הקרב על הכל: מפסידים 2:1 בקלאסיקו בברנבאו במחזור ה-30 (מינגסה)

אני עכשיו חושב שהוא התכון לטל ולא לך…

מסכים, זאת מחלה של שופטים בספרד. מתסכל אותי שנים. בד"כ היו נותנים פה 3 דקות אפילו. באנגליה מתחשבנים על כל שניה ואפילו תוספת על התוספת על בזבוזי זמן

למה הגיע להם לנצח? בגלל שבמחצית הראשונה בארסה לא עשתה כלום?
במחצית השניה גם בארסה וגם ריאל הגיעו להרבה הזדמנויות. לא בטוח מי הגיעה ליותר, אבל זה לא חד משמעי.

אתה מדבר על זה?
image

או על זה?
image

איפה היה VAR? בוא תגיד לי שהוא בודק כל פנדל פוטנציאלי ומצא שאלה לא עבירות.

ויעשה טוב אייל אם יתעלם מהטרלול הקבוע שלהם, כמוני.

אוהדי ריאל כשיש טעות שיפוט לטובתם: טעויות שיפוט זה חלק מהמשחק. הפעם זה לטובתנו.
אוהדי ריאל כשיש טעות שיפוט לרעתם: ביזיון. כל הזמן טועים נגדנו, כל השופטים אוהדי ברצלונה.
אוהדי ריאל כשיש טעות שיפוט לטובת ברצלונה: השופטים אוהדי ברצלונה, כל הזמן יש טעויות לטובתכם.
אוהדי ריאל כשיש טעות שיפוט לרעת ברצלונה: יא קונספירטורים. יש יותר סיכוי שביבי הוא שליח של אנשי הלטאה, מאשר שהייתה טעות לרעתכם.

אם ריאל לא לוזרים מחצית ראשונה זה נגמר 4-0 ואם הם היה להם קבוצה טובה באמת מחצית שניה כך עד האמצע היו להם עוד כמה הזדמנויות.

אפשר להכיר בזה שהם קבוצה יותר טובה.

אני יגיד את זה גם אם זה לא פופלארי. ריאל קבוצה בינונית . ברצלונה הנוכחית אם היתה פוגשת קבוצה יותר טובה זה נגמר בתבוסה מהדהדת. זה לא משנה לי אם הם יזכו באליפות (וזה התוצאה של ההפסד היום) ויקחו דאבל. אנחנו פשוט קבוצה יותר גרועה.

זידאן יש לו תחת שעושה מהתחת של גרנט צחוק.

תודה. והאמת שבאמת 3 דקות תוספת זמן זה מין נוהל קבוע בספרד, משום מה. אולי ככה השופטים מתוכנתים. באנגליה משחק כזה היה זוכה ל-6+ דקות תוספת בקלות.

לא שזה היה משנה יותר מידי, כן? עדיין היינו נראים זוועה. גג איזה ברייטווייט היה מצליח להסיט כדור לשער.

אז אם ריאל הייתה טובה יותר, משמעותית, במחצית הראשונה, ונגיד שהייתה שווה בשנייה - זה לא אומר שהיא הייתה טובה יותר בהסתכלות על כלל המשחק?

לא, כי הגיעה ל 2 מצבי הבקעה, ובארסה הגיעה לאחד. זה לא מספיק בשביל להגדיר מחצית ראשונה כטובה יותר משמעותית.
במחצית השניה לדעתי היינו יותר טובים. אבל זה ניתן לוויכוח.

היא לא הייתה טובה יותר רק מבחינת כמה פעמים בעטה לשער. בכל פעם שהיא עברה את החצי, הייתה סכנה, בעוד שבכל פעם ששחקני ברצלונה עברו את החצי, הם נבהלו וחזרו אחורה. או נעמדו במקום.
זה לא היה חד צדדי ברמה של תבוסה (אם כי אם ויניסיוס לא היה עושה שבוע שבוע עם המוח של דמבלה, זה אולי היה מגיע לזה), אבל כן לדעתי ריאל באה מוכנה יותר, והייתה טובה יותר במכלול של המשחק.

אתה צודק, אבל ככה זה בספרד כבר שנים בניגוד גמור לליגה האנגלית, זה הגיע למצב שאני בניתי על זה שלא תהיה תוספת זמן רצינית, גם כשהשופט עצר את המשחק כדי לתקן את מערכת הקשר, ידעתי שגם אם זה יקח רבע שעה לסדר הוא יוסיף רק 3 דקות, האמת הפתיע אותי עם ה 4 דקות.

אז אתה בעצם אומר שהוא היה דווקא לטובת ברצלונה? :wink:

פה אתה צודק לחלוטין.

