מחזור 19 (הוקדם) :: 3-1 קשה על בילבאו בעשרה שחקנים

ויני, רודריגו, אסנסיו… כל אחד מהם יכול לתת כמה מהלכים טובים בדיוק כמו שיכול להיעלם למשחק שלם. אף אחד מהם לא טוב מחברו באופן מובהק, אחרת כבר היית מרגיש זאת בשורה התחתונה.

לא מסכים כל כך עם מה שכתבת.

ומויני כן?
בניגוד לויניסיוס, לאסנסיו יש בעיטה טובה, בכמה רמות מוינסיוס, אני חושב שגם מסירה.
הוא לא ברמה שלנו וזה דיון אחר.

לדעתי זה משפט שיותר מתאים לויני מאסנסיו.

בנוגע לבנזמה, דקה 90 במתפרצת בהעדר הגנה שממנה הוא סבל כל המשחק, דעתי שזאת הפעולה שמצופה ממנו לעשות.
הגיע הזמן שיעשה את הדבר הנכון אחרי שאיבד 3 שכדורים מאחורי קו ה 16 של היריב, כאשר לפחות 4 שחקנים שלנו נמצאים גבוה ממנו.

עריכה: הוא בהחלט בשתי העונות האחרונות האופציה הכי טובה שלנו לגולים בהתקפה ומספק את המספרים, אבל הדברים מסביב כמו מה שציינתי והעצבים שקיבלתי מלראות את האיבודים חסרי האחריות האלו, מורידים לי מהערך של השחקן, בטח כשהוא כל כך אדיש לזה.

וואלה…כן
יש לו בישולים ויש לו גולים העונה, לא מעניין אותי אם זה במזל או שזה יעני בישול כמו הערב בגול של קרוס. לאסנסיו יש בעיטה טובה, גם לאיציק זוהר. המשותף לשניהם - אפס שערים ואפס בישולים. אני לא טוען שויניסיוס שחקן טוב, אני טוען שנכון לעכשיו הוא טוב מאסנסיו והמספרים מוכחים את זה. אם אתה רוצה לדבר מעבר, תמצא לי מסירת מפתח אחת של הספרדי, מספיק להתסכל על המהלך שהוא חירב בדקה ה 88 או את הבעיטה הגרועה שלו לאחר מכן או את כל הדקות שהוא שיחק העונה ולא עשה שום פעולה התקפית חיובית למעט החמצה לקורה מול שחטאר שהייתה חייבת להסתיים בגול. אני יודע שזה באופנה לרדת את ויניסיוס, אבל בחיאת אל תספרו סיפורים שאסנסיו עדיף.

הוא הרס את המהלך לגמרי במתפרצת ההיא כשהחליט להסתובב, אבל…(אפרט בהמשך כשאגיע לזה).

בוא ניהיה כנים, כמה מהלכים ראית שויני כן רץ ככה אבל מחרב את זה ברגע שהוא מגיע למצב וצריך לתת את מסירת המפתח שאתה מדבר עליה? בדרך כלל הוא עושה את הדבר ההפוך שהוא אמור לעשות, כשצריך לבעוט הוא מנסה למסור, כשצריך למסור הוא מנסה לבעוט, לפעמים זה פשוט פוגע במישהו ונכנס.
אין ספק שעם כל המהירות שלו והדירבולים הוא עושה יותר בלאגן מאסנסיו, מה שמוביל לגולים לכן גם הדקות.

אני חושב שויני במחצית הראשונה החמיץ הזדמנות מתיבת ה5 הרבה יותר קריטית מהסיבוב על המקום, במצב של 2-1, לא ביתרון מספרי, כשאתה יודע שאתה לא יותר מהיר מהמגן והטיימינג לשחרר פס בנגיעה כבר ברח לך.
אז פתאום סיבוב אחורה היא אופציה לא כזאת גרועה ביחס למצב שויני קיבל היום כשהתוצאה היא 0-0 ושראמוס עוד רגע נותן לך ביס בעורף.
באמת שלא כדאי שנדבר על הנגיחה שהוא שם על פדה, שם באמת שלא הבנתי מה הוא ניסה לעשות.

אני רק רוצה לחדד משהו, אני לא בא לרדת על וינסיוס, הוא באמת מצליח להפתיע אותי עם פעולות יוצאות דופן בעיקר כשיש לו שטח, לצד זה הוא עושה לא מעט שטויות שמלוות בקבלת החלטות שגויה בחלק המקרים, משהו מהותי מבחינתי לשחקן כדורגל, בטח אחד שמייצר מצבים או אמור לכבוש.

