מחזור 2 באלופות: 1-0 לליל עם הפסד ראשון לאחר יותר משנה

ריאל מדריד מגיעה למשחק סוערת אחרי ה-1:1 הדרמטי נגד אתלטיקו מדריד בדרבי כשהיא סופגת שער שוויון (ומתבלבלת בתפקיד) שנה שנייה ברציפות. אבל כשהכעס ירד ובראייה שקולה יותר – לא נעים אבל גם לא נורא. כעת היא מקווה לשנות אווירה עם ההמנון המיוחד וכמובן לצלוח את משחק החוץ בצרפת (הראשון שלה מאז פברואר 2022) ולהשיג עמדה נוחה בפורמט החדש בליגת האלופות. ריאל שמה את הדרבי לחלוטין מאחור גם אם קרלו אנצ’לוטי אמר שהוא מכבד את דייגו סימאונה אבל ממש לא מסכים עם דעתו (“לדבר על דברים אחרים בהקשר הדרבי זו ממש הסחת דעת. אסור שתהיה אלימות בכדורגל”). “אנחנו כאן כדי לצבור נקודות”, הבהיר קרלו. “ליל משחקת טוב מאוד עם הכדור. כמו תמיד, בליגת האלופות בוודאי, נצטרך להילחם ולהתחרות. אנחנו כאן בשביל זה וצריכים לשפר את הרמה שלנו ומוכנים לזה”. המאזן של ריאל על אדמת צרפת: שישה ניצחונות מול שמונה הפסדים ועוד שלוש תוצאות תיקו. הפעם האחרונה הייתה כמובן נגד פריז סן ז’רמן בשמינית הגמר הראשון ב-2022, ואז אמבפה בצד הלא נכון – ניצח את המשחק בדקה האחרונה.

לקראת המשחק הגיעו שתי בשורות מנוגדות: ראשית טיבו קורטואה שהיה בעין הסערה – סובל מפציעת שריר שתשבית אותו עד פגרת הנבחרות. אולם היו גם הפתעות טובות. קיליאן אמבפה שנעדר מהדרבי והיה חסר מאוד – מרגיש מצוין, נכלל בסגל ואולי אף ישחק. ואולי גם אדוארדו קמאבינגה ייקבל דקות ראשונות. אמבפה לא רק נפצע כשהוא בכושר טוב אלא גם אוהב מאוד לשחק נגד ליל – יש לו מול היריבה 11 שערים ושבעה בישולים ב-14 הופעות, כולל שלושער ב-2022-23. אמבפה זקוק לשער אחד כדי לרשום ציון דרך ענק עם 50(!) שערים בליגת האלופות ובכך יוכל להשתוות לאגדה תיירי הנרי במקום השמיני בטבלה. קרלו התייחס לחלוץ: “הוא סבל מעומס יתר והיה צריך שבוע אחד כדי להתאושש. הוא נסע איתנו למשחק כי ברור שהוא רוצה לשחק. נראה איך ירגיש באימון ואם לא נצטרך לקחת סיכונים כדי שישחק אז הוא יפתח בהרכב”, פירט המיסטר.

ומהשוער לעמדה בין הקורות. זו תהיה הפרמיירה של אנדריי לונין (שהאריך לא מזמן את חוזהו) לעונת 2024-25 והאמת שמגיע לו לאור התפקיד החשוב שהיה לו בעונה שעברה. עד עתה הוא לא שיחק אף דקה בעשרת המשחקים של ריאל העונה, כמובן, ובהתחשב בכך שגם היורו לא היה טוב עבורו במהלכו סופסל לאחר משחק בודד בו שגה ולא קיבל קרדיט מאז בנבחרת אוקראינה – הוא ממש רעב. משחקו האחרון היה לא ממש מבריק – התיקו 4:4 נגד ויאריאל. לונין ירצה להראות שהוא השוער של ההצגה נגד לייפציג וכן דו-קרב הפנדלים נגד מנצ’סטר סיטי.