אם הבעיטה האחרונה הייתה נכנסת הייתי בא בטענות שהוא הוסיף דקה יותר מדי ועזר לכם להשוות :joy:

שער של בנזמה, שער של קרוס, בעיטה לקורה של ואלוורדה וריבאונד של לוקאס שטר שטגן הציל. איך הגעת ל2 מצבי הבקעה? ואם החשבת את הפוקס של מסי בקרן למצב הבקעה אז בוא, והבעיטה שלו בדקה 47 הייתה אחריי נגיעת יד.

לדעתי לא היה פנדל.
מה שכן חד משמעית נעשה לכם עוול בהקשר של תוספת הזמן.
אני הכנתי את עצמי נפשית לשער שוויון בדקה 97.

אתה שוכח שלפני 4 ימים ריאל רצו כמו מטורפים נגד ליברפול, בזמן שבארסה הזיעו מול ויאדוליד ביום שבת, ואת הניצחון עכשיו הביאו 4 מחליפים בהגנה ומנדי אחד

ראו בחילופים שאפילו סילון בן 20 כמו ויניסיוס פשוט לא הצליח לנשום ובטח בנזמה, ואם היה להם עוד קצת אוויר וכוח ברגליים כנראה שהיה נגמר 4-5

ריאל העונה עם 2 ניצחונות על בארסה, 2 על אינטר, 4 מ-6 נגד אתלטיקו, ניצחון גדול על ליברפול במשחק מכריע, כל קבוצה בעולם הייתה שמחה לתוצאות כאלה נגד הגדולות, והיא בנקודת זינוק מעולה לאליפות ולעלות לחצי גמר צמפיונס

איך שבוסקטס דחף את ויניסיוס במחצית הראשונה או היד שמינגסה שם על מרסלו בדקה 91 מול טר שטגן זה פי כמה יותר פנדל מהצלילה המוגזמת של ברייטוויט, ובכל מקרה אף אחד מהמקרים האלה לא מצדיקים פנדל

בכללי - לא כיף להפסיד, מאוד מאוד לא כיף להפסיד בקלאסיקו, בואו נירגע קצת ונדבר מחר, ובכל מקרה הכל פתוח בספרד

אני לא מחשיב את השער של קרוס כמצב לשער. אני לא סגור עם עצמי אם הייתה בכלל עבירה, ואת השער עצמו, אחרי 2 נגיעות בשחקני הגנה, ראוי לרשום כשער עצמי. בשבילי זה לא מצב הבקעה, כמו שאני לא מחשב את כל הבעיטות של מסי לחומה כמצבי הבקעה.
את הקורה של וולוורדה וריבאונד אני מחשיב כמצב אחד. זה אותו מהלך.

המשחק הזה הרגיש מוכר. משהו בהרגשה הכללית שלו הרגיש כמו שילוב של שני המשחקים מול פסז’. מחצית ראשונה את המשחק הראשון מחצית שנייה את המשחק השני, או אם להנגיש את זה יותר- ריאל נתנה עלינו הופעה במחצית הראשונה עם הרגשה שאנחנו אפילו לא מתקרבים ללעשות משהו שיגרום למשחק להתנהל אחרת, ומחצית שנייה עם הרגשה של אולי אנחנו מצליחים להשיג איזושהי נחמה.

גם לאחר שני המשחקים מול פריז, וגם במשחק מול ריאל המסקנה פשוטה: אנחנו לא טובים מספיק. לא חושב שמערך אחר של קומאן היה משנה את זה בהכרח, לא גול סופר מפתיע ממינגסה או החלטת שופט כזאת או אחרת הייתה נותנת לי הרגשה שונה מהמשחק הזה. ברצלונה ברמה האישית מראה שהיא לא מצליחה לעמוד בסטנדרטים של הקבוצות הגדולות גם ביום לא טוב שלהן.

אשמח לציין לטובה לחימה ומוטיבציה של חלק מהשחקנים, אבל העובדה שראיתי 0 פעולות כלשהן מפרנקי, מסי או פדרי מראה כמה לא היינו בתמונה בכלל, וגם באיזו קלות נפלנו בכמעט כל מצ’אפ. אם זה היה יום של ויניסיוס כמו שהוא הציג רק לפני כמה ימים מול ליברפול אני חושב שזה היה יותר מהדהד.

אני שמח שקיבלנו רגעים של נחת מהקבוצה במחזורים האחרונים, אבל משחקים כאלה נועדו להזכיר לנו שיש הרבה עבודה בבניית הסגל, ובנוסף בבחירת המאמן, שכרגיל הגיע בלי פתרונות בימין בהם תוכנית א’ שלו לא עובדת.

לקחת גביע ולקיץ של בנייה.

Testim molt Barcelona

אוי הצביעות. אם לא אדום שהומצא לוויאדוליד בשבוע שעבר והנגיעת יד הברורה שהייתה צריכה להישרק נגד אלבה גם כן, אתם כבר עם בגד ים מתחילים את עונת הרחצה.

תודה שאתה מוכיח את הנוסחה שלי בדיוק.

אגב שכחת להזכיר את האדום של פפה בחצי הגמר ב2011. ציפיתי ממך ליותר.