מחזור 17: ארבעה ימים לפני הקלאסיקו, מסיימים בתיקו 2:2 באנואטה (גריזמן, סוארס)

הסגל למשחק -

ארתור ודמבלה (פציעות), ו-וואגה מחוץ לסגל.
אלבה חוזר לסגל, אז פירפו חוזר ליציע.
גם סמדו חוזר, ויחד עם אלנייה ופרז, הם משלימים את הסגל למשחק החוץ מול סוסיאדד, שנמצאת בעונה נפלאה עד עכשיו.

אחד ינופה, כנראה אלניה או טודיבו.
לא ברור לי למה ג’וניור פירפו ביציע. אלבה רק חזר מפציעה ואין לו מחליף בסגל. אני הייתי משאיר אותו ומנפה שניים מבין טודיבו-אלניה-פרז, כי על העמדה שלהם יש מחליפים אחרים.

אם אלניה פרז והשאר היו לא רעים נגד אינטר החזקה בבית שלה אז למה אתה רוצה לנפות אותם מול סוסידאד שלא יותר חזקה מאינטר?

לגבי פירפו ואלבה זה כבר הטרלה מצידו. אני באמת לא מתיחס יותר אליו בתור איזה שהוא מאמן בעל חשיבה . מבחינתי הוא סתם בול עץ שמקבל החלטות.

אנחנו מדברים על ריאל סוסיאדד באנואטה, זוכר?

יותר חזקה מאינטר בחוץ?

לא אמרתי שיפתחו. אני מעדיף את אלניה על ראקיטיץ בכל יום.

טוב, זה כבר עניין של דעה.
אבל אני לא חושב שזה כזההה הזוי שבבחירה שבין השניים,
כרגע, אלנייה הוא זה שינופה. לדעתי זה עדיף.

באמת תמוה מה שהיה שם ביום שלישי…
אני לא עוקב אחרי אינטר, אבל שני השמות שאני כן מכיר הם לוקאקו ומרטינס ושניהם שיחקו.
למישהו יש הסבר איך הם התפרקו ככה?

וחוץ מזה, היו להם כמה מצבים מסוכנים שנפסלו בגלל נבדל. קצת יותר חדות מול ההגנה הבעייתית שלנו, וזה היה נגמר בתוצאה אחרת.

בכנות, האנואטה יותר מפחיד אותי מאשר סן-סירו כשאין לנו על מה לשחק…

לאינטר היה הרבה על מה לשחק. הסיבה למשחק הלא רע נגד אינטר היה שבמקום כל אמיגוס אף סי בי, נגד אינטר שיחקו לרוב שחקנים שיש להם מה להוכיח. נגד סוסידאד שוב האמיגוס יחזרו. וספוילר אלרט. כנראה הכל היה שוב תלוי על הברקה של מסי שתגיע או לא תגיע.

השחקנים היחידים שיש להם חסינות בהרכב מצידי, זה דה יונג מסי וטר שטגן. בוסקטס בסימן שאלה.

נ.ב אינטר התפרקו רק אחרי השער השני (דקה 86) שזרק אותם לליגה האירופאית? איפה ראית במהלך המשחק התפרקות שלהם?

אני מסכים איתך.

לצערי, המאמן השבלוני שלנו לא ייתן לנו להפתיע עם צעירים בעלי כוח ברגליים ומוטיבציה בלב, וחבל.

אגב, מבחינתי גם מסי ראוי לראות יותר ספסל כאמור.
בגיל 32 אני לא רואה סיבה שישחק בכל המשחקים את כל 90 הדקות. זה גם שוחק אותו וגם לא נותן לקבוצה העתידית להתפתח.

מבחינתי שיעשה “לארסון” לאיזה 2-3 עונות. תן לאחרים להתפתח תחתיך, ותעלה לשים את הגולים כשהמשחק נתקע.
הוא בדיוק השחקן שאנחנו צריכים לתפקיד הזה, והוא כבר בגיל המתאים.

מפה, דמבלה, גריזמן, פרז ופאטי יכולים וצריכים לקחת את המושכות.

לגבי ההגנה… אין לי מילים. ביזיון מסריח מה שהמאמן הזה עושה.
לא מבין למה לזרוק את פירפו ליציע, במיוחד במשחק הראשון של אלבה אחרי החזרה מפציעה.
שערורייתי.

