאו. ריאל הראתה סימני חולשה”. על היריבה נכתב כי ינוזאי באנקר ואויארסבאל ואיסק מסוכנים מאוד כמובן כאשר דויד סילבה בחוץ. ההרכבים? קרבחאל יחזור לעמדת המגן הימני, רודריגו במקום אסנסיו, מסתמן.

שער ה-AS: “קרב טופ על הגג”| "מבחן גדול לריאל באנואטה כאשר שמו במוקד את ויניסיוס ובנזמה בצד אחד ואויארסבאל ואיסק מן הצד השני| עוד ישנו ציטוט של אנצ’לוטי ממסיבת העיתונאים כשאומר: “הייתי רוצה להיות (אם היה שחקן היום) – בנזמה או הולאנד”| בפריויו הזכירו כי איסק היה יכול להגיע לריאל עצמה לפני חמש שנים. עוד: “קרבחאל חוזר בזמן שקטע העלייה הקשה מתחיל, יש ריכוז מאמצים על מעט מאוד רגליים”. נכתב כי הסגל כביכול עמוס אבל יש לא מעט ‘נעלמים’ כמו איסקו והזאר. ב-AS אומרים שלא לפסול אפשרות שפדה יחליף את קאסמירו, כן בגלל אותה סכנת השעייה ועוד נכתב כמובן כי זו לא העונה הכי טובה של הברזילאי.

כתבה אחרת עוסקת באיסקו: “הוא חסום”, נכתב. לקשר אין הצעות לקראת חלון ההעברות בינואר וגם בקיץ אף קבוצה רצינית לא חשקה בשירותיו. בגיל 29 המחסור בדקות משחק מכביד עליו. נזכיר כי אנצ’לוטי התייחס לקשר במסיבת העיתונאים והבהיר שוב שלא הייתה שום תקרית ביניהם. הוא גם הסביר מדוע איסקו לא משחק – עניין מקצועי וקצב משחק.

“שני זוגות” – נכתב על בנזמה-ויניסיוס ואויארסבאל-איסק. נטען כי צמד החלוצים של סוסיאדד מאתגרים את בנזמה ו-ויני שהם ‘הצמד בכושר הכי טוב בכדורגל כרגע’. בנזמה כבש בחמישה מששת המשחקים האחרונים ויש לו 17 שערים העונה, יחד עם שמונה בישולים כלומר אחראי ל-25 בכל המסגרות. בליגה, 12 השערים שלו העניקו לקבוצה עשר נקודות. ההשפעה של ויניסיוס לא רחוקה מזה – 11 שערים ושבעה בישולים, כשבליגה היא כבש תשעה שערים שהיו שווים שמונה נקודות. הם השתתפו ב-36 מ-47 השערים של ריאל. אויארסבאל כבש העונה שישה שערי ליגה בעשרה מחקים והוסיף בישול. כל השערים שלו היו שווים עשר נקודות. חמישה מהם היו השער הראשון. איסק הוא המלווה שלו, עם שישה שערים ושני בישולים.

הם מעולם לא שיחקו יחד אבל ברור לכם שכריסטיאנו רונאלדו הוא המודל של ויניסיוס. “הוא עובר תהליך כמו של כריסטיאנו”, נכתב ב-AS על הברזילאי. כמובן שהוא לעולם לא יהיה כמו מר שער למשחק, ועדיין. אי אפשר לא לשים לב להתקדמות שלו. השער המהפנט שלו נגד סביליה היה דומה מאוד לשער הנפלא שכבש רונאלדו נגד אוססונה בברנבאו בעונת הדסימה, גם אז אנצ’לוטי היה על הקווים. ואחרי הדריבל הנפלא של ויניסיוס נגד שחטאר כבר במועדון צייצו והשוו לשער של רונאלדו נגד גלאטסראיי.
על סגנון המשחק כמובן אפשר להתווכח אבל ויני ‘ספג’ הרבה מכריסטיאנו ולמד ממה שהוא עושה. הוא התחזק מנטאלית משני רגעים קשים שעבר – הפציעה נגד אייאקס אחרי שפרח תחת סולארי, וכאשר זידאן הודיע לו שהוא לא פותח במשחק הגומלין נגד מנצ’סטר סיטי בברנבאו. על העבודה הפיזית שלו אין עוררין. הוא ניצל את הקורונה כדי לשפר משמעותית את פלג הגוף העליון שלו, בזכות מאמן כושר צמוד, הוא הפחית את אחוזי השומן והעלה מסת שריר. יש לו שף פרטי שאחראי על הארוחות, תמיד בתיאום עם המועדון ומקפיד גם על מנוחה והתאוששות. הוא כבר זכה לכינוי ‘גלאקטיקו’ בזכות השיפור וסגנון המשחק שלו. הוא הפך לאחד השחקנים הטובים בעולם