כמו שאמר שחקן ההתקפה הכי טוב שלנו “הוא לא איתנו, אל תמסור לו” ובנזמה כנראה צודק.
וניסיוס עושה “הרבה בלגן” אבל במקביל עושה המון טעויות והמון איבודי כדור שמונעות מההתקפה להמשיך ואולי לייצר מצב אחר יותר מסוכן.

עם כל הדיבורים האלו על החלק הקידמי, אני חייב לתת קרדיט לחגב מאחורה, שפשוט עושה עבודה גדולה כל משחק.

מאז שירדתי עליו שהוא לא מפסיק לקבל גולים לפינה הקרובה, כדורים בקושי נכנסים משם וכל משחק רושם הצלה הירואית, היה שווה כל הקירקורים מסביב, של שני הצדדים.

רודריגו הטוב מבין השלושה,גם הוא לא מספיק מעז לפעמים ונעלם להרבה דקות,אבל יש לו דריבל מעולה,מבין משחק,מהיר מאוד ויודע לשים כדור ברשת.
משום מה,זידאן מעדיף לתת את הדקות היקרות שהזאר משאיר להם דווקא לויניסיוס הפחות מוכשר משמעותית,וכשהוא משחק אז זה בדרך כלל בצד ימין עם משימות הגנתיות ולא בצד שמאל עם חופש פעולה.
אם הוא היה מקבל את הדקות שויניסיוס מקבל העונה אני בטוח שהיינו מקבלים הרבה יותר ועל הדרך הוא גם היה משפר את המשחק שלו כי יש לו מוח בניגוד לחבר ויני.

ניצחנו את עצמנו| בגדול קצת קשה לי עם זה שנגד עשרה שחקנים (כבר כמעט שכחתי שראול גארסיה הורחק במלוא טפשותו) קורטואה צריך להציל אותנו בדקה ה-90 ואז כובשים שער יפה מאוד במתפרצת שמנפח את התוצאה, אי אפשר לעשות את זה בדקה ה-60? כבשנו שער קלאסי בזמן נהדר, משהו שהיה חסר לנו מאוד בכל מיני משחקים כאלה נגד האלאבס למיניהן, אבל לא ידענו לשמור על זה והיינו פושרים מאוד. אנחנו לא מסוגלים לחבר רצף ניצחונות כמו זה שאחרי הקורונה אשתקד ולכן אנחנו לא נזכה באליפות השנה. נחכה לפברואר, כאילו שבצ’מפיונס יהיו ניסים.
כל המשחקים הקלים הם בעצם הקשים, אולי הייתה רק פעם אחת שהברקנו וכאילו לקחנו מטאטא והזזנו יריבה קיקיונית הצידה - הואסקה, משחק שהזאר פתח עם הברקה גדולה. התדירות בה נקבל הברקה כזו מוויניסיוס (אפילו לא מנסה דריבל), אסנסיו (רק מרים או מוסר לאחור) או רודריגו (לטעמי צריך לשחק) היא לא מספקת. כשראיתי את איסקו ואסנסיו עולים מהספסל אמרתי לעצמי שאנחנו לא ב-2017 אם כי לדעתי זידאן היה צריך לרענן קצת יותר את ההרכב. זה לא התאפשר ממש בגלל ההשעיה של קאסמירו אבל עמדות אחרות בהחלט.
מנסה לנחם את עצמי שלפני חודש לא היינו לוקחים במשחק כזה יותר מתיקו וכמובן דני קרבחאל הגדול, שער עוצמתי בדרבי וכעת בישול, כמה טוב שחזרת ורק אל תיפצע יותר עד סוף העונה, בסדר?
הזכרתם פה את נושא ההגבהות - מנדי אפילו לא מסיים התקפה עם הגבהה, בכל מקרה כמובן שאין סיבה לעשות את זה בכזו תדירות וזה לא רק העניין שזה לא יפה לעין. אין רונאלדו ובייל, אף אחד לא נכנס פנימה חוץ מבנזמה. ויני לא ייתן גול בראש…ובכלל.

בכל מקרה אני חייב להגיד שגם אם היינו מאבדים נקודות כאן זו ממש לא אותה התחושה חרא שהסתובבתי איתה במהלך הצ’מפיונס אחרי המפלות נגד שחטאר וכשהרחב על הצוואר, הבנתי שזו לא העונה שלנו.

