מחזור 16 :: רק 1-1 מול אלצ'ה בחוץ

לקראת אלצ’ה |

עם סגל כמעט מלא (כולם כשירים חוץ מרודריגו) כשאפילו הזאר צפוי לשחק כשיעלה מהספסל - ריאל רוצה להמשיך את רצף הניצחונות הרצופים שלה כשתתארח אצל אלצ’ה העולה החדשה. מודריץ’ יחזור להרכב? איזה רוטציות יבצע זידאן אם בכלל? וגם: הנתון ההיסטורי

image

סטטוס ריאל מדריד:

ריאל מדריד מגיעה למשחק במצב רוח מצוין אחרי חמישה ניצחונות ליגה רצופים ושישה בכל המסגרות, האחרון שבהם 0:2 על גרנאדה – לא פשוט בכלל. לא פחות מרצף התוצאות, זינדין זידאן יכול להיות מרוצה לשם שינוי מהסגל שלו. תחזיקו חזק: כולם בריאים, חוץ מהילד רודריגו שייעדר כשלושה חודשים - זה כולל גם את אדן הזאר שכבר כבש בראבונה נפלאה באימון. ההערכות הן שהבלגי, שנפצע לפני כחודש נגד אלאבס - ישחק כחצי שעה. אפילו זידאן אישר זאת כשאמר: “הוא יהיה איתנו מחר וישחק מעט”. לוקה מודריץ’ שבתקשורת דווח על כך שהגיע לסיכום על הארכת חוזהו בשנה – זמין אף הוא ואנו מעריכים, ככה בזהירות - שטוני קרוס ינוח.

למעשה זו ההתלבטות של זידאן - מצד אחד הוא רוצה לשמור על הדינמיקה המנצחת, רואה במשחק הזה, האחרון ב-2020 - כקריטי לכל הדיעות, והוא זוכר היטב את הבושות נגד שחטאר דונייצק וקאדיס. מצד שני, בקצב המשחקים הזה, הוא עלול לשחוק את השחקנים ואף נשאל על כך במסיבת העיתונאים, האם העדר הרוטצייה לא מהווה סיכון לפציעות? וזה נכון, מעבר לרענון המתבקש - " יש כאן אנשי מקצוע רבים, לעולם לא נסכן שחקנים. כמובן שיש סיכון זהה לכל הקבוצה כי יש הרבה משחקים ואימונים אבל אנחנו טובים". עוד הוסיף שהוא לא מתרגש מהביקורת, “שום דבר לא מפריע לי, אני עושה את עבודתי. אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה, המשחקים הקשים מגיעים והמבקרים לא ישתנו”. בינתיים הקבוצה “מתחלקת לשניים” - יש את “איזור האפס” הידוע לשמצה, אלא שלא שיחקו כלל, ויש את “כוכבי השש” כלומר אלה ששיחקו את מלוא 540 הדקות ברצף הזה . חוץ מהשוער קורטואה, גם הצרפתים מנדי ו-ואראן שיחקו את כל הדקות יחד עם קרוס, קאסמירו ובנזמה. ללוקאס 513 דקות ולראמוס 450 (נעדר מהפיחואן). בתקשורת בספרד הניחו, שני העיתונים הגדולים גם יחד - שלא נראה רוטציות.

אסנסיו, לאור הבישול והיכולת הטובה נגד גרנאדה, היה אמור להיות"Apunta" כפי שאומרים בספרדית – מתקדם לעבר ההרכב, אך לא בטוח שזה יקרה. מי שלא שיחק כבר שישה משחקים הוא מרסלו שעובד קשה כדי להוכיח למיסטר שכוחו עוד במותניו, זה הרצף הכי גרוע שלו מאז עונת הבכורה. בכלל, מי עוד לא קיבלו דקה אחת? בחבורה הזו נמצאים גם לוקה יוביץ’, אדר מיליטאו (ואראן נסחט עד דקה ב-2020), מרטין אודגור, אלברו אודריוסולה ועוד. לאיסקו 38 דקות בלבד. המאמן נשאל שוב על צמד החמד מרסלו ואיסקו, לצד הדיווחים שלא יהיו שינויים בינואר והאם הם רוצים לעזוב: "על מרסלו ואיסקו: “אני סומך על כולם, אני לא חושב האם הם רוצים לעזוב או לא, איני יכול לשלוט בזה. הם מאוד מחוברים ומתאמנים היטב. זה כואב שאני לא יכול לתת להם לשחק, כולם רוצים, זה החלק הרע בלהיות מאמן. כולם מתאמנים היטב ומקצועיים. כולם יקבלו הזדמנות”. מרסלו שיחק העונה שש פעמים בלבד והיה על המגרש בכל ארבעת ההפסדים - חבל. ועם כל הכבוד להם, יש את אלה שחייבים להמשיך ואפילו זיזו עשה שריר כשנשאל על לוקאס והקפטן: “הוויכוח קיים, כולם יודעים מה אני חושב על הדברים האלה. אני רוצה שהשחקנים יישארו וכמה שיותר מהר”.

