מחזור 18: נפרדים מ-2023 עם ניצחון דרמטי 0:1 באלאבס| סנטה-לוקאס

לקראת אלאבס

כשהיא בכושר מצוין מצד אחד והסגל קצר מאוד מצד שני, ריאל מגיעה למשחק הפרידה מ-2023 ותקווה עם קצת מזל לסיים את השנה הקאלנדרית בפסגה. קודם כל - לעבור את המנדיסורוסה של העולה החדשה אלאבס. קפה יפתח בין הקורות, ברהים ישמור על מקומו ב-11. הכל לקראת המשחק - רק כאן.

image

ריאל מדריד מגיעה למשחק נגד אלאבס במצב רוח מצוין אחרי 1:4 מרשים על ויאריאל וכשהיא מתגברת על מכת הפציעות אבל בהחלט יש צביטה בלב לאור הפציעה הקשה של דויד אלאבה שהוא הקורבן השלישי העונה לרצועה הצולבת הארורה. ריאל רוצה כעת לסיים את השנה הקאלנדרית בטעם טוב, כלומר עם ניצחון, ואם ג’ירונה הנפלאה תמעד ותפנה לנו את המקום הראשון – דיינו. זה יהיה המשחק ה-61 של ריאל בשנה הזו והמאזן עומד על 41 ניצחונות, שמונה תוצאות תיקו ו-11 הפסדים. העונה הפסידה ריאל רק משחק אחד ב-23 שלה. מנגד, במשחקי החוץ בספרד היא פישלה כבר שלוש פעמים (אתלטיקו מדריד בדרבי ופעמיים אנדלוסיה – בטיס-סביליה) ואפשר לדרוש ממנה יותר. מחר זה לא יהיה קל. “אני מקווה להמשיך במומנטום הטוב של המשחקים האחרונים, להשיג את שלוש הנקודות ולסיים את השנה בטעם מוצלח”, אמר קרלו אנצ’לוטי שגם רוצה חופש. אם ריאל תנצח היא תשיג 45 נקודות אחרי 18 מחזורים, כמו בעונת 2014-15. היו לה רק שנתיים טובות יותר בעידן הנוכחי - בשנתיים הראשונות של ז’וזה מוריניו.

“זו תקופה מאוד מסובכת מבחינת הפציעות, ימים מאתגרים של העונה, ועליי להודות לשחקנים שמתמודדים עם זה נפלא, מה שהסגל הזה עושה בתוך הכאוס ובעומס המשחקים, בצל המזל הרע – זה נפלא”, אמר קרלו וריאל אכן ראויה לכל המחמאות האפשריות. הכדורגל נפלא, התוצאות מעולות, ונשאר המאמץ האחרון בינתיים. כמובן שריאל צריכה להתחזק בבלם אבל זה כבר לא תלוי במי שעל כר הדשא. כל כך הרבה דיווחים עלו בתקשורת ביממה האחרונה, גם רילים ו**סרטונים קורעים מצחוק**. קרלו היה קצת יותר הרפתקן בדבריו ובהתייחסות לכך אמר: “אם יהיה מישהו שטוב עבור המועדון אז נלך לעשות את זה. דיברתי עם המועדון ונעריך את זה בימים הקרובים. יש לנו זמן”. בינתיים ישחקו אנטוניו רודיגר ונאצ’ו, שבספרד נכתב על “שבע הנשמות שלו” – פתח את העונה שוב במעמד נמוך והנה הוא יכול להחיות את חלום היורו עם נבחרת ספרד.

