מחזור הסיום :: 2-0 מצוין על בורוסיה, הר הבית בידינו

לקראת גלדבאך

על החיים ועל המוות: ריאל מדריד מארחת מחר (רביעי) את היריבה הגרמנית כשהיא חייבת לפחות תיקו כדי להעפיל לשמינית הגמר ולא לעוף לראשונה בתולדותיה בשלב הבתים. ראמוס חוזר, אולי גם קרבחאל, קאסמירו: “ריאל מדריד לא משחקת בגמרים - אלא מנצחת אותם”. רגע האמת של זידאן


כבר כמעט שבוע שאני לא רגוע, מסמן את יום רביעי הגורלי. הפעם אין כאן “דרמה קווין” - ריאל מדריד במשחק על החיים בליגת האלופות, מי היה מאמין. סיטואציה שמעולם לא חוויתי כאוהד. מצד אחד - העבר המפואר, רוח החואניטו, שחקנים שכבר יצאו ממצבים קשים וגם קצת אוויר לנשימה עם ה-0:1 הקטן-גדול בפיחואן (תנו לנו אחד כזה גם מחר). מצד שני, הלחץ עצום, קיים חשש שהתסריט נגד האוקראינים יחזור על עצמו - ריאל פותחת את המשחק לא רע בכלל, מגיעה למצבים, אם כי מעט - אין רגל מסיימת ועושים שטויות בהגנה.

image

ואם כבר חואניטו, אז נגד אותה היריבה בידיוק, איי שם ב-1985-86 - ריאל מחקה תבוסה 5:1 מגרמניה עם 0:4 גדול בברנבאו - ותודה לוואלדאנו וסנטיאנה, כשהאחרון השלים צמד בדקה ה-88 והביא לטירוף. באותה עונה זכתה ריאל מדריד בגביע אופ"א השני והאחרון בתולדותיה. זה בדיוק המפעל אליו אנחנו לא רוצים להגיע. יאללה - איך מתאים לנו משחק כזה עם הברנבאו מלא עד אפס מקום, צמרמורת. תנו לנו את זה. אין עוד יום, אין עוד מחר. צריך לנצח ויהי מה.
[המתמטיקה, למען הסר ספק: אם ריאל תנצח - היא תעפיל, ומהמקום הראשון, כל עוד שחטאר דונייצק לא מנצחת את אינטר במשחק המקביל| תיקו יספיק לריאל להעפיל מהמקום השני, אם אינטר תנצח את האוקראינים. הפסד, שומו שמיים? ואנחנו בחוץ]


ריאל מדריד מגיעה למשחק עם לחץ אטומי מצד אחד אחד - אותו זינדין זידאן שהיה חתום על השושלת המפוארת של שלוש זכיות רצופות בליגת האלופות, יודע שאפילו הוא לא יהיה חסין ויפוטר, כנראה, אם ריאל תודח לראשונה בתולדותיה בשלב הבתים בליגת האלופות (אם כי שוב ושוב דחה את השאלות על כך במסיבת העיתונאים: “אני לא חושב על זה בכלל). מאז 1997-98, עונת ה"לה ספטימה”, ריאל העפילה 23 שנה ברציפות לשלב הנוק אאוט. בסך הכל היא עברה 24 פעמים מ-24 עונות, הקבוצה היחידה שתמיד עשתה זאת. מצד שני, האקמול היה בדמות אותו ניצחון נגד סביליה בפיחואן בשבת. קודם כל רצף התוצאות האיומות בליגה נקטע. חזרה, במקצת, הסולידריות ההגנתית. מעבר לכך - הסגל מתמלא? כל שחקני ההגנה כשירים לראשונה העונה.

