מחזור 2: מנצחים 2:0 את קאדיס במונז'ואיק (פדרי [גונדואן], פראן [לבנדובסקי])

מה הוא עזב?

מה רע לך בפפ? אם כבר להחזיר אז עד הסוף.

אם תחזור יותר מידי תקבל ואן חאל.

יש לכם מיליארד וחצי פנויים לרכש?:wink::wink:

ההרכב מראה מה שווים ההרכבים המשוערים של העיתונים.
אני מחכה בקוצר רוח לבכורה של יאמאל. מקווה שהשופט לא ייתן להם להרביץ לו יותר מדי.

קבל -

הרכב כל כך מבולבל עם כל כך הרבה שחקנים מחוץ לעמדות שלהם שצריך לבדוק מי כן בעמדה הנכונה שלו

ואני אמיץ לפרגן לצ’אבי על אי ההצבה של סרג’י רוברטו.

כשמגיע מגיע

נראה כמו 2-5-3 כשהכדור אצלינו, לאמין ובאלדה קיצוניים ופרנקי קשר לכל דבר.
נראה שמנסים לנצל את הכושר של פרנקי, שמספיק לחזור לעמדת הבלם כשקאדיס מנסים למסור קדימה.

באלדה אמור להשען בעעקר על המהירות. במשחק עומד בתור ווינגר הוא הרבה פחות מגניב

אני מאמין שכתלות בכשירות של איניגו/אראוחו, שיהפכו את זה ל-3:4:3, זה יהיה סגנון המערך שצ’אבי יעלה איתו מול לא מעט קבוצות קטנות. זה גורם למרחקים מאוד קצרים בין שחקני הקישור, ובהתקפה עומדת הקו של שחקני ההתקפה גבוה משמעותית ממה שאני מכיר מהקבוצה של צ’אבי.

המערך הזה היה מסודר פי אלף אם אחד מפאטי/טורס/ווינגר היה פותח במקום גאבי. הוא פשוט מתרוצץ בלי מעש ובלי עמדה. מתחיל לרחם עליו…

בדיוק. צריך ווינגר אמיתי במקום באלדה.

מסכן לאמין ימאל… צריך לעשות דאבל פסים עם ז’ול קונדה. המערך הזה כך כך מתסכל. קאדיס גרועים ואנחנו ננצח אבל רבאק זה פשוט כואב בעיניים.

אני רק מתפלל שהשופט לא יגנוב את ההצגה. שצאבי לא ימצא לעצמו את השעיר לעזאזל.

אני מתפלל שמישהו ייתן 2 סטירות לבאלדה, וממש לא רק בגלל האיבוד שכמעט הוביל לספיגה.

את הסטירה השלישית צריך לתת ללבנדובסקי, על חדות שבהשוואה אליה פאטי בשיא הכושר.

אני חושב שהוא הגרוע במגרש. את באלדה אנסו להיות ווינגר שהוא לא כזה.

חששנו שאנחנו קונים סוס מת, בהשוואה אליו סוארז עושה לחץ גם בגיל 80. והדיוק אוי הדיוק

159 דקות בלי לכבוש. מול חטאפה וקאדיס.

זהו.

טוב, הצהוב המטומטם הזה שגאבי הצליח לקבל אחרי השריקה למחצית אמור להכריע את איך שברצלונה צריכה לעלות למחצית השנייה. החתן של המלך צריך לצאת החוצה, ואבדה/פאטי פנימה.

כשלבנדובסקי נראה ככה, אין את דמבלה, פדרי נכנס לפרופורציות כשדברים לא עובדים מסביבו, וצ’אבי מחליט שמערך וטאקטיקה זה אוברייטד, ככה זה נראה.

מה שיקרה בסוף זה שפאטי יכנס במקום הצ’יוואווה וינצח את המשחק. May it be the nahs.

צ’אבי רוצה להיות פפ וחושב שפפ זה רק רעיונות מוזרים כשפפ זה בעצם רעיונות מוזרים שעובדים.