בצל כל הבעיות, ריאל מציגה “קיר מעידן אחר”, כפי שציינו ב-AS. 11 ספיגות בלבד ב-17 מחזורים זה משהו שלא קרה מאז תחילת שנות ה-70. רק פעם אחת היה לריאל מאזן טוב יותר בתולדותיה. מחר, אגב, ריאל תגיע ללא “המנעול” של הגביע ה-14 והגמר נגד ליברפול. אל טיבו קורטואה ואדר מיליטאו שמושבתים מאוגוסט, דני קרבחאל שלא כשיר ואלאבה הפצוע החדש שנותח בהצלחה – הצטרף גם פרלאן מנדי, איך לא. פראן גארסיה יחליף את הצרפתי בצד שמאל ומלוקאס ואסקס נקווה לעוד הופעה טובה כמו עכשיו. מעניין לראות האם אורליאן טשואמני ששולב כמחליף נגד ויאריאל, יחליף את טוני קרוס בקישור האחורי, היינו מהמרים שלא.

במשחק נגד ויאריאל גם כן היה את הדיון מי יפתח בין הקורות ובסוף זה לא היה רלוונטי כי הצוללת לא איימה על השער. מחר יהיה הצ’אנס של קפה. “אין לי עניין לעשות רוטציות בשער. כשקפה חזר לכשירות רציתי לתגמל את אנדריי לונין על העבודה הטובה שלו. הוא התקדם הרבה, הראה ביטחון ושיפר את הרמה. מחר קפה ישחק ובחלק השני של העונה אני אבחר באחד מהם”, הבהיר המאמן. לונין סופג 0.57 שערים למשחק – ארבע ספיגות בשבעה משחקים, וקפה סופג 0.7 שערים בממוצע למשחק – שבעה שערים בעשרה משחקים – הנתונים נכונים למשחקי הליגה כמובן.

לאחר השער הפנומנלי שלו נגד הצוללת, ברהים דיאס שפורח צפוי להמשיך ב-11, אולי הדריבל שלו והזריזות יהיו קריטיים במגרש הצר הזה הצפוי לנו. בטח כאשר חוסלו לא השתתף באימון המסכם היום משום שסבל מחום. חוסלו כן נכלל בסגל הכל-כך קצר של ריאל ויהווה אופציה מהספסל לעת צרה. גונסאלו הצעיר חוזר לחזק אותנו מקסטיליה וכך גם ניקו פז ותכירו את הילד ראול אסנסיו, בלם מהקאנטרה של ראול. בכל מקרה כמעט הכל שוב נופל על הכתפיים של ג’וד בלינגהאם ורודריגו. קרלו הביע את זעמו על היחס של השופטים, כאשר במשחק נגד ויאריאל השופט הפציר בג’וד שלא “להטריף” את הקהל של ריאל – הזוי. “אני לא חושב שזו מחווה פסולה וזה בטח לא היה חוסר כבוד. השופט צריך להימנע מדברים מהסוג הזה”, אמר קרלו והוסיף שהכל בסדר. באמת ג’וד צריך להתמקד רק בכדורגל ולהימנע מכך דבר כזה, ייתכן מאוד שבספרד יתחילו “לחפש” אותו. בינתיים עם 17 שערים וחמישה בישולים ב-20 הופעות אנחנו נהנים מכל רגע וגם עולם הכדורגל…

image

ריאל מדריד – הרכב משוער: קפה| לוקאס ואסקס, נאצ’ו, אנטוניו רודיגר, פראן גארסיה| טוני קרוס (אורליאן טשואמני), פדה ואלוורדה, לוקה מודריץ’| ג’וד בלינגהאם, ברהים דיאס ורודריגו

מה המצב אלאבס?