הקפטן סרחיו ראמוס, שבלעדיו הפסידה ריאל בשמונה מתשעה משחקי ליגת האלופות (הרבה סיוטים) - יחזור גם יחזור. השאלה גדולה כרגע היא לגבי דני קרבחאל, האב הטרי (ברוך הבא לעולם מדרידיסטה - מרטין!) שהוכיח לא פעם עד כמה הוא חשוב ומקנה יציבות להגנה - הוא לא יבצע עבירות מטופשות, ייגע בידו או ייאחר בסגירה (ואין כאן טענה ללוקאס שנתן הכל - הוא לא מגן). המגן עשה כל שביכולתו כדי לעמוד לרשותו של זידאן, התאמן כרגיל ביום שני וההחלטה תהיה של המיסטר. לגבי השלישייה באמצע: קאסמירו-קרוס-מודריץ’ אין שאלה בכלל, הבעיה היא שרק הקרואטי נראה במיטבו העונה. הכל מתחיל מהיציבות בהגנה. “ההגנה תקבע לאן ריאל תגיע העונה, היא זו שתסחוב אותה”, נכתב בטור דעה במארקה השבוע לאור המצוקה בהתקפה - מדויק. ריאל שמרה רק בסאן סירו על שער נקי בליגת האלופות.

רוב ההרכב סגור ונראה שריאל תגיע עם שני הצעירים שלה לצד בנזמה. ויניסיוס, אפשר לצחוק עליו ולקרוא לו סוחט השערים העצמיים, אבל הוא תמיד עושה משהו - בלאגן, דריבל, מייצר מצב, מסוכן יותר למגן שמולו מאשר אסנסיו. צד ימין כנראה ישחק רודריגו מי שכבר זכה לכינוי המחייב ‘מיסטר צ’מפיונס’. הילד נראה נהדר כשנשמע ההמנון המצמרר. בסך הכל יש לו חמישה שערים וארבעה בישולים ב-517 דקות, כשה-0:2 בסאן סירו “הפך” לבסוף לשער עצמי של אשרף חכימי. ריאל ניצחה רק בחמישה משחקים מ-13 האחרונים שלה בליגת האלופות - את האימפריות מגלאטסראיי וברוז’ וגם את אינטר השנה. זה מאזן רע מאוד אפילו בהשוואה לימי הנאחס של שמינית הגמר. בנזמה יהיה החלוץ היחיד בסגל, כרגיל - יוביץ’ ייעדר שבועיים-שלושה ומריאנו כרגיל לא התאמן.

קאסמירו, שהפעם אין לכם ספק ולו הקטן שמישהו יזיז אותו מה-11 (בניגוד לטעות הקשה נגד שחטאר), היה זה שהגיע למסיבת העיתונאים עם זידאן ואמר: “כולם יודעים שמחר זה נגמר, כל חדר ההלבשה ואנשי המועדון. אנחנו צריכים להתמודד עם זה. אנחנו חושבים רק על ניצחון. נכבד את היריבה אבל זה תלוי בנו". מירו סיפק גם את הציטוט האגדי שפעם בהחלט היה נכון: “במועדון הזה לא משחקים בגמרים אלא מנצחים בגמרים. אנחנו הולכים עם כל הלב והנשמה, ונמות על המגרש אם צריך. התכוננו היטב”. עוד אמר: “לדבר על זידאן? מה אפשר להגיד, הוא עשה היסטוריה במועדון הזה וגם אשתקד זכינו בשני תארים, אנשים שוכחים, פעמים רבות, את מה שעשה”. בהמשך הגיעו התירוצים: העונה הזו מוזרה, לא נורמלית, כל יומיים שלושה אנחנו משחקים וקדם העונה היה שונה, אנחנו לא מכונות. קבוצות עוברות עליות ומורדות. כולם עם המאמן”. כשנשאל האם במקרה של הדחה הוא מעדיף להגיע לליגה האירופית או למקום הרביעי, אמר: “אני לא חושב על זה בכלל”. מחר אין תירוצים.