כרגיל בחוד יהיה איש השעה קארים בנזמה שישווה את מספר משחקי הליגה של מרסלו וצ’נדו (363). המספרים מתנפחים לאט לאט והעונה יש לו כבר 12 שערים וחמישה בישולים. הוא כבש שישה בארבעת האחרונים. אם אפשר הפעם - לפני הדקות האחרונות. זידאן אמר לקראת המשחק: “אנחנו שמחים מהכושר בו הקבוצה נמצאת. המגרש באלצ’ה קשה מאוד וזו קבוצה שנמצאת במומנטום לא רע. אנחנו רוצים להמשיך במה שאנחנו רוצים”. עוד הוסיף שהוא לא מתרגש מהביקורת, “שום דבר לא מפריע לי, אני עושה את עבודתי. אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה, המשחקים הקשים מגיעים והמבקרים לא ישתנו”. העונה במשחקי החוץ המאזן שלנו לא רע - 17 נקודות מ-28, קבוצת החוץ הטובה בליגה בהתחשב בכך שיש לה שני משחקי עודף על אתלטיקו, עם מפלה בודדת – במשחק ההזוי במאסטייה, ועליה להמשיך בקצב. את 2020, שנת הקורונה, חייבים לסיים ברגל ימין. אחריה יש עוד משחק – נגד סלטה ויגו, ואז פגרה קצרה להתרעננות.

Casemiro celebra el gol que marcó el pasado domingo ante el Granada.

ריאל מדריד – הרכב משוער: טיבו קורטואה| דני קרבחאל, רפאל ואראן, סרחיו ראמוס ©, פרלאן מנדי (מרסלו)| קאסמירו, לוקה מודריץ’, פדה ואלוורדה| לוקאס ואסקס, מרקו אסנסיו וקארים בנזמה

מה המצב אלצ’ה?

העולה החדשה חזרה לליגה של הגדולות אחרי היעדרות בת חמש שנים - סיימה רק שישית וצלחה את הפלייאוף המאתגר כשעברה את סראגוסה וג’ירונה בדרך. למי שזוכר, מדובר בירידה לא ספורטיבית שכן אלצ’ה סיימה את העונה במקום ה-13 אך נאלצה להיפרד בשל בעיות כלכליות. הפעם זה יסתיים אחרת, כך מקווים. הקבוצה פתחה את העונה נהדר עם 10 נקודות מ-15 הראשונות ואפילו דורגה לעשירייה הראשונה אך מאז נובמבר היא במשבר או אם תרצו – נחתה לקרקע: שמונה משחקים ללא ניצחון השאירו אותה במקום ה-16 קרובה-קרובה לקו האדום. זה הרצף הכי גרוע שלה, יותר משבעת המשחקים בעונת הירידה ב-2014-15. במחזור הקודם סיימה ב-2:2 נגד אוססונה כשהיא מפגינה אופי וחוזרת פעמיים מפיגור. “האופציות היו: לנצח או לנצח. שתי הקבוצות יצאו מאוכזבת לפני חג המולד”, נכתב בסיקור במארקה. מחצית משחקני הסגל של אלצ’ה מעולם לא שיחקו בליגה הבכירה עד לעונה הנוכחית.

