בשן ועין מנצחים את השופט וחטאפה 2-1 (מסי סוארז)

הסגל למשחק:

ברצלונה עושה למוניר “ראביו” בגלל שהוא לא מחדש חוזה . הייתי שם הרכב מצופה, אבל נראה לי כולם מבינים שזה ראקיטיץ ועוד עשרה…

ויסקה בארסה!!!

לחטאפה יש “שם רע” בליגה. לפחות בתפיסה שלי ושל רבים אחרים. לא פעם שומעים “זה לא כזה מרשים לנצח כל מיני חטאפות…”.

אבל חטאפה עשתה התקדמות מרשימה השנה, היא מחזיקה בהגנה השניה בטיבה בליגה (!!) כשרק אתלטיקו ספגו פחות.

אם מוסיפים שאנחנו אחרי פגרה אז בכלל המשחק מקבל סימן מוקש.

בהצלחה לנו.

אין לי מילים יותר. די. ויסקה בארסה.

לא משנה כמה משחקים לא נספוג עם סמדו, רוברטו יכנס להרכב בשנייה שהוא יחזור מפציעה.

אני מנסה להבין למה שחקן של 150 מיליון לא מצליח להשתחל להרכב החלומות שלנו רק מהדקה ה 80. זה כל כך מוזר לשלם על שחקן ‘לא צעיר’ (קרי, לא תשלום על פוטנציאל כדמבלה אלא על יהלום מלוטש ומוכח) ולהושיבו על הספסל…

זו הייתה הבעיה מלכתחילה ברכישה של קוטיניו, הוא לא מספיק טוב כקשר ולא כקיצוני. הוא שחקן מעולה אבל כרגע כל עוד דמבלה בכושר הזה מקומו בספסל בצדק.

גם לי זה חורה שיש שחקן של 150 מיליון עד הספסל, אבל ככה זה שאף אחד לא החליט אם קוטיניו הוא המחליף של ניימאר או אינייסטה, ועל הדרך הביאו את דמבלה.

כי בעיני ואלורדה ראיקטיץ הוא שילוב של צאבי ואיניסטה בשיאם, ושחקן שאסור להחליף אותו בכל מצב, גם הוא משחק רע כמו היום.הוא לא מוכן לשים אותו בקישור, ובהתקפה יש לך את דמבלה. (שברגע שהוא יתחיל לגמגם אז ואלורדה יספסל גם אותו וישים את קוטיניו במקומו).

אלון חזן פרשן לא רע, אבל בהקשר של ראיקיטיץ הוא כל הזמן נופל, כל פעם שיש חילוף הוא זורק את השם שלו. אלון , גם אם ראקיטיץ יקבל אדום, ואלורדה לא יסכים שהוא ירד מהמגרש.
אבל אני יכול להתלונן עד מחר, בלעדי השופט המשחק הזה היה נגמר עוד במחצית הראשונה. בושה וחרפה. ותתפלאו, אבל לדעתי הכרטיס הירוק שהוא נתן לשחקני חטאפה לשבור רגליים לשחקני ברצלונה זה עיצבן אותי יותר מהשער במתנה שהוא נתן להם…

אלבה במשחק הכי גרוע שלו בשנה וחצי האחרונה. חיכה את מרסלו היום, אבל בגלל היכולת הנפלאה שלו בשנה וחצי אני סולח לו,. אבל מה שמעצבן אותי אצלו, שהוא מתעצבן, אז החמצן לא מגיע לשכל… יש לו צהוב, השופט נוראי, תחת לחץ של הקהל, אבל אלבה לא מפסיק לצעוק עליו. כל המשחק. בחייאת, קיבלת צהוב, מה אתה מתגרה בגורל שלך איתו??

ודרך אגב, זה לא פעם ראשונה שהוא מתנהג כמו ילד קטן, גם נגד אספניול לפני שלוש שנים קיבל אדום על זה. עיצבן אותי נורא.