זידאן עצמו אמר: “זה משחק חשוב ללא ספק, גמר של ממש. דיברנו לפני שחטאר והפעם אנחנו חייבים להראות איזו קבוצה ריאל מדריד. אנחנו רוצים לנצח ולסיים בפסגת הבית”. הצרפתי נשאל שלוש פעמים נכון לעכשיו על הדחה/פיטורים והאחריות שלו/ליגה אירופית חלילה ואמר שוב ושוב שהוא מודע לזה שיהיו קשיים אבל הוא חיובי וחושב רק על ניצחון. כשנשאל האם יבין אם המועדון יפטר אותו אמר: “המועדון יעשה מה שהוא חושב לנכון”. “כל המועדון, השחקנים שלי ואני - רגילים לשחק תחת לחץ ולשלוט ברגשות שלנו ובאמוציות. התכוננו היטב. אנחנו יודעים מה מונח על הכף”. “העבר כבר נגמר, מה שחשוב זה ההווה”. זידאן אמר שכולם מדברים על ההופעות בקאמפ נואו, סאן סירו ופיחואן אבל לריאל היו משחקים אחרים טובים יותר בהם היא לא ניצחה. מחר היא חייבת לעשות את העבודה ולא חשוב איך. עם כדורגל בינוני או כדורגל גרוע (כי לכדורגל טוב היא כנראה לא מסוגלת). איפה אפשר לקנות את ה-0:1 המסורתי מהעונה שעברה?

image

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| דני קרבחאל (נאצ’ו), סרחיו ראמוס ©, רפאל ואראן, פרלאן מנדי| קאסמירו, טוני קרוס, לוקה מודריץ’| לוקאס ואסקס, ויניסיוס ג’וניור וקארים בנזמה

בורוסיה מנשנגלדבאך מגיעה למשחק אחרי שההפסד הדרמטי שלה 3:2 לאינטר בביתה הפסד שממש שיבש את כל התוכניות. הגרמנים שכבשו העונה לא פחות מ-16 שערים בצ’מפיונס - הכי הרבה במפעל בדומה לאלופת אירופה באיירן מינכן ובדומה לברצלונה, עוד מפחדים למצוא את עצמם בחוץ אחרי שבעטו בדלי לא פעם - רק נגד ריאל הם השמיטו הרי יתרון כפול בגרמניה. אלסאן פלאה, החלוץ הצרפתי, המשיך את העונה הנהדרת שלו עם צמד נגד האיטלקים ובסך הכל חמישה שערים בעונה במפעל. בליגה גלדבאך מקרטעת, מדורגת רק שביעית וסיימה בתיקו 2:2 ביום שבת. בריל אמבולו העלה את הקבוצה ליתרון, היא ספגה פעמיים ואז פלאה חלץ נקודה נגד פרייבורג.

לקראת המשחק הקרוב הגיוני ביותר שמרקוס טוראם שקיבל מנוחה חלקית ושולב רק מהספסל - יחזור ל-11. העונה כבר כבש נגדנו כמובן, במשחק בגרמניה. הילד בן ה-23 שכבר הספיק לערוך שלוש הופעות במדי נבחרת צרפת ועושה את אבא ליליאן גאה - כבש אמנם רק ארבעה שערים העונה אך בישל כבר שבעה. הקשר יונאס הופמן ימשיך להיעדר בשל פציעה בעוד הבלם ניקו אלבדי שהתאמן כרגיל, עשוי לשוב למרכז ההגנה ויפתח לצד מתיאס גינטר. במועדון לא לחצו על חזרתו ונראה שהרוויחו. “נראה איך הוא מחר”, הבהיר מרקו רוזה. בתקשורת בספרד ציינו עוד שחקן שכדאי לשים לב אליו: הקשר קריסטופר קרמר, או אם תרצו: מר קילומטראז’. “מר מרתון מאיים על ריאל מדריד”. הוא שותף לכל הדקות בכל חמשת המשחקים וגמע יותר מ-61 קילומטר, כמעט ארבעה יותר מניקולו בארלה, קשה של אינטר, המדורג במקום השני בטבלה. פלוריאן נויהאוס, חברו לקבוצה, שזכה לאחרונה לערוך הופעת בכורה בנבחרת גרמניה, מדורג חמישי, לא רחוק ממנו.