סביר להניח שנראה עוד שינויים בהרכב. רוטציות בעמדות המגינים תמיד נראית אפשרות סבירה, ושימו לב למרכז השדה. בסנטוס רלבו נכתב שפדה ואלוורדה עשוי לקבל מנוחה אם כי זה עלול להיות סיכון מצד קרלו אנצ’לוטי. סביר יותר לראות את ארדה גולר שבתקשורת התייחסו לכך ששיחק פחות לאחרונה – במקומו של לוקה מודריץ’ – אותו הגדיר הדון כשחקן הטוב ביותר בדרבי. “הרמה שלו נגד אתלטיקו הייתה מצוינת, הוא היה הכי טוב נגד אתלטיקו מבחינתי”, אמר. לגבי הטורקי קרלו אמר ציטוט מוזר: “הוא שיחק יותר דקות בשלב הזה מאשר בעונה שעברה”, אם כי נזכיר שגולר כמובן היה פצוע אשתקד עד ינואר.

מי שהגיע למסיבת העיתונאים עם אנצ’לוטי הוא אורליאן טשואמני שמשתפר מעט אבל עדיין לא כבש באמת את מקומו. וכשקמאבינגה כבר ‘עושה חימום’ כמו שאומרים אז זמנו מתקצר. הוא מחמיא ליריבה: “זה יהיה משחק קשה מאוד שצריך לנצח, יש להם שחקנים מצוינים”. הצרפתי מבהיר: “הביקורות? אני רגוע, אנשים תמיד ידברו בין אם תעשה משהו טוב או לא. הכי חשוב הוא לעשות את המיטב. אם הייתי קורא את הביקורות הייתי משתגע. עלינו להבין את האחריות שלנו בריאל מדריד, אם אתה משחק כאן זה אומר שיש לך את האיכויות, אין כאן מתנות”. הקשר הבהיר שהפציעה בכף הרגל ממש מאחוריו, שהוא למד מטוני קרוס איך להזיז את הכדור בשקט ובקור רוח וסיכם: “כבוד ללבוש את החולצה של הקבוצה הטובה בעולם”. אם ריאל תעבור את המשחק בשלום היא תרשום משחק מספר 15 בליגת האלופות ללא הפסד – שיא עבורה.

ריאל מדריד - הרכב משוער: אנדריי לונין| דני קרבחאל (לוקאס ואסקס), אדר מיליטאו, אנטוניו רודיגר, פרלאן מנדי| אורליאן טשואמני, פדה ואלוורדה (ארדה גולר), ג’וד בלינגהאם| רודריגו, קיליאן אמבפה ו-ויניסיוס ג’וניור

מה המצב ליל?

ליל שסיימה אשתקד במקום הרביעי בצרפת (הדבר הראשון שזוכרים ממנה הוא אדן הזאר אגב) מגיעה למשחק אחרי פתיחת עונה בינונית כיאה למועדון לא גדול שחוזר למפעל היוקרתי מכל. הצרפתים השיגו פעמיים 0:2 במחזורי הפתיחה ואז נתקעו עם נקודה בלבד בשלושה מחזורים כמו למשל איבוד יתרון כפול נגד שטרסבורג בבית ובסוף 3:3 בקושי. אולם ביום שבת הסדר שב על כנו עם 0:3 בחוץ על לה האבר עם שלושער נפלא של החלוץ ג’ונתן דויד. הקבוצה עברה שני סיבובי מוקדמות בדרך לצ’מפיונס והדיחה בין היתר את פנרבחצ’ה של ז’וזה מוריניו וכן את סלאביה פראג. במשוכה הראשונה היא הפסידה 2:0 לספורטינג ליסבון בחוץ וכעת עומדות בפניה צמד הספרדיות. כי המשחק הבא בפורמט החדש אחרי ריאל מדריד מציב לה את אתלטיקו מדריד. הצרפתים אגב לא נעדרו מהמפעל לזמן רב, לפני שלוש שנים הם צלחו את שלב הבתים שכלל את וולפסבורג, רד בול זלצבורג וסביליה ורשמו הדחה מכובדת בשמינית הגמר נגד צ’לסי.