יודע לשים כדור ברשת - יש לו בדיוק שער אחד העונה. לגבי הדריבל - זה בכלל הטיעון בעד ויניסיוס, שהוא היחיד מבין השלושה שנראה שיש לו איזה superpower שמשאיר את היריב חסר מענה.

שלא יובן לא נכון, אני מסכים עם חלק ממה שכתבת וברור שהבעיה הכי גדולה של ויני היא אייקיו כדורגל נמוך. מצד שני, הוא משפיע יותר על המשחק ועוזר בהגנה. אין פה כלום חד משמעי. לי לפעמים נדמה שברחים הוא בכלל מי מהם שצריך לקבל יותר דקות. אז מה?

מבין שניהם, זה שיעשה את הצעד קדימה יהיה אחרי שקיבל לפחות 2000 דקות, כך שאין פה עניין של אי מתן הזדמנות או משהו שזידאן יכול לעשות ולא עושה.

דעתי על ויניסיוס.
קודם כל, בכנות לא ראיתי את המשחק האחרון לצערי, ראיתי רק תקציר. לכן מה שאגיד יאמר בצורה כללית ולא ספציפית על אתמול.
אני יכול להבין את ההשוואות לרודריגו שנראה חד יותר תמיד.
אני לא יכול לקבל השוואות לאסנסיו.
נכון ויניסיוס מחטיא הרבה, אבל מה עדיף, שחקן שיעשה שער מ5 מצבים (1/5) או שחקן שלא יעשה שער אבל גם לא יחטיא (0/0)? אני כל יום אקח את ה 1/5.
הבלאגן של ויניסיוס לרוב יגרום לך לתלוש שיערות, אבל אנשים שתולשים שיערות אלה אנשים שיש להם תקווה וציפיה, משהו שלא יקרה מפס אחורה. אחת לכמה פעמים גם בטעות נומר מזה שער, משהו שלא קורה מהמהלכים של אסנסיו.

בנוגע לאסנסיו, בסופו של דבר, באגף הוא מרגיש לי מבוזבז. לא סתם השורה הסטטיסטית שלי ושלו זהות.
הוא לא השחקן שהייתי מכניס כדי לנצח משחק, ולא השחקן שהייתי מכניס כדי לשמור על התוצאה. אפילו אם ניצור 442 קלאסי כמו בעונת 2018 אעדיף את רודריגו או ויניסיוס באגף שמאל (בהינתן שהזאר פצוע זו כבר אקסיומה).
לכן מרגיש לי שהוא חייב להמציא את עצמו מחדש, לטעמי בתור קשר:
יש לאסנסיו מסירה טובה, בעיטה מצוינת מרחוק, שליטה טובה בכדור והוא לא מרבה לאבד כדורים. בהחלט יכול לתפוס את מקומו של איסקו המאוס.
ההסבה הזו תלויה ביכולת שלו לעשות הגנה ולהשאר ממושמע טקטית משחק שלם (על הנייר בעיניי הוא מסוגל) וביכולת שלו לדרוש יותר את הכדור כי קשר חייב להיות דומיננטי יותר בכל שלבי המשחק.

בקישור הוא יתן לנו יכולות התקפיות שאין להרבה מהקשרים שלנו, הוא יוכל להיות חילוף מנצח וגם חילוף לעיבוי הקישור.

אין לו שליטה כזאת טובה בכדור, בטח לא כמו של איסקו. הוא שחקן שמצד אחד טוב בשטח כי הוא יודע לרוץ ולבעוט, ומצד שני איכשהו נותן לך תחושה שעדיף שישחק באמצע כי רק שם הוא מסוכן. מה בפועל? כנראה שתקבל ממנו תפוקה בינונית כאן או כאן והוא לא צפוי להפוך לאקס פקטור. אם אני אסנסיו אני מרים טלפון לשלומי אזולאי, חותם בקבוצת דרג ביניים וחוזר להנות מכדורגל

יש לו שליטה לא פחות טובה משל קשרים טובים אחרים.
לאיסקו יש שליטה נהדרך בכדור אם תשווה אליו שחקנים בנושא תגלה שמסי הוא בערך היחידי שעולה עליו באספקט הזה (אתה לא חייב באמת לחפש מי עוד), הבעיה שלי איתו היא לא השליטה בכדור אלא האיטיות של המחשבה והפעולות, זה שהוא שחקן שלא יתן אקסטרה, זה שהוא פחות חזק הגנתית…
אסנסיו יכול לתת דברים אחרים שאיסקו לא נותן.
מהירות: לא שאסנסיו הוא רונאלדו בצעירותו, אך בהחלט מהיר מאיסקו.
בעיטה מרחוק: לא שלאיסקו בעיטה רעה אבל של אסנסיו טובה יותר.
תנועה: פה עצם העובדה שאסנסיו היה שחקן התקפה תעזור לו להיות יותר רב גוני ולא רק לרשת לתקוע את המשחק.