השוער יאן זומר יודע שיהיה משחק לא פשוט והוא מתרגש לפגוש את סרחיו ראמוס, כאשר בפגרת הנבחרות האחרונה הדף מולו שני פנדלים במדי נבחרת שוויץ נגד ספרד. “אני מקווה שהפעם לא יהיו פנדלים - שנעמוד היטב בהגנה ולא נעשה שגיאות. אני לא יודע מה אעשה. ואם יהיה פנדל - נראה מה יהיה”, ענה כשנשאל על הקרב הפסיכולוגי. “כמובן שעקבתי אחרי הבעיטות של ראמוס, הוא אחד הפנדליסטים הטובים בעולם ואני גאה שהייתי הראשון להדוף פנדל מולו אחרי 25 כאלה שהבקיע. אבל תמיד שוער זקוק למעט מזל”. עוד אמר: “תמיד הערצתי את קסיאס, הוא היה כמו חתול שהגיע לכל כדור על אף שלא היה הכי גבוה או חזק”. על המשחק: “אנחנו יודעים שריאל קבוצה נהדרת ולא מפסידה במשחקים הגדולים אבל זה אתגר גדול ואנחנו רוצים להיות בשמינית הגמר וראויים להיות שם”. “אני לא חושב ששחקני ריאל או אינטר זלזלו בנו, היינו נהדרים בצמד המשחקים. חבל שהמשחק מחר לא בברנבאו, מעולם לא יצא לי לשחק שם, הוא אחד ממקדשי הכדורגל”.

רוזה אמר לפני ההמראה לספרד: “אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות שניצבת בפנינו ולעבור לשלב הבא. אני סומך על הקבוצה שלי שתעשו זאת”. במסיבת העיתונאים לפני המשחק אמר רוזה: “מחר אנחנו יכולים לעשות משהו היסטורי. אנחנו מתרכזים בהצלחה שלנו ולא בזה שנוכל לחסל בדרך את ריאל. אנחנו יודעים מה עלינו לעשות ובאים למשחק רגועים. העמדה שלנו ערב המשחק נוחה ואנחנו מוכנים לאתגר. היה עדיף לשחק בברנבאו, חבל שזה לא יקרה. אבל אין לנו שום יתרון מחר בכך שהמשחק לא ייערך שם”.

בורוסיה מנשנגלדבאך - הרכב משוער: יאן זומר| אוסקר ונדט, מתיאס גינטר, ניקו אלבדי, סטפן ליינר| כריסטוף קראמר, פלוריאן נויהאוס, ואלנטינו לאזארו, לארס סטינדל, מרקוס טוראם, אלסאן פלאה

הלכנו ובדקנו עבורכם את ה רקורד הביתי של ריאל נגד יריבות מגרמניה . בסך הכל: 34 משחקים: 25 ניצחונות, 6 תוצאות תיקו, 3 הפסדים. שאלקה, שהשיגה 3:4 בגומלין שמינית הגמר ב-2014/15 ואיימה לטלטל את אנצ’לוטי - האחרונה שניצחה במקדש. רק באיירן מינכן עשתה זאת חוץ ממנה (פעמיים). בין המשחקים האחרונים שכדאי לזכור - הרמונטדה נגד וולפסבורג כשאחרי הפסד 2:0 בגרמניה - כריסטיאנו כבש שלושער מרגש וברבע הגמר ולקח את זידאן הלאה - שער אחד מבישול של קרבחאל, השני, באותה הדקה - בנגיחה, ובדקה ה-77 בכדור חופשי| 0:1 על באיירן מינכן בעונת הדסימה משער של בנזמה - ועוד קצת באיירן: 2:4 בגומלין מותח במיוחד במשחק שנקלע להארכה בעונת הדאבל (שלושער לרונאלדו, פינאללה של אסנסיו, פארטידזו למרסלו)| ותיקו 2:2 בחצי הגמר ב-2017/18 עם צמד של קארים ויום גדול של קיילור נבאס. ב-2001/02 מחקנו הפסד 2:1 בגרמניה נגד באיירן עם רמונטדה מרגשת עם זידאן השחקן - איבן הלגרה דווקא הוא דחק לרשת במחצית השנייה וגוטי כבש בתוספת הזמן אחרי בישול של ראול.

image

אני בעד לחזור ליהלום, רק הפעם עם אודגור במקום איסקו. בהתקפה - ביחד עם הכרית - לזרוק את ויניסיוס שיעשה בלאגן ולפטור אותו מרוב משימות ההגנה והטקטיקה שמקטיקה. חזרה של קרבחל ( :crossed_fingers:) תקל על המעבר ליהלום.