הזרקור כמובן על דויד כאמור, אותו שיבח גם טשואמני בריאיון שלו, חלוץ מצוין בן 24 שהגיע מגנט, זו העונה החמישית שלו בקבוצה - קרוב למאתיים הופעות ולמאה שערים. אחרי 26 שערים אשתקד - אותו היבול מ-2022-23, הוא פתח גם את העונה הזו בסערה עם חמישה שערים בשישה מחזורים ושבעה בכל המסגרות. אשתקד דויד היה סגן מלך השערים בליגה, או מלך שערי הליגה “בליגה האמיתית” ללא קיליאן אמבפה. מי שיחסית מנוסה במעמדים האלה הוא המגן תומא מונייה – ההוא שפצע את אדן הזאר, שאמר בביטחון לקראת המשחק: "לא צריך את כריסטיאנו רונאלדו או ליאו מסי כדי לנצח את ריאל. תמיד אפשר להשיג תוצאה טובה. כשחקן פריז סן ז’רמן אני זוכר שניצחנו אותם 0:3. עוד דמות לקראת המשחק הוא הזאר עצמו שהתראיין לאתר הרשמי של ליל ואמר שזה כבוד גדול עבורה לארח יריבה כמו ריאל מדריד. מאמנו בליל דאז קלוד פואל, עימו זכה באליפות, אמר שהוא היה שחקן מבריק ורק בשל פציעות לא הצליח להראות את היכולת שלו.

המאמן ברונו ג’נסיו, שמונה לתפקיד הקיץ, מגיע קול למשחק: “אני לא חושב שאנחנו מסוגלים לזכות במפעל מן הסתם וכנראה גם לא לסיים בין שמונה האחרונות אלא ב-24. אנחנו רוצים להגיע לכאן גם בשנה הבאה. עלינו לתת את הכל כדי שזה יקרה. זה פרס נחמד עבורנו, עבור המועדון והאוהדים, לשחק נגד המועדון הגדול בעולם. ניתן את המיטב נגד כולן. אם ריאל תנצח זה יהיה נורמלי. אם אנחנו נעשה זאת – זה יהיה יום היסטורי. עלינו להיות טובים לאורך כל המשחק כדי לקבל תוצאה טובה ולהיות במאה אחוז”. הוא נשאל על אמבפה ואמר: “אני לא יודע מה יקרה, הוא אחד השחקנים הטובים בעולם, אבל אנחנו מתכוננים. וצריך לדבר גם רודריגו, על ויניסיוס, על ואלוורדה”. ליל, אגב, יכולה להתגאות בך שהפסידה רק משחק אחד נגד הספרדיות בביתה וניצחה בשניים. בשבעה משמונת משחקי הבית האחרונים שלה באירופה היא ניצחה.
האמבפה שלא ישחק בוודאות הוא איתן. “יש אכזבה מרה עבורו, כמובן”, הסביר המאמן לגבי השחקן שעלה מהספסל לדקות ספורות במשחק הליגה האחרון אך נפצע ויעדר כחודשיים-פלוס. “הוא שחקן צעיר וזה היה משחק מיוחד מאוד עבורו. אני לא חושב שהיו הרבה אחים שהתמודדו זה נגד זה. מבחינה רגשית קשה גם לו וגם למשפחתו. הוא רוצה כל כך לשחק בליגת האלופות, אבל זה עוד יקרה”, אמר המאמן. הקשר בן ה-17 הספיק לרשום שלוש הופעות העונה.

המאמן משאיר בסימן שאלה את המערך שלו לקראת המשחק. “יש לי מספיק שחקנים טובים לקראת מחר. לא החלטתי אם אשחק עם שלושה בלמים במערך של חמישה בהגנה או במערך הרגיל”, הבהיר. לא תופתעו לשמוע אגב שסמואל אומטיטי פצוע - מאז מרץ הוא נעדר בשל פציעה, ולא שיחק מאז דקה בנובמבר. הקשר הצעיר איואוב בואדי בן ה-16 זכה לשבחים ועשוי להשתלב מחר ב-11 במקומו של אנדרה גומש שמושעה, יחזיק את מרכז השדה לצד הקפטן בנחמין אנדרה. למעשה לקבוצה יש מכת היעדרויות. הקשר נגלייל מוקאו פצוע וגם הבלם איסמעלי עדיין לא כשיר. עוד שינוי אפשרי בהשוואה להרכב מיום שבת – רמי קאבייה במקומו של אנחל גומס. מקומו של אדון זגרובה, שחקן הכנף שכבש שישה שערים ב-691 דקות בלבד העונה והוא סגן מלך השערים – מובטח. קבוצה צעירה ומעניינת שאוהבת לשחק התקפי. ומחר עומד בפניה אתגר.