אלאבס מגיעה למשחק במצב לא רע בכלל על אף שלושה משחקים רצופים ללא ניצחון. העולה החדשה (סיימה רביעית והעפילה דרך הפלייאוף) מדורגת במקום ה-14 בטבלה במרחק שלוש נקודות מהקו האדום. במאזנה 16 נקודות, אחת יותר ממה שהייתה לה בעונת 21-22 ושתיים פחות משנה קודם לכך. במחזור האחרון אלאבס התקשתה מאוד ולא היוותה יריב כשהובסה 3:0 מול ג’ירונה הלוהטת, העניין הוא שהוא פספסה קצת יותר במשחק בית נגד לאס פלמאס הבינונית ולא הצליחה גם לנצח יריבה לתחתית כמו מאיורקה. “אלאבס הייתה מסוכנת פה ושם אבל היה לה קשה. הניצחון של ג’ירונה היה באוויר והיא תחפש נקודות במקומות אחרים”, נכתב במארקה. כשמדובר על ‘מקומות אחרים’, זה בעיקר משחקי הבית. את כל ארבעת הניצחונות שלה העונה השיגה אלאבס במנדיסורוסה, בעוד מאזן החוץ הנוראי שלה – עדיין ללא ניצחון – משאיר אותה קרובה מאוד לתחתית. בגביע היא מתקדמת וקיבלה הגרלה קשה – נגד בטיס. בכל מקרה אלאבס עומדת בציפיות. “גם אם נרד ליגה לא קרה כלום. ניאבק עד לרגע האחרון”.

במבט על משחקיה נגד הגדולות, נכנעה 2:1 לברצלונה (הובילה בדקה הראשונה) ולאתלטיקו מדריד במשחקי החוץ וכן לסיים בתיקו ביתי נגד בטיס. הניצחון האחרון שלה היה 1:3 על גרנאדה איי שם בחודש נובמבר. עבדה רבאק (שלושה שערים) ומלך שערי הקבוצה סמו אומורודיון, החלוץ המושאל מאתלטיקו מדריד (חמישה שערים, כשליש משערי הקבוצה בליגה) הבקיעו. אומורודיון שהגיע בקיץ הוא הצלחה מסחררת בינתיים, כבש את שעריו ב-8777 דקות - רקורד לא רע בכלל. לואיס גארסיה שירשום את משחקו ה-70 בקבוצה (עונה שנייה) ובאמתחתו 30 ניצחונות מול 19 הפסדים, הודה שאלאבס לא הייתה טובה נגד ג’ירונה.

“התמודדנו עם המוליכה לפני כמה ימים ולא היינו טובים, זו הפעם הראשונה בה לא אהבתי כלום במשחק שלנו. אם לא נהיה במקסימום היכולת זה בלתי אפשרי”. המאמן הבהיר כי ג’וד בכושר מעולה אבל גם רודריגו מסוכן. “הרווחנו את האפשרות לשחק במשחקים מן הסוג הזה”, אמר המאמן בניסיון לדרבן את חבריו. “הכי חשוב שנשחק כמו שאנחנו יודעים, אנחנו עובדים ומתאמנים”. המאמן הבהיר כי אלאבס נחה יום אחד פחות והקצב הגבוה לרעתם. “אנחנו יודעים שעלינו לסבול הרבה בליגה הקשה הזו, אנחנו בדרך הנכונה”.

מבין העשירייה התחתונה רק מאיורקה (20) ספגה פחות מאלאבס (23) שהבעיה שלה היא ללא ספק בחלק הקדמי – אחת מהגרועות בליגה. אלאבס תמשיך עם מערך שלושת הבלמים שכולל את הקפטן אוסקר דוארטה, נהואל טנאגליה (שאולי יוחלף בעבדל אבקאר שחוזר לסגל הקבוצה לאחר שנעדר במשחק הקודם) ורפא מרין, הבלם בן ה-21 שהגיע לאלאבס מקסטיליה ולאחרונה עליו דיווחים שאולי ישוב לריאל מדריד לאור המצב. מרין היה מרואיין מבוקש כשבאמתחתו 14 הופעות העונה. גם אנטוניו בלאנקו, אקס נוסף, משחק באלאבס והצטרפותו בחצי השני של העונה שעברה הייתה נהדרת לשני הצדדים אבל כעת הוא לא במוקד.

