הקרב על הכל: מפסידים 2:1 בקלאסיקו בברנבאו במחזור ה-30 (מינגסה)

רק שזה יגמר…

אי אפשר להאשים את השופט ואפילו לא שחקן ספיציפי, זו קבוצה שלא יכולה להתחרות על שום תואר אירופי ולדעתי גם לא בספרד (חוץ מגביע) בשנים הקרובות.

אני מקוה שלא נזכה בגביע ושלאפורטה היה את האומץ לקבל את ההחלטה הקשה אבל הנכונה.

הכי גרוע זה לבוא עם אפס ציפיות ואז להתחיל לפתח אותם שוב רק בשביל ששוב ישבר הלב מחדש.

אני לא יתחיל בתחרות למי הוא הרס יותר (ועוד יש מחצית שלמה), אבל השער השני הגיע כתוצאה ישירה מצלילה של ויניסיוס שהשופט נתן בתמורה בעיטה חופשית וצהוב.

ועדיין, ב2 הגולים ההגנה היתה יכולה צריכה לעבוד טוב יותר.

מסי, כהרגלו בשנים האחרונות, לא הגיע למשחק.
בלעדיו ובלי דמבלה (שגם לא הגיע) ועם היכולת של פדרי (למרות שהשתפר במהלך המחצית) אין לנו כל-כך מה למכור.

לאן דמבלה יגיע? הבנאדם לבד ומוקף ב-4 שחקנים בכל רגע נתון, ועד שהוא כן מקבל כדור אין שום דבר מסביבו. אולי האחרון שצריך להאשים במחצית הזו.

אפשר לנתח את המחצית הזאת בהרבה דרכים, אבל מבחינתי המנטליות זועקת פה. קבוצה אחת באה בטוחה בעצמה ומשחקת כמו שהיא יודעת, וקבוצה אחרת בפאניקה ולא מצליחה להעביר מסירות פשוטות, שלא לדבר על לבעוט חס וחלילה. אני נתתי היום “צ’אנס אחרון” לאלבה בנושא הזה, הוא מוכיח לי סופית שמשחקים גדולים זה פשוט ענק עליו, יכול להיות שהוא בוכה ברגעים אלו.

אני לא יכול לשים לך את האצבע אבל היו לו כמה הזדמנויות שהוא יכל להוציא מהם יותר.
במקום זה הוא מנסה לעבור 5 שחקנים או מקבל כדור ברחבה ונעצר.
ברור שגם לשחקנים של ריאל מגיע קרדיט על העצירה שלו (ושל מסי), אבל היכולת שלו לא טובה בנתיים.

בטח יושב בחדר ההלבשה, ומאשים את ואלוורדה/סטיין/וואטאבר על המנטליות.

דמבלה לא מושלם, לא בכלל ולא היום. אבל אם אתה לוקח שחקן שחי על שטח, ומניח אותו לעמוד בתוך ההגנה של ריאל - לא מפתיע שלא יוצא מזה משהו טוב.

אל דאגה אלבה יתן את משחק חייו נגד קבוצה סטייל אוססונה ואוהדי ברצלונה ישכחו לו את הכל טפלון היה וטפלון ישאר.

אבל באמת שאין שחקן אחד שמתפקד במשחק הזה. מה כבר דמבלה יכול לעשות?

אתם מדברים פה על מנטליות ושטויות כאלה ואחרות, אבל יש פה נוקאאוט טקטי. מאמן אחד אדיוט עלה עם 5-3-2 ומאמן אחר מולו ניצל את המערך הגרוע הזה בכל דרך אפשרית.

קומאן צריך לקבל שבחים על השילוב של לא מעט שחקנים צעירים, והפרידה ממנו בקיץ צריכה להיעשות בצורה יותר מכבדת מאשר שני הקודמים. אבל אסור לו להישאר פה עוד שנה, הוא לא שייך לרמות האלה.

אוסיף ואומר - אם אתה רואה את ויניסיוס חוגג על מינגסה מחצית שלמה מבחינת מהירות, ובתגובה מוציא את דסט ושם את מינגסה מגן ימני…כנראה שמשהו לא מחובר שם.

ניצלנו.

בדיחה

אם זה פנדל אז בכל קרן יש 10 פנדלים כאלה…בחיאת אל תהיה כמו איציק זוהר.

4 דקות במחצית עם מלא חילופים, אדום, שופט שמחליף אוזניה ו-ויכוח על פנדל. לגיטימי.

כמו שרשמתי במחצית - נוק אאוט של זידאן, וניצחון מוצדק של ריאל. ועדיין…משהו פה היה קצת מוזר. רק קצת.

נו באמת…

נו באמת תגידו לי על הכדור החופשי של קרוס שהבקעתם ממנו.

אם יש 10 משיכות ביד של שחקן ברחבה בזמן קרן אז שיהיו 10 פנדלים בזמן קרן.

מה נו באמת? קשה להבין למה לא מסתדר לי שהיו פה רק 4 דקות תוספת זמן?

או שזה הקטע בו אוהדי ריאל מגיעים להראות כמה אנחנו סתם בכיינים, למרות שאנחנו אומרים במפורש שהגיע להם לנצח?

לא מדבר על החלטת שיפוט כזו או אחרת, ואולי היה פנדל (לדעתי לא) אבל הקונספירציות שאתה מציע הן ברמת השבכ רצח את רבין.

הם אולי היו יותר טובים, אבל היה משחק כדורגל, לא סטנגה. לא הגיע להם לנצח, פשוט כשמחליפים את להאוז במאנסנו, אז אין לנו יותר מדי סיכוי מלכתחילה.

מה קונספרציה במה שאייל רשם?

זה כרגיל גורם לנו לברוח מלעשות חשבון נפש. למרות שקאסמירו עם אדום גרם לי לחייך טיפה.

ואני מסכים עם אוהדי ריאל. בחיאת מגוחך שעל כל ליטוף יצעקו פנדל.

לא לא לא…צא מהסרט שאתה חי בו. אני אומר ש-4 דקות תוספת זמן, עם אירועי המחצית השנייה, הן מעט מאוד, ושהגיע לכם לנצח בצדק. אתה החלטת שאני מכוון פה לקונספירציה ברמה של רצח רבין, ואני זה שלא בסדר. אין…זה משהו.

אעשה את זה פשוט בשבילך - אני טוען ש-4 דקות זה מעט מאוד במקרה הזה, אבל אני לא טוען שפלורנטינו מימן לשופט את ההרחבה של המטבח. סגור? או שאתה עדיין בקטע של להכניס לי מילים לפה?