מחזור 2 באלופות: 1-0 לליל עם הפסד ראשון לאחר יותר משנה

שיחקנו נגד ליל, כן? הם מקום חמישי בליגה הצרפתית כרגע.
הבעיה שלנו היא לא צורת משחק. כאוהדי ריאל מדריד אנחנו צריכים לזהות את זה מקילומטרים, כי זה כבר קרה לנו בעבר.

התגובה של בלינגהאם אומרת הרבה
https://x.com/i/status/1841918249472036933

השאלה הגדולה היא אם אנחנו לוקחים קבוצת כדורגל והופכים אותה לסניף מקומי של איזה לוס אנג’לס לייקרס, או לא.

לדעתי בשנה שעברה כן פתחנו את העונה נמרצים מאוד וזה קרה משלוש סיבות. ראשית ההתלהבות של ג’וד בלינגהאם שכמובן גם ניצח משחקים, שנית, הפציעות הנוראיות ועצם זה שנדחקנו לפינה לאחר מה שקרה לטיבו קורטואה ואדר מיליטאו, ומעבר לכך הרצון להוכיח שיש עידן אחרי קארים בנזמה.
הכדורגל שלנו? אמממ שני משחקים בשלבים מאוחרים בליגת האלופות היו לטעמי די טובים - גם הגומלין נגד באיירן מינכן ו-ויניסיוס ג’וניור תרם לכך לא מעט, וגם ה-3:3 נגד מנצ’סטר סיטי כשהיינו טובים יותר מהם. אפשר לציין גם את הסופרקופה נגד ברצלונה. בתאכלס הכדורגל שלנו התחיל צולע מאוד, השתפר בחודשים עם מיליון הפציעות וברהים דיאס בהרכב והציון היה בינוני.

אפשר להתווכח האם הקישור שלנו נגרי מדי כמו ששיחקנו נגד ליל וכמובן שכל השחקנים שלנו בהתקפה מעדיפים לשחק בצד שמאל, זה לא אידיאלי. אבל אנחנו משחקים הכי גרוע מבין קבוצות הצמרת בטופ של אירופה, וזה כבר לא משחק אחד או שניים. הלו פאביו קאפלו קיבל מאה יחסי חסד ואז שחטו אותו ואת ז’וזה מוריניו אחרי תיקו אחד במחזור הפתיחה. זה לא דומה לכלום וזה מביך ואנחנו אובדי עצות.

תחילת עונה שעברה הסרחנו את המגרש בענק, רק שערים סופר קריטיים של ג’וד מדחיקות בדקה ה 90 מנעו מבוכה גדולה.
ג’וד גם הציל את התחת שלנו בקלאסיקו הראשון.

לפעמים נראה שיש לאוהדים זיכרון מאוד קצר.

הכניסה של המרוקאי להרכב וההצלחה שלו הכניסה קצת מהירות ופעולות מפתיעות להתקפה אבל גם זה היה בתוך משחק קבוצתי משעמם ביותר.

אתה כאילו ‘מוכיח’ אותי על הטעות שלי אבל זה לא מה שכתבתי. התלוננתי על הכדורגל מהמחזור השני בערך כי היה לנו מנהג לספוג שערים מוקדמים זה חזר על עצמו ברצף אלמריה-חטאפה-ריאל סוסיאדד. אני כתבתי שכן ראיתי קבוצה שאמנם מאבדת ריכוז אבל כזו שרצה הרבה, רוצה להוכיח את עצמה, נלחמת, לבטח לא חושבת שהניצחון יגיע לבדו. לא טענתי לכדורגל גדול. אבל כן במבט על העונה הזו ציפיתי נניח שגם אם יהיו קשיים אז מתוך 11 משחקים עד עתה ניצחנו בשבעה וזה מעט מדי. האמנתי שהכישרון של קיליאן אמבפה, ויניסיוס ג’וניור או אחרים יתנו לנו ניצחון על הקשקש - סטייל ג’וד בלינגהאם אשתקד, במאיורקה או בלאס פלמאס (לגבי הדרבי ידעתי שזה לא יסתדר).