“מה שמחפשים בהשאלה זה להשתפר ככדורגלן, לצבור את הניסיון הזה שעוד לא היה לי”, אמר בפתח דבריו מרין. “היו לי כמה שיחות בקיץ עם דיוויד אנצ’לוטי לפני שעזבתי בהשאלה ואני יכול להגיד שהן שעזרו לי מאוד…” “אני רואה במשחק מול ריאל מדריד מחר אתגר אישי לראות את הרמה שלי, זה הטופ של הכדורגל כמובן. אם אתה משאיר את ג’וד בלינגהאם עם קצת מקום, הוא עושה נע לעומק וכובש. אם תיגש אליו במהירות הוא כל כך זריז וחכם עד שהוא יעלים אותך בהטעייה אחת”. לשחק בקבוצה הראשונה של ריאל מדריד זה מאוד קשה כי הם שמו אותך ברמה המקסימלית. כאן באלאבס אנשים תומכים בך, מגינים עליך ודואגים לך… וזה עוזר לך מאוד. החיים מקבלים תפניות לא צפויות וזו הייתה החלטה טובה להגיע לכאן". נראה כי לא יהיו שינויים ב-11 של אלאבס. הקפטן לואיס ריוחה ימשיך בחלק הקדמי. אגב רכש לחורף כבר יש בתקווה שיעזור במאבקי ההישרדות – קרלוס ויסנטה החלוץ שהיה מבוקש גם בוולנסיה יגיע מראסינג דה פרול.

image

אלאבס – הרכב משוער: אנטוניו סייברה| אנדוני גורוסבל, רפא מרין, רובן דוארטה, עבדל אבדקר, חאבי לופס| אנדרה גואברה, אנטוניו בלאנקו, ג’ון גורידי| לואיס ריוחה, סמו אומורודיון

היסטוריה ומפגשי עבר:

על מעט מאוד מפגשי עבר יש לנו לספר לכם. אלאבס שיחקה בליגה הבכירה בשנות ה-30 המוקדמות, חזרה באמצע שנות ה-50 ואז נעלמה כמעט עד סוף שנות ה-90, ולא ממש הצליחה לתקוע יתד. נפתח ונלך ככה לפי הרגש עם עונת 2002-03 והשלושער הראשון של רונאלדו-פנומנו בריאל, בסיבוב השני, במנדיסורוסה במחזור ה-24. זה יפה ומרגש כי את שערי הבכורה שלו בריאל כבש נגד אלאבס כמחליף. באותו ערב ראול כבש צמד גם. רונאלדו “התעלל” באלאבס גם במפגש ב-2005-06 עם צמד נהדר במשחק די רע של ריאל שניצחה 0:3. ומרונאלדו אחד לכריסטיאנו השני, שלושער שלו בעונת הדאבל הביא ל-1:4 יפה ואלבארו מוראטה עלה מהספסל וקינח כי הוא לא צריך הרבה. המפגש הבא היה ב-2018-19 החשוכה, ריאל חטפה באלאבס ען ז’ולן לופטגי על הקווים ומריאנו דיאס שנכנס כמחליף לא הצליח להציל את המולדת. זה היה ההפסד השני והאחרון של ריאל, כשריאל נכנעה אחרי כמעט 90 שנה שכן היא הפסידה לאלאבס במפגש הראשון שלהן בעונת 1930-31 (2:0).