חידה קצרה:
איך זה ששחקן שמתעקש להחטיא כל הזמן ממצבים קורצים, באותו משחק, מבקיע גול כזה? זה כאילו שהוא לא מוכן לכבוש שערים “קלים” אלא רק גולאסואים :slight_smile:

נגיד כך, כקיצוני ל 4-3-3 דמבלה טוב ממנו (דריבל ומהירות) וכקשר הוא לא מספיק דוחף קדימה (נניח, לא סגור על זה), אז… הייעוד שלו זה ל מאחורי חלוץ בכל מיני מערכים איטלקיים או ב 4-2-3-1 כקיצוני?? אז למה לכל השדים הביאו כזה פרופיל של שחקן? איפה הוא היה טוב בליברפול? מתסכל.

דווקא היום - ספציפית - אני מבין את הפתיחה עם ראקיטיץ. אם אין בוסקטס כמחליף לקשר האחורי הכי טוב זהו ראקיטיץ. אבל הפואנטה שלך נכונה בכל פעם אחרת…

ובכלל, מסכים לגבי אלבה. בדר"כ רגוע ויעיל אבל כמאבד את הקלאץ’ זה מסוכן מאוד.

במידה ואני מקבל את נקודת ההנחה שקוטיניו לא טוב מספיק בתור קשר, אז תן לי להבין, החתימו שתי שחקנים במחיר של 160 מיליון אירו כל אחד, באותה עמדה, ולהוסיף חטא על פשע החתימו גם את מלקום שם. תסביר לי, מה ההיגיון בזה? למה?

זה ברור שכדי לנצל את קוטיניו, בברצלונה העכשוית, הוא חייב לשחק גם בקישור. (דמבלה כרגע יותר מידי טוב) אבל אז כותבים לי שקוטיניו לא מספיק טוב בתור קשר, שאלה רצינית, כמה משחקים בברצלונה הוא שיחק בתור קשר? שקובעים לי את הקביעה המפורשת הזאת. אני רק יודע שבחודש האחרון, ברצלונה שיחקה 4 משחקים שנגמרו באופן קל באופן יחסי לברצלונה, שקוטיניו סופסל בכולם. בליגה, נגד לבנטה אספניול וסלטה ויגו. ובאלופות נגד טוטנאהם. בכל אחד מהמשחקים האלו הוא נכנס בתור מחליף של דמבלה., אי אפשר היה לנצל את הגארבז טיים שהמשחקים האלו יצרו לנו, לנסות ולתת לו לשחק בקישור? גם אם ואלורדה לא רוצה לתת לו לשחק משחקים שלמים בקישור, אז לפחות שיקבל דקות בתור קשר מחליף ואז נבחן את התאוריה הזאת, תשים לב, שבאופן קבוע ואלורדה מכניס אותו במקום דמבלה…

לא יכול לשחק בקישור, אז הוא או דמבלה מיותרים בברצלונה. תחליטו אתם, את מי אתם אוהבים יותר.

או שהמאמן מכין לנו ולעולם הפתעה לליגת האלופות, או שכל העונה הזו זה הכנה שקטה ומסיבית לקבל לפרצוף ‘רומא 2’ בשלבים הבאים של ליגת האלופות.
אין קישור, אין הכנה להחזקת כדור במרכז המגרש, אין משחק לחץ, ההגנה עשויה מטלאים ואנחנו מאבדים גובה בזירת קוטיניו.
הכל, שוב, על הגידים והשרירים של הפרעוש, בוסקטס והגרמני.

עד מתי…

את קוטיניו הביאו עוד כששיחקנו במערך 442 של וולוורדה.
במערך זה הקישור מורכב משני קשרים בפרופיל אחורי+50-50 ושניים באגפים שהם סוג של קשרים התקפיים עם סגירה לאמצע ולא פתיחה לאגפים.
היה זה אינייסטה (עליו השלום) ופאוליניו (רחמנא ליצלן) ששיחקו לרוב באגפים מהקישור כאשר מעליהם שני חלוצים דיוס ולויס.
זו הייתה גם אחת הסיבות לייציבות ההגנתית שלנו. שיחקנו שנה שלמה ככה, שכחתם?