לגבי השורה האחרונה, ברור שלא אשים כסף על הפיכתו לקשר על, אבל לטעמי זה ניסוי ששווה בדיקה. מדובר על ניסוי שלא עולה לנו כסף, ושיתחיל כמובן באימונים שם יראו אם יש סיבה בכלל לעשות כך.

הוא יודע לשים כדור ברשת והוא כבר הוכיח את זה,יש לו שער אחד העונה כי הוא משחק מעט ורחוק מהשער עם הרגל החזקה על הקו ולא עם הרגל הנגדית עם אופציה לחתוך פנימה ולבעוט כמו באגף שמאל.

דריבל-יש לו טאץ בכדור שלא יהיה לויניסיוס גם עם עוד 5000 דקות משחק,לויניסיוס יש מהירות,לא דריבל,יש הבדל עצום.

לגבי המעורבות במשחק אתה צודק ויניסיוס יותר חוצפן ויותר מעורב,אבל השאלה היא האם זה טוב לנו בידיעה שהוא מאבד כמעט כל כדור ומחמיץ כל הזדמנות,לדעתי היה עדיף לתת לרודריגו את הדקות האלו,אולי הוא יקבל ביטחון ויכניס מימד של חוצפה למשחק שלו,ביחד עם הכישרון הגולמי שלו יכול לצאת מזה אחלה שחקן,לא יודע אם לרמה של ריאל אבל במצב הנוכחי-שווה לנסות.

לגבי בראהים-צודק חד משמעית,הצעיר הכי מוכשר שלנו וחשבתי ככה עוד כשהיה אצלנו ופרפר מגינים בגביע המלך.

מהירות היא חלק מדריבל, או שגם לאדאמה טראורה אין דריבל. מלבד זאת הוא זריז, לא מאד גבוהה ובעל צעד ראשון מטורף. בסוף תקרא לזה איך שאתה רוצה, יש שחקן עם כדור שעובר שחקן אחר כשהכדור עדיין אצלו.

Dribbles (ממוצע פר 90 דקות)
5.3 - ויני
2.9 - רודריגו

לגבי שערים - ויני מגיע ליותר מצבים והקינבורט דומה, רק טיפה יותר טוב אצל רודריגו.
xG
0.22 - ויני
0.13 - רודריגו
xG conversion
0.76
0.87

אם יש מצבים בכדורגל שבהן הסטטיסטיקה המתקדמת והמתוחכמת אינה רלוונטית - זה ׳קייס ויניסיוס׳.

כל בר דעת רואה ומבין,
הוא לא אפוי. חסרים לו כל כך הרבה כישורים מהותיים לשחקן כדורגל מקצועני.
כל כך הרבה שקצרה היריעה מלהכיל.

תרשה לי גם להמר - הבחור לא ראה כדורגל יותר מדי בחייו.
ניכר שאין לו הבנת וחכמת משחק כהוא זה.
כלום.
נאדה.

סביר שכל חייו הצעירים פשוט זרקו לו כדור לדשא הוא רץ בעט ולעיתים אף כבש. פה מתחיל ונגמר הרומן שלו עם הכדורגל המקצועני.
בטח זה האירופאי.

לא כל יום רואים תמונות כמו של קרוס עם היד בקלאסיקו, או משפט כמו של בנזמה עליו.
זה לא סתם, שום דבר לא סתם.

יש לי תזה בנושא - השנקל ורבע שלי:

פלורנטינו נצרב ונשרף בקיץ 2003 מהעברת רונאלדיניו, ביום שהחליט לבחור ביפיוף הבריטי (שהוא ״שלושת האריות גם יחד״, דור בסיכום נגד סראגוסה 06/07) במקום בקוסם הברזילאי, (ואז ניימאר ולאחר מכן אמבפה - כאשר ליאו מסי תמיד ברקע) לכן, לדעתי, נשבע פלורנטינו לעצמו שיירה לכל הכיוונים, עד שישיג הוא בעצמו יהלום (ואם אפשר ברזילאי) שיהפוך לפרצוף של הכדורגל.
היישר מריאל מדריד.

