הקרב על הכל: מפסידים 2:1 בקלאסיקו בברנבאו במחזור ה-30 (מינגסה)

עכשיו כשהאווירה קצת נרגעה, באמת כל מה שלקחתם מהמשחק הזה אלו את טעויות השיפוט? לא רק כאן, גם בתקשורת ובמועדון עצמו, אלו היו הבעיות? פגשתם ריאל מדריד שנמצאת ביכולת של הצל של עצמה, בלי ההגנה שלה, ונראיתם לא קשורים לענף במשך 60 דקות, עד שהגשם הפך את המשחק לסטנגה.

לא נכנס לאם היה פנדל או לא היה, באמת זה כל מה שיש מבחינתכם לדבר על המשחק הזה? אני הייתי שמח שלא קיבלתי תבוסה היסטורית. ויניסיוס קצת יותר חד וזה היה יכול להיגמר רע ביותר.

נכון, אבל לא רק.
זה גם ההבדל במצבים שבהם דמבלה לא מגיע לכדור פעמיים במסירות רוחב מסוכנות שיכלו להפוך לגול.
זה גם גריזמן שלא בועט למסגרת, ואולי אפילו חס וחלילה שם גול, כשהוא בועט לשער ממרחק כזה קצר.

היו לנו כמה וכמה מצבים שהיו צריכים לסגור את זה גם בלי המשקוף של מורייבה, אבל מהצד השני, כל ריצה של ויניסיוס הייתה התקפת לב, גם אם רובן לא הסתיימו בבעיטה לשער שלנו.

מה אני בא להגיד?
בסוף היום זידאן הכין את הקבוצה שלו יותר טוב. נקודה.
בנוסף, בהתחשב במאזן הגרוע שלנו במשחקים גדולים העונה, אפשר לראות שיש לנו בעיה. אז להכנה הטובה של זידאן אני צריך להוסיף גם את ההכנה הלקויה של קומאן.

שוב אומר - 3 מקומות ראשונים הסגל הזה צריך לקחת.
אני גם לא חושב שאפשר לסגור את העונה וללכת לים. ההבדל בינינו לבין המדרידאיות יכול עוד להתהפך כמה פעמים העונה. 2 נקודות הפרש בין המקום הראשון לשלישי זה מאוד צפוף,
ומול הקטנות אנחנו אוספים יותר נקודות. בואו נראה מה יהיה עד לשריקת הסיום.

לא, תעבור על ההודעות מאז פיצול הדיון המיותר על השיפוט ותראה שמתעסקים פה בעוד דברים.
למעשה, אנחנו עברנו הלאה לשאלת היכולות של המאמן (אל דאגה, את השחקנים כבר טחנו הלוך וחזור ונמשיך לטחון אותם עוד קצת אחרי שנרד מקומאן :joy: )

ודרך אגב, חלק מהמשתמשים פה יותר כועסים על קומאן שכועס על השופט, מאשר על השופט עצמו. לדוגמא:

והמשחק עצמו?

זה בדיוק מה שאני אומר כבר כמה הודעות.
היו התקפי לב לא קטנים במשחק הזה שבו קומאן שוב קיבל בראש.
לשמחתי כבר עפנו מליגת האלופות ואנחנו לא צפויים לפגוש עוד קבוצות בקאליבר גבוה למעט אתלטיקו.

לא שאני רוצה לטאטא את החוליים מתחת לשטיח, פשוט לא בא לי עוד פעם על התחושה המשפילה הזו שבה אתה לא יודע לבחור אם אתה רוצה שלנגלה יעשה עבירה של צהוב שני (או אולי פנדל חביב לאוסף), או שאתה רוצה להמשיך לתת לחלוצים של היריבה מסדרון אוירי פתוח לרחבה שלנו. כך או כך אתה מרגיש שמז@@#ים אותך בלי חומר סיכה ראוי בזמן שאתה אמור לחייך ולהגיד ״פורסה בארסה :large_blue_circle: :red_circle:״…

קרה משהו בימים האחרונים? הפער בין ברסה לריאל הוא כבר לא נקודה? אתלטיקו לא נקודה מעל ריאל?
8 משחקים לסיום העונה המצב הוא כזה:
אתלטי 67
ריאל 66 (עם יתרון על שתי הקבוצות במצב של תיקו)
ברסה 65

למה יש פה אמירה החוזרת על עצמה בנוגע לים?

ריאל עוד רגע מגיעה למשחק ליגה מול חטאפה עם בלם אחד כשיר (הרביעי בהיררכיה), המגן הימני השלישי (כשבפורום שלנו מציעים לשים שם כל שחקן שמעולם לא שיחק שם במקומו), 3 קשרים (כשאחד מהם הוא איסקו, והשניים האחרים אחרי ליברפול-ברסה-ליברפול), בלי קשר אחורי, ועם התקפה גמורה.
אגב, מלבד קאסמירו ונאצ׳ו שיחזרו, השאר לא בטוח שיחזרו בזמן הקרוב בכלל, ובקצב הזה הפציעות לא יפסקו.
למה יש קונצנזוס כזה גדול שהאליפות בכיס שלנו? מה פספסתי?