ליל – הרכב משוער: לוקאס שבלייר| תומא מונייר, בפודה דיאקטה, אלכסנדרו, גבריאל גודמונדסון| בנחמין אנדרה, איווב בואדי, רמי קאבייה, אוסאמה סחראווי, אדון זגרובה| ג’ונתן דויד

קצת היסטוריה:

ריאל מדריד פגשה עד היום שבע קבוצות צרפתיות אולם הערב מול ליל זה יהיה המשחק הראשון ביניהן. פריז סן ז’רמן כמובן היא היריבה מולה שיחקה ריאל מדריד הכי הרבה - 12 פעמים, אחריה אולימפיק ליון שהייתה מנחוס גדול באמצע העשור הראשון של שנות ה-2000 (עשרה משחקים). את מארסיי וניס פגשנו ארבע פעמים וכמובן שהמשחקים הזכורים ביותר הם שני גביעי אירופה נגד ריימס! ריאל זכתה בגביע אירופה הראשון שלה עם 3:4 על ריימס ב-1956 בעונת הבכורה של המפעל וכעבור שלוש שנים ניצחה 0:2.

המאזן של ריאל על אדמת צרפת: שישה ניצחונות מול שמונה הפסדים ועוד שלוש תוצאות תיקו. בעונת 2011/12 רשמה ריאל מדריד את ניצחון הבכורה שלה נגד ליון בחוץ עם 0:2. כריסטיאנו רונאלדו כבש צמד - בכדור חופשי ובפנדל והגיע ל-200 שערים במדי ריאל. המשחק האחרון נגד צרפתיות בחוץ היה ההפסד הרע 1:0 לפ.ס.ז’ במשחק הראשון בשמינית הגמר ב-2022 עם השער של קיליאן אמבפה בתוספת הזמן אחרי במשחק בו ליאו מסי החמיץ פנדל

קודם כל שנה טובה וחג שמח לכולם, מי ייתן שבצל כל האתגרים שאנחנו עוברים כמדינה - וברור שזה נוגע בכולנו - זו תהיה שנה טובה, של הגשמת חלומות וש"הצרות" שלנו יהיו הכדורגל, עוד ריב בין ריאל מדריד לברצלונה ושופטים או שכמו שכותבים לי בפייסבוק - דור תמיד מתלונן.

לגבי המשחק הערב, אז חג אלופות שמח כמה שאפשר, בטוח שב-22:00 זה השלב שהאוכל כבר מתקפל ומתחילים לשחק עם האחיינים - פה ושם אהיה צמוד לטלפון, זה חזק ממני. המשחק הקודם שנדמה לי “פספסתי” כלומר לא צפיתי במאה אחוז היה גומלין חצי גמר הקופה דל ריי נגד ברצלונה והיה משחק.
תראו אני מאוד מאמין ב-“אנחנו ריאל מדריד” ובואו נתעסק בעצמינו ועדיין היה אתמול חלק ממחזור בליגת האלופות. ראינו את בורוסיה דורטמונד נותנת 7 חתיכות לסלטיק| ראינו את ברצלונה עם 0:5 קליל על יאנג בויז| אינטר עם רביעייה| כמובן שכולן פגשו יריבות לא משהו, וארסנל שאני אוהב להשוות את הקבוצה שלנו אליה כי מנצ’סטר סיטי קצת עולם אחר - עם ניצחון די נוח על פריז סן ז’רמן ביום שאחרי קיליאן אמבפה (איבדה את כל הברק וההרתעה ושמישהו ינסה להכחיש). אני כן תוהה אם ריאל מדריד הייתה נותנת לנו הצגה, גוליאדה, או שנתקעת עם משהו כמו ה-1:3 על שטוטגארט. כן הקבוצה עד עכשיו לא נותנת כלום מעצמה וסלחו לי הפציעות לא מהוות תירוץ.

אני אוהב את הרצון של קיליאן אמבפה לשחק אבל זה לא ערב מכריע והייתי מוותר על זה, לקרלו אנצ’לוטי היה תירוץ מצוין לחזור למערך 4:4:2 שבין-כה היה עולה איתו בדרבי. אמבפה חייב להישאר על הספסל ונקווה שבמשחק הזה הברזילאיים יתנו יותר. ויניסיוס בערב פחות שקט מאשר בדרבי שגם שם הציג את ההברקה שלו - ושרודריגו ישחק כדורגל. לא יכול להיות שהוא לא לוקח על עצמו שום דבר. גם הפיניש שלו לשער פעם היה יותר קטלני.