בקבוצה הקטנה חולמים לנצח את ריאל לראשונה מזה 42 שנה. לאנטוניו בארגאן (33) יש ניסיון. הוא יודע איך עושים זאת. הוא כבר ניצח את ריאל עם ולנסיה בעונת 2014-15 במאסטייה וגם עם בטיס בברנבאו ב-2017-18 כשאפילו זכה לנצח את שער הניצחון של אנטוניו סראביה המגן, אגב, לא נכלל בסגל בחמשת המשחקים האחרונים ומאז פתח בכל עשרת המשחקים והשלים 90 דקות. “יש לנו סגל רחב, אנחנו מסוגלים להתמודד עם כל יריבה”, אמר. “עלינו להיות מרוכזים. ננסה למנוע מהם לסכן ולנצל כל מצב שיהיה לנו. יש לנו התלהבות שאפשר לנצח את אחת הקבוצות הטובות בעולם. זו אחת העונות התחרותיות ביותר איי פעם”.

חורחה אלמירון (49) שקיבל את הג’וב על אף חוסר ניסיונו בליגה הספרדית (המאמן חוסה רוחו מרטין או בכינויו פאצ’טה, עזב את הקבוצה לאחר שהעלה אותה לליגה הבכירה) לא עמד על הקווים ב-2:2 נגד אוססונה שכן הוא חיובי לקורונה וז’סוס מוניוס, עוזרו, ינהל גם את המשחק מחר מאותה הסיבה בדיוק. הקבוצה ביטלה את האימון אתמול בשל מזג האוויר הקשה במגרש. ב-AS הזכירו בפנינו כי המאמן אלמירון מעולם לא חזר על ההרכב הפותח, וגם הפעם מסתמנים שינויים על אף שאין חדש בגזרת הפצועים. דייגו גונזאלס הבלם ונוקו מפולו הקשר ימשיכו להעדר אך הם לא רלוונטיים, מיעטו לשחק. חוסמה סאנצ’ס עשוי להחליף את דני קלבו ו-ויקטור רודריגס עשוי לפתוח בהרכב לראשונה העונה, דווקא נגד ריאל, במקום טטה מורנטה.

הקשר השמאלי פידל מוליך את טבלת הכיבושים עם שלושה שערים העונה (אשתקד תרם עשרה, כמו פרה מייה שעדיין במועדון) יחד עם לוקאס בויה, החלוץ הארגנטינאי-איטלקי המושאל (742 דקות). לפידל יש גם שני בישולים כך שהוא היה מעורב כמעט במחצית משערי הקבוצה (12). הוא כבר שיחק עם הקבוצה בפרמיירה אגב. מוניוס אמר לקראת המשחק: “אוי ואבוי אם לא נהיה אופטימיים, זה היה דבר רע מאוד עבור אלצ’ה ועבור השחקנים כספורטאיים. כמובן שהפתעה יכולה להתרחש למרות הכושר של ריאל. המחצית הראשונה נגד אוססונה לא הייתה טובה. אני לא אחליט עד למועד המשחק מי ייפתח. לדבר על נקודות חולשה אצל ריאל זה יהיה נועז מדי ומוגזם. עלינו להשקיע ולהקריב יותר מהם כי ההבדל בתקציבים ברור. אנחנו שואפים לנצח”.

Boyé celebra un gol con el resto de jugadores del Elche.

אלצ’ה – הרכב משוער: אדגה בדיה| אנטוניו ברגאן, גונסאלו ורדו, חוסמה סאנצ’ס, סאנצ’ו מינו| ז’וסאן, איבן מרקונה, אמילניו ריגוני, פידל, טטה מורנטה (ויקטור רודריגס)| לוקאס בויה.

היסטוריה ומפגשי עבר :

האמת? המאזן לא משהו על אף שההפסד האחרון היה לפני 42 שנה. והנה הרקורד מולכם ב-21 משחקי החוץ נגד אלצ’ה: תשעה ניצחונות (43%), שש תוצאות תיקו (29%) ושישה הפסדים (29%), יחס שערים 19:27 לטובת ריאל. מה שכן – המגמה חיובית עם ארבעה ניצחונות רצופים, האחרון שבהם 0:2 לא קל במחזור ה-24 בעונת 2014-15 עם שערים של בנזמה וכריסטיאנו במחצית השנייה. עונה קודם לכן, בדסימה, זה היה די שוד מצדנו עם פנדל מאוד-מאוד גבולי של רונאלדו בתוספת הזמן רגע לפני הדרבי.