כן החמצה מבאסת בשבילכם, אולי זו תהיה החמצה של עונה, אבל האולי הזה יתברר עוד 8 מחזורים. כרגע אתם מרחק איבוד נקודות אחד בלבד של ריאל ואתלטי מהמקום הראשון.
אתלטי בכושר רע, ולריאל יש ליגת האלופות על הראש, וזה לא שהיינו בלתי מנוצחים עד עכשיו.

לא קורה הרבה, בטח לא לאחרונה… אבל אני ב100% עם גב פה.
הליגה רחוקה מלהיות גמורה (וגם לא היתה גמורה במצב שבארסה היתה מנצחת בקלאסיקו).
ריאל בעמדה קצת יותר טובה מהשאר אבל זה בקטנה.

לי נראה שדווקא אתלטיקו איבדה סיכוי.
נראה שהיא שפכה לאגר והיא בכושר הגרוע ביותר מהשלישייה

יש לה עכשיו 2 משחקים מאוד קלים על הנייר, היא מנצחת אותם פתאום ייווצר מומנטום ולך תדע מה יהיה.
בכלל לא הייתי מוריד אותה מהמועמדות.

אני חושב שהכעס על זידאן (לפחות שלי) היא שהוא מאמן בגישה של טווח קצר.
השחקנים הצעירים לא משחקים בצורה רציפה וגם אם כן אז אף אחד לא באמת עשה תחתיו קפיצת מדרגה. העניין הוא שריאל כבר כמה שנים נמצאת בתהליך שאמור להצעיר את הסגל והעברת מקל לדור הבא. אבל זידאן לא מקדם את זה בכלל. פשוט ממשיך לסחוט את הסגל הקיים.

הביקורת שלי לפחות בנושא הזה עדיין קיימת. לא אקח ממנו את היכולת להכין קבוצה למשחק ספציפי, אבל אני עדיין לא משוכנע שהוא זה שצריך להוביל את הפרוייקט החדש.

היו לה עד עכשיו מלא משחקים קלים שהיא לא הצליחה לנצח או ניצחה בשיניים.
ברור שהיא יכולה לחזור אבל היא לא עושה רושם כזה.

נכון, אבל כדורגל זה משחק של מומנטומים, רק לפני חודשיים הקבוצה שלך הייתה 13 נקודות מהם והיום אתם רואים את עצמכם מועמדים לגיטמים לדאבל, דבר שהיה נשמע הזוי אז.

זה לא קשור ליריבות שלה. הם פשוט לוזרים. נטו לוזריות. אף קבוצה בעולם לא תאבד משהו כמו 9 נקודות כמו שהם איבדו.

אני יחזור בפעם השניה בתרד הזה, אם אני לא טועה ואני כמעט בטוח שאני לא טועה אף קבוצה בתולדות הליגה לא איבדה אליפות שהיא היתה בהפרש של 7 נקודות ומעלה.

יש מישהו שיופתע שאתלטי יעשו את “ההישג” הזה.

נ.ב ושלא היה ספק במיטב המסורת שלהם הם ינצחו אותנו ויתנו לריאל את התואר.

תזכירו לי את זה בסוף השנה.

ומנגד כשהם היו במומנטום חיובי, אני זןכר את סוארס נותן גול דקה 90 וגם אז היכולת שלהם הייתה רעה.

אני אישית מקווה שאתה צודק וניקח אליפות אבל אני סקפטי מטבעי. ודרך אגב גם אני זוכר משהו על איבוד אליפות פוטנציאלי היסטורי.

סוארז פצוע לכמה שבועות והוא כבר התחיל לשפוך מנוע.

אני מדבר מניחוש ספוקלציה ותחושות, מחר בערב חיזרים יכולים לנחות בכדור הארץ ועונת הכדורגל תיפסק לחלוטין.:slight_smile:
מסי רוצה הביתה :cry:

ריאל מדריד הגלאקטית של קיירוש הייתה 8 נקודות מעל וולנסיה ואיבדה אליפות. הפציעה של רונאלדו הכריעה אז.

מאמן מהחלשים שהיו לריאל בתקופה הזו והיו הרבה, צריך לנשק יום יום את הרגליים של פרגי.

דרך אגב הוא עדיין מאמין שבבה זה הדבר הבא בכדורגל או שהוא כבר השלים עם התפקיד החדש כדוגמן הבית של איראן?

אז אתה בעצם מחזק אותי? זה מה שהתכוונתי - לא היינו רחוקים מלא להפסיד את המשחק הזה ולהיות מעל ריאל בטבלה.

על הנייר - כן. אבל בתחילת העונה, עם כל הבעיות הפסיכולוגיות, ברטומיאו הנשיא, היחלשות הסגל, וחוסר האמון שלי בקומאן - חשבתי שנאבק על המקום בליגת האלופות. לכן אני לא מספיד את קומאן עכשיו. אני חושב שהוא עושה מעל המצופה, והוא לא וולוורדה2 כמו שמשה אומר.

ללכת לים זה רק ביטוי. ברור שלא מוותרים על הליגה בהפרש של 2 נקודות כשיש עוד 8 משחקים.
לא צריך לצטט את הטבלה ולעשות חישובים מתמטיים. אבל אנחנו בעמדת נחיתות די רצינית, וזה לא היה ככה לו כדור אחד היה נכנס.

וריאל הייתה לא פחות רחוקה מלתת לבארסה רביעייה ולהפוך את הדקות האחרונות לגראבג’ טיים,אז?