כפי שנכתב בטור דעה במארקה: "אם אמבפה ישחק היום - אל תתלונן בחודש מאי על לוח המשחקים). זה נראה שאצל אנצ’לוטי אין שום שמירה על בריאות השחקנים להוציא מקרים חריגים, בעוד זינדין זידאן היה לוקח את התהליך הזה לאט-לאט.

כן סקרן מאוד לראות את אדוארדו קמאבינגה אם יכול לשחק אבל אי אפשר לצפות שהוא ישנה את פני הקבוצה ובטח אחרי חודשיים בלי כדורגל. ג’וד בלינגהאם כן נכנס לפורמה, במשחק כזה מבחינתי חייב להיות קרוב יותר לשער מאשר בדרבי. אורליאן טשואמני יורד מבחינתי אחורה לעמדת הבלם ונותן לאנטוניו רודיגר לנוח. זה עלול להוציא אותו מקצב ולדעתי גם בדרבי היו לו דקות טובות אבל השיפור שלו ‘לא מספיק’. במשחק ליגה זניח בעוד X זמן הייתי רוצה לראות את ג’אקובו ראמון כי כנראה אי אפשר להשתמש בחסוס ואייחו.

מה אני כן משמר מהדרבי? את האחריות בהגנה יחסית (אבל קחו בחשבון שאם כל שחקן מוסר אחורה לטיבו קורטואה זה מונע אפשרות לעשות התקפה מהירה ולקצר תהליכים) עד לשלומיאליות ברגע האחרון, את הרעיון לבעוט מרחוק - פדה ואלוורדה אנחנו אוהבים אותך! מאוד אהיה מופתע אם לא נראה את ליל מגיעה למצב קורץ כבר אחרי חמש דקות וג’ונתן דויד שחקן מסוכן מאוד (מופתעים שסמואל אומטיטי פצוע?). אולי הפציעה של טיבו לטובה בהנחה שיחזור מהר - קצת זמן איכות לעצמו, לקבל עוד שקט נפשי אחרי הדרבי וגם דקות לאנדריי לונין שהוא ראוי.
תכננתי לעשות את זה יותר קצר אבל לא יצא לי, כמו תמיד התחלתי לכתוב והפלגתי כאילו לעולם מקביל. חייב לומר גם שהמשחק הזה והכתבות בתקשורת בספרד שוב גרמו לי לתהות על אדן הזאר עד כמה זה לא הגיוני שהוא היה כל כך כושל. אבל לא נורא הכל לטובה והרווחנו את ויניסיוס. אולי יהיה היום כדורגל לכבוד השנה החדשה וגם כי ליל עצמה מנסה לשחק כדורגל. האללה מדריד

הלוואי שאנצ’לוטי ישים שני חלוצים ואת אנדריק במקום רודריגו

מאוד מקווה שהצרפתי היחיד שישחק היום זה טשואמני, אמבפה וקמאבינגה כדי שיקבלו עוד כמה ימי החלמה ומנדי כדי שלא יסריח את המגרש.

די עם ה4-4-2 הזה כבר.

למה רודיגר בשמאל?

הקבוצה הזאת משעממת משעממת משעממת , מתי פעם אחרונה שיחקנו כדורגל מחשמל מישהו זוכר?

אני מסתכל על קבוצות אחרות ורוצה להתאבד, קבוצות הרבה פחות מוכשרות מאיתנו אבל משחקות כדורגל מחשמל וזורם.
אנחנו שוב חוזרים ל442 המשעמם הזה, אין לנו שטף משחק ואין לנו התקפה בכלל.
פשוט מאמן משעמם.

אם המחליק לא פצוע אז כל הכבוד לאצ’לוטי על החילוף הזה, מיליטאו היה זוועה עד עכשיו.

צריך להוציא את ויניסיוס ובלינגהאם ולהכניס את גולר ורודריגו, שניהם במשחק זוועתי עד עכשיו.

אני מכבה טלוויזיה דקה 80 מצטער
נראים כל כך אימפוטנטים, הסגל הכי מוכשר וטוב באירופה עם 0 טקטיקה או רעיון לשיטת משחק…
לא מסוגל כבר לראות את השיעמום הזה. עם אייל לחמן על הקווים יש לקבוצה הזאת יותר מעוף

בהתחלה זה היה חצי בדיחה אבל עכשיו אני חושב ברצינות שהדבר היחידי שהחזיק אותנו בתור קבוצת כדורגל סבירה תחת אימונו של דון קרלו היה טוני קרוס, בלעדיו נותרנו רק עם יכולות האימון של אנצ׳לוטי, והתוצאה לפנינו, אחת הקבוצות הכי גרועות שלנו שראיתי.