טוב, הוא לא יכול לעשות “לארסון” כי לארסון היה שחקן משלים בשיאו. מסי הוא הטוב בכל הזמנים . זה היה טיפשי אם הוא ישחק בכמות דקות של לארסון. ונגד קבוצה חזקה הוא צריך לפתוח. המנוחה צריכה להיות מול קבוצות כמו מאיורקה, ששם הוא לא מקבל את המנוחה… אבל אז דיון אחר.

שמסי יגיע לגיל 40 הוא כנראה יהיה בתפקיד של לארסון. (מבחינת דקות משחק)

בגיל 40 הוא לא ישחק.
שנינו לא יכולים להתנבא, אבל הוא עצמו מדבר על הקושי הגופני לעמוד בעומסים.

ובין לשחק (כמעט) כל משחק, לבין לעשות לארסון, יש טווח גדול שמסי יכול לנצל לטובות ולטובת הקבוצה.
נכון שהסתדרנו חרא בלעדיו בהתחלת העונה, אבל הסתדרנו. תן לקבוצה שרצה בתחילת העונה המשכיות וחיזוק מצד מסי וסוארז וקיבלת רווח כפול.

אבל עזוב, אני סתם בפנטזיות מטופשות…
לא עם המאמן הזה,
לא עם ההנהלה הזו…

אגב, למישהו יש ספק שסוארז ומסי כבר אחרי השיא שלהם?
טובים ככל שיהיו, המספרים לא משקרים.
ולא שאני רוצה לראות את שניהם הופכים לשחקני ספסל. לא.
רק מורידים קצת את הרגל מהגז, שומרים כוחות, ומפרקים את כל מי שבא מולם כשצריך

dmitrys

אתה זוכר מה כתבתי לך על ההתעקשויות שלו לחזור על אותם טעויות פעם אחר פעם?

היתי מצפה שאחרי שהסיפור של לבנטה ופילזן , הוא סוף סוף ילמד את הלקח. אבל לא. ינפה את פירפו יחזיר את אלבה שיש לנו קלאסיקו ביום רביעי.

יכול להיות שאלבה כשיר לחלוטין ולא יקרה כלום, אבל זה לא ישנה כלום.

אוקי מילא לנפות את אלניה או טובידו. שזה במתחם הלגטימי. אבל זה?

לקחתי מרחק ביטחון, יוסי, עם מסי אתה לא יכול לפסול כלום. הוא באמת עושה דברים לא אנושים. אז אל תתפלא.

תוציא את מסי מהקבוצה, ולמרות שלדעתי , יש סגל שחקנים יותר טוב. אתה תראה שאנחנו עד ינואר- פבואר מאבדים את הליגה.

סוארז זה די ברור, מסי בלי הפציעה של התחלת העונה וחוסר ההכנה, זה לא. ברור שמבחינה פיזית הוא נחלש. אבל הוא מפצה על זה בתחומים אחרים.

בשנה שעברה, מסי היה מפלצת. (אותו דבר בשנה של לואיס אנריקה שהוא עזב) זה שהקבוצה לא מנצלת את זה מספיק זה טרגדיה.

ההרכב -

בחיי שאני יותר מפחד מהעיניים של ראקיטיץ’ בתמונה, מאשר מהמשחק.

שוד.

טוב ריאל קיבלה את הפיצוי שלה על בטיס.

לא אכפת לי כמה זבל שיחקנו, ואיזה מאמן פח אשפה יש לנו שמעמיד קבוצה ככ חלשה.

בעידן שבו יש VAR, אני מצפה ששתי הקבוצות יעלו מחדש כדי לבעוט את הפנדל הזה. גועל נפש.

אין זכר לבארסה של תחילת העונה. זו בארסה מאוד חזקה עם אופי מברזל, כמו בעונות הקודמות. יודעת להעלות הילוך ולהפעיל מכבש בשעת הצורך. וואלוורדה עם חילופים טובים. זה לא הספיק הפעם כי הייתה יריבה רצינית וכי השופט נתן מתנה. המשחק היה יחסית מאוזן עם נטייה לטובת בארסה כי שחקני ההתקפה של סוסיאדד (וויליאן חוסה וכו’) היו מאוד רכים מול השער, ושל בארסה חדים כרגיל.

טר שטגן עם בישול שלישי העונה.

מהשער של סוסיאדד עד הדקות האחרונות, בארסה בקושי שלטה והתקשתה להגיע למצבים

אחראי var.