אז הבנו שריאל בדרך כלל מסתדרת במנדיסורוסה. יש לה שני רצפים של ארבעה ניצחונות והיא יכולה להשיג את השלישי הזה כעת. ב-17 המפגשים שנערכו כשריאל היא האורחת – ריאל ניצחה 13 פעמים (76%), שני משחקים הסתיימו בתיקו ואלאבס ניצחה פעמיים (12%), יחס שערים 15:40 לטובת ריאל מדריד כמובן. הניצחון שהזכרנו עם רונאלדו הברזילאי היה הגבוה ביותר של ריאל על אלאבס. היו פעמיים 1:3 בעונת 1999-00 וכן בשנה העוקבת, ראול וגוטי כבשו. נציין את רגע השיא של דני סבאיוס שכבש צמד ב -1:2 הקשר בעונת 2017-18. בעונת האליפות בקורונה ריאל השיגה 1:2 קשה מאוד עם שער של דני קרבחאל מכל הלב. לאחר מכן הגיע 1:4 די לא שגרתי על אלאבס כשאפילו הזאר הבקיע שער יפה וגם פדה. במפגש האחרון, במחזור הפתיחה של 2021-22 – הקאמבק של קרלו עלה יפה. בנזמה כבש מהר, אפילו בייל בישל. הצרפתי השלים צמד וגם ויניסיוס ונאצ’ו כבשו. בסה"כ 34 מפגשי הליגה, ריאל מובילה 28:4 בניצחונות.

ריאל מדריד תשחק הערב את משחקה ה-61 והאחרון בשנת 2023. הנה קצת מספרים:

סה"כ המאזן ב-60 משחקים: 41 ניצחונות, שמונה תוצאות תיקו, 11 הפסדים.
העונה הפסידה ריאל פעם אחת בלד - בדרבי נגד אתלטיקו מדריד. כך שעשרה(!) הפסדים שייכים לעונה שעברה, בעיקר חצי עונה איום בליגה עם לא פחות משבעה הפסדים. ריאל הובסה כמובן נגד מנצ’סטר סיטי בגומלין, הפסידה 1:0 לברצלונה בסנטיאגו ברנבאו בקופה דל ריי אבל חזרה כמו גדולה, ובסופרקופה לא היוונו יריב בקלאסיקו.

החצי השני של עונת 2022-23 להלן: 22 ניצחונות, 5 תוצאות תיקו, עשרה הפסדים.
החצי הראשון של עונת 2023-24 להלן: 19 ניצחונות, 3 תוצאות תיקו והפסד בודד.

מלך השערים הוא רודריגו עם 23, עשרה מהם העונה ו-13 אשתקד| קארים בנזמה כבש 21 שערים, כולם כמובן בחצי השני של 2022-23| ויניסיוס ג’וניור עם 19 שערים - שישה העונה ו-13 אשתקד| ג’וד בלינגהאם בחצי עונה בלבד גם כן הרשים עם 17.

תעשו לנו חמישי שמח ותסגרו את השנה כמו שצריך. המקום הראשון יהיה בונוס נאה מאוד אבל בואו נעשה את מה שתלוי בנו. כמובן שאלאבס בחוץ זו אופרה אחרת לעומת ויאריאל בבית, אבל אני מקווה לראות קבוצה עולה בטירוף ורוצה באמת לעשות מאמץ אחרון לפני היציאה לחופשה. להמשיך בכדורגל הטוב (פחות חשוב) ובתוצאות (קריטי).

קצת מצחיק שהגנת ה-14 כולה איננה, אלאבס היא מקבוצות ההתקפה החלשות בליגה ולמעט סמו המסוכן אין לה הרבה מה להציע. זה ריאל מדריד קלאסי לספוג שער מטופש, אז רצוי להמשיך בשיפור ההגנתי שארע פחות או יותר מאז הדרבי. הפציעה של דויד אלאבה היא קריטית כי זה פחות בלם, אבל בינינו, בטווח הקצר – נאצ’ו עולה עליו. זה בהחלט משחק שצריך ‘שחקן פסימי’ שירוץ יותר מהחלוץ ולא יהיה שאנן. פראן גארסיה הוא פלוס התקפי וכך גם לוקאס ואסקס ואני בטוח שפדה ואלוורדה יעזור בהגנה גם היום על אף שאני מחכה לראות אותו כבר חוזר לעמדה קדמית קצת יותר.

