חצי גמר הצ'מפיונס: 2-2 באליאנץ ארנה

ההבדל הוא שבאופן מפתיע בתור חלוץ בודד הוא מסתדר הרבה יותר טוב מאשר כחלק מצמד

זה התחיל במשחקי ליגה, בערך חודש לפני סיטי

כן, ואפילו היו פעמים שממש התעצבנתי על אנצ’לוטי שהוא ממשיך עם זה.

לא דיברתי על רודריגו בשמאל, זה לא רלוונטי. דיברתי על כך שאנצ’לוטי בכוונה שינה את העמדה את העמדה לויני שילמד להסתדר גם בלי הקו ולכן הוא משחק איתו יותר באמצע.
למעשה זו לא כזו גאונות גדולה, אנצ’לוטי דיבר על כך בריאיונות בתחילת העונה.

זה המשחק השני שויניסיוס משחק חלוץ חוד מרכזי לכל דבר ועניין, יכול להיות ששיחק ככה כמה דקות פה ושם או במשחקים לא חשובים, אבל איך שמשחק היום זה סיטי ועכשיו.

זה לא אותו הדבר, אנחנו משחקים 2 חלוצים מתחילת העונה וברור שהתפקיד של ויני השתנה, אני מתכוון כמו היום כשהוא משחק ממש 9, זה המשחק השני אחרי סיטי, לא מדבר על חלק מ2 שחקני התקפה

מעניין אם אוהדי בארסה חושבים שזה אדום

אוקיי מזל טוב שזיהית את זה, הגיע הזמן, זה לא חדש.

אז רק עוד 45 דקות מה שנקרא. מבסוט מהתוצאה כמובן לגבי זה אין תלונות, טוני קרוס אולי בבישול הגדול בקריירה שלו. גם אחלה ערב שלו בינתיים.

אבל מה יהיה עם פתיחת המשחק הזו קיבינימאט? לייפציג-מנצ’סטר סיטי-ברצלונה-באיירן מינכן. זו גזירת גורל? לפתוח טלוויזיה בדקה ה-16? השד לא נורא כל כך. אין בדקה הראשונה לירוי סאנה במצב של חצי גול ולאחר מכן הארי קיין מתוך הרחבה. איך אנחנו לא מחברים שתי מסירות. למה אני מרגיש לעתים שהקבוצה שלי לא אוהבת כדורגל? אנחנו לא שווים יותר מהתקפה אחת בחצית?

חייב לומר לגבי ויניסיוס ג’וניור, אני בחיים לא אאמין שהוא הולך להבקיע. הוא כבר הבקיע בגמר ליגת האלופות, עוד שנה יהיו לו מאה גולים במועדון אבל זה תמיד מרגיש לי שזה יילך החוצה.

זה חדש, מה שהוא משחק היום ונגד סיטי זה לא מה שהוא שיחק בתחילת העונה, היום הוא ממש 9, לא חלק מצמד חלוצים

היום אנחנו גם משחקים עם שני חלוצים, 442, ג’וד משחק כחלוץ לכל דבר ועניין. בקיצור, שום דבר חדש.

בכל מקרה מזל טוב שזיהית את הטרנד.

אז אתה עדיין לא שמת לב לשינוי מהמערך הרגיל של תחילת העונה :smirk:

אוי בטח ששמתי לב, שינינו מערך 5 פעמים מאז. היום זה 442. ג’וד וויני חלוצים.

קח טיטי.

משחק ברמה של ליגה ספרדית. שיעמומון מוחלט.
איפה זה ואיפה ריאל-סיטי…

זה התחיל עוד מלפני סיטי, מול אוססונה ואם אני לא טועה גם מול סלטה
ובאמת שלעומת התפקוד שלו כחלק מצמד בתור חלוץ בודד הוא נראה נהדר

משחק חלש שלנו. למזלנו ההגנה של באיירן מצליחה להביך יותר מקרלו.
בתאכל’ס, זה משחק שיכול להסתיים בשלישייה. בפועל, אני מצפה שבאיירן ישוו די מהר ואז לך תדע איך זה יסתיים.

מה קח ? זה לא זה ! מה שאתה מתאר שהיה שם זה לא מה שקורה עכשיו, המיקום של ויני שונה לגמרי, הוא משחק 9, לא חלק מצמד חלוצים שנכנס למרכז, שונה לגמרי.

טוב עכשיו תגיד לי גם מה שאני כתבתי…

רגע מה התפקיד של ג’וד במשחק הזה? שים לב לאיפה הוא עומד, זה כל מה שיש לי להגיד.

עצוב לראות מה נהיה מבאיירן
בימים מתוקנים לאימר לא יותר משחקן משלים שמקבל דקות כמו של סבאיוס במקרה הטוב
ודיאר לא מגיע לשם אפילו בטעות, בטח שלא פותח בחצי גמר אלופות

תכלס אם הייתי מייעץ לטוכל הייתי מחליף בין מזראווי לקימיך, בהתקפה נותן לקימיך הוראה להיכנס לקישור כדי לסחוב את פדה, ומבודד את סאנה/מוסיאלה על ואסקז

השחקן מתחת לחלוץ.

לא הוא לא, חלוץ חצי ימין, ויני חלוץ חצי שמאל.

לא משנה אבל יאללה בסדר אתה צודק.

גם מנדי כמו קמאבינגה אם לא עוזרים לו לא יכול להסתדר לבד מול קיצוני מצוין, וגם הפעם מי שלא סגר את המרכז זה אותו בלונדיני שלא עזר לקמאבינגה מול לאמין

ריאל אפתית, עסוקה בלהתמסר בין הבלמים ובאיירן עושה לריאל מה שריאל עושה לכל השאר