קיליאן אמבפה נראה מתחילת השנה כמו הגירסה החיוורת של חוסלו. נראה שנפלנו.

חולק עלייך מאוד
הוא האשם האחרון במה שקורה העונה

רק עוד 2-3 משחקים, חודש חודשיים הדברים יתחברו…
זאת רק עונת מעבר ובנייה, עונה הבאה יגיע ה-רכש ונחזור לשחק כדורגל.
תכף ויניסיוס ישתפר, רודירגו יתבגר ופרלן מנדי יעזוב ואז נדרוס את אירופה.

אני חושב שמאז שחזרנו מפגרת הקורונה זה מה שאני מספר לעצמי וזה ההלך רוח סביב הקבוצה.
די,אי אפשר עם המזוכיזם הזה יותר, איזה גועל נפש של כדורגל…
זה לא יאומן כמה כל משחק של כל קבוצה אחרת הוא הרבה הרבה הרבה יותר מעניין וקצבי מכל משחק ממוצע של ריאל.
כל משחק מחדש אני פותח את הטלוויזיה ושואל למה אני עושה את זה לעצמי.
מהדקה ה5 זה מאוד ברור איך ריאל תיראה ובכל זאת אני מכריח את עצמי לראות עד הסוף בתקווה שאולי אולי אולי הפעם תהיה הבלחה וזה ישתנה, אבל אנצלוטי כהרגלו לא מאכזב.

לא יודע מה יש לחלוק. נראה רע. לא חד, לוקה מאוד בטכניקה, הפנדלים איכשהו מחזיקים אותו מעל המים. גם אם אם הוא לא הבעיה האחרונה או אחת הבעיות האחרונות לא זה מה שאתה מצפה מקיליאן אמבפה.

מודה שגם אני קיוויתי להתפוצצות מהפתיחה, אבל קשה לו לעשות מה שאנחנו רגילים ממנו כשאין שטף בקבוצה, אין שיטה, אין טקטיקה כלום.
קחו כדור שחקו. ככה זה נראה.
ויניסיוס ורודריגו לא מתואמים איתו בשיט, אין סדר בקישור ואין חיבור בין הקישור להתקפה.

משחק חוץ, בצרפת , שלושה ימים אחרי דרבי, עם קרלו.
מה ציפיתם שיצא?

אה ועוד שניה שוב פעם פגרת ליגת הפציעות.
אי אפשר להינות מכדורגל ככה כשכל קבוצות דרג א’ בצ’מפיונס מחשבות מאמץ בגלל מיליון משחקים בעונה, ואנחנו רק בהתחלה.

אני עדיין מאוד מופתע ואף המום שהשיטה שרודיגר ומיליטאו אמורים לבשל שערים עם אינספור כדורים ארוכים סתמיים לא הצליחה.

80% מהדקות המאוד מועטות של מודריץ’ עונה שעברה היו מיותרות, העונה הוא משחק יותר מכפול ממוצע הדקות מעונה שעברה ואחוז הדקות המיותרות עלה ל 95%

אחד השחקנים היחידים אצלנו שיודעים מה לעשות עם כדור… חילק כמה מסירות מאוד יפות היום לא תמיד צריך לחפש בכוח אותו.

ריאל הקבוצה הכי טובה בעולם בלגרום לכל יריבה להיראות 100 רמות מעל מה שהיא באמת.
לא יודע איך הם עושים את זה, שחקני ליל עוברים שחקני ריאל כאילו זה פיפא על amateur.

הדבר הבאמת עצוב הוא שכולנו יודעים בדיוק שזה מה שנקבל בכל משחק.

ההפסד הזה אפילו לא תסכל אותי כמו שחשבתי שהוא יתסכל אותי.
אזלו התירוצים, משחקי חוץ, לוז צפוץ, דרבי, פציעות, כושר, חיבור, אימון, שיפוט או לא יודע מה עוד, אסופת השחקנים האלה פשוט לא טובים.

התופעה האמיתית היא איך לעזאזל לקחנו תארים עד עכשיו?!