מחזור 2 באלופות :: מנצחים את נאפולי 2-3 בחוץ

איך הוא יתן מספרים מהקישור כשהוא משחק מגן ? ומי כן נותן מספרים בקישור שלנו ? לא רק העונה, אלא ב 10 העונות האחרונות.

עונה שעברה כשכמעט ולא קיבל דקות מאנצ’לוטי אמרתי שאם כבר לא מקבל דקות בקישור שישחק מגן שמאלי כדי לצבור דקות וכבונוס הוא המגן השמאלי הכי טוב שלנו.
אבל מבחינתי קמאבינגה חייב להיות באנקר בהרכב בקישור.

אני לא משוכנע שאם הוא שם זה לא הכי טוב לקבוצה כרגע (גם אם זו לא בהכרח העמדה הכי טובה שלו)

זה טוב לקבוצה העונה, גם פדה מגן וכבר יש לך צמד מגינים קטלני, אבל לא ככה קבוצה צריכה להתנהל, חייבים מגינים טובים כדי שהקשרים הכי טובים שלך שהם בין הכי טובים בעולם ישחקו קשרים.

עברו כל כך הרבה שנים וואלה כבר שכחתי איזה מבאס זה טעות כזו של 100 אחוז על השוער. שער על כלום.

בכל מקרה השחקנים עלו במוד צמפיונס. אם המערך יתיישר מוקדם מספיק למשהו עם חלוץ אז יהיה בסדר

מקווה שאנצלוטי לא יחכה לדקה 70 כדי להיזכר שכדי לשחק כדורגל צריך חלוץ, רצוי כמה שיותר מוקדם

אצל קמא זה הכל שאלה של על איזה צד הוא קם. בכלל, כמות גדולה של שחקנים עם יציבות בעייתית.

וואו. איזה שחקן. שער שמגדיר קריירה. אני מאוהב.

וואו וואו וואו איזה כיף שיש לנו את השחקן הזה

יש לי צמרמורת.

אמאלה מה זה היה הרגע, איך זכינו ככה
שחקן המשחק בקלות

האם בסוף פרז צחק על כולם וכן החתים את השחקן הטוב בעולם ? מה זה הדבר הזה !

כוכב נולד
איזה כיף
תהנו

כל תגובות המחצית שלי העונה היו זעם אחד גדול, וואלה אני יושב ונהנה מכל רגע, המשחק הכי טוב שלנו מזה זמן רב. ריאל מדריד משחקת כדורגל. שירה בתנועה כמעט. ריאל מדריד נהדרת בינתיים בנאפולי, וזה משחק בדרגת קושי גבוהה מאוד, לא אוניון או חטאפה בבית. היינו שקטים אחרי הגול שספגנו יחסית כנגד למהלך המשחק. רמונטדה גדולה, אין תלונות, למעט אולי קפה עם הצילום בגול הראשון. באמת שהגול בינגו: השילוב של רודריגו ב-11 סבבה כי הוא טוב, ויניסיוס ג’וניור קליל רגליים, ממזר, נע לעומק בצורה חכמה. ריאל משחקת אחרת בלי חוסלו. אמנם קרבחאל מקבל כדור ורוצה להרים על אוטומט ואין לו למי, אבל בסדר, משחקים על הארץ, יש מהירות. נאצ’ו מנצח את אוסימן, קרבחאל מקבל עזרה בקו שלו. זה משחק שאם נמשיך ככה יכול לתת לי קצת אמונה בקבוצה.

ומעל כולם המלך ג’וד, המדד העונה הוא כבר שמונה שערים. חלק מהדקות הוא שיחק מאחורה, וכל נגיעה בצבע. חילוץ הכדור בשער הראשון וגם המסירה, האטת הקצב כשצריך, להזיז ימינה או שמאלה, התנועה לעומק, וכמובן השער הזה. דייגו מראדונה ז"ל אוהד נאפולי אבל הוא מחא כפיים. וואלה גם אני עמדתי בבית ועשיתי את החגיגה שלו.

קפה עם הצלת שטראובר

בהתחלה חשבנו שמתישהו זה יתאזן והוא כבר לא יתן שער למשחק, אז מסתבר שאכן צדקנו והוא לא נותן שער למשחק. הוא נותן שער ובישול.

ובנימה יותר רצינית זה בדיוק בלינגהאם שחלמתי עליו. עד עכשיו אצלינו הוא דפק שערים אבל היכולת יכלה להיות יותר גבוהה. היום, היום לעומת זאת הוא מראה למה הוא מסוגל באמת. אי אפשר שלא להתאהב בך.

מחמאות גם לטשואמני שממשיך ביכולת המסחררת שלו ומצדיק את המחמאות שקיבל מהתקשורת בספרד בימים האחרונים. קרוס אדיר. ברוך השב ויני, וגם רודריגו מתעורר כשאין לו משקולות על הכתפיים.

הגנה של קאסמירו, מסירה של מודריץ’ סיומת מראדונה.

כשקרוס בא לעבוד ויש לידו מפלצות כמו צואמני,קמאבינגה,פדה ובלינגהאם הוא פשוט שחקן ענק וחיוני מאוד למשחק שלנו,מחצית אדירה שלו,שיקום ככה כל בוקר ויש לנו את הקישור הטוב בעולם.
בלינגהאם כוכב על,כולם אומרים מראדונה אבל הדריבל הזה זה בול זידאן,כאילו בסלואו מושן,ההטעיה על הבלם בשבריר שנייה האחרונה והבעיטה הנונשלנטית לרשת,קוסם.

זה פנדל בדיחה שחשבנו שנפטרנו מהשטויות האלה העונה, נו באמת…

אם זה פנדל, אפשר לסגור את הכדורגל.

כאילו חיפשו בכח,הזיה של פנדל.