הניצחון הכי גבוה הושג דווקא במפגש הראשון ביניהן כשאלצ’ה המארחת, באוקטובר 1959, כשריאל ניצחה 1:5. די סטפאנו ופושקאש הבקיעו וחנטו הבריק עם צמד. כעבור שנה זה היה שונה לגמרי, 3:4 כשריאל נחלצת מפיגור עוולה ל-1:4 אך כמעט מסתבכת.עם הקינטה דל בויטרה, בשלהי 1988-89, איסידרו דיאס כבר העלה את אלצ’ה ליתרון מוקדם אך ריאל הגיבה די מהר וביצעה מהפך עוד במחצית הראשונה לריאל היה רצף שחור של שישה משחקים ללא ניצחון, מ-1963-64 כשרשמה את הפסד הבכורה שלה לאלצ’ה (2:0) ועד ה-0:2 שהשיגה בעונת 1969-70. אחרי ניצחון נוסף מבלי לספוג (0:1) משער של סבסטיאן פליטאס, הגיעו שישה משחקים ללא ניצחון בהם נכנעה ריאל שלוש פעמים. הקבוצות נפגשו שוב ב-1970 שם נקטעה הבצורת.

Elche - Real Madrid | Photos | Real Madrid CF

במבט על כל משחקי הליגה התמונה שונה מאוד כמובן, שכן בברנבאו היריבה מעולם לא ניצחה. המאזן בכל 42 המשחקים הוא 6:27 לריאל בניצחונות ועוד תשע תוצאות תיקו, יחס שערים 38:108. נגד אלצ’ה השיגה ריאל את ניצחון הליגה הגבוה ביותר שלה – 11:2 בפברואר 1960. פפיו הספרדי כבש חמישייה ופושקאש הבקיע ארבע פעמים.

התגעגעתם לנאומי המוטיבציה שלי לפני משחקים כאלה? דור רומנו עוד כאן. מי שלא יהיה כאן - איסקו שמצפה לילד שלישי ועל כן נגרע מהסגל ברגע האחרון. מי אמר שהוא לא בכושר והפסיק להבקיע?

וברצינות: את הקלישאות על כדורגל יפה אשאיר בצד (היה טוב נגד גלדבאך, באמת, גם הדרבי היה סבבה, פתיחה טובה נגד אייבר ואז חזרנו לסורינו). לטעמי על אף שהיה שבוע חופש שזה די הרבה בימי הקורונה - זידאן צריך להתחיל לעשות רוטציות על אמת, גם בגלל הסופרקופה הממשמש ובא. לא להשתולל, לא לספסל חצי קבוצה כמו מול שחטאר. אבל כן מרסלו במקום מנדי (מחבורת ה-540 - לא החמיץ אף דקה מששת המשחקים), מודריץ’ שיחזור במקום קרוס, גם לוקאס המנוע נשחק עד תום ו-ויניסיוס ואסנסיו ראויים לצ’אנס יחד. בנזמה עדיין הגולר היחיד שלנו באופן עקבי גם אם קאסמירו פה וראמוס שם מצליחים לכבוש.
לגבי הזאר אני אוהב את הסבלנות כלפיו אבל כמובן שאפקט הצמר-גפן הזה נגרר זמן רב מאוד, אני לא מאמין שהוא כבר ישחק עונות עם 30 משחקי ליגה אצלנו לדוגמא.

בכל מקרה צריך לנצח היום ולא רואה שום סיבה לא לפתוח חזק מה שנקרא. יודע שיהיה קשה במגרש הצר הזה וחוסר הכישרון שלנו, אבל אסור לתת לאתלטיקו לברוח. אגב, אנקדוטות לסיום: א) ה-11:2 ההיסטורי, הניצחון הכי גבוה שלנו בליגה ב) השוד שלנו נגדם בעונת הדסימה שבוע לפני הדרבי, פנדל שהמציאו לטובתנו.

המציאות הנוקבת הזו כשמסתכלים על ה11 שעלו הערב, אותו הרכב שהיה קטסטרופה לפרקים מאז שכריסטיאנו איננו. מוזר מדי שעברו יותר משנתיים ואנחנו עדיין מצפים גדולות מאותה אסופת שחקנים שהוכיחה שזה פשוט גדול עליה.

מאידך, לא ייאמן שזידאן מפיק מאותו חומר שלופטגי וסולארי ניסו להנדס ונכשלו נחרצות, קבוצה שרצה לאליפות. ושום מילה על בארסה.

