חצי גמר הצ'מפיונס: 2-2 באליאנץ ארנה

אני באמת מקווה לראות את הקבוצה לומדת משהו ממקרי עבר, נניח פתיחת המשחק. אפשר להעיף כדור. קצת יותר ריכוז זה מתבקש.

אם אני אומר בקצרה: ברור שנראה באיירן מינכן אחרת מאשר בליגה. וברור שבמשחק חוץ כזה באירופה אף אחד לא יכול להתלונן על תיקו למשל, הסטטיסטיקה שלנו נגדם בזמן האחרון לא נורמלית. אני לא יכול לשים את התוצאה כמשנית, אבל מאוד חשוב לי לראות את ריאל מדריד מנסה לשחק כדורגל, להיות דומיננטית, לא מסתפקת במועט. נניח באיתיחאד זה היה הגיוני, כאן ממש לא. מעבר לכך אני חושב שאנחנו קבוצת כדורגל טובה מבאיירן. לא הכל אפשר להסתיר עם מוטיבציה ומלחמה ודחיפה של הקהל. יש לה בורות טקטיים, נקרא לזה ככה. אנחנו כביכול מאוזנים.

אני לא משוכנע אגב שג’ושוע קימיך למשל מול אחד הברזילאיים שלנו זה מתכון לאסון מצידם. הוא יודע את העבודה, הוא פייטר, לא פשוט להתמודד מולו.

נאצ׳ו במקום קמא,צואמני בקישור,קרוס בהרכב בניגוד לשמועות מהבוקר.

Halla madrid!!!

עוד פוסט שלי, סליחה, עם פרסום ההרכב - בדרך כלל ריאל מזייפת עם עניין השעתיים וההרכב עולה באיזה 20:07, הפעם ממש-ממש-מוקדם. אממ קודם כל לא הייתי שלם במאה אחוז עם אף אחד מהצרפתים שלנו כקשר השלישי. יש כאן לאורליאן טשואמני הזדמנות פז להוכיח את עצמו ולא להיות ביישן, רק במשחקים כאלה מגדלים ביצים - וובוס. כי זה לא עוד אוססונה או מאיורקה. קודם כל אחריות בהגנה, אחריות גם עם הכדור, מיקום, תיקול. המצבים הנייחים\מאבקי אוויר ובעיטות מרחוק זה בונוס. הוא לא חייב מבחינתי לעשות איזה פס מתוחכם כמו זה שהתחיל את שער הניצחון נגד ריאל סוסיאדד. שוב, חושב שאדוארדו קמאבינגה יכול לשנות משחק מהספסל. צריך שפדה ואלוורדה יפרוץ קדימה.

ברור שיהיה קשה אבל לא להתאהב בלהתבנקר, זה גוזל הרבה אנרגיה ומתסכל, להפגין שרירים, ליזום, להיות ריאל מדריד. האללה מדריד!

טוב אז אין הפתעות. קצת מתוח, אבל עדיין לא נתפס שבעונה כזאת, רוויית הפציעות, לא הגיע רכש אחרי שבנזמה עזב, התירו את החוזה של הזאר והיינו בטוחים שזה כדי לפנות מקום בתקציב לשחקן שיגיעו במקומו, אולי אמבפה, אבל אפילו שחקן נוער לא קיבלנו במקומו. קורטואה ומיליטאו נפצעו, ויניסיוס נפצע פעמיים ומאבד את הראש, עוד פציעות, גם של בלינגהאם, ואז אלאבה קורע את הצולבת, הקבוצה יורדת בכושר ומודחת מהגביע. אני לא חשבתי שנגיע לפה, בינינו, אף אחד לא חשב. אבל הגענו עד לפה וכבר הדחנו את הסיטי, אז עוד קצת ועשינו את זה.

אנחנו מארחים את הגומלין. רק חשוב שלא לאבד את הראש. בלינגהאם ורודריגו חזרו לכושר בזמן, ויני בכושר וכשהוא מריח משחק גדול נדלק אצלו מצב טורבו. פדה קרוס וטשואמני, אולי הקישור השני בטיבו בעולם. יש עם מה לעבוד, רק שישמרו על ריכוז, באיירן יודעת להעניש ולקחת את מה שנותנים לה.