משחק חשוב מאוד הערב בפתחו של שבוע אימתני. ניצחון ייתן לנו דחיפה עצומה. מעידה? העיתונאים כבר מוכנים עם הטקסטים - אין רוטציות, ההגנה מפשלת, חסר שחקן שיביא ערך מוסף חוץ מבנזמה ו-ויניסיוס; כפי שזכור לכם היטב, סוסיאדד היא הקבוצה היחידה שלא הצלחנו להכניע בעונה שעברה. אותו 0:0 במחזור הפתיחה אשתקד מבחינתי סימל את העונה שבפתח - הזאר פצוע, ויניסיוס עדיין לא היה בשל, קבוצה אפורה שמתקשה להבקיע ועוד ועוד. סוסיאדד חזקה מבילבאו. היא טובה ומגוונת ממנה התקפית עם שחקנים נפלאים גם בלי דויד סילבה, והגנתית מאתגרת לא פחות ממנה. אני מאוד מקווה שהשחקנים מעין ‘שמרו כוחות’ נגד בילבאו. הערב זה לא יספיק.

אנצ’לוטי צריך לעזור לקבוצה שלו, ולהפתיע. אני חושב שהמשחק נגד אינטר חשוב מאוד, ריאל חייבת לסיים ראשונה כדי לנסות להימנע מהגרלה אכזרית בשמינית הגמר - אנחנו לא בטופ של אירופה. לכן צריך מנוחות, ועכשיו, כדי שלא ניפול מהרגליים. בשורה התחתונה, בלי ללכת סחור-סחור - הייתי מעלה גם את פדה וגם את קמאבינגה ומפתיע את סוסיאדד עם קישור פחות ‘מהנדס’, כלומר ללא קרוס ומודריץ’ - ויותר פיזי, מהיר וישיר וכך גם יהיה קל לבנזמה ו-ויני. אנצ’לוטי יוכל להעביר מסר ולהעיר את פדה ולהחזיר את קמאבינגה - אני מאמין בכם, גם במשחק כזה. זה ייתן להם טונות של ביטחון. פדה יוכל לעזור לנו עם כוח הפריצה שלו גם אם הוא לא ממש עמד בציפיות שלי מפתיחת העונה. קמאבינגה מוכן לקרב הזה. גם ספסול של קאסמירו אפשרי.

אתם יודעים, ליקויים גדולים אי אפשר לתקן ביום וחצי של אימונים אבל אוי ואבוי אם השחקנים לא יהיו יותר מרוכזים במצבים הנייחים - ובכלל - עוד אגסיביות מצד אלאבה וקריאת משחק חכמה מצד מיליטאו. סוסיאדד פחות מגביהה לרחבה, ועדיין, אך שחקן הגנה שלנו לא היה טוב נגד בילבאו, אפילו לא מנדי. קורטואה רושם את משחקו ה-150 בקבוצה הערב. אי אפשר לצפות ממנו שיהיה בשיאו בכל ערב.

קרבחאל צריך לשחק בביטחון ולא להיות עם הפנים לשער שלו. אם המגנים לא יצטרפו להתקפה, אם זה יהיה שוב אותו קישור שבלוני - שוב יהיה יותר מדי עומס על בנזמה ו-ויני. אני חושב שאצ’לוטי, כמונו פחות או יותר, באמת לא מצליח להחליט לגבי אסנסיו ורודריגו אז הוא שומר את שניהם בתמונה, וזה בסדר. אני הולך עם המהירות של הברזילאי. מסתכל לספסל והסגל שלנו הוא עמוק רק בכאילו. זה לא שאם יהיה 0:0 בדקה ה-60 והזאר יעלה מהספסל אני אאמין שיקרה משהו. גם לא יוביץ’ ולא איסקו. אחרי תרדמת קלה, שוב נצטרך שבנזמה ינצח לנו את המשחק. ואולי איזה 0:1\1:2 דחוק בשיניים כמו בעונה שעברה, עם המצבים הנייחים, משהו של קאסמירו כזה. האללה מדריד

משחק מאוד חשוב היום. ניצחון היום בתוספת של ניצחון בראשון הבא נגד אתלטיקו ואנחנו בעמדה הכי טובה שיכלנו לבקש.

קרלו “השחקנים לא עייפים” אנצ’לוטי ממשיך לעשות רוטציות רק באגף ימין. אנחנו נשלם על זה ביוקר, השאלה רק מתי. מאכזב לראות איך הוא לא למד כלום מהקדנציה הקודמת שלו פה. כרגע המכשול הכי גדול שלנו העונה זה חוסר הרוטציות של אנצ’לוטי.