אה, ולשקול לעלות עם מרסלו. אני כותב לשקול כי אני לא יודע מה מצבו הפיזי ואיך הוא נראה באימונים ביום יום. לאור התצוגות האחרונות של מנדי אני מתחיל לחשוב שהערכתי אותו יתר על המידה.

2 לייקים

אני אנחש את ההרכב והתוצאה וניפגש אחרי המשחק.

קורטואה
מנדי ראמוס וראן קרבחאל(אם לא כשיר אז ואסקז)
קרוס קסמירו מודריץ’
וניסיוס בנזמה ואסקז(בהנחה שואלורדה עדיין לא כשיר)

התוצאה 3-1 לריאל

אודגור שוב פצוע כמובן.

הבקשה היחידה שלי לגבי ההרכב היא ויניסיוס. אמנם שחקן רע ולא איתנו אבל בשורה התחתונה כשהוא פותח נוצרים שערים איכשהו.

לייק 1

וניסיוס רץ מהר מאוד בניגוד לשאר שחקני ההתקפה שלנו ולכן הוא בולט, הגענו למצב ששחקן שכל מה שהוא יודע לעשות בכדורגל זה לרוץ מהר הוא התקווה שלנו, יותר נמוך מזה אין.
איפה הימים שהיה לנו את השחקן שרץ הכי מהר, מנתר הכי גבוה, נוגח הכי טוב, ובועט הכי מדוייק, גם השחקן השני שרץ, מנתר, נוגח ובועט הכי טוב היה אצלנו(כשלא היה פצוע), היום מסתפקים בשחקן שרץ הכי מהר.

כשאני שוב חושב על זה, היום אנחנו חולמים על אמבפה והאלאנד, היתה לנו התקפה שכללה צמד יותר טוב מהאלאנד ואמבפה ועדיין היינו באים בטענות כל יום.

לייק 1

זה טבעו של אוהד, בוודאי הטבע של אוהד ריאל מדריד. כשכריס היה פה הרבה אמרו שהוא כבר לא מכדרר, כופה את עצמו על המשחק, בועט בלי סוף, מונע משחקנים אחרים לפרוץ ועוד ועוד. כמובן שהיום לא מאמין שיש אוהד אחד שלא מוותר על חצי קבוצה כדי להחזיר אותו לכאן.

זאת הבעיה כשרואים קבוצה 60 משחקים בשנה שמים לב לכל הבעיות והתקלות ושחקני על פתאום נראים כמו אפסים חסרי יכולת. הרבה פעמים אנחנו חולמים על שחקנים מקבוצות אחרות שאם היינו באמת רואים אותם ולא סרטוני היילט היינו מבינים שלא ישפרו אותנו בכלום.