אז אלאבס חלשה התקפית אבל טובה יחסית בהגנה, היא לא מובסת ומושפלת, ההפסדים שלה נגד הגדולות הם לרוב בהפרש של גול למעט נגד ג’ירונה. צפוי לנו מערך של שלושה בלמים וקבוצה שלא תבחל באמצעים וצריך להתכונן לזה. רפא מרין מסקרן מאוד כי עם כל הכבוד למשחקים מקסטיליה זו אופרה אחרת.

כאמור, מצד אחד ברהים דיאס בכושר פנטסטי וזה עוד שחקן עם קסם ברגליים – מהיר וטכני כמו ג’וד בלינגהאם ורודריגו. מצד שני מול כזו צפיפות אולי כדאי שיהיה שחקן רובוטי יותר כמו חוסלו אם הוא בריא. זה מרגיש לי כמו משחק שנצטרך את הטריק הישן שלא עובד מספיק טוב העונה וזה המצבים הנייחים למשל הגול של טשואמני מול ג’ירונה שהגיע בדיוק בזמן. וכנ"ל בעיטות מרחוק. במשחק הקודם לוקה מודריץ’ בעט למשקוף. מקווה שפדה כן יצליח להסתנן ככה ולהגיע לאיזור המסוכן ולנסות, תהיו בטוחים שהוא רעב ורוצה לבעוט.

זה יותר משחק של גישה מאשר באמת כדורגל כי הפערים עצומים על אף שיש לעתים הפתעות. לרוב הקבוצה מתעוררת במחצית השנייה, הצגתי כאן את הנתונים לפני כמה ימים וזה פסול בעיניי. לחץ גבוה נגד ויאריאל היה פנטסטי וזה עוד אלמנט חשוב. אם אתה פורץ בונקר מוקדם אתה מאלץ את היריבה לשחרר וזה מקל עלייך את החיים. צריך להרים טלפון לפלורנטינו היקר ולא רק לדבר איתו על הצורך בבלם באופן דחוף אלא גם על השעות. לא מתלונן על משחק שביום חמישי אבל ב-22:30 מה קורה? כמו שאבא כתב לי בבוקר: “לא מתחשבים בנו”.

חשוב לציין, בכל מקרה אני חושב שדיברתי מספיק על היריבה וזה תלוי בנו בכל הרכב ובכל מזג אוויר ולא משנה מה המוטיבציה.

טוב ואי אפשר קצת מסביב, אז משחק נגד אלאבס וכן כמובן שחשבתי קצת אחורה בזמן, לא רק התמונה של רונאלדו-פנומנו (מהופעות הבכורה הגדולות ביותר איי פעם חד משמעית) אלא גם מחזור הפתיחה של 2021-22. באנו לעונה הזו בלי ציפיות מכל הסיבות שבעולם – מאמן פחות טוב לכאורה, העזיבה של סרחיו ראמוס כאבה לנו בלב ובנפש, חיזוק להתקפה לא הגיע. ושם עם 1:4 קליל עם הגלאקטיקוס גארת’ בייל (היה כזה) ואדן הזאר (ליצן) ב-11 – יצאנו לדרך והחל המסע המטורף של עונת הדאבל המרגשת. ויניסיוס ג’וניור עוד כבש שם כמחליף ומי האמין כמה משמעותי הוא יהיה… איזה כיף היה הא? האללה מדריד!

בכדורגל מאוד חשוב המומנטום. אם קבוצה אחת במומנטום ממש טוב, והשניה במומנטום רע, הסיכוי של הקבוצה שבמומנטום הטוב לנצח גבוה הרבה יותר.
כאשר הקבוצה שבמומנטום טוב גם הרבה יותר טובה, אז הסיכוי שהיא תנצח שואף לאידיאל שהוא 100%.

אין באמור התחייבות כלשהי לניצחון הערב, אבל צריך נאחס רציני שזה לא יקרה. אני משום מה לא לחוץ. מסקרן אותי הרבה יותר המשחק של ז’ירונה בבניטו ויאמרין.