לוקה מודריץ׳ טופ 10 שחקני ריאל מדריד הגדולים בכל הזמנים.

Change my mind

מאיפה הביאו את השופט הזה? צהוב מגוחך של ראמוס, עבירה דימיונית של קסאמירו בחילוץ כדור, פנדל עוד יותר דימיוני ושום כרטיס על הדריכה על לוקאס.

למי אכפת מהשופט? היו לנו 45 דקות מול קבוצה שלא ניסתה שום פעולה התקפית. פתחנו רע מאוד את המחצית השנייה והכנסנו את אלצ׳ה לעניינים עם פנדל מטומטם. את המשחק הזה צריך לנצח גם אם פיקה שופט אותו.

קח אוויר גבר. לכדורגל רע אנחנו רגילים. אפשר לבכות על עוד דברים במקביל.

תבכה על מה שאתה רוצה גבר, אבל בוא אספר לך משהו- לא בגלל השופט אתה ב 1-1.

מילא אם הייתי כותב את זה. בכל מקרה, תודה על ההבהרה. רק אציין שלנו ולשופט מותר להיות גרועים באותו יום.

מממממ אם הגיע לקבוצה פנדל שלא נשרק אז כן השופט לקח 3 נקודות.
האם אפשר היה לנצח למרות הכל? כן.
האם זה אומר שהשופט השפיע על התוצאה? גם כן.
למה זה סותר?
אם נהג עבר באדום ואני נכנסתי בו, האם זה אשמתי? ברור שלא, אבל כנראה שהייתי יכול למנוע את התאונה אם הייתי נוהג טוב יותר, אבל עדיין התאונה נגרמה באשמת האדם שחצה באדום.

את הקבוצה שלי אני אשפוט בהחלט, אבל זה לא אומר שזה מוצדק לא לתת לנו שריקות.
האם האליפות שנה שעברה הגיעה לנו? כן. אבל כמה שריקות פחות טובות של השופט ולא היינו זוכים. האם למרות אותה יכולת אנחנו פתאום לא היינו ראויים לאליפות?

בכללי כל אליפות מוכרעת על רגעים, אבל גם ברסה הגדולה של פפ לא הייתה זוכה בכלום עם פתאום היו מקבלים פחות שריקות לטובתם. (לא רומז לשום דבר לא מוצדק).

מרסלו פשוט מקולל, שלא בצדק כמובן. אני מת שיצא לו ניצחון כבר.

מחצית ראשונה מעולה שהזכירה ימים טובים. מודריץ’ פשוט מושלם. כל פעולה - זהב. זו העונה הכי שלו אצלנו בפער ענק.

אלצ’ה קיבלה מתנה מכלום ולדעתי שיחקנו טוב גם במחצית השנייה עד לחילופים, יחסית לבונקר הכביר שעמד מולנו. במצב הסגל הנוכחי, היה עדיף להשאיר את אותם 11 בשעת צרה כזאת. מצד שני, המדיניות הזאת משאירה אותנו בלי אלטרנטיבה נורמלית לבנזמה ביום מאוד חלש שלו.

התוצאה מבאסת אבל לפחות אנחנו נראים כמו קבוצה. יכול להיות שהמרכיב העיקרי פה הוא מודריץ’, אבל עדיין.

בדיוק כמו המתנה שקיבלנו מהשופטים, כך הפעם קופחנו.

מבואס בשביל קרבחאל, שנמצא במגמת שיפור ויזכר כאחראי להפסד, לפחות במידת מה

הבעיה האמיתית היא הפער מאתלטי. הם לא יתנו לזה לברוח להם כל כך בקלות

על המוקד מבחינתי הוא זידאן. הסיבה היחידה שאלצ’ה בכלל ניסתה להיכנס למשחק היתה היתרון של התוקף הימני שלה על מרסלו, ופעם אחר פעם הוא השתחרר לבדו שם. זה מה שהכניס לאלצ’ה בכלל את הרעיון להוציא משהו מהמשחק הזה. בתוספת הצהוב של ראמוס, הוא היה חייב לחזק בחזרה את היכולת ההגנתית של האגף הזה עם חילוף של מרסלו במנדי.