10 לייקים

ראמוס וקרבחל חוזרים לסגל

EouU6VjUUAIq3Zg

לייק 1

לקרבחאל נולד ממש עכשיו בן זכר. מקווה שהפסיכי הזה לא מתכנן לשחק מחר

תגובה יפה, אני גאה לומר לך שיש אחד כזה שהוא לא - אני למשל. מתחו עליו כאן ביקורת קשה על פתיחת העונה שלו ב-2017/18 בליגה אבל גם הוא אנושי ובחצי השני של העונה כבש המון. הייתי מחליף חצי קבוצה לפני שהייתי מוותר עליו וגם היום הפאטנט הזה של להרים לרחבה היה עובד. הוא יכול לתת גולים בגיל 40. הייתה לנו בעייה של ייצור מצבים. אני מודע לכך שעברו שנתיים, מרסלו הרחק משיאו וכן הלאה, אבל עדיין, כפי שכתבתי ב’תרד שלו [מתרגש לראות אותו עכשיו נגד מסי, שוב, לראשונה מאז מאי 2018] - מרסלו וראמוס שחקנים היסטוריים והיו סופר-חשובים בזכיות שלנו בצ’מפיונס אבל זה היה מעל הכל רונאלדו. לא מעט מההרכב הזה היה טרמפיסטים. גם בייל על אף הגול בגמר הדסימה והמספרת ההיא, גם בנזמה.

אנסה לחדד את מה שאמרתי: תוציא את איסקו גם בתקופה הטובה שלו ותשים קשר מרכזי טוב אחר - ואין הבדל גדול. תוציא את טוני קרוס ותשים קשר אחר - אין הבדל גדול. אולי לא יהיו 96% דיוק במסירה אבל היינו מקבלים משהו כמו כמו בעיטות מרחוק. אם בייל או בנזמה היו מוחלפים בשחקנים אחרים - אין הבדל גדול. כנ"ל קיילור שחיבבתי אותו מאוד, אפילו ואראן. אם מוציאים את כריסטיאנו והיו שמים במקומו שחקן טופ אחר בחוד, אפילו לבנדובסקי - אני בכלל לא משוכנע שהיינו עם ארבעה גביעים בחמש שנים. בקיצור: אפילו אם היית מחליף את מודריץ’ בקשר טופ אחר זה לא היה פוגע. רונאלדו שחקן של פעם במאה שנה והמספרים שלו והגולים שלו במשחקים המכריעים היו מטורפים, בעיקר הפיניש ב-2017. גם ראמוס ומרסלו היסטוריים לחלוטין ויש להן מניות ענקיות. לא לשאר.

מי לא יודע לעשות הגנה? :slight_smile:

אני חושב שקרבחאל חייב לשחק מחר, אפילו אם הוא ב-75%. שיבוצו מפחית את הסיכוי שנעשה שטויות בהגנה מבחינת העמידה והכיסוי. לוקאס מבחינתי יכול לשחק בכנף, כל טעות עלולה לרסק אותנו. מישהו ספר כמה פעמים אמרו “Es Una Final” במסיבת העיתונאים? קאסמירו ריגש עם המשפט האגדי, אבל את אותן הקלישאות שמענו לפני שחטאר דונייצק.

2 לייקים

אהיה כנה לגבי עצמי גם אני חוויתי ממנו המון תסכולים בחצי השני של הקריירה שלו בריאל. ואפילו חטאתי במחשבה שלא יהיה כזה נורא לוותר עליו. אבל הוא שוב ושוב ושוב ושוב התעלה במאני טיים, כיכב בנוקאאוט ברמות בלתי נתפסות והאכיל אותי הרבה כובעים. בסוף העונה האחרונה שלו הבנתי שלעולם לא אפקפק בו שוב ושאין שום תחליף לשחקן ברמה היסטורית כזאת( ול40 גולים בעונה …) ודווקא אז הודיע על עזיבה. האמירה שלו בסוף הגמר בקייב עשתה לי התקף לב.

הנחמות הפעוטות היחסית שלי זה שהוא יותר ויתר עלינו מאשר אנחנו עליו, למרות שריאל הייתה יכולה להילחם יותר. ושהפרידה לא עשתה טוב לשני הצדדים הוא מבזבז את שנותיו האחרונות בסחיבת יובה בינונית לזכייה 3774 ברצף באליפות איטליה בעוד ריאל סתם מתבזה.

ומסכים שהשחקנים ההיסטוריים היחידים באמת מתקופת הזהב הם רונלדו, ראמוס, מרסלו ואולי מודריץ׳.

שתי בקשות להיום.
הראשונה - לנצח את הגרמנים.
השניה - אם לא מנצחים אז להפסיד ושאינטר תנצח את שחטאר. הכי מלחיץ אותי לסיים מקום 3.