שקוף שנפסיד לאלאבס הצנועה ביום בו בית המשפט מאשר את הסופרליג, כדי שכל העולם יוכל לצחוק עלינו…
ליקום יש חוקים משלו.

ז’ירונה מעדה מול בטיס, ניצחון יעלה אותנו למקום הראשון.

ובטח כשניצחון יעלה אותנו לראשות הטבלה. כזו מסובבת אנחנו הולכים לתת…

בספרד יש חוק חדש כנראה, תפיסה בחולצה לא נחשבת לעבירה.

משחק לא נעים לצפייה.
זה רק אני או שאלאבה קצת חסר בכל הקשור להנעת כדור מאחורה ובניית משחק?

מקווה שאנצ’לוטי לא ימשוך יותר מדי עם מודריץ’ ושכבר במחצית יכניס את חוסלו, מספיק שהרס לנו את עונה שעברה עם ההתעקשות הזאת.

האגדה מספרת שלפני שנים רבות היה מצב נייח של קרוס שאשכרה יצא ממנו משהו מועיל - מעניין אם לפני שהוא יפרוש נזכה לראות כדור נורמלי שלו מקרן/חופשית אחרי מיליארד ואחד הזדמנויות

חסרה לנו נוכחות במרכז ההתקפה, כניסה של חוסלו תעזור לנו המון

אלאבס מרגישה מאוד בנוח עם הנוכחות ההתקפית שלנו, צריך לחשוב על שינויים כדי לשאול אותה יותר שאלות. מודריץ’ לא קיים בשני צידי המגרש והייתי שוקל להחליף אותו. טשואמני יכול להיכנס ולשחרר את פדה קדימה, חוסלו כמובן, או סבאיוס אם רוצים לשמור על המערך.

אפרופו הדיון שהיה לנו כאן בין ויני לרודריגו, אז ויני במשחק כזה היה כבר מסדר כמה מצבים בעוד שרודריגו לא הצליח לסחוב אותנו כשאין עוד פיתרונות.

בדיוק מה שחשבתי עליו,ויניסיוס היה עושה בלגן ומייצר לנו 2-3 מצבים במחצית כזו וסופג צהוב לקינוח,רודריגו חייב להתחיל לקחת על עצמו יותר.
לוקאס חזר לסורו עם כמעט בישול לאלאבס,פדה לא קיים,קרוס לא מדוייק,מודריץ׳ רק מזיק,חילופים דחוף,לא לחכות לדקה 70.

או שהיה רב עם השחקנים, עם השופט ועם הקהל והורס לנו לגמרי את המשחק.

חוסלו במקום הגוויה המהלכת ויהיה בסדר.

כן היו לו גם תקופות כאלה, בעיקר כי נתנו לו להתמודד עם דברים שרודריגו עדיין לא מתמודד איתם. אנחנו רואים גם את ג’וד נשבר תחת הכניסות האלה.
לרוב הוא סוחב אותנו על הגב.

ויני במשחק הזה זה אומר הרבה יותר חופש לבלינגהאם ורודריגו, מכיוון שהוא היה מעסיק את ההגנה שלהם המון. הם גם לא היו מרגישים חופשי ללחוץ אותנו כל כך גבוה.

איזה שיפוט ביתי אלוהים ישמור,השופט מקבל הוראות מהקהל.

אדום כהה במיוחד…

אדום על עבירה כזאת באמצע המגרש זה שיא הטמטום, סתם להרוס לקבוצה שלך, כ’'כ מזכיר את ראמוס.

נאצ׳ו למד להיות קפטן מהטוב ביותר, SR4, הולך בדרכו.

על הכול נסלח אם יבקיע השנה שער בדקה ה93 בגמר ליגת האלופות( או הסופרליג בגמר שלנו נגד ריאל מדריד B…).

אני בחיים לא מבין את הקטע של לעשות עבירה כל כך טפשית באמצע המגרש כאשר השחקן היריב עם הגב לשער, זה פשוט ביזיון, לזרוק זין.