מחזור 2: מנצחים 2:0 את קאדיס במונז'ואיק (פדרי [גונדואן], פראן [לבנדובסקי])

שבוע אחרי הכיף, הצחוקים וההנאה האינסופיים שכולנו חווינו במשחק נגד חטאפה, מגיע לו משחק ה"בית" הראשון לעונה.
למה מרכאות אתם שואלים? כי לפי דיווחי כמויות המנויים שנרכשו, מסתבר שיש 3.5 אנשים, כולם ממשפחת גאבי, שמעוניינים לראות את ברצלונה הנוכחית, במעלה ההר, באצטדיון שלעומתו אצטדיון רמת גן נראה כמו פלא הנדסי. או שזה בגלל רמת הכדורגל שמציגה הקבוצה. לכו תדעו.

בכל מקרה, הערב יש הזדמנות לתקן, למרות (ואולי בגלל?) ההיעדרות של צ’אבי וראפיניה בלילי, ולגמרי למרות ההיעדרות של RFA, שייעלם לנו מהדשא, אבל לא מהלב, בבערך חודש הקרוב. השאלה הגדולה היא איך מתקנים?

אז מכיוון שצ’אבי ערך את האימון המסכם בדלתיים סגורות, כדי להפתיע את קאדיס עם המערך החדשני של 4:4:2, נותר להסתמך על ההרכבים המשוערים שבאים לנסות לענות על השאלה -

קודם כל, מסתבר שהפטרייה שלי חזרה. לפחות עד שקאנסלו והסיטי יואילו בטובם להסכים לעסקה בה הם לא מקבלים שקל, או שפרסנדה יהיה קונצנזוס.

אחרי זה - כנראה, לפחות לפי המשוערים, שלצ’אבי לא נפל האסימון בקשר לקונספט של 2 קיצונים, וההתלבטות היחידה שלו (אחרי איזה קשר לשחוק יותר), היא בין אבדה/עבדה, לפראן. מבין למה לאמין לא בתמונת ההרכב, כי בכל זאת יש לו מבחני מיצ"ב מחר, אבל פאטי מה? עז?

שימו לב גם לבאלדה, שמעמדו בסגל כ"מה לעשות שאף אחד לא חשב על להביא לי מחליף לקצת מנוחה מידי פעם" שני רק ללבנדובסקי.

בנוסף לאראוחו, שייעדר כאמור עקב פציעה, גם אלונסו ופנייה עדיין לא רשומים לליגה ויצפו במשחק עם משקפת מהיציע. אבל צ’אבי מאוד סומך עליהם וזה, שתדעו.
איניגו גם לא רשום, עדיין, אבל צפוי להיות כשיר ורשים לקראת המשחק הבא, מול קבוצה צהובה אחרת.

מי עוד יהיה בחוץ? סרג’יניו דסט האגדי, שנמצא במרחק מצמוץ והתחרשות רגעית של נציגי פ.ס.וו ברגע הקראת הנתונים הסטטיסטיים שלו במעמד החתימה, מלחתום בהשאלה לשנה אצל ההולנדים. וכמובן לנגלה, שלגביו כבר הרמתי ידיים. פאן אינטנדד.

הסגל של ברצלונה -

כשיהיה, אפרסם.

הסגל של קאדיס -

ויסקה שלפחות נכבוש הפעם.

לא יודע, איך שאני רואה את השם נגרדו, ישר יש לי הרגשה שהסבא הזה ישים לנו גול במתפרצת.

ישפוט Alejandro Muñíz Ruiz
לא זכרתי בכלל מי זה. מסתבר שהוא התחיל לשפוט בלה ליגה בשנה שעברה, והספיק לשפוט אותנו פעמיים. בשני המשחקים ניצחנו, את חירונה ואת אלצ’ה.

בימים טרופים אלה כשהמדינה מתפרקת וברצלונה לא מתרוממת, תמיד טוב שיש סיכומים של אייל להעלאת מצב הרוח.

ניצחון קל לברצלונה לדעתי גם אם לא מבחינת התוצאה כי בכל זאת זה לא קאמפ נואו ויהיה טיפ-טיפה מוזר - אז ברמת המשחק. התיקו במחזור הראשון והעצבים יכולים לדרבן. אני רק חושב שצ’אבי חייב לשחק עם שחקן התקפה טבעי ולא מערך ארבעה קשרים. לכם אין את ג’וד בלינגהאם, סתם. זה יקל על רוברט לבנדובסקי. אם גם במשחק כזה פראן טורס לא משחק (צריך להיזהר עם הצעירים-צעירים) כבר מההתחלה אז אין לו מקום בסגל.
-בארסה הפסידה פעם אחת לקאדיס במשחק בית וזה קרה ב-2021/22. פרט לכך 12 ניצחונות ב-15 משחקים. אלבארו נגרדו כבר בן 38 בדיוק היום, פתח בהרכב בעונה שעברה תשע פעמים ורק פעם אחת השלים 90 דקות. לא בתמונת ה-11

אתה אומר את זה על פראן, אבל לא על פאטי?