3 לייקים

הדחה היום תשים חותמת על תהליך היונייטדיזציה שאנחנו עוברים.

אנחנו ויונייטד נכשלנו עם כמה שחקני רכש יקרים וגם לא ידעו מתי לחתוך כוכבים בזמן (בייל, פוגבה).

יש עדיין כמה הבדלים בינינו ליונייטד. אנחנו עדיין אטרקטיבים בשביל להחתים כוכבים. יונייטד קצת איבדה גובה בנושא הזה. סאנצ’ו כנראה יעדיף אותם על פנינו אבל שחקנים לא אנגלים יעדיפו את ריאל ברובם.
בליגה זכינו באליפות שנה שעברה ואילו יונייטד רחוקה מאוד מהיכולת של ליברפול וסיטי. פה ההבדל העיקרי הוא החוזק של הפרמייר ליג אל מול החולשה של הליגה הספרדית. מה שהספיק לנו בעונה שעברה לאליפות, היה מספיק רק למקום חמישי בפרמייר ליג.

כבר שנתיים אנחנו לא רלוונטים באירופה. גם אם נעלה היום אין לנו באמת סיכוי לזכות. בסך הכל נחליף השפלה של הדחה מוקדמת בשלב הבתים, עבור השפלה מול אחת הגדולות של אירופה בשלב הנוקאאוט.

לייק 1

אני ממש לא בטוח בכך.
הליגה הספרדית חלשה, ריאל חלשה, אבל גם יונייטד.
אני בכלל לא בטוח שביום נתון ריאל מפסידה ליונייטד/צ׳לסי. ואם בשנה שעברה מדובר אז אוסיף גם את טוטנהאם. היחידות שהן רמה מעלינו הן ליברפול וסיטי.

ריאל איטית ומשעממת, אך ההגנות האנגליות הן פשוט בדיחה ונותנות המון שטחים.
כן, ריאל הפסידה לסיטי שנה שעברה, כמו כל קבוצה אנגלית בערך.

אנחנו במצב מדאיג בהחלט, אבל אנחנו מרחק 4 שחקנים מהטופ של הטופ (קיצוני, חלוץ, קשר, מגן שמאל).
בהחלט הגיוני שתוך שנתיים אנחנו שוב בשלבים המאוחרים ביותר של ליגת האלופות, ועם קצת מזל גם שנה הבאה

גם חטאפה…

2 שחקנים מהטופ שבטופ ואנחנו חוזרים לטופ שבטופ

איזה הרכב סופר התקפי של מנשגלדבך. הם לא באים לשחק על תיקו.
נקווה שההגנה הרעועה שלנו תעמוד בעומס השחקנים בהתקפה שלהם.

אם נצטרך ישועה מהספסל זה אבוד לנו. רק אסנסיו, שלא נותן מספרים, ואיסקו הכבד הם אופציות התקפיות. ספסל מביך.

מה כל השחקנים היו עושים אם אנחנו לא ביתרון:

0_Screen-Shot-2020-10-28-at-110142

אם ויניסיוס לא מצליח אפילו לעבור את המגן לא ברור איזו זכות קיום יש לו על המגרש. כי על לתת כדור כמו של רודריגו הוא יכול רק לחלום.

אחלה מחצית. הכי טובה שלנו העונה.

לייק 1

כמו שידענו הבעיה הגדולה של הקבוצה הזאת היא שהשחקנים האלו כבר שבעים ועצלנים. כשהם רוצים הם עדיין יכולים.

מדהים שאנחנו כל כך טובים דווקא כשאנחנו עולים ב 9 שחקנים,ויניסיוס וקאסמירו לא מפסיקים לאבד כדורים וזה רק ממחיש כמה ריאל הייתה מדהימה במחצית הזו עם שליטה מוחלטת ו2 כדורים ברשת.
מודריץ׳,אין לי מילים,פשוט שחקן מדהים,אמן יאריכו לו חוזה לעוד 3 שנים(אבל רק לו),איזה קוסם.

מודריץ’ :goat:

5 לייקים