מחזור 17: ארבעה ימים לפני הקלאסיקו, מסיימים בתיקו 2:2 באנואטה (גריזמן, סוארס)

,תן לי לנחש אתה מאמין למה שכתבת. וראקיטיץ לדעתך הוא איש המשחק?

:slight_smile:

בתור צופה מהצד שראה כמעט את כל המשחקים של בארסה וסוסיאדד העונה, כן. סוסיאדד קבוצה מעולה, ובהינתן האיכות שלה והיכולת של בארסה במשחקי החוץ, ציפיתי ממנה ליותר.

למרות פתיחה רעה של בארסה ופנדל משום מקום, היא הצליחה לארגן את מרכז המגרש, לבלום את ריאל ולבצע מהפך. גם הגול השני של סוסיאדד בא לגמרי משום מקום ומטעות קשה, והביא לה רוח גבית לתקופה קצרה עד שבארסה שוב שלטה בקצב עד הדקה האחרונה ויצרה מצב לגול (פיקה).

בתור צופה נגד בארסה, זה היה מרשים והראה אופי חזק, במיוחד כשזה קורה בחוץ. אם ציפית לקרקס את סוסיאדד, זה לא היה קורה בכל מקרה.

שוד רציני מה שקרה שם בסיום, באמת אין שום סיבה להבין איך הוא לא נגש לואר לפחות.

טר שטגן, מסי ודה יונג, שלושתם הבאנקרים שלנו באחד המשחקים היותר חלשים של כל אחד מהם השנה. רקיטיץ’ כבר לא ברמה ואני מקווה שזה ברור.

עם זאת, ביחס למשחק חוץ קשה כל כך מסורתית וגם השנה ספציפית מול סוסיאדד נהדרת, למרות היכולת האישית הירודה של שחקני המפתח אני לא חושב שהיה משחק ממש רע. משחק סביר ותוצאה סבירה.

קדימה לרביעי.

מה שמעצבן שאין שום הדדיות. איך אפשר להסביר את הפנדל של בוסקטס ואת זה שלא נשרק לפיקה?

אכן שוד.

רק תחשבו מה היה קורה עם זה היה בכיון השני. פנדל גבולי לנו והעלמת עין מפנדל ברור שמונע מסוסידאד נקודות.

נ.ב חבל מבחינת פיקה, זה היה משחק הכי טוב של פיקה מזה כמה חודשים. הלואי שזה מראה על התעוררות שלו.

השופט לא נגש לואר לבדוק, הVAR בודק בעצמו ומודיע לשופט אם יש פנדל או אין פנדל, ואם זה גבולי אז השופט ניגש וההחלטה הסופית היא שלו, אם זה חד משמעי לכאן או לכאן מודיעים לשופט והוא לא צריך לפנות ל VAR.
לא ראיתי את המשחק ולא יודע מה היה שם, רק הסברתי את עניין ה VAR.

אולי ארחיב יותר מחר, אבל בינתיים אסכם ב-2 משפטים:
בהכרח הגיע לנו לנצח? לא. הגיע לנו פנדל? אין צל של ספק.

אגב, עכשיו ראיתי את התקציר ואני חושב שהשופט וה VAR צדקו בשני המקרים של הפנדל.
פיקה ומספר 4 של סוסידאד משכו אחד לשני את החולצה.

וואו, מודה שתפסת אותי מופתע.

או שלא.
לא היה לי צד שתגיד אחרת.

מרשה לעצמי לנחש שבמקרה הפוך הכותרות היו מפוצצות בקיפוח של סוסיאדד.

ובפנדל של סוסיאדד, לא הייתה תפיסה של בוסקטס יחד עם תפיסה של שחקן סוסיאדד?

אם אתה חושב שלא היה פנדל במקרה של פיקה אז לא היה פנדל במקרה של בוסקטס. אין פה אופציה אחרת.

בפנדל הראשון לא ראיתי משיכה בחולצה של השחקן התוקף, ראיתי שתפס את היד, אם תפס בחולצה ורואים זאת בבירור אז גם הראשון לא פנדל.

אתם מעזים להתלונן??? צ’לסי לא קיבלו 20000000000 פנדלים!!!

אהה, אנחנו בפורום שאמור לכבד את עצמו? לא שמתי לב לרגע.

כן. בפנדל של סוסיאדד בוסקטס עמד ומשך שחקן שלא עשה שימוש בידיים, ובפנדל שלא נשרק לברצלונה פיקה משך לעצמו בחולצה.

בכדורגל משתמשים בידיים ולא על כל נגיעה ומשיכה קטנה שורקים, משיכת חולצה זאת עבירה שמיד שורקים בלי שיקול דעת של שופט, בתמונה הראשונה רואים מאבק בידיים ובוסקטס מושך חולצה, בתמונה השנייה החולצה של הבלם(שמושך את החולצה של פיקה) כמעט נתלשת מגופו מהמשיכה של פיקה.
שני המקרים לא דומים, אם יש לך תמונה של השחקן התוקף של סוסידאד מושך בחולצה של בוסקטס אז גם להם לא מגיע פנדל.
אגב, עם ה VAR כמה טיפש צריך להיות כדי למשוך שחקן ברחבה…

לא צריך להיות טיפש.

הנה תראה את השחקן של סוסיאדד, הרוויח נקודה ממשיכה בחולצה.

כי פיקה היה מספיק טיפש למשוך את החולצה של המגן…

השאלה איך ה-var לא רואה את השוד הטקטי שעושה ארנסטו לנשמה של דה יונג…

אגב
היה מרענן לראות אותנו מעלים קצב איכשהו אחרי המחצית, הבעיה שזה לא תורגם לשער נוסף והאוויר יצא.

אגב 2
סמדו פשוט תותח.

ואלוורדה דווקא נותן גב חד משמעי לדה יונג וגם את המושכות בקישור, בניגוד לתחזיות הבלהות על רקיטיץ’ מהקיץ. סיפור ההצלחה החד משמעי היחיד של העונה כמעט (בהנחה שמסי ושטגן מחוץ למשחק).