ליגת האלופות 19/20 - באיירן אלופת אירופה

טוב בגלל שנראה שאף אחד פה לא הרים את הכפפה, אז אני אפתח דיון.

היו כמה משחקים מעניינים, בראשם בבית ה׳

זלצבורג מנצחת 6-2 עם שלושער של ילד הפלא הולנד,
נאפולי מנצחת את ליברפול 2-0 עם ברזל.

מונצ’י יש לך פייט

איפה הלייקים שלכם

תצטרך להתאמץ יותר פעם הבאה

אגב הפנדל של נאפולי, לא מבין איך הואר אישר אותו, רואים בבירור שקאייחון מקפץ לפני המגע.

כנ״ל הפנדל של דורטמונד, טר שטגן היה ממש מחוץ לשער בזמן הבעיטה

מי כמוני שמח על ההחלטה, אבל זה לא פנדל בחיים.
והטעות של ואן דייק היא בכלל לא טעות שלו, אלא של רוברטסון שמשום מה החליט שיהיה רעיון טוב להפסיק לרוץ ולתת ליורנטה לנסות לבד.
למרבה הצער ההפסד הזה לא משנה שום דבר עבור הסקאוזרים. קשה לי להאמין שהם לא מנצחים בבית את נאפולי, ועל זלצבורג וגנק חבל לדבר.

אינטר עם תוצאה עלובה בתצוגה לא משהו, ולוקאקו עם החמצה אדירה בדקה ה-97. אבל ההיילייט של המשחק היה ההחלטה של השדר הישראלי (לא יודע מי זה היה) לכנות את לוקאקו Lukakò, במלרע. עברתי לראות ויכוחים פוליטיים בכאן 11.

That makes three of us

מדד “הוגנות” של תוצאות המחזור הראשון
EE0IPJEWkAAmfDd

משחק מעולה בלונדון. שיוויוני, פתוח, קצבי, התקפי. הכל יכול לקרות בו. קרב ענקיות משובח ומרענן (בטח בשבוע שבו הדרבי המדרידאי ייבש את הנשמה).

מהההה לעזאזל קורה פה

התפוררות מדהימה. טוטנהאם פשוט הפסיקה לשמור ב10 הדקות האחרונות.

הזכיר קצת את המשחק של טוטנהם נגד ברצלונה בעונה שעברה. פוצ’טינו משחרר יותר מידי. זה נהדר לצופים אבל מאוד מסוכן עבורו.

מילה טובה לבאיירן, שאחרי שגנבה לאירופה את רובן וריברי לעשור, הצליחה למלא את החסר עם שחקני אגף מעולים עם פרופיל נמוך ובתקציב מינורי, לקחה בהשאלה מתנה כמו קוטיניו וכמובן, מצליחה לשמור על החלוץ המטורף שלה כל שנה מחדש.

מילה רעה ללבנדובסקי, שדפק בדקה ה91 תרגילים א-לה כריסטיאנו של גיל 19, רק כדי להשפיל. מאוד מאוד מיותר ולא יפה.

נחמד לראות שחקן ריאל מושאל ריאל ואקס ריאל, זה בדם…

ובנבחרת גם ראמוס ובנזמה מצטרפים.

נבחרת לפי נקודות הפנטזי כמובן יש לציין

מצד שני גם בנבחרת נרגילה בהחלט הגיוני שכל יהיה יהיו חלק ממנה. ראמוס על משחק נקי מטעויות ושער מפנדל, ובנזמה בכל זאת עם צמד ובישול.

מנצסטר סיטי הושעתה מהשתתפות בתחרויות בינלאומיות למשך שנתיים החל משנה הבאה. מן הסתם יערערו על העונש

ורסאליקו וקוראה, 2 שחקני אתלטיקו, נדבקו בקורונה, כשאנחנו 3 ימים לפני רבע הגמר מול לייפציג.

שאר הקבוצה נבדקה, כדי לבדוק האם זה ההדבקה חרגה מ-2 אלו.

מוצדק.

כל-כך רציתי לחגוג את זה שניימאר בבית, איזו מסכנה אטאלנטה.
פסז הפכה ב3 דק מהקבוצה הלוזרית במפעל לווינרית, מעניין אם זה ייצור להם מסורת.

ועוד מילה על ניימאר, משחק נוראי שלו בו הוא הוכיח (שוב) שהוא אחד האוברייטדים הגדולים שדרכו על הדשא. התירוצים שהוא הרבה זמן לא שיחק משחק תחרותי אולי עושים לו קצת הנחה אבל זה עדיין לא יכול להסביר את ההחמצות סטייל פיני בלילי.
נס שלא חזר לבארסה.

אני דווקא התרשמתי לגמרי אחרת מהמשחק של ניימאר. הוא היה מאוד פעיל, לקח את המשחק על עצמו, ולמעשה שלט במשחק. מסוג המשחקים שהזכיר לי כמה כשרון יש לשחקן הזה.