הפגזות היח״צ של ויניסיוס הם משהו יוצא דופן בנוף:
אינסטגרם ופייסבוק מתוחזקים יתר על המידה,
נייקי,
EA - פיפא 21,
2 סרטים דוקומנטריים (בברזיל ובספרד),
כותרות ראשיות באס ובמארקה,
הכל מתוכנן. גם המקום הקבוע בהרכב.

פלורנטינו פרז יצטרך להודות בכישלון.
די.

ויניסיוס ג׳וניור לא יהיה רונאלדיניו, ניימאר, אמבפה או אפילו רוביניו או דגלאס קוסטה.
ובטח לא מסי. או כריסטיאנו רונאלדו.
פשוט לא.
שנים שלא ראיתי שחקן כל כך ׳לא אפוי׳, מנותק ולא קשור לרמה אליה הוא כביכול משתייך.
(אגב, אני בטוח שזידאן והשחקנים, בטח הוותיקים שמים לב למציאות העקומה והעגומה הזו)

בהצלחה לנו איתו ועם העקשנות של פרז.

הדיון פה לא היה על האם ויניסיוס הוא הכוכב הבא שלנו.
היה על ויניסיוס אל מול אסנסיו ואל מול רודריגו, ופה אני לא חושב שויניסיוס צריך להיות אחרון בהיררכיה.
אסנסיו מכדרר יפה יותר, יש לו טאץ, הכל אצלו נקי יותר, הוא ספרדי שלפני הפציעה בנינו עליו ככוכב הבא. אבל בשורה התחתונה מטרת המשחק היא להבקיע שערים, ועם ויניסיוס זה פשוט קורה יותר.
כמו שכתבתי קודם, אעדיף שחקן שינסה ויכשל 5 פעמים ואז יצליח אחד, מאשר אחד אחר שלא ינסה.
אני מוכן לקבל מקשר גישה של לא לטעות (ותראו גם כמה קרוס נקטל על כך), שחקן שחקן מצד שני הוא זה שצריך לתת את האקסטרה.

בהשוואה לרודריגו זה לטעמי קצת תלוי פורמה. עכשיו רודריגו הוא אחרי מספר הופעות לא רעות (מאז השער מול אינטר) והוא נראה מחובר, אך לפני כן הוא היה נראה שסובל מתסמינים של ״אסנסיו״ עם הבריחה מהכדור והניסיון לא לטעות.

לא יעזור כלום, אני עדיין אאמין בויניסיוס. אני לא אשכח את מוחמד סלאח במדי רומא כששיחק נגדינו, מהיר בטירוף, עשה לנו המון בלאגן, ובסוף היה מפקשש בפעולה האחרונה. אם היה לו רגש כמו של רודריגו אז ריאל לא הייתה עולה שלב.
אבל סלאח כן הצליח בשינוי שעשה, אז אולי זה כן אפשרי?
אני חושב שאם יש שחקן שחייב להשאיל אותו עונה הבאה זה את ויניסיוס, שיקבל כמה שיותר דקות, יוריד את מפלס הלחץ, ויחזור אחר כך בשל יותר (או שנבין שזה חסר סיכוי).

שורה תחתונה: ארכיב את רודריגו לפני ויניסיוס, אבל בהנתן הפציעה של הזאר, מבחינתי ויניסיוס עדיף על אסנסיו.

הדבר שאני הכי שונא בסטטיסטיקות זה כל ה-Xים האלה והפערים הכל כך קטנים. אני חושב שבמקרה של ויניסיוס באמת טוב מראה עיניים. הוא היה מכדרר נפלא ועושה המון בלאגן, יוצר מצבים תחת סולארי, הוא נהנה מכל רגע על כר הדשא והייתה תחושה שמשהו טוב קורה. אני זוכר אותו מקרקס את פיקה ובולט גם באמסטרדם, סוחט פנדל בגאונות בדרבי ועוד. עם זידאן הוא מעולם לא שיחק ככה, רמה אחת פחות. השנה הוא נע קצת יותר לעומק אבל הסיומת לא השתפרה. בגלל זה כתבתי שהלוואי ויהיה רוביניו.
רודריגו הוא היחיד מהשלושה שכבר הרבה זמן לא קיבל המשכיות, כמה משחקים טאבו בהרכב ולדעתי זה מגיע לו. הוא חכם, הוא עם פיניש לא רע, ראינו נגד אינטר, הוא גם קצת יותר מכדרר והטריק של לעקוף מצד ימין די מצליח לו. זידאן אשתקד הוציא אותי מהמסלול דווקא בתקופה טובה וחבל. הוא כבש בחודש אחד מה שוויניסיוס יכול אולי לתת בשנה שלמה. אני כנראה סלחן כלפיו כי זו העונה השנייה שלו ואצל ויניסיוס זו שנה נוספת.