טוב, אז יש הרכב לפני שיש סגל -

לאמין יאמאל פותח בהרכב. לא אבדה, לא פאטי, לא פראן. לאמין. בגיל 12.5.

מה עוד מעניין? אין מגן ימני. בכלל.
צ’אבי ראה כי טוב, נגיד, והחליט לעלות עם 5 קשרים.

לא ברור לי איך באלדה מסתדר במערך כזה, כי בלם הוא לא, אז אולי פרנקי/רומאו יישארו מאחורה?

חצי הכוס המלאה? גם כשאראוחו פצוע, וקונדה מתבלם, צ’אבי לא סופר את רוברטו כמגן ימני.

אני קצת סקפטי. זה מריח מהר מדי, הוא עדיין צריך זמן.

5 קשרים! פאקינג 5 קשרים!
עכשיו אני מעכל, זה מערך 3-6-1. משחקים בלי כנף ימין חוץ מיאמין למאל. נראה נורא

למה ככה? כשפפ עלה עם 6 קשרים לגמר אליפות העולם לקבוצות, כולם מחאו לו כפיים. אז מה אם היו לו קבלות והשחקנים לעשות את זה?

ועכשיו ברצינות - לדעתי מדובר ב-3:6:1, כמו שאתה טוען, או 3:2:4:1/3:1:5:1 עם באלדה ולאמין באגפים, ופרנקי/רומאו בהגנה, ו-4 הקשרים מסודרים בשקר כלשהו שנגלה עוד שעה מהו.

איפה ליאור שינסה להסביר חמשה מערכים שונים שנוא מרכיב עם הסגל הנ"ל ובסוף בתחילת המשחק נראה את המערך השישי שצ’אבי חשב עליו והוא לא, משהו כמו 4-5-0-1

המערך יהיה:

טר שטגן
באלדה פרנקי כריסטיאנסן קונדה
רומיאו
גאבי, פדרי, גונדואן, למין ימאל
לבנדובסקי

אחד מה"קשרים" יהיה יחד עם אוריול אני פשוט לא סגור מי. זה אותו מערך קבוע (4-2-3-1) ואותה הטפשות המוכרת.

אם זה נכון, זה וואחד רמז עבה לא רק לפראן ופאטי, אלא גם לאריק.

גם במשחק האחרון הוא הפך את פרנקי לבלם…

עדיף כבר גאבי בתור מגן מאשר דה יונג/רומאו בתור בלם.

צ’אבי - הרבה בגלל שהקבוצה שוטפת את הדשא ומבקיעה 5 שערים בממוצע למשחק - אוהב לאתגר את השחקנים ולראות אם הם כל כך יעילים גם במצב מסורס.

כן, אבל זה לא היה מהפתיחה.

הרכב הזוי בכל כך הרבה רמות, בטח אם ליאור צודק בהערכה שלו. לקחת את הקשר שכרגע נמצא בכושר הכי טוב שלך ולשים אותו בלם, כשיש לך שני בלמי טופ בסגל, זה לא פחות מהזיה.
מצד שני הוא אכן שיחק עם דה יונג כבלם כשנקלע לסיטואציה, אולי הוא אהב את מה שהוא ראה, והאמת שפרנקי באמת היה טוב שם…

יש מצב שזו שלישיית בלמים כשרומאו בלם? ואז זה יראה

כריסטי רומאו קונדה
גאבי גונדוהן פרנקי פדרי ימאל
לבנדובסקי

מישהו פה ישחק מחוץ לעמדה, השאלה מי.

זה או ככה או החלפה בין רומאו לפרנקי, בטוח שלא מערך אחר. אם פרנקי הבלם בעיניי צ’אבי הלך רחוק מדיי. עם זאת חייב לומר, מול קאדיס צריך שחקנים יצירתיים כי הם הולכים למרר את החיים שלכם.

תיקנתי.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1693303141121282119

גם באלדה פותח, אז כנראה זה 4 מאחור עם קונדה מגן. פשוט טמטום על

אופס שכחתי אותו, בכל מקרה אינלי מושג מה צ’אבי עשה, נחכה למשחק נראה. מה שבטוח יהיה מעניין…

אין סיכוי להחזיר את קומאן?