לאורך כל העונה אנחנו עושים את המינימום הנדרש. לא משנה אם זו אלמריה, גרנאדה ברצלונה או סיטי. אנחנו נראים לא משהו אבל עושים את המינימום. עוד 3 משחקים כאלה בדיוק, זה כל מה שאנחנו צריכים כדי לסיים את העונה הזאת בצורה הכי מדהימה. הערב זה המשחק הראשון בטריו הזה. אין אחת בעולם שיודעת לעשות את זה יותר טוב מריאל מדריד, והשחקנים שיש לנו בסגל הוכיחו כבר שהם עשויים מהחומר הנכון - זה שמתאים לריאל מדריד. Hala Madrid!!

פרסומים שרודריגו משחק בשמאל וויני חלוץ. מה ששולח את פדה לאגף ימין וכנראה שנראה מערך לא מאוזן.

אני ממש לא נגד זה. פדה שיתרכז בלעצור את מוסיאלה, האיום העיקרי שלנו הוא היה ויהיה מאגף שמאל.

רודריגו בשמאל וויניסיוס במרכז לפי חלק מהדיווחים.

כל פעם ששיחקנו העונה בחוץ מול קבוצה מהירה שיודעת ללחוץ נראנו רע מאוד, באיירן זה לא סיטי ולכן החרפה שהייתה במחצית השנייה במשחק ההוא לא תחזור, אבל באיירן הרבה יותר טובים מלייפציג שגם נגדה נראינו לא משהו בלשון המעטה, מקווה מאוד שנצליח לשחק כדורגל היום.

רודריגו בשמאל ויני חלוץ זאת התחלה טובה.

זה משחק קריטי ולכן אין מה לדאוג בקשר לנאצ’ו כבלם, הוא וואסקז תמיד מופיעים מתי שצריך.

אין הפתעות גדולות מלבד זה שגנאברי על הספסל לטובת גריירו. לאימר שנפצע מול פראנקפורט כשיר. קים במקום דה ליכט הפצוע.

אני לא יודע למה גריירו פותח במקום גנאברי. טוכל פתח ככה גם מול פראנקפורט, אבל למה לחזק הגנתית דווקא את אגף שמאל? לא כל כך מובן לי.

סאנה עדיין לא חזר לכושר מיטבי ואני לא הכי מוטרד ממנו. הבעיות שוב פעם הן מוסיאלה וקיין.

עריכה: מולר במקום גריירו. עושה יותר שכל, הרכב יותר מסוכן ובמקביל לא פחות טוב הגנתית מכיוון שלא נתקוף גם ככה מימין.

טוכל: מחר גנאברי כובש!!
עשר דקות לפני פרסום ההרכב הרשמי: גריירו בפנים על פני גנאברי
פרסום ההרכבים: מולר במקום גריירו

אנצ’לוטי שעתיים וחצי לפני המשחק: הנה ההרכב שידעתם שיעלה לפני שלושה ימים, תעשו מה שבאלכם

מוקדש לנירו וטיטי חחחח

נראה לי קרוס קורא פה את התגובות ועצבנתם אותו, אז הוא הראה לכם איך עושים את זה נכון :wink:, מסירה ענקית!!!

איך בא לי שטוכל יאבד את העשתונות ונפרק אותם.

ויניסיוס לעולם לא יהיה גאון כדורגל אבל אי אפשר להגיד שלא רואים שיפור איטי ועקבי בחוכמת משחק. מעבר לקרוס, אחלה תנועה שלו למשוך את הבלם. בסיסי לחלוץ אבל איפה זה ואיפב השחקן שקרוס היה צריך לסמן לו לאן לרוץ

האם אנצ’לוטי ממציא מחדש את ויניסיוס כחלוץ חוד ?

בישול נהדר של קרוס אבל גם הגנה פתטית של באיירן

לא דאייר בלם פח.
כל המרכז שלהם פרוץ למה להתעקש על הקו.

רק עכשיו שמת לב לזה? ככה מתחילת העונה…

זה הסיפור שלה השנה. במשחקים כאלה צריך לזהות הזדמנויות.

זה המשחק השני בגדול, הראשון היה המשחק הראשון נגד סיטי והיום

קמא חייב לעלות במחצית השניה. חסר לי הדריבל. ויש המון שטחים. רודריגו צריך לחזור ימינה.
חוץ מזה , איפה ריאל-סיטי ואיפה השיעמומון הזה…

אפילו השופט משועמם. 2 דקות ביזבזו רק על הבעיטה החופשית של קיין.

אתה אמיתי? דיברתי על זה עשרות פעמים מתחילת העונה. אני לא יודע איך לא שמת לב לזה.

דיברת עשרות פעמים על רודריגו בשמאל וויניסיוס במרכז ההתקפה ?