עכשיו עם המעבר ל 433 קוטיניו קצת נפל בין הכיסאות. מה גם שלדעתי יש לו פרופיל שחקן מאוד דומה לזה של מסי, תרכובת בשלישים של קשר קיצוני וחלוץ, וכתוצאה מכך המיקום שלהם על המגרש קרוב מדיי אחד לשני. וזו בדיוק הקללה של קוטיניו.

יש מערכים שניתן לשחק בהם עם מסי קוטיניו וסוארז, כמו “עץ אשוח” או “יהלום” למשל, אבל אז אתה צריך מגנים סופר התקפיים מה שאומר סמדו במקום רוברטו.
לך תשכנע את וורד בעניין הזה.

עריכה: מחזק את אגלמה. אם נוסיף את הנחס שכל שני וחמישי מדברים על רצון לזכות בצ’מפיונז, אז אני מתפלא בכלל שעברנו את שלב הבתים.

משחק רע שלנו, אבל ניצחנו. שאר קבוצות הצמרת איבדו נקודות, אז בסה"כ יום טוב שלנו.
אם להיות כנה, אני לא מבין למה פסלו את הגול של חטאפה. בעיניי זה גול חוקי.
ללואיס סוארס אפשר לשכוח הרבה החמצות כשהוא שם פצצה כזאת מהאוויר. גם הלחימה שלו ראויה לציון, אבל לא העבירות שהוא עושה על המגנים, ואז בא לשופט בטענות.
מישהו ציין לרעה את אלבה. נכון, היה לו משחק רע, אבל לפחות הוא תרם בהתקפה. סרג’י רוברטו לעומתו, היה רע גם וגם, וסמדו היה צריך להיות החילוף הראשון. לפחות פיקה נראה טוב.
אני חושב שוולורדה עושה קצת עוול לקוטיניו. זה שחקן שהוכיח שיש לו המון יכולת, והוא חיוני לבארסה. צריך לטפל בו בכפפות משי, גם כשהוא לא בכושר טוב כמו עכשיו. הוא שונה משאר הקשרים, שמשחקים לפי היכולת הנוכחית שלהם, וניתן להחליפם יחסית בקלות. קוטיניו צריך לקבל יותר דקות כקשר התקפי בצד שמאל, גם כשדמבלה בהרכב.

@mos56 אני אתך לגמרי. אין לי מושג מה רע בקוטיניו הקשר, בטח שלא ברור לי למה לא מנסים זאת יותר. חלם

כן הבנתי אותך. בגילי המופלג. עשיתי לך תגובה במקום לאסף… סלח לי :slight_smile:

אלבה מגן, היה לו משחק איום ונורא בהגנה במיוחד במחצית הראשונה . ברגע שהוא לא מתפקד בהגנה, כל התרומה ההתקפית שלו מתבזבזת. לגבי רוברטו מסכים בכללי, במשחק אתמול לדעתי הוא היה למ"למ לא מזיק ולא מועיל.

אבל על זה אני סולח ועובר לסדר היום (בעיקר בגלל שבשנה וחצי האחרונה אלבה לדעתי אחד השחקנים היותר טובים של ברצלונה מחוץ לגיזרת מסי), אבל החוסר יכולת שלו לשלוט בעצבים שלו מול השופט עיצבנה אותי אתמול.

לגבי קוטיניו, גורלו קשור בגורל המאמן הנוכחי, ואלורדה ימשיך, אז לדעתי, דמבלה או קוטיניו צריכים לעזוב. (ברגע זה ברור שקוטיניו הוא המועמד הראשי) .

לגבי קוטיניו, להזכירכם בתחילת העונה הוא היה בקישור והיה מצוין.
מאז טוטנהאם הוא תקוע באגף איפה שהרבה פחות נוח לו. אבל ראקי ימשיך עם ה90 דקות. גם אם יעבור לריאל.
הוא עדיין יהיה שחקן הרכב אצלנו במקביל.

יש לנו בעיה רצינית בקישור. הקשרים פשוט לא לוקחים סיכונים, לא מנסים לדחוף את הכדור קדימה.
הדרך היחידה שלנו להגיע לרחבת היריבה זה דרך מסי או דמבלה.

זה נראה כאילו הקבוצה מחזיקה בכדור בשביל הסטטיסטיקה.
לרצות את האוהדים.