אסנסיו היה שחקן של פצצה לחיבור ברגע, בלי לחשוב יותר מדי, ככה היה בהופעת הבכורה שלו נגד סביליה. הוא אפילו לא היה צריך להשתחרר לבעיטה. מסמן מטרה - ויורה. בכנף זה לא זה, אולי, רק אולי, כשנהיה זקוקים לזה ואם עדיין לא התייאשנו ממנו - לנסות אותו כמספר 10 וזה תלוי בהרבה דברים. כי למסור ולבעוט הוא יודע. סגנון המשחק שלו הוא שונה מחסה ואני חושב שהפציעה ביאסה אבל לא רלוונטית כל כך. היום למשל הוא לא נותן גול מהמצב נגד באיירן בחצי הגמר, הביטחון בריצפה.

לסיכום,
ברהים > רודריגו > ויניסיוס > אסנסיו

וארבעתם לא עוברים אצלי את ציון 6.5
מצטער.

אני מנסה להעביר את הנקודה שאף אחד לא חושב שהוא אפוי נכון לעכשיו. מבחינת תפוקה, הוא בערך כמו החברים שלו (אני נוטה להסכים עם התזה שהוא מעורב יותר במשחק ולכן יש לו השפעה על הקבוצה יותר מאשר לרודריגו).

משם נשאר רק לאן זה יכול להתפתח. לדוגמה: אם אני אומר לך שיש לך מאה שקל ביד או שאין לך כלום ביד אבל סיכוי של-50% שאני נותן לך אלף שקל, אז אתה כנראה תישאר עם האופציה השניה. הרבה אנשים רואים את ויני כמי שהפוטנציאל שלו, אם יתממש, יעניק לנו שחקן שיתן מספרים לשנים קדימה. גם אם ה’אם’ הוא מאד ספקולטיבי, עובדה שלא מוותרים עליו כל כך מהר. נסה לחשוב על זה ככה: אם לרודריגו הייתה את קבלת ההחלטות של ויניסיוס הוא כנראה לא היה אצלנו, וזה אומר משהו על יכולות הבסיס של ויני.

אף אחד לא יודע מה התוצאה ואיזה מהפוטנציאלים יתממש אם בכלל. לכן בשלב זה מגדירים קבוצה של צעירים ונותנים להם דקות - יפרוץ מי שיפרוץ.

הנתונים האלה זה נחמד,אבל אני יודע מה אני רואה בעיניים.
לרודריגו יש דריבל הרבה יותר מלוטש,הוא מוביל כדור צמוד לרגל,יש לו הטעיות גוף ברמה מאוד גבוהה,ולא פחות זריז מויניסיוס.
ויניסיוס חייב שטח בשביל לעבור שחקן על מהירות,שזה היתרון היחיד שלו על המגן.
בנוסף,רודריגו יודע למסור ולהגביה,במיוחד להגביה,הכדור שהוא שם על הראש של בנזמה (אחרי דריבל מוצלח שספק אם נכנס לסטטיסטיקה כי הוא לא עבר את המגן ב 100%) נגד מנשנגלאדבך,זה כדור שבחיים לא תראה יוצא מהרגל ויני,פשוט אין לו את הטכניקה הדרושה.
על בעיטה אין בכלל מה לדבר,זה הכי הזוי,הבן אדם בועט כאילו הכדור הוא רימון שעומד להתפוצץ,0 ברגש 0 בטכניקה 0 בהעמדת גוף.

ועם כל זה,אני עדיין מעדיף את ויניסיוס על אסנסיו,עדיף בלגן מכלום.
*כרגע לוקאס עדיף על שניהם,לא מאמין שאני אומר את זה אבל זו המציאות.