הדקה החמישית וכבר ספרתי שש מסירות אחורה של קרבאחל. איפה דני הישן :confused:

עריכה בדקה 45: מספר מסירות אחורה - over 9000. זה כבר מביך הוא פשוט מסרס לריאל התקפות.

וזה מה שקורה כשאתה לא עושה רוטציות.

אוי לא! רק לא הוא! :man_facepalming:

הכתובת הייתה על הקיר.
בהצלחה לנו בשבוע המטורף הזה בלי השחקן הכי טוב שלנו והרכב ראשון שנופל מהרגליים.

זו הייתה גם התגובה הראשונית שלי.
במחשבה שנייה, גם כשהיו מאמנים שעשו רוטציות נרחבות בנזמה לא באמת היה חלק מהן, אני גם מאוד לא אוהב את הדבר הזה, אבל בוא לא נשקר לעצמנו שבנזמה היה נכלל באזשהי רוטציה בקבוצה.

ההבדל הוא שפעם בנזמה היה נח שבועיים כל פעם שהייתה פגרת נבחרות. מאז שהחזירו אותו לנבחרת היו צריכים לתת לו לנוח מידי פעם, ולהשתמש יותר ביוביץ’ ומריאנו.

ברור שאין מה להשוות בין בנזמה לבינם אבל עכשיו במקום לתת להם משחק פה ושם אתה צריך לשחק איתם חודש שלם…

רוטציות נועדו כדי למזער סיכוי לפציעות וגם למנוע תשישות וירידה ביכולת. היכולת שלנו במשחקים האחרונים בירידה.

מה זה בדיוק קשור? זה שלפני עשו דברים לא נכון לא אמור להדליק נורות אדומות? זה לא אמור להשתנות?
איך לך כרגע את אחד משני השחקנים היחידים אצלנו שכובשים שערים באחד השבועות הכי חשובים העונה, לך תתמודד עם זה.

הקישור הזה שולט טוב בכדור, הקישור שעל הספסל גורם לקבוצה היריבה לשלוט הרבה פחות בכדור, מה יותר חשוב בכדורגל המודרני?

אנחנו בגמר ליגת האלופות. יש לי את ויניסיוס ואמבפה, אני יכול להרכיב רק אחד מהם. אני מרכיב את ויני.

מרגיש שאלאבה נמצא פה עשור. כ"כ מחובר לקבוצה!

רק אני לא עף עליו? ראמוס משונמך בגדול, המון טכניקה, מנהיגות וכו’ אבל שייקי וקטן פיסית. אחלה רכש כי הגיע בחינם אבל אני לא יודע אם הוא ברמה כבלם פותח.

מילטאו לעומת זאת בתצוגה אלוהית, תקופה אדירה שלו אבל זה משחק ברמת הוראן נגד בארסה ב2013.

עדיף היה שהיית מחכה עם זה לסוף המשחק, לקחת לוניסיוס גול, פתאום בעט כמו וניסיוס הישן.

לפני 4 חודשים פרז היה הפראייר ששילם כל כך הרבה כסף על ילדים ברזילאים בינוניים, היום הוא גאון.

אגב, גם רודריגו נראה כמו מישהו שקרוב לעשות את קפיצת המדרגה.

הוא אחלה לגמרי אבל מרגיש לי פרווה מדי בצד ימין. הקרוסים שלו לא מדהימים והוא לא הכי מהיר ובטח שלא חזק. הסיומת שלו טובה אבל הוא לא מסוגל לבעוט חזק אז קשה לו לבעוט מהזוויות שנפתחות לו.
העמדה באגף שמאל מן הסתם סגורה אז אני לא יודע כמה עתיד יש לו בקבוצה, אני הייתי מנסה אותו בחוד דווקא כמעין חלוץ שני, ממה שאני זוכר הוא גם שיחק ככזה בסאנטוס לפעמים

מיליטאו עשה משחק ענק אבל רק לפני יומיים אינייאקי וויליאמס עשה לו בית ספר. עם זאת אני יוצא מהמשחק הזה תקווה שהפוטנציאל שטמון בו אמיתי, מה גם שההתקדמות שלו מאז פתיחת העונה היא מטאורית.

הקבוצה הזאת כל כך שונה מהקבוצה של זידאן. הכל מחובר, הכל עובד. יוביץ’ עולה ואשכרה שם שער ומבשל בישול גדול לויני. קרוס ומודריץ’ אפילו, שחוו רגרסיה, פתאום נראים שוב בגדולתם. פשוט מדהים…

פיזית הוא נראה העונה הרבה יותר טוב, כנראה עבדו איתו בחדר כושר, יש לזכור שאין לו את כמות הדקות שיש לחבר מהצד השני.
יש לו סיומת מצויינת, ואכן מעניין לראות אותו משחק חלוץ.