כלפי אסנסיו אין לי טענות, הוא היחיד שניסה לעשות תנועה והרים את הראש קדימה, הבעיה ששאר השחקנים היו סטטיים קצת יותר מדיי. בנזמה קיבל שמירה צמודה ושיחק לבדו בחוד מול יותר מדיי שחקני הגנה. ואסקז זה ואסקז, אתה יודע מה אתה תקבל ממנו ובעיקר מה לא, ולכן אני גם לא בטענות אליו.

ולכן זידאן בעיניי הבעיה העיקרית במשחק הזה. אלצ’ה ניצלה את המעידה שלו בבחירת ההרכב, הוא לא הגיב למעידה הזאת, והשאר היה ניצחון טקטי של דוד מול גוליית.

נו באמת, אולי תאשים את מרסלו בחיבוק הדוב של קרבחל בקצה הרחבה גם.
שום ניצחון טקטי- מתנה מקרבחל, בונקר והרבה מזל. ומרסלו לבדו ייצר שני מצבים של גול בטוח.

מה שהכניס לאלצ’ה את הרעיון זה ה 1-0 במחצית שהיה צריך להיות 3-0

מרסלו היה בסדר גמור, אבל לדעתי אסור שישחק, לצערי ולצערו הוא המנחוס שלנו.

לא מסכים. הוא גרם למספר חורים בצד שמאל שכל בקבוצה אחרת הייתה מסיימת בשער אחד לפחות. בעבר היינו יכולים לסבול את ההפקרות של מרסלו בהגנה כי ידעת שתקבל תפוקה התקפית והיום זה לא המצב. מסכים לגמריי שהוא מנחוס, קיוויתי ממש שהכדור שלו למשקום יכנס פנימה או לפחות שנצא עם 3 נקודות, אבל כמו שאמרת…

לצפות בשחקנים בשלהי הקריירה שלהם זה מחזה מכמיר לב. אתה משחזר אותו בראש לפני שנים בודדות, ולא מאמין שמדובר באותו שחקן.
כבדות, איטיות, אפילו הטכניקה העילאית מתכסה בקורוזיה. פגעי הזמן וקללותיו.
ואז אתה רואה את לוקה מודריץ’.

כמות הפנדלים שריאל סופגת העונה מדאיגה מאוד. אני לא מדבר על אם היו נכונים או לא, אבל יודעים מה, זה רק מדגיש את מה שאני אומר: עצם זה שיש רגעי מחלוקת אם היה צריך להישרק או לא צריך, מראה כמה ההגנה של ריאל תלויה בגבוליות של המצבים האלה. אני בטוח שדופק הלב ללא מעט אוהדי ריאל בכל פעם שהכדור ברחבת היריב, בעיקר כשיש מגע בין שחקן הגנה להתקפה או כשהכדור עולה בחצי גובה מחשש שיגע באיזו יד.

לא מאשים את מרסלו בחיבוק של קרבחאל אבל לא בגלל זה לא ניצחנו. לא ניצחנו כי לא סיכנו את השער בצורה סיסטמטית ואפשרנו לאלצ’ה לחזור למשחק.

ואם תקרא שוב את ההודעה שלי, לא האשמתי את מרסלו, האשמתי את זידאן. זה שהאגף של מרסלו פרוץ זה הדיפולט, ואין לאף אחד זכות להיתמם ולשוב שהוא היה צריך לעשות שם יותר. הוא אף פעם לא עשה, וכך גם אתמול.

טיטי, אני לא מסכים. הצורה היחדה שבה אלצ’ה יצאה קדימה בהתחלה היתה דרך ריגוני. כל עוד שהכדורים לא הלכו אליו הם התגוננו עם 15 שחקנים מאחרי הכדור. הם צברו ביטחון ונכנסו למשחק.

אני לא חושב שזה נאחס שיש למרסלו, אני חושב שהוא נקודת תורפה כשהוא משחק. היום כשהוא לא מביא את הערך המוסף שהיה נותן בהתקפה, החיסרון ההגנתי שלו בולט מאוד, כי אם בעבר התוקף הימני היה בעיקר מגן בגלל מרסלו, היום הוא בעיקר חוגג בגלל מרסלו.

התיקו מבאס. אבל אני חושב שראינו כדורגל טוב, בעיקר ברבע שעה האחרונה של המשחק. המון תנועה בהתקפה ולא רק הגבהות חסרות תכלית לרחבה.

וכמו שנאמר כאן - לוקה מודריץ’.
כל מילה מיותרת.