בועטים בדלי 2-2 (סוארז וידאל דה יונג מורחק)

אגב, לגבי זה שצריך להביא חלוץ שייקח חלק מהדקות.
אתה מבין שאם לאוטרו מגיע אז עזוב את זה שמדובר בהעברה ענקית על שחקן שכרגע לא טוב מסוארז, אלא מדובר בעצירת ההתקדמות שלו.
אפילו אם הוא יקבל נתח משמעותי מהדקות, הוא עדיין יהיה שחקן שני לעמדה הזו. גם אם הוא ישחק 90 דקות כל משחק שלישי, זה לא מספיק.

בגלל שחלוץ 9 זוהי עמדה 1 אז היא קצת יותר בעייתית להשתלבות.
בנוסף, לאוטרו הוא חלוץ שני, בדיוק כמו גריזמן.

הסטטיסטיקה של סוארז משקרת.

הבן אדם כובש מצבים דמיוניים ומחטיא 1על1ים מול שוער בסיטונאות.

אם הוא יתחיל לקבל מנוחה, הוא אולי ישחק פחות ויגיע ליותר מצבים, אבל הוא ללא ספק יכבוש יותר.

סטטיסטיקה היא בדיוק מה שהיא. זה שהוא כובש ממצב דמיוני זה חלק מהסטטיסטיקה בדיוק כמו החמצה ממצב נוח.
הסטטיסטיקה תשקר כשזה מקרי, אבל כשהוא ככה כבר שנים אז זה השחקן

אבל זה לא מדויק. הוא הופך להיות אמן בכיבוש מצבים בלתי אפשריים, ורק מתדרדר בכיבוש מצבים קלים. עכשיו בוא, שנינו יודעים שסוארז לא מאבד את החדות שלו כשהוא נמצא בתוך רחבת ב5, והוא לא מחליט שזה קל מדי מכדי לנסות לכבוש. הוא עייף מדי. וזה פוגע בו ובבארסה.

אני רק יודע מה שאני רואה במו עיני. וכל מי שרואה את ברצלונה משחקת רואה את זה. כן הוא מגיע למספרים מאוד יפים. אבל אז הוא פוגש קבוצות חזקות ומחטיא הרבה פעמים אחד מול אחד מול השוער. ליברפול יכולה להעיד על זה.

הוא קרוב לגיל 33 כמה זמן אתם רוצים לשחוק אותו 90 דקות? עד גיל 40?

זה התגובה האחרונה שלי בהקשר לסוארז לגבי הדרבי

אגיב גם תגובה אחרונה.
הוא פישל נגד ליברפול, אבל כמעט כל משחק נגד ריאל הוא אונס אותנו. אגב, גם אם להזכיר לך, הוא כבש משחק ראשון נגד ליברפול, ככה שהוא פישל בדיוק כמו כל השחקנים ופחות מאחרים אפילו.
נכון הוא מחטיא, אבל לא יותר מחלוצים מובילים אחרים בעולם, ונתנו לך פה סטטיסטיקות של זה.

בכל אופן אתם מחפשים חלוץ שייקח ממנו דקות. אתם חושבים שחלוץ כמו לאוטרו יבוא לשבת כל הספסל?
סוארז מתקרב לסופו, אבל חבל לוותר על היכולות שלו ועל החיבור העיוור עם מסי. תשיגו לכם צלע שלישית להתקפה לפני שאתם מוותרים עליו.

ברגע שאתה מבין שאתה נהנה מכדורגל ישראלי יותר מהכדורגל של ברצלונה. אז אתה מבין שזה באמת השיא.

פאקינג ואלורדה תעזוב אותנו כבר לכל הרוחות…